Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Találtam egy jobb kedvre derítő mod-ot a csata végén :))

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#43402) Atlantis


Atlantis
veterán

Hinnye...de szeretem, mikor az ilyenek nem ellenem vannak. Hogy a fenébe lehet 71% win rate-et elérni...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43403) virkir válasza nyunyu (#43392) üzenetére


virkir
veterán

- postmortem modban nem irodnak ki a ki kit nyirt ki uzenetek
De ezeket modok nelkul is csinalja a 8.4, szoval a WG barmolt el sok mindent.

Biztos, hogy kavartak valamit mert pl most kiírja ha saját csapattársat sebzel.
Viszont pont reggel vettem észre ezt a hibát még a teszten és ott a mod-ok eltávolítása után megint működött.
Szvsz csak valami egyedi cucc kavarhat bele.
A tracer meg érdekes mert direkt mentem pár kört arty-val, hogy megnézzem aztán volt kör amikor az ellenfél próbált counter-t lőni. Csak nem jött össze vagy lehet megpróbált a szokott helyre lőni hátha alapon.
Én meg nem tudtam megnézni mert vagy a csapat volt balfék és inkább segíteni kellett vagy olyan pályára rakott ahol meg nincs értelme keresgélni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43404) SoulReaver válasza Atlantis (#43402) üzenetére


SoulReaver
veterán

biztos őt nem rakják szopóágra...

(#43405) gebol18


gebol18
csendes tag

Üdv!
Segítségeteket szeretném kérni,még sosem volt ilyen problémám és nem tudom megoldani a helyzetet.
Probléma a következő: Probáltam letölteni a 0.8.4-es patchet ami le is jött és mikor frissíteni akarta ez az üzenet fogadott => "Kritikus hiba. Nem sikerült a telepítés. Az alkalmazás nem tud tovább futni. Részletekért nézze meg a naplófájlt." meg is néztem a naplófájlt,de nem találtam benne semmi hibát. Így töröltem a wotot,majd az egész játékot leszedtem újra és mikor patchelni akartam megint ez a hiba ugrott elő... Már csináltam mindent átnéztem a gépem,hátha vírus van,csináltam rendszer visszaállítást,és már egy win-7-et is újratettem és még mindig rakoncátlankodik.... Akinek volt már hasonló problémája,vagy esetleg tud tippet adni az legyen oly kedves megosztani velem,mert már kezdek ideges lenni... Máshol is leírtam már a problémám,de úgy kezelnek,mint valami fogyatákost...

"gabeszito"

(#43406) Drenadar válasza gebol18 (#43405) üzenetére


Drenadar
veterán

próbáld másik partícióra, másik mappába telepíteni. és a naplófile hasznos lehet, csak le van benne írva, hogy mi a baja...

(#43407) SoulReaver válasza gebol18 (#43405) üzenetére


SoulReaver
veterán

Van elég szabad helyed? :P

(#43408) Fel válasza Patrick76496 (#43401) üzenetére


Fel
addikt

:DDD
És győzelemnél milyen kép van?

(#43409) gebol18 válasza Drenadar (#43406) üzenetére


gebol18
csendes tag

Még nem próbáltam másik particíóra telepíteni,de mindjárt meg is csinálom hátha.... köszi a választ :)
Szabad hely az van bőven...

"gabeszito"

(#43410) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nos közben meglett hogy a játék ez miatt a mod miatt nem akart indulni.
Kár szerettem ezt a panelt. :(

20 éve a Prohardveren

(#43411) nyunyu válasza SoulReaver (#43407) üzenetére


nyunyu
félisten

~860MB az onallo 8.4 patch, es 1300MB szabad hely kell pluszban a telepitesehez.

Magyarul, ha valaki siman elindit egy 8.3 klienst, akkor 2.2GB szabad hely kell neki, kulonben nem fog sikerulni a frissites.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43412) Macka


Macka
veterán

Meg tudná mondani valaki, hogy az 5-ös szintű tankomat miért kizárólag 6-os és 7-es gépek közé teszi??? :W :W

(#43413) Fel válasza Macka (#43412) üzenetére


Fel
addikt

Kib@szásból... ;]

Nem árt ezt áttanulmányozni:

Gondolom nem rég óta játszol.. Korábban ennél "keményebb" volt a besorolás, úgyhogy sírást abbahagyni. Keményebb ellenfelek több xp megszerzésének a lehetőségét jelentik, így kell a dologra tekinteni.

[ Szerkesztve ]

(#43414) bullseye válasza vbbb (#43382) üzenetére


bullseye
addikt

Engem felettébb érdekelne! Köszi!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43415) Patrick76496 válasza Fel (#43408) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az eredeti. :)
--------------------------------------------
Csak nekem laggol a szerver? 30-40 a pingem, mégis néha olyanokat akad... Bemegy a tank a földbe, meg előre-hátra mozog. T-Home 25 Mbps.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#43416) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Az xwm ben mit kell áttirni hogy a effet mutassa? Köszi!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#43417) Bingisz válasza Patrick76496 (#43415) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem is. A hang is megakad néha.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43418) odrif válasza odrif (#43410) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nektek sem megy akkor ez a damage panel?

20 éve a Prohardveren

(#43419) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#43401) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hááát ez kell, pakolom is fel :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#43420) robogo81 válasza odrif (#43418) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ez nekem sem,de nem tudom hogy a többi mód miatt-e.A megszokottak közül ez miatt nem indul el a csata(nálam),a többivel nincs gondom, az újabb verziók nálam nem ütik egymást(az infót kell utoljára hagynom hogy magyar legyen).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#43421) Djuree


Djuree
félisten

az xvm az h indul mostanában? már nincs benne olyan indítófájl :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43422) odrif válasza robogo81 (#43420) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is ez miatt nem indul el a csata.
Remélem minél előbb javítják.

20 éve a Prohardveren

(#43423) Fel válasza odrif (#43418) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem tegnap este épp erről beszéltünk: [link] A 2. linken szerintem ennek a 8.4-es változata van.

Djuree: Az xvm-stat.exe külön csomagban van: [link]

------------------------------------------------------

Újabb Leopard 1 pikcsör:

Ez most nem olyan mosott, mint a korábbi.

Valamint Swamp csendéletek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#43424) robogo81 válasza Djuree (#43421) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem te erre gondolsz,ez a csomi tartalmazza az exéjét.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#43425) diegho


diegho
nagyúr

Valaki tud 8.4-hez olyan modot, ami a térképre kiírja a spotolt tankok nevét? Nem kell semmi csicsa, nem kell semmi más, csak az, hogy kiírja a spotolt tankokat, ha bármi más van, az már nem kell, az sem kell, hogy ott maradjon mi hol volt utoljára spotolva, annyira lenne szükségem, hogy a tank ikonok mellé odaírja a tank típust is.

(#43426) robogo81 válasza odrif (#43422) üzenetére


robogo81
aktív tag

Én jelenleg ezt használom egyenlőre meg vagyok véle elégedve.
diego :ezt próbáld ki[link]

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#43427) robogo81 válasza diegho (#43425) üzenetére


robogo81
aktív tag

Bocs.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#43428) nevyk01


nevyk01
csendes tag

srácok tudok valahogy botok ellen menni? ahol kapok ugyanugy mindent? meguntam hogy emberi lények legyenek a csapattársaim mert hihetetlenül buták. szerintem a botokkal többre mennék :W

(#43429) gy-daniel


gy-daniel
tag

Nem tudom már, h ki védte a vk2801-el kapcsolatos változásokat, de nem volt igaza... Most jövök egy olyan csatából, ahol csak tier10 meg 8-as arty volt rajtam kívül. Cserébe tier5-ös csatába nem kerülhet, és lassabb is lett... fürgébb sem lett, csak a végsebességét csípték le...

(#43430) diegho válasza robogo81 (#43427) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell semmi más, csak a tankok nevei. Ilyen észlelési távolság és társai nem érdekelnek, csak azt akarom látni, ha spotol a csapat valamit a pálya másik végén és ne kelljen kérdezgetnem, hogy mi az.

(#43431) Cseri0058


Cseri0058
őstag

A Hellcatről mi a véleményetek?

(#43432) Napfénysüti válasza Cseri0058 (#43431) üzenetére

Rohadt jó gép. Az egyik legjobb fun tank szerintem én imádom. :K

Més que un club!

(#43433) Fel válasza diegho (#43430) üzenetére


Fel
addikt

Ez olyannak néz ki: [link] Marha kicsi a mellé linkelt kép, de úgy tűnik mintha csak nevek lennének rajta.

(#43434) diegho válasza Fel (#43433) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi holnap kipróbálom.

(#43435) vbbb válasza bullseye (#43414) üzenetére


vbbb
őstag

Innen le tudod szedni.

Ha a wot tweaker-hez kell segítség szóljál, de azt csak kicsomagolod a játék könyvtárába és elindítod ezt:

WOT RES UNPACK V1.5 FOR PATCH 0.8.4.exe

bezárod és elindítod ezt:

WOT TWEAKER V2.5 FOR PATCH 0.8.4.exe

(A zászlók között tudsz nyelvet váltani...meg kell adni hova telepítetted a játékot...utána lehet állítgatni.)

[ Szerkesztve ]

(#43436) adrian360 válasza diegho (#43430) üzenetére


adrian360
őstag

ilyenre gondolosz?
az xvm-ben van ilyen, minimap.swf kell hozzá

(#43437) Remus389


Remus389
veterán

T-50-el is meg lehet nyerni a csatát

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#43438) jahrn válasza Cseri0058 (#43431) üzenetére


jahrn
senior tag

Az h egy isten. Eredetileg a Jackson-t akartam megtartani, de aztan ez maradt es nem bantam meg^^

Most este mentem vele ezt: REPLAY
Nem ez a legjobb meccsem vele (jobban szeretem a T7 vagy T8 meccseket a cicussal), de latszik azert h mire kepes.

[ Szerkesztve ]

(#43439) Fel válasza Cseri0058 (#43431) üzenetére


Fel
addikt

Egy nagy darab light tank és egy TD keveréke. Nehézkesen fordul, és lassú a tornya is. Páncélzata gyk. nincs, és ráadásként elől van a hajtás, ezért hajlamos lehalni/kigyulladni is szemből kapott lövéstől. Ezek miatt közelharcra normális ellenfél ellen alkalmatlan. Ennyi a negatívum.

Viszont nagyon gyors, így bárhová oda lehet vele érni. Elfoglalni egy-egy jó pozíciót, visszamenni védeni, segíteni a másik oldalon. Tier 6 szinten nagyon jó lövege van. Viszonylag pontos, gyorsan céloz, igaz mozgás közben nagy a szórás. 6,9s a reload rammer + venti + 100%-os legénység mellett.
Jó a camója is. Jó a lövegkitérítés, hull down-ban véd valamit a lövegpajzs.

Mindent összevetne nekem is az egyik nagy kedvencem. Egy-egy jól sikerült csatában nagyon sok sebzést ki lehet vele osztani.

[ Szerkesztve ]

(#43440) jahrn válasza Fel (#43439) üzenetére


jahrn
senior tag

Hellcat-ra venti??? Nem inkabb BiA-t akartal mondani? :)

(#43441) Fel válasza jahrn (#43440) üzenetére


Fel
addikt

Ja tényleg, nem megy rá venti.. :B Nyitott. Megszokás.. Nekem még BiA nincs a legényeknek.
Ha már így szóba került a felszerelés, akkor nálam rammer, periszkóp kukker, és háló van rajta. A srácok pedig repairt tanulnak. A hulldownozás miatt el-ellövik a löveget, esetleg a tornyot, vagy mindezt kombóban, úgyhogy jobbnak láttam ezt, mint a kamót.

[ Szerkesztve ]

(#43442) Simulacrum válasza Fel (#43433) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ez nem lesz jó, ez csak erősebb négyzetrácsot csinál. Én is olyat használtam régen, mint diegho, de most már nincs olyan, muszáj egy kicsit szenvedni az xvm beállításokkal.
Én ezt szedtem le és kicsit belenyúlkáltam az xvmconf fájlba és beállítottam úgy, ahogy szeretném.
Mindentől függetlenül az, hogy a már spottolt tankok nem tűnnek el a térképről óriási segítség.

(#43443) jahrn válasza Fel (#43441) üzenetére


jahrn
senior tag

Nalam rammer+coated optics(sokat mozgok) es halo van rajta. Repair 98%-os, utana BiA jon.

(#43444) gebol18 válasza Drenadar (#43406) üzenetére


gebol18
csendes tag

Drenadar!

Köszönöm a segítségedet én nem hittem volna,hogy másik particióra ha telepítem akkor jó lesz,ilyen még sosem volt...
Örök hála! :) :R

"gabeszito"

(#43445) gy-daniel válasza Fel (#43441) üzenetére


gy-daniel
tag

Nekem is a kedvenc tankom, ha vk28-al rohangálok:P. A troll gun elég szépeket sebez bele a nyitottsága miatt. (HE)

(#43446) vhw


vhw
addikt

Ezt a modot most találtam: link

Két sorba rendezi a garázsban a tankikonokat.
Kissé kicsire sikerültek az ikonok (főleg nagy felbontású monitor esetében), de azért használható.

Viszont most találtam egy kis problémát; a legénység personal infóját megnyitva kicsit átméretezi a plecsnik ikonjait... kicsit kellemetlen, de már jelezték a topikban a készítőnek, hátha orvosolja.

Enzolord: csak oldalra, ahogy eddig, csak két sorban vannak most már.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43447) Enzolord válasza vhw (#43446) üzenetére


Enzolord
addikt

És itt úgy ugrálsz a tankok közt, mint a mortal kombatban?
tehát négy irányban, vagy csak oldalra?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43448) Fel válasza vhw (#43446) üzenetére


Fel
addikt

Úgy nézem kb. 1/4 akkora ikonok lehetnek ezek. Az tényleg eléggé kicsi..

Enzolord: Szerintem egérrel. Ahová akarsz.

gy-daniel: Nem hinném, hogy a nyitottsága miatt. Sokkal inkább azért mert körben 13 mm lemez az egész... Ha száguldok 72-vel, akkor még egy szembejövő katicabogár is átüti a "páncélt".

[ Szerkesztve ]

(#43449) Enzolord válasza Fel (#43448) üzenetére


Enzolord
addikt

és vhw, :R :R
Méretet esetleg nem lehet növelni?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43450) myckey válasza Simulacrum (#43442) üzenetére


myckey
veterán

http://worldof-tanks.com/minimap-with-maps-types-of-tanks/#more-570

ez viszont jó. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.