- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- urandom0: Kicsit most elfáradtam...
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ivivan
tag
válasz
Speeedfire #8723 üzenetére
Nem az "m" betűt kell megnyomni, hanem az "M" betűt, azaz SHIFT-m és akkor memória használat szerint sorba rendezi.
Egyébként nincs ezzel semmi baj: van 33M szabad memóriád és 377M cache (az Linux alatt mindig akkora, amekkora szabad memóriád van :-) Legalábbis nekem nem sikerült még lekorlátozni valami épelméjű szintre)
Amúgy azt tudja valaki, hogy miért nem látja a Linux soha a teljes fizikai memóriát? Például a szerverben van 6G, azaz 6*1024*1024 = 6 291 456 kB RAM, ezzel szemben a Linux 6 131 844 kB memóriát lát. Hol van a többi?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Ipad Air M2 11" // Wifi+Cellular // Számla+Garancia //
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3519
- DELL Precision 5560 i7-11850H 16GB 512GB T1200 FHD+ 1 év garancia
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3305
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest