Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27049) Szilu válasza scyllarus (#27048) üzenetére


Szilu
tag

Gondolom ironikus megjegyzés volt :)
Ráadásul 10ből 1szer fordul csak elő a lent említett példa, a többi esetben:
- nem találja el HE vel sem... meghal
- csak áll bambán, és nem érti miért nem jön a gonosz, majd hirtelen kilövik az ellenséges artyk,
- nem 1, hanem 3 tank jön akik közül csak egyet tud nullázni, mielőtt meghalna,
- akkor indul el, amikor már késő, és az előző 3 pont egyszerre következik be, pont egy mező közepén.
stb stb :))

Eggyel jobb amikor próbálja fedezni a társát. De mivel aktívan nem tudja őt segíteni (sebzést vesz fel, utána megy a fedezékben stb...), így szerintem egy nagy heavyvel ez sem a leghatékonyabb harcmodor.Picit jobb helyzetből indul a fentebb említett felsorolás.

Na aztán van olyan eset is, amikor a többiek nem látják mi történik. Fordult már velem elő, hogy egy sok artys csatában közében maradtam artyvédett helyen a lomha E-100zal, mert senki nem figyelt arra a részre. Kilőttem egy T-50/2-t az első percben, majd egy IS-8-at. 3 perc múlva ugyanakkor egyedül (+artyk) maradtam egy batchat, egy e-100, plussz az ellenséges artyk ellen. Én már akkor tudtam, hogy hiába a full hp, ennek a csatának annyi. Így is lett, kaptam is a "noob" beszólást, hiszen már csak én éltem, full hp-val, artyvédett helyen...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.