Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8776) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt mindenkinek.

Egyre frankóbb ez a Foxpost,1-2 nap alatt hoznak-visznek mindent,meg már hétvégente is kézbesítenek. :D
Tegnap megérkezett a Max Payne 1-2. :)

Az 1.résznek sajnos nincs meg a kisfüzete,pedig a hirdetésben szerepelt. :(((
A játék egyébként még ma is játszható,kicsit szokni kell az irányítást,főleg a célzást,de nem vészes.

Viszont a 2.részén kicsit meglepődtem,nem fut olyan szépen mint az 1.része. :U Néhány percet játszottam vele,de alig játszottam és mindig jött egy átvezető,ezt kísérve egy " olyan mintha megfagyna a gép vagy laggolna 1-2 másodpercre " érzés. :F Engem eléggé zavart,meg az animációk is mintha nem lennének olyan folyamatosak.
Na mind1 ez is meg van,az 1,rész még biztos lesz pörgetve,a 2-őt majd meglátjuk,enni nem kér. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.