Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43651) Mottie válasza mynames (#43628) üzenetére


Mottie
őstag

Tapasztalat...

Be Victorious!

(#43652) ncsicso válasza pimpi00 (#43610) üzenetére


ncsicso
tag

Szerintem tegyél fel egy régebbi Catalystet, ha jó emlékszem, a 13-asok az 5000-es szériától indulnak. A visszafele kompatibilitással lehet némi gond. De ez csak egy ötlet.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#43653) Mottie


Mottie
őstag

89-90 km/h-t sikerült elérni El Halluf-on.. :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#43654) mikron


mikron
tag

Miért van az, amióta 4 -es szintű lettem, minden csatában VII-VIII szintű ellenfeleim vannak egymás után az embernek így soha nem lesz %-os javulása. :W Milyen jó mikor az emberrel szembenéz egy Tiger II ..... Game Over.

(#43655) Mottie válasza mikron (#43654) üzenetére


Mottie
őstag

Mert a t4-es light tank 'scout' besorolású. Nem az a feladata hogy kilőjön sok tankot, hanem hogy "megvilágítsa" őket minél tovább. Más játékstílus.

Be Victorious!

(#43656) jano_77 válasza nyunyu (#43650) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kipróbáltam a Te beállításodat is...egy az egyben bemásoltam, de úgy sem lett jó.
Nem tudom mi lehet a gond, mert csak azt az egy beállítást nem abszolválja vmi miatt az XVM Editorban. :( :F
Azért nagyon köszönöm, hogy próbáltál segíteni. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43657) BaLee válasza mikron (#43654) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Így van, előttem lévő leírta az igazságot. Scouttal nem az a lényeg, hogy megváltsd a világot és kilőj mindenkit hanem bújj el, spottolgass a társaidnak valamint próbáld levadászni a tüzérséget.
Ha ez a játékstílus nem jön be akkor hagyd a light tankokat a francba, közepes és nehéz tankoknál +-2 tier az ahova berakhat. Azaz 4esként max 6os ellen mész ami szintén nem túl nagy élmény.

Amúgy a Tiger II egy papír valami, 175 penes T-34-1el sima lőszerrel tegnap 1v1-ben 5ből 4x átlőttem szemből a tank aljánál 1x kicsit feljebb ment azért nem mentem át. Kicsit taktikázva 1v1ben kilőttem egy full hp-s Tiger II-t úgy, hogy volt mögötte 3-4 másik tank aki szintén lőtt rám és jöttek felém...

(#43658) Cseri0058 válasza BaLee (#43657) üzenetére


Cseri0058
őstag

Te valamit nagyon benéztél mert hogy a tiger 2 nem papír az is biztos!

[ Szerkesztve ]

(#43659) BaLee válasza Cseri0058 (#43658) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem ha tudod hol kell lőni akkor az. Anno emlékszem KV-1S-el is akkor lőttem át sima lőszerrel amikor akartam szemből. Ha be van kicsit forgatva már nehezebb ügy.

(#43660) Djuree válasza nyunyu (#43650) üzenetére


Djuree
félisten

ez melyik dmg panel?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43661) Cseri0058 válasza BaLee (#43659) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ha tudod hol kell lőni akkor ilyen alapon az összes tank papír.

(#43662) jano_77 válasza Djuree (#43660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nem dmg panel.....XVM HitLog része ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43663) BaLee válasza Cseri0058 (#43661) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na azért ez nem így van, hiába tudom hol kell lőni a T26E4-et, csak nagyon közelről tudod eltalálni a weak pointját. Meg mondjuk egy parancsnoki kupola eltalálása sem egyszerű, de egy Tiger II alsó lemeze elég nagy felület ahhoz, hogy messziről is át lehessen lőni.

(#43664) Djuree válasza jano_77 (#43662) üzenetére


Djuree
félisten

és hogy tudom ezt előhozni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43665) jano_77 válasza Djuree (#43664) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZT használtad már?
vagy van ITT az oldal közepe táján a „XVM mini v4” sérülés panel 0.8.4 verzióhoz, ami elvileg ugyan ezt adja talán XVM nélkül is, ha nem akarod látni mennyi balfékkel kerültél össze. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43666) Djuree válasza jano_77 (#43665) üzenetére


Djuree
félisten

nem használtam még, de lehet majd nekiállok megbuherálni. kell xvm, fent szokott lenni, de sose állítgattam. nagyon bonyolult?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43667) đe$|re válasza Patrick76496 (#43647) üzenetére


đe$|re
senior tag

Az IS4-t Tier 10-ben én sem éreztem át igazán, Tier 9-ben sokkal jobban ment vele, élvezet volt vele játszani. (Ha élvezni akarom a játékot előveszem az E75-t. :) ) Végül eladtam. A pénz úgyis jól jön,mert viszem az amcsi heavy és forgótornyos td ágat.
Statisztika:
- átlagsebzés: 2231 dmg/csata (539937 össz sebzés)
- találati arány: 85%
- kilőtt tankok: 247 (268 csata alatt)
- győzelem (51%)/ vereség (48%)/ túlélt (33%)

[ Szerkesztve ]

(#43668) sequator válasza Mottie (#43655) üzenetére


sequator
senior tag

Illetve ilyenkor jól jön egy kis goldammo. :)

A kis Leopardot nagyon megszerettem még T4ként, miután minden körbe vittem 10 goldammot. Annál több lövésre általában úgy sincs idő. :)
Oldalról, hátulról simán vittem a nagy dögöket is: Pershing, T29, T34, Jagdtiger. A T5-T6osokat néha szemből is.
Ugyan nem sebez halálosat, de nagyon meglepődnek, hogy egy ilyen kis jószág átüti őket. :D
Ha nem volt extra rossz kör (összes goldammo kilőve és vesztett), még mínuszos sem volt.

Most nincs nálam screenshot, de több olyan köröm is volt, ahol több XPt kaptam, mint a T7-T8 tankjaink. Extrém kretén csapattársak közt T9eseknél is kaptam már többet. :(

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#43669) jano_77 válasza Djuree (#43666) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel az editorral szerintem nem.....notepaddal már mást mondanék, mert nem vagyok programozó. :B
Viszont ezen az oldalon keresztül szerintem egészen egyszerű módosítgatni...a jobb oldalán látható kis ablakban tulajdonképpen azonnal látod, hogy mit változtattál....biztosan menni fog, ha nekem megy. ;)
Ezzel az egyel van most gondom, hogy az ablakban úgy mutatja, ahogyan szeretném, de a játékban vmiért mégsem úgy látható. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43670) Moleman válasza Cseri0058 (#43661) üzenetére


Moleman
addikt

Apropó, az AT-2-t hol kell lőni szemből? Alul középen és fent a kupolánál zölden jelzett a célkereszt, de tízből egyszer sem vitte át a stock Churchill VII.

(#43669) jano_77
Én notepaddel szoktam, az editort egyszer próbáltam, de a tankjelzőikon módosításait hiába mentettem el, nem működött, azóta nem szórakozok vele, azt az swf-et nem másolom be, a többi beállításához meg nem hiányzik a grafikus felület.

[ Szerkesztve ]

(#43671) scyllarus válasza Moleman (#43670) üzenetére


scyllarus
veterán

Az AT-2-őt az M6 90mm-ese sem vitte át szemből, csak nagyon néha (ha jól emlékszem, 12-ből 2x, minimális sebzéssel)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43672) ricsidealer válasza Mottie (#43653) üzenetére


ricsidealer
tag

Nahát, Vojtech még játszik? :D

Nokia 6.1

(#43673) krisz74 válasza Moleman (#43670) üzenetére


krisz74
tag

Tegnap VK 3601H-val lövöldöztem csekély sikerrel. Aztán betöltöttem egy gold-ot és egy lövéssel kivégeztem. Na utána a játék végéig reporttal fenyegetőzött, meg sűrűn anyázott. Mókás volt.

(#43674) BaLee válasza sequator (#43668) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A VK2801 tud még meglepetést okozni 10.5cm-es ágyújával arany lőszerrel. Azért az ilyen tier 5-6 tankok megérzik a 350es sebzéseket... Meg tier6ig bezárólag a legtöbb artyt is lehet vele egylövésezni. Bánom, hogy mindenféle komolyabb buff nélkül feljebb tolták egy tierrel...

(#43675) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem akiknek van ilyen tankjai most az 0.8.4-be melyik a jobb?

IS-3 vagy Tiger II

Most megvan az IS és megvan a Tiger és nem tudom melyik legyen úgymond az elsődleges tankom!!!

Melyik jobb most? TigerII vagy IS-3??

Köszönöm előre a segítségeteket!!!

[HUN]Dani: emlékszel rám? Project Torque??? :):)

+ Tudnátok nekem olyan oldalt mondnai ahol van olyan addon ami kiirja mondjuk a bal felső sarokba hogy milyen tankba mennyit sebeztem bele? Volt ilyen addonom 0.8.3-ba de már az nem működik. + a tankok festése is kellene.De nem igazán találtam.

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#43676) Veatta válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


Veatta
aktív tag

+1 voks az IS 3-ra. Gyilkos, gyors pattoghat is.

(#43677) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Emlékszem igen. Abból is lesz majd valami új érdemes olvasnod azt a topikot is, de ezt ne itt beszéljük meg.

magyarsrac

(#43678) krysztyan válasza krysztyan (#43591) üzenetére


krysztyan
tag

Sziasztok!

Az itteni kérdésre valaki, valami ötlet? :R

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#43679) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Tudom csak azért irtam hogy emlékszel-e rám? Én már csak Tankozok nem játszok mással nagyon :)

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#43680) ollie válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudnátok nekem olyan oldalt mondnai ahol van olyan addon ami kiirja mondjuk a bal felső sarokba hogy milyen tankba mennyit sebeztem bele?

Az XVM csinálja.

***

(#43681) BaLee válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Még 1 szavazat az IS-3-ra. Elvileg papírabb lenne elől, de mivel nagyon szép ívelt formája van így tud pattogni szépen. Ágyúja nagyobbat sebez bár kicsit pontatlanabb, viszont sokkal laposabb az egész tank, nehezebb eltalálni ráadásul IS-3 gyorsabb meg mozgékonyabb is.

(#43682) Jolet válasza BaLee (#43681) üzenetére


Jolet
őstag

én is imádom azt a tankot, mégis akárhol eltalálják - forgathatom én bármerre - elég könnyen kicsinálják ha rászállnak
ennek ellenére szeretem

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43683) Djuree válasza jano_77 (#43669) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, a notepaddal nem lenne ilyen egyszerű. akkor majd nekiveselkedek ha lesz pár unalmas órám. talán vasárnap.
nem tudom, a locastan féle minimappal nem indul a játék, ezzel akkor azt is kiküszöbölöm. csak pár mod fog fölkerülni, több mod több hibalehetőség.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43684) cscsali válasza klezzz (#43633) üzenetére


cscsali
tag

Nem script csak az egyik file-ban kellett az swf file-okhoz igazítani pár dolgot, ami eléggé szopás volt :)

#43675 [HUN]-Kisa: Szed le ezt, ebben benne van alapból, nem kell külön buherálni.

(#43685) Mcray válasza BaLee (#43681) üzenetére


Mcray
senior tag

IS-3-mat egy éve alig használtam. Egy hete elővettem, és ledaráltam vele 4-5db tier 8-at, egy Tier 7 és egy Tier 6-ost, köztük kettő amcsit (T32, Pershing), akik "Tornyoztak"...Sebezni csak a Pershing tudott, de azt is csak golddal...Csapattársam ott volt ha a seggembe akarnának kerülni, de nem lépték meg. Én meg jó ha kétszer pattantam a Pershing tornyáról. Mind egy sarkon álltak és folyamatosan egy kilógott a fedezékből...

Most vagy én fejlődtem ennyit, mióta egy éve kifejlesztettem és bénáztam vele, vagy nagyon komoly páncél és pattintás Buffot kapott amiről nem tudok. Természetesen ha mind megrohantak volna, akkor most nem lenne mit leírni az esetről...de nem tették :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#43686) jano_77 válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem sokat kellett volna vissza olvasnod....hasznos dolog ám :K ;]
Tessék

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43687) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól veszem észre, hogy a drága WG már megint csak az orosz szervert tisztelte meg a Nőnapi akciójával!?!
Mekkora tróger társaság te atya ég! :W :o :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43688) Djuree válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


Djuree
félisten

IS-3 talán. de a KT se rossz. melyik szimpatikusabb neked? melyik nép?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43689) nyunyu válasza jano_77 (#43687) üzenetére


nyunyu
félisten

Jól veszem észre, hogy a drága WG már megint csak az orosz szervert tisztelte meg a Nőnapi akciójával!?!

Naluk viszont nem divat annak az imperialista megfeleloje.
Nem volt eventjuk Valentin napra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43690) jano_77 válasza nyunyu (#43689) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk az asszony azt mondja erre, hogy legalább ilyenkor ne adnának akciót, hogy a pasik együtt legyenek a bnőjükkel vagy feleségükkel. :D
Amúgy a Valentin nap nálunk nem játszik....akkor már sokkal inkább a Nőnap!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43691) ollie válasza jano_77 (#43690) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk a Valentin napon könnyű lepattintani az asszonyt: Valentinnak hívnak? Nem! Na ugye! :DDD

***

(#43692) virkir válasza ollie (#43691) üzenetére


virkir
veterán

Meg mondjuk a Valentin nap inkább a szerelmesek napja és ugye nem feltétlen kitétel a nőnemű egyed jelenléte. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43693) mynames válasza [HUN]-Kisa (#43675) üzenetére


mynames
senior tag

Mindkettő megvan. Nálam az IS3 felé billen a mérleg nyelve. Viszont olyan pályákon ahol 300-400 méterről lövöldözünk egymásra egymásra ott már érezhető a T2 pontosabb lövege.

(#43694) Mottie válasza ricsidealer (#43672) üzenetére


Mottie
őstag

Persze :) Mostnában még én is. Csak a CW-re nincs megfelelő idő/elhivatás.

Edit: Hát nekem még nem volt IS3-m, de a KT-t nagyon szerettem. Mondjuk hozzánő az ember szívéhez amíg kettő darab T9-es tankot kihúz vele :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#43695) jano_77 válasza virkir (#43692) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kinek milyen nemű a bnő.... ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43696) Djuree válasza Mottie (#43694) üzenetére


Djuree
félisten

Edit. nincs is nevű ilyen júzer itt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43697) Mottie válasza Djuree (#43696) üzenetére


Mottie
őstag

Pedig azt hittem... Kár :( No sebaj, menjünk harassoljuk a népet GwTriggerrel.

Be Victorious!

(#43698) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Hát németekkel kezdtem és mellék ágként az is7 ágát de most elakadtak nem tudom merre

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#43699) csaabz


csaabz
őstag

Kint van a hétvégi akció:
Tier 7 heavyk kedvezménnyel és 3*xp első győzelemnél.
Steel Wallért +7000 credit.
Meg crew training féláron.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#43700) myckey válasza csaabz (#43699) üzenetére


myckey
veterán

Most akartam benyögni én is.
Mit mondjak,nem vitték túlzásba.
Bár a több TP sose árt,és legénységet is akarok újra képezni,szal az is hasznos.

Ellenben 30% extra hozam tr7-ben.....nyugodtan 50et dobhattak volna.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.