Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43101) grunge válasza virkir (#43098) üzenetére


grunge
addikt

helyes, követendő példa. mocskos ruszkik, nem jöttek rá még mindig, hogyan is működik a kapitalizmus...az orosz szerón persze nem volt szankció. mi EU-sok szimplán bekaphatjuk.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#43102) remington2 válasza vhw (#43099) üzenetére


remington2
senior tag

:))

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#43103) adrian360 válasza virkir (#43098) üzenetére


adrian360
őstag

annak a 860 hozzászólónak a fele pont egy forintot nem költött eddig se a játékra. igazi vihar a biliben.

(#43104) vhw válasza Tenken (#43100) üzenetére


vhw
addikt

Hónapok (egyesek évek?) óta anyázunk nap mint nap, vagy a pirosak miatt, vagy mert nem tetszik a következő patch-es nerf, vagy változatosság képpen ezúttal a jelenlegi miatt...
Mégis... a kemény mag még mindig itt van és tolja...
Én is elküldtem már jópárszor őket ide-oda változatos okok miatt, de aztán mégis itt vagyok, játszom, alkalomadtán élvezem is, olykor még meg is dobom őket némi zsetonnal az utóbbi időben...

2 éve tolom ezt a játékot... a szívemhez nőtt, még ha csinálnak is orbitális marhaságokat a fejlesztői. Van mikor egy időre abbahagyom, pihentetem.
De az alap téma, a különböző tankok, és az hogy vezethetem őket mindig visszacsábít...

És már azt se mondanám biztosra, hogy akármilyen Warthunder, vagy más játék miatt instant itt hagynám. Egyszerűen hozzászoktam a jelenlegi rendszerhez, elég jól átlátom, jól berendezkedtem, így kényelmes.

Ma is ránéztem a SWTOR honlapjára, pár trailert is megnéztem... szép meg jó, de nincs kedvem újra tanulni egy új világot az alapoktól...

Mennyien fenyegetőztek, már hogy itt hagyják a fenébe ezt a szar játékot, aztán mégis van aki tolja tovább (kiderül, mert vagy újra visszatalálnak erre a fórumra, vagy mert egy másikon találunk rájuk...).
Aki el akar menni, az úgyis elpártol. Aki meg nem igazán, annak meg nem ez lesz az első és nem is az utolsó csepp a pohárban...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43105) Mottie válasza virkir (#43098) üzenetére


Mottie
őstag

Ezért mondtam én is :) Ráérek eladni később is :)

Be Victorious!

(#43106) Fel


Fel
addikt

Sikerült egy újabb tajtparasztba botlani:

Most látom csak milyen jó neve van... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43107) Enzolord válasza vhw (#43099) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor miért nem hagyják úgy, és akkor nem lenne ez a hajcihő..
Amikor valamelyik tank túl jó, azt nerfelik...
Még a prém tankokat is, amit Te kemény forintokért vásárolsz, nem azért, hogy később lebutítsák, mert nem kapsz vissza aranyat...
Ennyi..

(#43106) Fel:
Azért, mert az Istent kis betűvel írta? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43108) Jolet


Jolet
őstag

hü bakker az ISU-152 egy lövésből kivégzett szemből a T29-el :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43109) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Bocsánat, hogy beleszólok a vitába. Elismerem, hogy tisztességtelen, nyerészkedő játékos vagyok.

A kérdésem az lenne, hogy akkor most elvileg (biztos?) nem fogjuk tudni eladni drágábban a lőszert?
Ha nem akkor jól olvasom, ugye, hogy a vételi áron eladhatjuk és ugyan ott vagyunk?

Csak azért mivel akkor talán nem vesztenék vele semmit, de akár be is jöhet.
Lőszer eladásra nincs semmi limit ugye?

Elnézést a zavarásért! :R

(#43110) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

A 85 kredites árat is ők állították be, továbbra sem értem, hogy ez miért lenne bug. Elbaszták, rájöttek, de pont annyira nincs gerincük felvállalni ezt az egészet, mint amikor egyik napról a másikra levették a fix dátumig megígért gift shopos csomagot, mert rájöttek, hogy túl olcsó. Ott se böfögtek még egy rohadt bocsánatot sem a pofánkba.

(#43111) vhw válasza Enzolord (#43107) üzenetére


vhw
addikt

Eddig még egy pénzért vásárolt tankomat se butították le.
Most készülnek az ajándékba kapott E4-em lövegkitéríthetőségét nerfelni - ami persze nem tetszik... de ez van, lehet később kap egy kis buffot mégis...

Balesz1899: minden értéket ők állítanak be, bármi ami nem úgy működik, ahogy kellene azt bugnak hívják.
Ennyire nehéz ezt felfogni?

A gift shoppos buli tényleg pofátlanság volt, de azt is túléltük... és még mindig itt vagyunk.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43112) myckey


myckey
veterán

Megköszönném,ha valaki tudna egy ilyen tank icon modot adni.
én már minden honlapot végignéztem,külföldit is,de sehol nem látok hasonlót,mindenhol csak a színes,csilli-villi akármik vannak,azoktól meg már hányok.
ez Frankó,letisztult lenne,de már nagyon régi verzió,nem is tölti be tőle a játékot.Magát a csatát.

Itt lenne a kép róla.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43113) sutyi^ válasza vhw (#43111) üzenetére


sutyi^
senior tag

Bepróbálkoztak(tunk) sokan, WG jó szokáshoz híven a játékos bázis kezébe sz*rt. Ha korrektek akartak volna lenni, akkor az orosz clusteren is úgy állítják be az árat hogy ők se keressenek egy petákot se rajt vagy hagyják EU/US oldalon ahogy van. Most akkor vagy basszanak ki mindenkivel, vagy senkivel se.

Nem azért megy a hiszti, mert most így sokan nem kapják meg, hanem mert más megkapta. A fekete-fehérben nincs középszürke és ez nem tetszik most a hivatalos fórumokon sok embernek.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#43114) Fel válasza myckey (#43112) üzenetére


Fel
addikt

Én itt szoktam mostanában nézelődni: [link]

8.4 kompatibilisek még elég kevesen vannak. Azok közül is talán ez tűnik a legegyszerűbbnek: [link]. Habár ez nem sziluett ikon..

(#43115) Mcray


Mcray
senior tag

Melyik torony az amivel elvileg lehet nyerészkedni ha veszek?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#43116) myckey válasza Fel (#43114) üzenetére


myckey
veterán

Egy az egyben ez van most fenn :)
Találtam egy másikat is,ez lenne a hivatalos neve: "The1holys contours"
De ez is megállt a fejlődésben,még 8.0 frissítésnél :(((

Nem értem,miért nem lehet ezeket tovább vinni,szerintem nagyságrendekkel jobban mutat,mint a hupililás,ingyombingyom szín összeállítású,képernyőt betakaró sok marhaság.
Damage Panelből is olyat kerestem,ami nagyon frankón alig érzékelhető,könnyen átlátható.
Még a Célzó "berendezést" is lecseréltem,történelmire,dobtam a Jimbot.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43117) adrian360 válasza sutyi^ (#43113) üzenetére


adrian360
őstag

ki a halál véreres farkát érdekli hogy más mit kapott vagy mit nem ? mindenki foglalkozzon a saját accjával és kész

(#43118) Fel válasza myckey (#43116) üzenetére


Fel
addikt

Damage panelt a Drongo-lab-ról: [link]
Pl.: [link] Ez nekem egy kicsit tulságosan is áttetsző, és át is van variálva (hp csík középen).
Én ezt használom: [link] Gyk. alap wotos kissé okosítva.

(#43119) myckey válasza Fel (#43118) üzenetére


myckey
veterán

ezt is eltaláltad ;]

ezt használom.
egészen Frankó.
Jól látható ha legénység sérül,mutatja az időt,szépen elkülönül a modul sérülés,középen pedig nagyon kellemes az életerő kijelző.

szerintem nagyon jó kis Panel,Bár lehet,hogy sokaknak már túlságosan letisztult,de nekem ez a number 1

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43120) Fel válasza myckey (#43119) üzenetére


Fel
addikt

Akkor ezt megtárgyaltuk. Előrébb nem vagyunk, de ezt leszámítva minden O.K. :DDD

(#43121) myckey válasza Fel (#43120) üzenetére


myckey
veterán

Úgy-úgy :D
Sokra nem jutottunk,de ami van,az biztos.

Reménykedek,hátha egy jótétlélek megszánja a "problémámat" és előrukkol egy új Icon csomaggal.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43122) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok , ezzel a lőszer mizériával kapcsolatban most mi igaz ? :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43123) bullseye válasza zalman90 (#43122) üzenetére


bullseye
addikt

Az, hogy akármit is tettél ez ügyben, valakik utálnak érte :)

Elméletileg 85-ért lehet majd eladni, azaz 0 haszon, 0 bukás, semmi különös. Gyakorlatilag holnap kiderül.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43124) NomaxXx válasza bullseye (#43123) üzenetére


NomaxXx
csendes tag

majd 8.5 ben szépen korigálják 260-ra szépen csöndben:P

Wotos oktatóvideók, visszajátszások, érdekességek: http://www.youtube.com/user/TheWastelandPro

(#43125) Jolet


Jolet
őstag

nektek nem lagol?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43126) KaLeun válasza adrian360 (#43117) üzenetére


KaLeun
senior tag

Köszönjük, Emese.... Tudod a vélemény olyan, mint a (ismered, ugye?)... Ezt nyugodtan megtarthattad volna magadnak.

Látom, hogy ma rádöbbent valaki arra, hogy egy másik valaki teljesen megváltozott (az utóbbi időben). Igaz egy kicsit későn... De az ember hajlamos nem észrevenni dolgokat ha az "ismerőseiről" van szó.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#43127) erikke17


erikke17
őstag

Van link a holnapi patch letöltésre? :D Csak hogy ne uccsó pillanatba kelljen vele szórakozni amikor szénné lesznek terhelve és 50kb/s-al fog jönni lefele :D Köszi :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#43128) ktg3


ktg3
őstag

Seems legit :(((

5700dmg és vesztes csata.

Mondjuk olyan sok XP-t nem adott. A 2. legtöbbet sebző egy panther 2 aki 1050et sebzett yeaah.

Pár nappal volt egy csatám vk36-tal. Ott 4400dmg és vesztes. 1115 XP-t kaptam prém nélkül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43129) fradi81


fradi81
veterán

Hajnali 4kor leállt a szerver. Lehet mindjárt jön a patch :)

moto g72, Ninebot d28e

(#43130) bartucc válasza fradi81 (#43129) üzenetére


bartucc
addikt

A launchernél, az újdonságoknál azt írják, hogy "05/03: Version 8.4 To Be Released" :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43131) Macka


Macka
veterán

Gondoltam én is, hogy megmozgatom a vasat hajnalban, de nem... :O :D

(#43132) Dobi 562 válasza myckey (#43112) üzenetére


Dobi 562
addikt

Alsó kép: HARDicons mod.

[ Szerkesztve ]

(#43133) virkir válasza myckey (#43112) üzenetére


virkir
veterán

Elmented magadnak ezt az oldalt és minden patch után amikor új tankok jönnek az itt található aktuálisan legfrissebb programocskával megcsinálod magadnak.
Amit én használok nem csilivili de megkülönbözteti a tanktípusokat és a prémium tankokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43134) Fel válasza erikke17 (#43127) üzenetére


Fel
addikt

[link] <-- Ott van minden.

(#43135) Enzolord válasza erikke17 (#43127) üzenetére


Enzolord
addikt

Patch
Fel fórumtárs mindig belinkeli 1-2 nappal korábban, szóval ilyenkor az ő posztjait csekkold..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#43136) jano_77 válasza diegho (#43085) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem a MNYPénztáras dolgot kár volt említened, mert hidd el ott is hatalmas - sokkal nagyobb - felháborodás volt, csak ott is leszarták az embereket, mint itt! :(((

whv: igen is volt prém tank nerf, mert a Type59-hez hozzá nyúltak, rosszabb lett, mint mikor megvettem. Ott vissza nem adtak semmit azóta sem, pedig kicsengettem érte a "jó" magyar forintot. :W

Amúgy szerintem is az itt a legnagyobb probléma a történetben, hogy az oroszoknak már megint lehetett.....az oroszok mindig jobb eventeket kapnak, nekik mindig mindent lehet, velük kivételezve van. EZ itten a probléma kérem szépen!

Amúgy én is abban bízom még, hogy a 8.5 patch-re majd elfelejtik már ők is ezt a story-t és akkor már az emelt áron tudom majd eladni a lőszert. ;]
Azt amúgy hogyan tudják ellenőrizni egyesével a WG-sek - tudják-e -, hogy ki mikor vette a lőszert és kinek lehet eladnia 85 ezüstért és kinek 130-ért?!? Mert ha vki majd patch után vesz a 260-as lőszerből és azt adná el, akkor ez hogyan is lesz?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43137) Bingisz válasza jano_77 (#43136) üzenetére


Bingisz
addikt

A type buffot kapott, nem nerfet..... :U
Nincs azzal a tankkal semmi probléma erősség szempontjából.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43138) Szilu válasza jano_77 (#43136) üzenetére


Szilu
tag

Nem kell ellenőrizni, hiszen a 8.4 telepítése után senkinek nem lesz a szóban forgó lőszerből, az ára pedig a számládon lesz (85/golyó) automatikusan.

(#43139) scyllarus válasza jano_77 (#43136) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is ki fogom próbálni. Veszek 1 db lőszert a patch után, és eladok 2-őt. Akkor kiderül, hogy kezeli le ezt a rendszer.
Az új patchet már letöltöttem Fel kolléga linkjéből, közben húzom majd az orosz klienst. Majd meglátom, mire volt elég 8 év orosztanulás :)

Szerk: Szilu: így oldják meg majd?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43140) Bingisz válasza Szilu (#43138) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezt hol olvastad?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43141) myckey


myckey
veterán

Köszi D.Laci és Vir :R

azt hiszem magamat ismerve,ezzel elszórakozok egy darabig.
hátha sikerül valamit össze barmolnom.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43142) Hulkhun válasza Bingisz (#43137) üzenetére


Hulkhun
csendes tag

Hát ezt benézted nerfelték elég szépen utánna lehet nézni!
Abban igazad van hogy értő kezekben veszélyes jószág!

(#43143) Bingisz válasza Hulkhun (#43142) üzenetére


Bingisz
addikt

8.2-ből

Type 59:

* Increased the traverse speed from 45 to 46 deg/sec.
* Reduced the gun dispersion during vehicle rotation by 5%.
* Reduced ground resistance by 10%.
* Changed the Norinco 12150L engine tier from IX to VIII.
* Repair cost of Norinco 12150L engine has been increased by 22%.
* Weight of the hull increased from 15,400kg to 16,478kg.
* Armoring of the Type 59 turret increased from 104mm to 130mm.
* Armoring of the Type 59 hull sides decreased from 65mm to 60mm.
* Reloading time of the Type 59 100mm gun increased from 8.0 sec to 8.7sec.
* Increased the aiming time for the 100 mm Type 59 gun from 2.86 sec to 2.9 sec.
* Increased the damage value of the Chuan bei-412 shell from 230 to 250 points.
* Increased the penetration value of the Chuan bei-412 shell from 175mm to 181mm.
* Increased the damage value of the Chuan chao-412 shell from 230 to 250 points.
* Increased the penetration value of the Chuan chao-412 shell from 235mm to 241mm.
* Increased the tower traverse speed from 45 to 46 deg/sec.

Én itt nem látom a nerfet max egy kicsit lomhább lett, de cserébe gyorsabban forog a tank, és a torony is, valamint az ágyú is egész jó lett rajta...

Szilu: nekem nem megy sajna az eu oldal, se az eu fórum...
Bezzeg az amcsi az megy... :O :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43144) Szilu válasza Bingisz (#43140) üzenetére


Szilu
tag

WOT forum by admin

(#43145) Diarmand válasza diegho (#43085) üzenetére


Diarmand
senior tag

Elhiszem én, hogy a wotos e-péniszed kiveri a szemedet és az intelligenciádat is oktatni lehetne, sőt, azt is hogy annyi pénzd van amennyi nekünk sose lesz, de azért egy határ mindenhol van.

Azt állítani, hogy a wot lószar pardon lőszer körüli mizéria nagyobb mint a magánnyugdíjpénztáraké volt? Meg hogy a ruszki szerveren csak pár ezret vettek? Miből szűrted ezt le? Nem akarok részletekbe menni, mert felesleges, de egyrészt még mindig képes vagy ordas nagy baromságokat kiabálni csapkodva az asztalt, másrészt megint kezded dörzsölgetni a virtuális péniszed és ezzel együtt nő az arcod is. Pedig olyan kis konszoidált hangod van, használhatnád írásban is.

(#43146) Joe.36 válasza Bingisz (#43143) üzenetére


Joe.36
addikt

Én még akkor vettem a Type 59 amikor megjelent, és sajnos sokkal lomhább lett, emelkedőn felfelé meg úgy megy mint egy nehéz tank.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#43147) Atlantis


Atlantis
veterán

Feltétlenül szükség van arra, hogy személyeskedésbe menjen át ez a téma? Mi a fene van veletek? Ez csak egy játék!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43148) Diarmand


Diarmand
senior tag

Nem, nincs szükség rá, de diégónak rettenetes stílusa van, elég olvasni, de ezt tudják mások is. A gondot meg tovább fokozza, hogy sokan csak adják alá a lovat a hajolgatós szmájlival meg a dicsérgetésekkel pl egy 3-4 skilles legénység után. Gondolom dieghonak már érzéketlen az ánuszrózsája ;)
Na mindegy, erről ennyit.

(#43149) virkir válasza Szilu (#43144) üzenetére


virkir
veterán

WOT forum by admin tegnap éjféltájban már azt is beismerte, hogy a felvázolt megoldás lényegében saját kicsinyke agyából pattant ki mivel este 8-tól egyetlen kompetens személy nem volt elérhető.

Bingisz
Lévén nálunk pöccsölés folyik amikoris állni szokott a weboldaltól kezdve minden.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43150) Napfénysüti válasza Atlantis (#43147) üzenetére

Sajnos itt sokszor elszabadulnak az indulatok pedig nem kellene. :(

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.