Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabeee

    tag

    válasz Cy-clone #301 üzenetére

    A szotyit tényleg nagy küzdelmek árán törik fel az enyémek is, aranyosak, amikor forgatják körbe-körbe, és apró csíkokat harapnak ki a héjából, mire sikerül kibontani.

    De a nagy kedvenc a lisztkukac, rendesen transzba esnek, ha meglengetem az orruk előtt.

    Annyi jópofa hörcsögöm volt már, mind egyéniség. Pl. voltak aranyhörcsögeim is, az egyik kis vörös nagy spieler volt. A kereke alá besepert egy kis forgácsot, az beállt, felmászott a tetejére, onnan elérte a terrárium felső peremét a két első lábával, a sarokban feltornászta a seggét is és átlendült rajta. Bejött a hálószobába, felmászott az éjjeliszekrényre hátul, ahol majdnem hozzáér a falhoz. Az éjjeliszekrény tetejéről átugrott az ágyra, és a bajszával megbirizgálta az orromat. Én frászt kaptam, ő meg szerintem jót röhögött. Persze ezt általában éjszaka adta elő, amikor már aludtam. És ezt számtalanszor megcsinálta. Pedig nem egyszerű mutatvány, mert néha kifigyeltem, hogy az ágy mellé ugrik, és akkor kezdhette elölről. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés