Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) diegho válasza CptMisi (#26349) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert mi olyan marhák vagyunk, hogy nem hisszük el neki, hogy ő a profi, mi pedig nagyon bénák vagyunk... szóval a mi hibánk az egész, megyek fel is akasztom magam.

(#26352) luke. válasza CptMisi (#26344) üzenetére


luke.
aktív tag

Azért tolom zsinórban a 15. győztes csatát században 1500 dmg/kör MLD, AHA, és MHH klántagokkal.

(#26350) jahrn: mondjuk azért mert amikor kezdtem az amcsi ágat választottam, mert én naiv azt hittem reális a játék. A KV1S olyan 2 hete van meg.

(#26353) diegho: Én nem vagyok profi de ha van csapatjáték akkor lehet győzni.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26353) diegho válasza luke. (#26352) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondom én, hogy profi vagy, csak ne itt hirdesd már magad!

(#26354) HungAryan válasza jahrn (#26350) üzenetére


HungAryan
tag

Alapesetben leszarom én is más statisztikáját, de amikor valaki nagy pofával hirdeti az igazát, akkor kicsit felmegy bennem a pumpa...

WT account: Cpt_Hungarian

(#26355) HeZzZ válasza forras2 (#26330) üzenetére


HeZzZ
senior tag

krábbi témához:
a sebzés nagysága függ attól hogy a tankban el is találtál valamit/valakit vagy sem.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#26356) ollie válasza sith7 (#26270) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lassú? Ezek a derp gunok 6.75 mp alatt töltenek újra, tier 8-9-10-ben általában több a töltési idő. Amúgy gold lőszert használtam, de ez - pz4 és M4 esetén a derp gunnal - megtérül, ha nem lősz sokat mellé. KV-2 dettó, de ott 20 mp a töltési idő.

***

(#26357) Enzolord válasza jahrn (#26350) üzenetére


Enzolord
addikt

Az M6ot én sem szerettem, T29 imádni való, T32, nekem nem adta, de ez az én hibám, M103 sem annyira...
De IS3 volt az első 8asom, azt hittem, ő az isten, azóta lett egy pár, a Prototype lett az új tier 8 kedvenc..
Is,t nem szerettem, Is 8at sem az elején....
Tier 9ben a kedvenc a T30....
Mindenkinek megvan a játékstílusához megfelelő vas.. Én azt szeretem, ha valami nagyot sebez, aztán anyázhatok, hogy de retek pontatlan...
És szeretem a testét eldugni a vasnak, csak legyen a torony vastag...
Az M6ot valszeg azért nem szerettem, mert előtte a kv3 volt a tier 6, és az nekem jobban feküdt sokkal..
De ez az én hozzáállásom, az én stílusomnak fekszik...
Azóta elkezdtem kicsit ésszel játszani..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26358) jahrn válasza HungAryan (#26354) üzenetére


jahrn
senior tag

Nos, ez ITT az en statom, ez meg ITT az ove. 2k csataval tobbet mentem nala (kozte sok szerinte "szemetre valo hulladek" US tankkal), de az average tierunk elegge hasonlo - 5.8 vs 5.6. Sosem mentem company-ban, nincs premem es platoon is max fenyevenkent. Akkor most ki a helikopter?

(#26357) Enzolord A KV-3 szerintem kemenyen OP volt tier 6-on (mondjuk szerintem most is nagyon eros). Es en is utaltam az M6-ot, de jobbak vele a statjaim mint a KV-1S-el. Persze amiota KV-3 felkerult tier 7-be azota lehet h jobb a helyzete neki(marmint a KV-1Sport-nak), majd visszaveszem es kiprobalom.

[ Szerkesztve ]

(#26359) HeZzZ válasza Enzolord (#26357) üzenetére


HeZzZ
senior tag

valahogy én is így vagyok. a T29 alapjáraton tényleg az egyik legjobb 7es, csak egy külön játék stilust igényel.

tier 8 ban, nem tudnék mát dönteni, talán a T32. de imádom az is3 mat is.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#26360) emre válasza virkir (#26229) üzenetére


emre
veterán

Ja, az első percben.
Gondolta átvág a folyón.

(#26239) ollie
Tudom, de még szenvedek az xvm-el.
A színek sem tetszenek, és van benne egy csomó számomra felesleges adat.

(#26348) diegho
Szép, de ilyen már volt egy az SG-n.
Igaz Ő nem volt ennyire kulturált. (a nevét nem mondjuk ki :N )

(#26358) jahrn

Így egyszerűbb. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26361) CactuS válasza luke. (#26341) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem akarok belerondítani a nagyszerű eszmefuttatásodba - eskü már jó ideje nem játszom, de néha benézek, hátha elkapok 1-1 agytrösztöt, aki elmeséli, hogy mitől is döglik a légy -, de megnézhetsz engem is: Nyrdian. Gold ammoról sose hallottam, századba, ha 5x voltam, prémiumom kb 2 hónapig volt max, hitratem még az artyzást + vakon lövöldözést nézve is szar, közelébe sem érek dieghonak és a többi játékosnak, mégis megvan az 50%os winrate.

Szerk: Amcsi ágon pedig megvolt a régi T34, freeXP nélküli grind is, bővel jók az amcsi tankok, csak nem kell a mező közepén kolbászolni...

Ps: ha lőveggel lővőd az lehet, hogy szar, de próbáld meg löveggel lőni, nah az egész más...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26362) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap letámadta a T30-cam egy O704, rövid tűzpárbajt követően kilőttem (ahol egymás után 3x is sikeresen telibeverte autoaimmel a lövegpajzsom...). Ezután elkezdett sírni a 0 sebzéses lövésekről, pedig a lövései simán lepattantak... :C

Cila

(#26363) HungAryan válasza jahrn (#26358) üzenetére


HungAryan
tag

Pedig csak úgy lehet érvényesülni, ha goldot használsz... :(

WT account: Cpt_Hungarian

(#26364) vhw válasza HungAryan (#26363) üzenetére


vhw
addikt

Az is számít ha csak prem tankos donator vagy, vagy kell a gold ammo + prem fiók is? :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26365) sith7 válasza ollie (#26356) üzenetére


sith7
nagyúr

én még csak tier 5 - 6 - ban vagyok egyelőre :R
Igen, azt láttam, hogy gold ammoval lőttél

(#26366) HungAryan válasza vhw (#26364) üzenetére


HungAryan
tag

Nem tudom, ezt sajnos nem fejtette ki bővebben. :B

WT account: Cpt_Hungarian

(#26367) ollie válasza luke. (#26283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én T32-vel kifejezetten örülök, hogy ha IS-3 az ellenfél, mert az akárhogy áll, át tudom lőni (normál lőszerrel). KT-nál már sokkal jobban kell célozni, na meg KV-4-nél is.

(#26365) sith7: amúgy némelyikben én is elég durva hibákat követtem el, pl asszem épp a 2 killes elején lelőttek 10%-ra.

[ Szerkesztve ]

***

(#26368) jahrn


jahrn
senior tag

Huhh tenyleg vki tudna dobni linket a nagyobb zoom modhoz?

(#26369) emre válasza jahrn (#26368) üzenetére


emre
veterán

van itt egy marékkal mindenféle mod

mod

A fene megette az egészet, elfogyott a javító csomagom.
Azt hittem a hétvégén megint be tudok spájzolni pár száz darabot, erre semmi normális akció. :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26370) Enzolord válasza jahrn (#26368) üzenetére


Enzolord
addikt

Tessék
:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26371) Fel válasza jahrn (#26368) üzenetére


Fel
addikt

Itt egy

Lettem körözve... :)

[ Szerkesztve ]

(#26372) jahrn


jahrn
senior tag

Koszi mindenkinek, majd este meglesem hogy tenyleg akkora cheat mint ahogyan irjak.

(#26360) emre Koszi, az ugy tenyleg jobban atlathato :R

(#26374) luke. Irtam hogy 2k-val tobb csatat mentem. Jah kis javitas: nincs komplett kihuzott agam (egyedul IS-4 van meg t10-en amivel egyszer sem mentem), es akar hiszed akar nem nincs es nem is volt premem premem (erre bizonyitek a gyenge 464xp/battle statom, ami keveske).

[ Szerkesztve ]

(#26373) Veatta válasza emre (#26369) üzenetére


Veatta
aktív tag

Múlthét végén volt 50%-os akció....

(#26374) luke. válasza jahrn (#26358) üzenetére


luke.
aktív tag

Elfelejtetted megnézni azt, hogy neked van 3 komplett kihúzott ágad nekem meg egy sem és, hogy 2000 csata van közöttünk. Prém nélkül nem hiszem, hogy ez így sikerült.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26375) Napfénysüti válasza luke. (#26283) üzenetére

Prém account semmit nem ad stathoz csak gyorsabban haladhat vele az ember. És nem lesz kedvezőbb az MM tőle még akkor sem ha prém account mellett mondjuk Löwével tolod. :N

Més que un club!

(#26376) ollie válasza luke. (#26305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ABC sorrendről ugye hallottál már? Azért vannak az általad felsorolt sorrendben a tankok a csatában (2 oldalon ugyebár), mert ABC sorrendben vannak feltüntetve a tier-en belül. Persze van még más szempont is, pl. a heavyk jönnek előre, aztán a medek.

Egyébként meg érdemes elgondolkodni egy dolgon. Általában a legtöbb tankkal a legtöbb sebzést (és ezzel a legtöbb XP-t) úgy szereztem, hogy nem top tier voltam (pl. KV-1S-sel tier 8 csatában, Pz4-gyel tier 7 csatában, stb).

(#26309) Atlantis: a helyzet az, hogy az amcsi gépek tényleg nagyon jók. Tier 5-10-ig azok a kedvenceim (1-2 kivétel van, pl T20), és 3 nemzettel van komoly tapasztalatom (német, orosz és amcsi).

Ha választanom kell különböző tierekben tankot, akkor ezek jutnak eszembe először:
5: M4 (Pz4 erősen jön felfele, de gyakorlatilag ugyanaz a 2 tank a derp gunnal)
6: M6
7: T29
8: T32/Pershing holtverseny
9: T30/M103/Patton holtverseny
10: T0110E5

[ Szerkesztve ]

***

(#26377) HungAryan válasza Napfénysüti (#26375) üzenetére


HungAryan
tag

Hagyd rá, ez a mániája. Azért szar játékos, mert nincs prémiumja. :(

WT account: Cpt_Hungarian

(#26378) emre válasza Veatta (#26373) üzenetére


emre
veterán

Nos ettől sokkal jobban érzem magam. :DDD :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26379) luke. válasza HungAryan (#26377) üzenetére


luke.
aktív tag

Te meg azért vagy jó, mert jó a statod? Ez is vicc! Van olyan 40%-os aki körbe alázna. A stat semmit nem jelent.

Vagy az is nagy segítség pl. ha kezdetektől klánba vagy és nem neked kell kitalálni, hogy mit hol lőj. A stat nem mérvadó, túl sok dologból tevődik össze olyanokból ami nem jelenik meg sehol. De mindíg azok hivatkoznak rá akik azt hiszik az a fontos.

(#26376) ollie: Nem a játékban lévő sorrendet írtam, hanem én így látom az erőviszonyaikat. Ezt már leírtam.

(#26375) Napfénysüti: Ahhoz mindenképpen hozájárul a prém a dupla ezüstel, hogy gyorsabban haladsz előre. Nagyobb tank randomban előny, pláne tier 9. Sokkszor láttam olyat, hogy 5-6 t6 körbevett egy t9-et és alig sebeztek rajta.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26380) jahrn válasza Napfénysüti (#26375) üzenetére


jahrn
senior tag

Annyiban igaza van, h prem mellett kevesebb csatabol lessz fullos egy tank ergo hamarabb lessz teljes erteku meszaros. Bar azt ketlem h ez igazan eszrevehetoen dobna barki statjan.

(#26379) luke. "Ahhoz mindenképpen hozájárul a prém a dupla ezüstel, hogy gyorsabban haladsz előre. Nagyobb tank randomban előny, pláne tier 9. Sokkszor láttam olyat, hogy 5-6 t6 körbevett egy t9-et és alig sebeztek rajta."

Es minek akarsz gyorsabban elorehaladni? Aki nem elvezi a tier 5-ot az a 8-at sem fogja. Masreszt meg mit keresett t6 tank t9 ellen? Ha platoonban volt nagyobbal akkor megerdemelte a lof@szt...

[ Szerkesztve ]

(#26381) sith7 válasza ollie (#26367) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... akkor én inkább nem adok rep - et ... :B

(#26382) HungAryan válasza luke. (#26379) üzenetére


HungAryan
tag

De nem látod, hogy nevetséges vagy ilyen dumával? Miért gondolod, hogy te jó játékos vagy csak az a rohadék statisztika mond mást rólad...

WT account: Cpt_Hungarian

(#26383) Napfénysüti válasza luke. (#26379) üzenetére

Ezzel nemigazán értem mit akarsz mondani mert elég egyértelmű hogy egy T9-es erősebb mint egy T6-os. Mellesleg már össze se kerülhetnek a +/- 2T különbség miatt (kivéve arty és scout).

Més que un club!

(#26384) Scheffer válasza luke. (#26379) üzenetére


Scheffer
tag

Ha gondolod, akkor veled is lejátszok pár 1v1 csatát. Írj rám ingame!

(#26385) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy kis off, de megeri: PzIV papucs :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26386) vhw válasza luke. (#26379) üzenetére


vhw
addikt

"Van olyan 40%-os aki körbe alázna. A stat semmit nem jelent."

Ezt igen gyorsan felejtsd el. Nem a stat határozza meg a játékost, a játékos a statját.
Egy 40%-os játékos maximum eltévedni tud a térképen, nemhogy bárkit is lealázzon...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26387) luke. válasza HungAryan (#26382) üzenetére


luke.
aktív tag

Mondjuk mások véleménye alapján akikkel játszom mostanság, azaz 5 klán. És ha valaki feldob egy statot azzal, hogy "itt van prém és gold nélkül..." akkor ne ríjon már le róla a prém, mint az előbb.

Tudod ha meghívnak századba és azt hallot "őt vedd be mert jól játszik" az nekem elég.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26388) Djuree válasza luke. (#26379) üzenetére


Djuree
félisten

sima t6 tank nem vehet körbe t9-et mert eleve össze sem kerülhetnek :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26389) Napfénysüti válasza jahrn (#26380) üzenetére

Igen de kb pont ez a lényege a prémnek ha már fizetsz érte. Én például szoktam mert tetszik a játék és belefér az a havi 2600 Ft.
De a statomon ettől még nem javít nem leszek jobb játékos tőle. :N

Més que un club!

(#26391) HungAryan válasza luke. (#26387) üzenetére


HungAryan
tag

Fejtsd ki nekem kérlek, hogy milyen különbséget lehet felfedezni egy prémes és nem prémes stat között az átlag XP-n kívül.

Nyilván egy nem túl erős századba minden embert beraknak, mert nem megy senki szinte. Oda lehet, hogy jó játékos vagy...

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#26392) CptMisi válasza luke. (#26379) üzenetére


CptMisi
őstag

Modker...

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#26393) káen válasza HungAryan (#26391) üzenetére


káen
tag

átlag damage, átlag xp, winrate

(szerinte)

(#26394) Tomi0703 válasza luke. (#26374) üzenetére


Tomi0703
őstag

mar meg ne haragudj draga baratom, de tenyleg idegesito amit irsz. megneztem a statodat es kezdo letemre csak a csatak szamaban vagyok rosszabb nalad (1750 csatam van kb). megsem nyomom itt a suket dumat... nem lehetne befejezni? senki nem ert veled egyet. vagy csak szakmai hszt gyujtogetsz (csak mert az eleg jol megy...)?

ja elfelejtettem irni, hogy premem csak a gj-os 3 nap volt most nemreg.

[ Szerkesztve ]

(#26395) luke. válasza HungAryan (#26391) üzenetére


luke.
aktív tag

Mondjuk hogy kevesebb csatával ugrik a következő tier-be. A prém által több ezüst van extra felszerelésre vagy akár egyből az első csatánál nagyobb képzetségű csapat ami által jobb lesz.

(#26388) Djuree: Amikor kezdtem ez nem így volt.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26396) káen válasza luke. (#26395) üzenetére


káen
tag

véleményed szerint a hit rate-t befolyásolja a prém acc?

(#26397) ollie válasza Enzolord (#26357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az M6-ot én is az után szerettem meg, hogy megtanultam játszani. Na jó, inkább azt mondom, hogy már nem vagyok hülye a játékhoz. Nem régen vettem elő megint, ez az eredménye:

Érdemes megfigyelni, hogy 40% volt vele a winrátám, és azzal toltam ki a T29-et annak idején, szóval 100+ csatám volt vele (amúgy a T29-cel is 50% alatt volt annak idején).

***

(#26398) luke. válasza káen (#26396) üzenetére


luke.
aktív tag

Az amerikai tankok sokkal többet pattognak így ez által több a 0 dmg. Befolyásolja, hogy melyik ágat játszod.

(#26392) CptMisi: Az legális csalás.

(#26391) HungAryan: Az általam felsorolt 4-5 magyar klán gyenge klán?

(#26400) HungAryan: Mostmár lehet venni prém nélkül.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26399) káen válasza luke. (#26398) üzenetére


káen
tag

Azt kérdeztem, hogy a hit-ratet (találati arányt) befolyásolja-e a prém acc :)

(#26400) HungAryan válasza luke. (#26395) üzenetére


HungAryan
tag

És szerinted az negatív irányba befolyásolja a statisztikád, hogy több csatát kell menned egy adott járművel?
Prém nélkül is vehetsz most már szinte akármit. Ott vannak a farmoló tier-ek, lehet velük játszani. Megveheted a felszereléseket.
A prémium fiók számomra semmi mást nem jelent, mint időmegtakarítást...

WT account: Cpt_Hungarian

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.