Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) scyllarus válasza g85j (#43198) üzenetére


scyllarus
veterán

Automatikusan részt veszel rajtuk. Én most a hétvégi akciókra gondolok, amikor három napig (Sz-V-H) akciósan vehető meg pár tank, kreditszorzós velük a csata, plusz még néha más dolgok is olcsóbbak (fogyóeszköz, modul, garázshely stb.). Péntekenként láthatod a naptárban a részleteket, addig csak tájékoztatásul pár sort. Most hétvégén Heavy Steel hétvége lesz, nehéztankok lesznek érintettek, erős gyanúm szerint a T7-es nehezek minden nemzetnél.
Amikor várjuk a hetit, gyakran látom, hogy az orosz szerón mennyivel több tank érintett és/vagy több kedvezményt adnak ilyenkor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43202) Atlantis válasza g85j (#43198) üzenetére


Atlantis
veterán

"Event" alatt a különböző akciókat érti, mint pl.: a hétvégi akciók. Ezeken nem lehet külön részt venni, mindenkinek automatikusan elérhető és mindenkinél érvényes. Ezek az akciók különböző elemekből állnak az egyes szervereken.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43203) jahrn válasza Moleman (#43171) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem akarom vedeni az S-35 CA-t, de az a jarmu (a lovegpajzs kivetelevel) papir raadasul nyitott felul az artyk nagy oromere. Plussz az elotte meg utana levo TD-k a tree-n igencsak szopatosak tudnak lenni (mind2 alvaz a sz@r szemet kategoriaban van), szal ennyit megerdemel aki arra megy.

[ Szerkesztve ]

(#43204) remington2 válasza Zizifull (#43190) üzenetére


remington2
senior tag

Én megnyomnám, hiszen így minden tank elérhetővé válna, azzal játszanék, amelyikkel akarok, anélkül, hogy végeláthatatlan grindeléssel kellene kiküszködni rá az xp-t. A játékélmény meg nem veszne el, hiszen most sokan pusztán azért szenvednek egy-egy szerencsétlen, nem szeretett tankban, hogy a következő, szerencsétlen és nem szeretett tankot kigrindeljék, mert a listájuk végén valahol ott van az áhított tank, amire vágynak. Így azonnal megkapnák, ami kell, és onnantól lenne igazi fun play, örömjáték azzal, amivel akar, és nem azzal, amire éppen rá van kényszerítve.
Az oka ennek nálam az, hogy mostanában kevesebbet játszok, azt is a kedvenc gépeimmel, így ágat húzni gyakorlatilag nem tudok, megakadtam ott, ahol vagyok. Ma már egy tier 4-ről 5-re történő váltást is eléggé megerőltetőnek tartok . .. . Volt idő, amikor Shermannel akcióban egy hétvége alatt annyi pénzt szedtem össze, mint most 2-3 hónap alatt . . . Amikor a mostani legnagyobb tankomat, a Királytigrist farmoltam, egyetlen Shermanes hétvégi akció alatt összeszedtem a full árát, pluszt betáraztam cikkekből, plusz még maradt másfél millám . . .

Igen, megoldás lenne a goldos xp-váltás, de annyi pénzt nem akarok belefektetni a játékba, számolgattam, de annyi pénzem ilyesmire nincs. Venni akarok egy hónap prémiumot, bár amennyit most játszok (max. kb 10
csata esténként), azzal se lenne világmegváltás.

szerk: amúgy én viszonylag "könnyen" beszélek, mert amikor elkezdtem, és láttam, hogy bejön, a célom az volt, hogy a "történelmi" világháborús gépekből álljon egy-egy a garázsban. T-34, SU-85, valami orosz nehézjárgány (KV-1 + KV1-S lett), a németeknél a Stug3, hozzá csatlakozott a nagyon megszeretett Hetzer, a "kötelező" Tigris + Királytigris duó, az angoloknál a Churchill, az amcsiknál a Sherman . . . ezek mind megvannak már. A többire, főleg a felsőbb, 7-esnél magasabbakra meg beláttam, hogy esélyem sincs. Ezekkel annyit kellene nyomatni, mint amennyit eddig játszottam összesen . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#43205) Szilu válasza virkir (#43149) üzenetére


Szilu
tag

Remélem, hogy nem volt igaza, nekem is van abból a lőszerből :)

(#43206) Mottie válasza jahrn (#43203) üzenetére


Mottie
őstag

Ettől függetlenül én boldog vagyok mikor S35CA-val 7-es csatába rak be... azért más T5 tankokkal ez ritkán van így :) Általában ha nem One-shot-olnak gyorsan akkor 2000+ sebzéssel le lehet hozni.. :)

Be Victorious!

(#43207) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok
MPA azaz Magyar Páncélos Alakulat a HPRD kisnevelde klánja. Tagfelvételt hírdet.
Elváráusnk:
-Min Tier6-os Tank.
-Minimum 16+ életév betoltése.
-TS3 használata Kotelező.
Amit ajánlunk.
-Minden nap kb 10-20 játékos online,Kezd kialakúlni az a csapat akikkel tudunk majd menni CW-re és Századokra is.
-Szakaszok szinte mindig vannak.
-Ha megszerzed a Tier9-es tankot akkor mehetsz fel a nagy klánba.
-TS3 szerver.

Aki szeretne csatlakozni a klánunkhoz az keressen meg engem játékban vagy a tobbi parancsnokot. Mindnekit szívesen várunk a klánba.
Üdvzlettel: MPA

ingame:
x_KisA_x

LordNihilus

Elnézést kérek mindnekitől de rovid ő betűt nem tudok irni. Orvosolás alatt :D

[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#43208) jahrn válasza remington2 (#43204) üzenetére


jahrn
senior tag

Megoldas, h ha egy tankod elit lessz akkor (bekapcsolva a gyorsitott kepzest h a crew-nek is legyen egy jo napja) tovabb huzod addig amig ossze nem gyujtesz valamennyi free xp-t a kovetkezo tankra. Igy nem egybol stock tankkal kezdesz, es a szemelyzet is hasznalhatobb.

[ Szerkesztve ]

(#43209) Mottie válasza virkir (#43133) üzenetére


Mottie
őstag

Hogyan tudsz nem-orosz neveket behúzni? :)

Be Victorious!

(#43210) myckey válasza [HUN]-Kisa (#43207) üzenetére


myckey
veterán

ne copass
a HPRD-nek már bölcsödéje is van?
:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43211) jano_77 válasza [HUN]Dani (#43197) üzenetére


jano_77
nagyúr

WarThunder

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#43212) g85j válasza scyllarus (#43201) üzenetére


g85j
tag

Aha, ezek megvannak. Csak ez úgy ragadt meg nálam, hogy hétvégi akció...... :)

Event alatt azt hittem, hogy valami külön versenyek vannak, be kell regelni, s akkor csapatás, meg nyeremények, stb....Félreértettem.

(#43213) ollie válasza [HUN]-Kisa (#43207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

16 év minimum? Francba! :DDD

Amúgy srácok megjelent a Star Conflict, ami gyakorlatilag WoT a zűrben. Érdemes rápillantani, ugyanúgy free to play.

[ Szerkesztve ]

***

(#43214) zsloti válasza [HUN]-Kisa (#43207) üzenetére


zsloti
senior tag

Tier 6 os?
T48 nem elég? nem megy tovább az ág xd
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#43215) virkir válasza Mottie (#43209) üzenetére


virkir
veterán

Ezt most nem értem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43216) Mottie válasza virkir (#43215) üzenetére


Mottie
őstag

Leszedtem a 8.4- es unofficial verziót az oldalról amit linkeltél, de csak oroszul (cirill betűkkel) tud rárakni tank nevet :)

Be Victorious!

(#43217) remington2 válasza jahrn (#43208) üzenetére


remington2
senior tag

Be szoktam kapcsolni. Az 5% úgyis jár minden csata után, minden tankon.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#43218) [HUN]Dani válasza jano_77 (#43211) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem rossz. :)

magyarsrac

(#43219) xtmod


xtmod
senior tag

sziasztok.

t1-hez és t14-hez milyen töltény a legjobb?

üdv.

(#43220) Pete55555 válasza xtmod (#43219) üzenetére


Pete55555
addikt

A gold :U
Amúgy az AP.

...Szeretem leracsniztatni...

(#43221) virkir válasza Mottie (#43216) üzenetére


virkir
veterán

Érdekes mert amit én használok a HARDicons az vegyesen rakja.
Az orosz tankokra cirill betűvel a többi nemzetét meg rendesen. de már megszoktam.
Használd a Nameshort Ru-t az csak az orosz tankokra teszi cirill betűvel.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43222) myckey válasza virkir (#43221) üzenetére


myckey
veterán

ez így van nálam is
de szerintem ő is így kapta kézhez,csupán a ruszki bötűket is szeretnél lecserélni
szerintem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43223) Bingisz válasza zsloti (#43214) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért nem lehet annak a szerencsétlen tanknak leírni rendesen a nevét?
Ha épp fáradtak vagyunk, akkor rohadtul nem fog eszünkbe jutni, hogy t50-2...

Köszi!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43224) nepszter1


nepszter1
addikt

csak nekem nem megy a szerver?

(#43225) atti_2010 válasza nepszter1 (#43224) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Most teszik fel a frissítést, senkinek sem működik.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#43226) Moleman válasza nepszter1 (#43224) üzenetére


Moleman
addikt

Már csak 1 órát kell kibírnod (04:00-13:00).

(#43227) xtmod válasza Pete55555 (#43220) üzenetére


xtmod
senior tag

köszi. ezeket hol lehet beszerezni?

(#43228) virkir válasza myckey (#43222) üzenetére


virkir
veterán

Meg lehet próbálni a Data könyvtárban lévő .csv-ket faragni, azokban vannak a nevek megadva, nekem valamiért nem sikerül mert amint bele piszkálok már nem jelenik meg a programba.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43229) Djuree válasza nepszter1 (#43224) üzenetére


Djuree
félisten

:W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#43230) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Bocs az OFF-ért, de míg itt várakozunk, szeretnék egy kis nevető görcsöt okozni nektek ezzel a Star Wars-os rövid film-el :D ezzel!

(#43231) Pete55555


Pete55555
addikt

Tanknál a szervíz ablakban kidobja a 3 fajta lőszert, ott tudod megvenni.
Remélem jól értelmezem amit kérdeztél am.

Más: Lőszer témáról elmondanám én is a véleményemet. Úgy döntöttem, én is veszek egy keveset, most hétvégén vettem meg a VK36, és M6-ot, úgyhogy le vagyok égve, 200k creditem maradt, annyit rászántam, úgy votlam vele, ha bukok is, ez az összeg ugyan mindegy, ha meg nem, akkor keresek egy kicsit, viszont nem tartom ezt bugkihasználásnak/csalásnak.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#43232) myckey válasza virkir (#43228) üzenetére


myckey
veterán

nekem az a pár ruszki név rendben van,környezet hűbb :DDD
amire kíváncsi leszek,hogy valóban tudok-e majd a játékból importálni ikont,ha a 8.4-re rádobom amit leszedtem a netről.
mert amit lekaptam,ez a witblitz....na ezt akarom majd még faragni,csak ugye most nincs ahonnan be tudnám tölteni,de majd a frissítésre feltelepítem,és akkor remélem,hogy úgy már be tudom ezt is állítani és szerkesztgetni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43233) vJokka válasza SoulReaver (#43230) üzenetére


vJokka
aktív tag

Érdemes megnézni a teljes robotchickenes SW részeket. Első kettő nagyon tetszett, a 3. nem annyira.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#43234) Vigneau válasza Mottie (#43206) üzenetére


Vigneau
félisten

Én a StuG-gal szoktam néha így járni. Van ez így másnál is... :K

Djuree:
Későn ébredt, no... ;) Mellesleg elég szépen elhúzzák ezt az átállást.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#43235) Bingisz válasza xtmod (#43227) üzenetére


Bingisz
addikt

Az oroszoktól feketén a legolcsóbb.... ;]
Amúgy alapból azt tölti be, ha az automatikus feltöltésben nem piszkálod a lőszerek arányát. Goldot csak néhányat rakj be, és figyelj arra hogy creditért vedd. Ha túl sokat használsz egy körben, akkor csúnyán mínuszos lesz a köröd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43236) xtmod válasza Bingisz (#43235) üzenetére


xtmod
senior tag

köszi. milyen az a HE lőszer? az is benne van alapból?

(#43237) Remus389


Remus389
veterán

na látom nem lehet játszani, addig is feltöltök egy kellemes replay-t T-25-tel a kis Terminátorommal

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#43238) Pete55555 válasza xtmod (#43236) üzenetére


Pete55555
addikt

Alapból általában AP-t tölt be a rendszer, meg pár 10-15 HE lőszert. High Explosive - ként látod, vagy magyaruo RRO repeszromboló. HE nagyobbat sebez, de kicsi az átütése, AP kicsit kisebbet sebez, de jóval nagyobb az átütése, a legtöbb ágyúba ez kell. HE csak artyba, meg tarackos TD-kbe, illetve trollgunokba kell. Alapból AP lőszerrel használt tankokhoz szokás vinni pár HE lövedéket, artyt, vagy 10 hp-s tankot kilőni jó.

...Szeretem leracsniztatni...

(#43239) p06


p06
senior tag

Elindult a frissítés.

Nem egy szélvész de jön.

[ Szerkesztve ]

(#43240) Strauss


Strauss
senior tag

Van szerver.... :) Már 284 en vannak bent :D

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#43241) Bingisz válasza p06 (#43239) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezért raktam már fel tegnap este, játék után. 6 perc alatt lent is volt.

Szerk: Na akkor valaki ossza meg velünk, hogy mi van a lőszerrel :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#43242) vJokka


vJokka
aktív tag

85ért lehet eladni a 83mm-est a depóból, azért a Luchs-on lehetett keresni.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#43243) whYz


whYz
addikt

Aki mar belepett: mi a helyzet a loszerrel?

vJokka: koszi

[ Szerkesztve ]

(#43244) xtmod válasza Pete55555 (#43238) üzenetére


xtmod
senior tag

kösz.

(#43245) nevyk01


nevyk01
csendes tag

Nekem jön vagy 5mb/s-el :C

(#43246) virkir válasza myckey (#43232) üzenetére


virkir
veterán

Na az úgy nem nagyon fog menni.
Amikor megnyitod az ikonokat akkor azt csak a játékból importálja be az alap gyári ikonokat és azokból csinálja meg a módosítottakat.
Vagy csak azokat másod a meglévők mellé amik hiányoznak, de úgy nem lesz egységes. Vagy nekiállsz gyártani magadnak egyedi ikonokat és elmented a későbbiekre.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43247) Jolet


Jolet
őstag

a diegho féle célzóból van 8.4-es vagy jó a régi 8.3-as?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#43248) jahrn válasza whYz (#43243) üzenetére


jahrn
senior tag

Beleptem, 85 creditert lehet eladni az Mk3 loszert.

(#43249) nevyk01


nevyk01
csendes tag

Engem a Jacktor mód érdekelne! Abba benne volt minden ami szükséges volt! Valaki tud valamit róla?

(#43250) myckey válasza virkir (#43246) üzenetére


myckey
veterán

na akkor így értem már
tehát akkor amik nekem bejönnek,és találtam neten,azokat nem tudom sehogy se betenni és módosítani
a picsába :(((

szóval akkor magamnak kell csinálni sajátot.
nos ehhez nem tudom mennyire lesz kedvem,mert bár időm lenne,de hát nem vagyok én egy infómatikus akármi

mindenesetre akkor megpróbálom kihozni a "legtöbbet" azokból,amik alapból be vannak importálva.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.