Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Atlantis


Atlantis
veterán

Tesztre most is olyan nehéz bejutni, mint a korábbiakra? Mert ha igen, akkor inkább le se töltöm.

nyunyu: nem szoktak, ez igaz, de ha már vadászat van, akkor pont a legnagyobb vadászokat hagyjuk ki a buliból? JagdPanther II is kimaradt...de tényleg kár erre szót vesztegetni, csak egy megjegyzés volt.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26102) Mcray válasza kanyipicske (#26098) üzenetére


Mcray
senior tag

Véletlen :D . De ezt már nem véletlen :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26103) Zeratul válasza jano_77 (#26078) üzenetére


Zeratul
addikt

Támadónak, védőnek meg a T-150 ill a KV-2 troll, artynak meg a vértücsök.

(#26104) sith7 válasza ollie (#26097) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszönöm :R

amúgy szerintem replayből is látsz mindent, még a kameranézetet is lehet állítani)
ezt nem tudtam :B

(#26105) ollie válasza gzbotii (#26095) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdés, hogy a fix vagy a forgótornyosat szereted inkább. Mindkettőnek van előnye meg hátránya is.

***

(#26106) forras2 válasza sith7 (#26104) üzenetére


forras2
őstag

Replaynál kiírja az elején, hogy mivel tudod felgyorsítani a lejátszást, ill vissza lassítani.
Ki írja, melyik gomb megnyomására szabad kamera nézet van.... Ilyenkor arra nézelődsz a replayba, amerre szeretnél :)) Azt viszont nem tudom, lehet-e a replayba tankok közt ugrálni, azt még sohasenem próbáltam :U

(#26107) nyunyu


nyunyu
félisten

Szopoag?

19:02 M18_Hellcat win XP: 569 Dmg: 1428 Killed: 1 Spotted: 0
19:22 JagdPantherII win XP: 433 Dmg: 424 Killed: 1 Spotted: 0
19:31 JagdPantherII lose XP: 490 Dmg: 3430 Killed: 1 Spotted: 1
19:40 JagdPantherII win XP: 845 Dmg: 2659 Killed: 3 Spotted: 0
19:53 JagdPantherII win XP: 373 Dmg: 473 Killed: 0 Spotted: 2
20:00 JagdPantherII win XP: 790 Dmg: 2939 Killed: 1 Spotted: 2
20:08 JagdPantherII win XP: 685 Dmg: 1938 Killed: 5 Spotted: 0
20:19 JagdPantherII win XP: 922 Dmg: 3272 Killed: 4 Spotted: 0
20:41 JagdPanther lose XP: 270 Dmg: 1993 Killed: 0 Spotted: 0
20:53 JagdPanther lose XP: 630 Dmg: 2775 Killed: 2 Spotted: 3
21:01 JagdPanther lose XP: 275 Dmg: 1376 Killed: 1 Spotted: 1
21:08 JagdPanther lose XP: 354 Dmg: 2090 Killed: 1 Spotted: 0
21:16 JagdPanther lose XP: 129 Dmg: 675 Killed: 0 Spotted: 1
21:21 JagdPanther win XP: 437 Dmg: 923 Killed: 0 Spotted: 3
21:33 M103 win XP: 848 Dmg: 3402 Killed: 2 Spotted: 2
21:43 PzIII_IV win XP: 223 Dmg: 314 Killed: 0 Spotted: 3
21:56 1 lose XP: 77 Dmg: 0 Killed: 0 Spotted: 1
21:59 T20 lose XP: 123 Dmg: 0 Killed: 0 Spotted: 3
22:06 T20 win XP: 802 Dmg: 2159 Killed: 2 Spotted: 4
22:15 1 win XP: 282 Dmg: 156 Killed: 1 Spotted: 0
22:23 StuGIII lose XP: 85 Dmg: 126 Killed: 0 Spotted: 0
22:30 StuGIII win XP: 320 Dmg: 739 Killed: 2 Spotted: 0
22:40 T25_2 win XP: 674 Dmg: 1550 Killed: 3 Spotted: 1
]

Az nincs.
Tegnap JP2-vel majdnem mindent megnyertem, meg azt is, ahol nagyon bena voltam.
Ellenben JP-t csak hatodikra sikerult duplazni, mert folyton agyhalottak koze rakott az MM. (Pl. 3 T8 heavy egyutt kevesebbet sebzett, mint en egyedul.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26108) Fel


Fel
addikt

Ennél a T69-nél csak én érzem kevésnek a 4-es tárat?A T54E1-nek is 4 lövedék van a tárában, de annak 390 az átlagsebzése. A T69 90 mm-esének viszont csak 240 az átlaga. 1-1-es szituációban tier 7 heavy, vagy tier 8 közepes tank ellen semmi esélye. Még ha valami oltári nagy mákot dob is a random és minden lövés 300-at sebez, akkor is az csak 4 x 300 = 1200 sebzés. Esetleg egy 13 90-et, vagy egy AMX M4-et ki lehet vele iktatni... Remélem ezen változtatnak és felemelik 5-re a tárkapacitást.

(#26109) gzbotii


gzbotii
veterán

Es akkor az amcsi tankvadasz resz, ujra: melyik a legjobb ag ott?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26110) ollie válasza gzbotii (#26109) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A válaszom újra: attól függ

***

(#26111) nyunyu válasza Atlantis (#26101) üzenetére


nyunyu
félisten

nyunyu: nem szoktak, ez igaz, de ha már vadászat van, akkor pont a legnagyobb vadászokat hagyjuk ki a buliból? JagdPanther II is kimaradt...de tényleg kár erre szót vesztegetni, csak egy megjegyzés volt.

JP2 mar nyolcas.

Engem nem zavar, mert ugyis hianyzik meg 25-30k XP a JP-rol a Ferdihez, meg kivetelesen nem Hellcattal megyek ideg levezetonek, hanem visszaveszem a Wolverinet.
Ugyis vissza akartam mar venni valamelyik forgotornyos T5 TD-t, max nem a T49 lesz az.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26112) gzbotii válasza ollie (#26105) üzenetére


gzbotii
veterán

Hupsz, ezt nem lattam :B
Elonyok es hatranyok reszrol tudnal irni? :R

Mas: hogy lehet, hogy az ember 10 csatabol legalabb 5x lokotteket kap ki...nem egyszer volt, csapat fele megy egyik oldalon, masik a masiok..ahogy kell. Az en oldalam szepen gyalul, mindeki segit, lo..egy ket szerencseteln/hulye (OFF)(neha koztuk en is)(/OFF) kihull...de 3an elrunk a bazisig..de persze ugy mire mi berunk addig az ellen 4 tankal mar bent csucsul es 20% tart a foglalas...
Es hozzateve, hogy nem egyszer fordult elo, hogy a heavyk nagy reszet mi apritottuk le meg meg 1-2 arty-t is kiszedunk..es megis :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26113) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Szóval korábban kérdeztem de választ nem kaptam! A T21 lesz olyan jó mint a hasonló AMX 13 75 vagy a Német T6-os vasak?

(#26114) diegho válasza GaburroSan (#26113) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért nem próbálod ki teszten?

(#26115) Fel válasza GaburroSan (#26113) üzenetére


Fel
addikt

A legérdektelenebb jószág az összes újdonság között...
Szinte egy-az-egyben ugyanaz, mint a T20. Könnyebb nála (még véknyabb "páncél"), és a top lövege a 76 mm-es M1A2. Nem autoloaderes.

(#26116) GaburroSan válasza diegho (#26114) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

mert a munkahelyemen vok és a teszt letöltése 2,2gb megakadt 0,3k letölt/perc és ez annyira nem volt vicces! de akinek lent van és bejutott attól kérdeznem az előző hozzászólásban lévő T21re vonatkozó kérdéseket.

(#26117) GaburroSan válasza Fel (#26115) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

köszönöm szépen! És mit kérnek érte cashben! (az xp-t tudom az megvan rá).

(#26118) jano_77 válasza gzbotii (#26112) üzenetére


jano_77
nagyúr

örülj neki, hogy csak 5x a 10-ből! nekem volt, mikor 10-ből 8-9x is retardáltak közé tett és mindenki egy irányba, másikba max 1 tank jött velem. volt, hogy azonnal elbuktunk, mert az ellen kemény magja persze felénk jött, de volt, hogy a lemming train hamarabb elbukott mint mi a másik oldalon. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26119) ollie válasza gzbotii (#26112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A forgótornyosok általában agilisebbek és gyorsabbak, cserébe rosszabb a páncélzatuk (tier 8-10-ről beszélek). Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy mi az előnye a forgó toronynak a fixhez képest...

***

(#26120) csaabz válasza Fel (#26108) üzenetére


csaabz
őstag

Mennyi az újratöltési ideje?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26121) sith7 válasza forras2 (#26106) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszönöm, meg fogom nézni :R

(#26122) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

WoT TankViewer-hez 0.8.2 test szerveres tanks.dat fájl: http://www.mediafire.com/?g0zxwp6kwo8pf8v

Én csináltam, ha nem jó valami, szóljatok...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#26123) emre válasza gzbotii (#26046) üzenetére


emre
veterán

És ez lesz az AMX 13 75-el is kb. 80%.-ban

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26124) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

forgó tornyos amcsi TDk forever! De én elfogult vagyok!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#26125) gzbotii válasza ollie (#26119) üzenetére


gzbotii
veterán

Erre voltam kivancsi. T8-9 jelenleg annyira nem erdekel, en most meg csak t4-6ban gondolkodom
Azt hittem agyu meg egyeb erdekesegek is johetnek, ala' AMX38 stb...

(#26118) jano_77: ez csak ugy altalban irtam, van amikor 5-7 mecsbol egynel se tudsz nyerni...es tudod, nem rajtad mulik. Tegnap is nem egy meccsem volt (AMX40, KV1, Hetzer, StugIII) amikor en csinaltam 3-4 killt, bertunk bazisba is de a tuloldalt ledaraltak es persze, hogy hamrabb foglaltak..

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26126) Atlantis válasza gzbotii (#26112) üzenetére


Atlantis
veterán

Nézzük T7-től, ott kezdődik az élet igazán, meg alatta a fix tornyos ág is forgótornyos. :) Saját tapasztalatom nekem csak a forgó tornyossal van.

Fix tornyos: T25/AT egy egészen jó TD a saját osztályában, jól fordul, ágyúja is tűrhető, összességében egy jó csomag. T8-tól lassúak, mint a fene, de vastag a frontpáncél, ágyú DPM-je kicsit magasabb, mint a forgótornyosé, holott ugyanaz az ágyú van rajtuk. T28 és T95 lassúságuk miatt kedvelt célpontjai a tüzérségnek. T110E3 már más történet, valamivel gyorsabb, a kemény orr megmaradt, bár nem sok van belőle, valaki írta is feljebb, hogy a T95-öt jobban kedveli.

Forgó tornyos: T25/2 nekem tetszett, sokan nem szeretik. Ágyúja lehetne erősebb, de a forgó torony kompenzálja, elég jó a camo-értéke, nem túl nagy a mérete sem, jól lehet vele sunnyogni, hasznos rá a háló, mert nem kell a testet forgatni az ellenség követéséhez.T28Prot lassú, egészen más stílust igényel, ha rossz felé indulsz el, lemaradsz a csatáról. de aránylag jól páncélozott TD, nyitott, hajlamos tüzérségtől eldurranni. Ágyúja szerintem nagyon jó, de megőszül az ember, mire kifejleszti, hátárnyból indul ,emrt nem lesz meg hozzá a T25 AT ágyúja. T30-at sokan kedvelik, én utálom, ágyúja szerintem nagyon lassan tölt, teste papír, tornya viszont kemény, tipikus amerikai gép. T110E4: ilyenem nincs, nekem ez a célom, legutóbb butítottak rajta rendesen, de ha már csak abban jobb lesz, mint a T30, hogy páncélja erősebb, akkor én már kedvelni fogom.

Én a forgótornyos ágat javaslom, fix tornyos, klasszikus TD-k más népnél talán jobbak is vannak, mint az amerikai. Ha kedveled a lassú gépeket, akkor akár bevállalhatod, de nekem a T28Prot bőven elég volt ebből a stílusból.

szerk.: Jahogy most olvasom, hogy nem érdekel nagyobb osztály. Akkor mindegy, melyiket választod, Wolverine és Slugger is forgó toronnyal bírnak, bár szerintem a T49 és a M18 Hellcat így is jobb választás, mert sokkal mozgékonyabbak, jobban lehet velük kellemetlenkedni, mi több, igazi piszok kis dög mindkettő.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26127) emre


emre
veterán

Akik nem tudnak jól angolul azok itt is megtalálják a hétvégi event leírásokat:

Wolrd Of Tanks Magyar portál

Én még ezt az oldalt szoktam böngészni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26128) jano_77 válasza Atlantis (#26126) üzenetére


jano_77
nagyúr

T49-re melyik ágyút ajánljátok?

(#26127) emre: én is ezt szoktam olvasni, de mikor néztem, még nem volt fent. és volt már nem 1 alkalom, hogy vmit félre fordítottak benne és teljesen más jött így ki, mint valójában szánták. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26129) myckey


myckey
veterán

Ollie!
ma leszel?
tegnap egész jó kis "nyerő ágba" voltunk benne........ :C (megint)
bár az utolsó harmadban már voltak bukások,de vele jött is a győzelem.

23 csata/1812 Eff/65.22% win...

szóval jó lett.

mondjuk a befejező ütközet után...rendesen elgurult a gyógyszer nálam :DDD na hagyjuk is inkább

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26130) xedos válasza emre (#26127) üzenetére


xedos
addikt

Hétvégi vadászat:

Nem értem, miért kell az emailezgetés????
A WOT szervere nyilván tart mindent - felesleges macera!
Vagy így spórolnak- az emberek lusták - aki nem jelentkezeik az bukta? :-(

[ Szerkesztve ]

(#26131) nyunyu válasza Atlantis (#26126) üzenetére


nyunyu
félisten

Kiegeszites:
Fixtornyu agon csak az M10 Wolverine, meg az M36 Slugger forgathato, kisebbek nem.

T5:
T49-cel nagyon regen jatszottam, nem emlekszem, hogy milyen.
M10 Wolverine: mini Hellcat, mozgekony, jo agyu.

T6:
M18 Hellcat: sebessege+pancelzata egy light tankkal vetekszik, csak joval nagyobb tuzerovel.
Nagyon nem szereti a hata moge sunnyogo rovidcsovu Hetzereket/Stugokat.
Keves loszer fer bele. (30db)

M36 Slugger: ugyanaz az agyu, tobb loszer (45?), de pancelzat+mozgekonysag egy med tanknak felel meg, igy a kisebb tankok agyuit mar kepes lepattintani.
"Alacsony" sebessege miatt kevesbe kedveltem.

T7:
T25/2: minimalisan jobb 90mm agyu, mint az M36/M18-on, picit nagyobb pen, kb. 10%-kal gyorsabb utantoltesi ido.
Sajat szintjen elmegy, nyolcas tankokat meg ugy ahogy lehet sebezni vele, kilencesek ellen nagyon keves.
Sebessege valahol a Hellcat es a Slugger kozott van feluton.
T25 AT: nem forgathato, viszont van 105mm agyuja. (ahogy a nemeteknel a JP-nek.)

Mivel a forgos TDk tornya lassabban forog, mint a nem szovjet tankoke altalaban, igy eloszor kell forgatni, aztan kibujni a fedezek mogul.
Viszont ha lelancoljak, akkor a fixtornyuakkal ellentetben vissza tudnak loni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26132) emre válasza ollie (#26091) üzenetére


emre
veterán

Nekem nem volt az M46-al nagyon rossz a tegnapi napom. [link]

Mondjuk az utolsó csatámban nagyon felbactam kicsi agyam. A múltkor említettem, hogy milyen jó spotter, most meg láthatatlan T-43 és T29 szedett le belőlem egy keveset, utána még gyorsan bekaptam két lövést 2 E75-től. Ekkor gondoltam úgy hogy befejezem mára. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26133) CptMisi válasza xedos (#26130) üzenetére


CptMisi
őstag

Ezt szerintem te sem gondolod komolyan... :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#26134) gzbotii


gzbotii
veterán

Na, mecs Hetzerel...

Amikor az arty kiszedett, 10-3 volt az allas....nagyon noob csapat volt...kialtak a szikla ormokhoz, ahol az ellefe arty-jai szepen levadaztak oket...A vege: 10-13 :W

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26135) nyunyu válasza jano_77 (#26128) üzenetére


nyunyu
félisten

T49-re melyik ágyút ajánljátok?

M1A1-et.

Hopp, M10-re felrakhato a gyorsabban lovo+pontosabb M1A2 is.
Akkor plane M10-zel allatkodok a hetvegen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26136) Atlantis válasza nyunyu (#26131) üzenetére


Atlantis
veterán

Tudom, a T5 előtti gépekre már nem is emlékszem, pl.: hogy a T40 milyen volt. Az se kizárt, hogy átugrottam, akkoriban még hajlamos voltam ilyen hülyeségekre pazarolni a free XP-t.... :( ( most meg nincs elég a Patton nagyobb ágyújára. ) :W

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26137) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem mikor érdemes játszani ha a stugommal nyerni is szeretnék?!
Állandóan 7-8 tier tankokkal rak be egy csatába így esélyem sincs kilőni őket max. a rozsdát szedem le róluk!:(Ők meg csak mellé lőnek és szétesik a tank!:(
Az lenne még a kérdésem,hogy van rajta álcaháló,töltésgyórsító.Mi legyen a 3.?
periszkóp vagy inkább vizes lőszertároló?! :))

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#26138) ollie válasza myckey (#26129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom még, ha leszek is, csak nagyon későn (11 után).

(#26137) Flayer: tier 8-as tankok ellen csak akkor teszi be a stugot, ha szakaszban vagy, és akivel vagy nagyobb tierü, mint te. Szóval user error.

[ Szerkesztve ]

***

(#26139) myckey válasza ollie (#26138) üzenetére


myckey
veterán

az szép :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26140) Antonius1978 válasza vhw (#25912) üzenetére


Antonius1978
addikt

Koszonom a valaszt fiuk. :R
Tehat megegyszer, hogy minden tiszta legyen : veszek a feltoltos kartyamra eurocentet, azaz 12,4 euro osszegre, elkuldok 1 SMS-t es levonodik a kartyamrol az euro, es kesz ? Akkor ennyire egyszeru ? :DD

(#26141) ollie válasza myckey (#26139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legtöbbször csak éjjel van időm játszani. Nap közben meló, aztán esetleg még van valami programom is, de ha nincs akkor is ott a család (asszony + gyerek), velük is kell néha foglalkozni. Nem árt néha segíteni otthon a háztartásban, stb. Csak átlagos családos hétköznapok...

***

(#26142) Flayer válasza ollie (#26138) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Ez világos!De én úgy értem nekem is van a csapatomban nagyobb tier mint én 7-8.Nekem az a gondom,hogy állandóan a sor legvégén vagyok jó vannak azért kivételek csak így kevés a sikerélmény!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#26143) Atlantis válasza Flayer (#26142) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez ilyen, ebbe nincs beleszólása senkinek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26144) jahrn


jahrn
senior tag

Tesztszeron probalgatom - az uj tankok mellett - h melyik t10 TD-t fejlesszem ki. 2 jelolt maradt, Obj268 meg AMX F155 (JpzE100 eleve nem jatszott), de asszem Obj lessz a nyero. Brutalis egy joszag, arrol meg nem tehet h ha kiosztok 9k dmg-t akkor is bukjuk kemenyen a meccset.

Hellcat vs Slugger: mind2 nagyon jo cucc, az eredmenyeim is nagyon hasonloak mind2 tankkal szal mindketto ajanlott kategoria. A kulonbseg alavetoen annyi h Hellcattal tobbet mozgok, igy arra coated optics kerult.

[ Szerkesztve ]

(#26145) forras2 válasza Flayer (#26142) üzenetére


forras2
őstag

Ne szaladj előre... Stuggal támogasd a nagyobb tankokat, és maradj mögöttük... 7-es tankokat is átviszi az, csak ha lehetőség van rá, ne szemből lődd őket....

Diegho
Igazad volt :K Át lehet lőni a TigerII-t KV1s-el szemből is sima lőszerrel :K
Egymásnak mentünk, és úgy lőttük egymást. 3 pattant rólam a kicsike, én 3 lövésből 2× átmentem rajta, és a 3. lövésem ki is szedte a dögöt :D

(#26146) nyunyu válasza Flayer (#26137) üzenetére


nyunyu
félisten

Stugra vizes loszertarolo?
Nem szokott robbanni, ha meg nagy ritkan megis ellovik az ammo racket, akkor meg mar ugyis mindegy, mert minimum a fele HPd hianyzik, es max a kovetkezo lovesig elsz.

En periszkopot hasznalok harmadiknak, anelkul nagyon vak a Stug.

Tegnap anyaztam El Hallufon, hogy a mellettem allo fhanszia furdokadnak sokkal tobb spotja volt, mint nekem tavcsovel.
Aztan megneztem, hogy az S-35CA-nak alapbol 400m a latotavolsaga, majdnem annyi, mint a T9-10 tankoke!
Stugnak meg csak 310, az tavcsovel is csak 387.5...

Stuggal támogasd a nagyobb tankokat, és maradj mögöttük... 7-es tankokat is átviszi az, csak ha lehetőség van rá, ne szemből lődd őket....

Multkor probaltam egy T29-et sebezni vele Sand Riveren ~400 meterrol, de sem az AP, sem a HE nem sebezte, akar a hasat, akar az oldalat, akar HEvel a tornyat probaltam loni.
Varosi palyakon viszont siman hasba szoktam loni a szembejovo Tiger, Tiger P-ket.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26147) HungAryan válasza GaburroSan (#26117) üzenetére


HungAryan
tag

Na, ez tök jó, hogy egyfolytában kérdezgetsz, csak nem olvasol... :U

Tegnap már válaszoltam rá:
[link]

WT account: Cpt_Hungarian

(#26148) Antonius1978 válasza Paul119 (#26033) üzenetére


Antonius1978
addikt

Most toltom, jovok, add meg a neved, vagy keresd meg az enyemet, ugyanez mint forumon.

(#26149) Atlantis válasza nyunyu (#26146) üzenetére


Atlantis
veterán

Bizony, a stug nagyon vak, kötelező rá a távcső szerintem is.

Az a francia fürdőkád meg kicsit OP a saját osztályában, ágyúja is kiváló, lát is, bár nem túl gyors, de ha menekülni kell egy TD-vel, már megette a fene.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26150) GaburroSan válasza jahrn (#26144) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Majd nem a legtöbb xp-t a Object 268-hoz kell! (302k xp) Object 704 jó jármű de 210k xp-nél meguntam sajnos, és ha meglett volna az xp, kredit tuti nem lett volna rá! :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.