Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#21950) fungeld


fungeld
aktív tag

Sziasztok! Volt korábban ez a problémám. Azt írtátok, hogy a TPT-s módszerrel vissza lehet állítani mindent.[link]
Nekem ez kicsit zavaros.

"Miután kiválasztottuk a nekünk szükséges csomagot, és letöltöttük, bontsuk ki, és a benne lévő image mappát, benne az image.bin fájllal másoljuk be a telefon SD kártyájának gyökerébe."

-eddig OK

"Ha ezzel megvagyunk, nézzük meg a telefonban a Beállítások-Telefon adatok menüpont alatt, van -e olyan menüpont, legfelül hogy: system updates."

-Mivel a kijelző full fekete ezért nehezen nézem meg, de gondolom a Big Daddy IV jó ehhez a művelethez.

"illetve megpróbálhatjuk a POWER+HANG FEL+MENÜ gombok kombinációját kikapcsolt készüléken"

-Ennyi lenne a telepítés? (illetve ha igen akkor ezt a 3 gombot egyszerre kell lenyomni?)

"Ha nem jött be a gombkombináció, akkor a kiszemelt romban (lásd fentebb) nyomjunk rá a System updates menüre, majd a storage card updates menüre, és végül a következő ablakban nyomjunk az OK gombra."

-Ez nálam megint lehetetlen mivel semmit sem látok.

Elnézést a bénaságomért, de nem szeretném elrontani a gyári állapot visszaállítását, ha valaki végigolvassa és még válaszol is annak nagyon megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.