Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) Enzolord válasza Fel (#26050) üzenetére


Enzolord
addikt

De mennyire csúnya színük van a kínai tankoknak..
És valahogy a formájuk sem az igazi.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26052) gzbotii válasza myckey (#26049) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat eddig nem volt sok sikerelemnyem evel a jarmuvel..szokni kell meg kicsit..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26053) forras2


forras2
őstag

Nahm, M4-em se lesz.... M3Lee-n vezet oda az út, azzal meg nem fogok tudni 14k XP-t össze szenvedni.... :((

(#26054) vhw válasza forras2 (#26053) üzenetére


vhw
addikt

Free xp? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26055) myckey válasza forras2 (#26053) üzenetére


myckey
veterán

ne viccelj már :)

én már ezer éve kifejlesztettem a sörminátort...
a T1HT is kész lett jó pár hete...
és jelenleg a Priesthez is még 10K TP hiányyzik.......

ezek szerint,én mazochista alkat lehetek ;)

persze ha elit lesz..akkor valószínűleg eladom..bár nekem annyira nem gáz...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26056) Tenken válasza forras2 (#26053) üzenetére


Tenken
őstag

Ezért jó a szorzó. Egy győzelemig tartó motivációt ad bármilyen szarhoz. Így meg előbb utóbb csak túl van rajta az ember.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#26057) ollie válasza sith7 (#26019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Replay miért nem jó? Abból tudok adni bármennyit, de videot nem csinálok belőlük.

Választék: M4 Sherman, Pz4 és M6

[ Szerkesztve ]

***

(#26058) KaLeun


KaLeun
senior tag

Himmelsdorfon kezdésnél beírja valaki, hogy a "hegy a nyerő", erre minden nehéz felmegy a hegyre... :U

Cila

(#26059) Dobi 562 válasza KaLeun (#26058) üzenetére


Dobi 562
addikt

Most van pár új trend születőben, ahogy észrevettem. Azt figyeltem meg, hogy azokon a pályákon, ahol a domb elfoglalása kulcsfontosságú lenne (pl.: Mines, Abbey, Himmelsdorf, etc), egyszerűen nem törődnek vele. Tegnap például 2 csatában egyedül mentem a dombra (Mines, Abbey) Jumbo Sherman-nel, és mindkét esetben sikerült annyi ideig feltartanom az ellent, hogy a lemmingvonatjaink célba értek sűrű "gj" és "gg" csatakiáltások közepette. Abbey-n ott valamivel lassabban gyűrt le a túlerő (IS, KV-1, KV-13 és E8 Sherman) és még kettőt kilőttem közülük (az IS-t és a KV-1-et), de ez nem az én ügyességemet dicséri, hanem az ellenfél bénaságát...

A játékosállomány minősége csak romlik és romlik... Egy időben már olyan szépen megtanulták, hogy melyik tankkal hová célszerű menni, tök jó volt játszani, csatánként csak néhány véglény akadt, aztán a WG elkezdte okádni az új prém tankokat, fejlesztési fákat, meg fizikát, meg kreditért gold ammo-t és ezzel újra meghozta Vér István és cimboráinak kedvét a WoT-hoz.

(#26060) HungAryan


HungAryan
tag

Én úgy voltam a kínai ággal, hogy kit érdekel, biztos nem lesz semmi extra. Az amcsikat vártam nagyon.
Tegnap mentem pár kört mindegyik új top tankkal és azt kell mondjam, hogy az amcsi heavy nagy csalódás nekem egyelőre.

Ami jó benne:
- gyorsabb töltés, mint az 50B-nek. 27mp 100%-os legénységgel, mindenféle képesség és kiegészítő nélkül.
- 2 lövés között csak 2mp telik el.

Ami nagyon nem tetszik:
- egyszerűen 0 páncélzat, az 50B-nek jobb van... Ezzel nem is lenne baj, ha lenne legalább olyan mozgékonysága, mint annak. Ez sajnos csak 35-tel tud menni sík terepen és összességében is elég lomha jószág.
- lövegkitérítés is elég harmatos...

Ami viszont meglepett, hogy a kínai cuccok elég jól sikerültek. A X-es med marha jó löveget kapott, bár nem igazán illik hozzá a 11mp töltés idővel és lassú célzással. A X-es heavy azt hiszem kelleni fog. :D
Páncélzata jónak mondható, szerintem majdnem IS-7 szint. Mozgékonysága nagyon jó, a med-et simán lehagyom vele induláskor. :DDD Löveg szintén elfogadható és kettő közül is lehet választani. Az első lövegnek jobb az átütése, mint a másodiknak, viszont kevesebbet sebez.

Visszatérve az amerikai ágra sajnos úgy tűnik, ha így marad minden, akkor nem lesz 2. X-es amerikai heavy-m. :N Bár az oda vezető út elég jónak tűnik. A T71 nagyon beteg kis tank. :D

WT account: Cpt_Hungarian

(#26061) jahrn válasza HungAryan (#26060) üzenetére


jahrn
senior tag

Az uj USA tankok kozul a tier 7 meg tier 8 egeszen jo. A tier 9 elmegy, de a T57 nekem sem jon be.
A kinai cuccok szvsz kapni fognak kis nerfet live elott, nekem tul erosnek tunnek. Mondjuk csak med oldalon mentem (t9 es t10) eddig.

(#26062) HungAryan válasza jahrn (#26061) üzenetére


HungAryan
tag

Én arra számítottam, hogy a T57 majd megkapja a T110 páncélzatát, mivel semmivel sem gyorsabb nála.
Úgy még talán lenne értelme. :K
Bár tudom, hogy sokak szerint a páncél nem ér semmit és nem ez tesz használhatóvá vagy használhatatlanná egy tankot, én mégis úgy vagyok vele, hogy néha nem árt egy-két lepattanó... Vagy legalább lenne egy kis sebessége. :(

WT account: Cpt_Hungarian

(#26063) jahrn válasza HungAryan (#26062) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem a tornyan se nagyon van pancelzat. Az eggyik csataban lattam ahogy egy T71 (tier 7 light) oneshotolt egy T57-et... Ill lehet h mas is eppen akkor lott oda, es mindket talalat az ammorack-et erte, mindenesetre a T71 kapta meg a killt.

[ Szerkesztve ]

(#26064) #48613632


#48613632
törölt tag

Egy kis reggeli nyam-nyam :)

(#26065) #48613632


#48613632
törölt tag

PzIV-em egy lövésből gallyra tette egy M4 :Y az kicsit durva nem? 460dmg

(#26066) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Azért az gyönyörű, hogy ketten szedtetek ki 13 tankot a maradék 13 ember meg összesen kettőt. Az volt a mázlid, h volt melletted még egy értelmes játékos, mert egyedül nem lett volna elég kiszedned 6 tankot. :)

Gratula

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#26067) Mcray válasza kanyipicske (#25893) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnapi napom...Ideges voltam amikor hazaértem (mert csocsóban zsinorban elkenték a számat), ezért idegesen kezdtem el játszani. Meg is lett az eredménye...Kb 60%-át hoztam a saját teljesítményemnek, (Planetwot számokkal kb ugyanezt írta.)...és még így is jobb voltam mint a többi játékos háromnegyede...Szégyen.

Kezdő (300 játékos) ismerősöm mondta, hogy "Én még nagyon béna vagyok, de a T18-cal nehéz veszíteni", ezért visszavettem a T18-at, ráraktam a gyors löveget, beraktam a Hellcat legénységét és go. És tényleg :C :C

Egyedül az M5 platoon és a 4 vereség zavar nagyon, mert ha tier 6-os csata volt akkor legjobb XP-t kaptunk, ha meg tier 8 akkor jobbak voltunk mint a mezőny fele...

A zsinorban elszenvedett 8 vereség nagyon nem tett jót, sem az utána jövő hármas és nágyes bukták...

Ollieval találkoztam. Nem mertem rámenni, mert jött a kici, cúnya, dundi aranymag köpködő M4-ével én meg egy lövés lettem volna neki a T49-ben. 1 max 2-szer találtam el, erre bekapott egy 300-as puszit. Nem tudom kitől kapta, de abban a helyzetben úgy látszott, hogy a mögötte álló saját DERP PZ4 csapattársa verte telibe...

Továbbra is az M8A1 a megnyugtató tankom. Imádom

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26068) #48613632 válasza AlexWolf (#26066) üzenetére


#48613632
törölt tag

Tulajdonképp az volt az igazi mák, hogy ketten szinte együtt mentünk, kis késéssel, és amíg a többiek egymással voltak elfoglalva, szépen kicsúzliztuk őket a romok között :DD A többiek kulcsfontosságú szerepe a homokzsák volt :) Kár, hogy nincs ilyen öcsi a játékban :DDD

(#26069) jano_77 válasza #48613632 (#26064) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez az igazságtalan ebben a játékban, hogy Te 1982 sebzéssel és 6 killel meg kaptad a Tank Ászt, én meg 2052 sebzéssel és 6 killel, nem hogy Top Gunt, de Tank Ászt sem kaptam, mert mellettem nem volt még egy ilyen játékos, mint Nálad és sajna mi elbuktuk a csatát. :O
Az a kis szépség a förmedvényben, hogy kb ugyan ennyi zsét kaptam a végén, mint Te.

Azért gratula, szép eredmény volt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26070) #48613632 válasza jano_77 (#26069) üzenetére


#48613632
törölt tag

Izé ... szerintem az nem tank ász :F Hogy tudom utólag megnézni??

(#26071) jano_77 válasza #48613632 (#26070) üzenetére


jano_77
nagyúr

az "M" betű az arany babérkoszorúban azt jelenti, hogy Tank Ászt kaptál!

Ami pontosan nem tudom mit jelent, de talán, hogy aznap Te értél el a legtöbb sebzést azzal a tankkal!? Majd jön egy okosabb és remélem kijavít és felvilágosít engem is!? :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26072) sith7 válasza ollie (#26057) üzenetére


sith7
nagyúr

küldhetsz repet is, csak abból nem látom, hogy pl. hova céloztál, mit láttál az ellenből, milyen távolságról lőtted, és ahhoz mérten mennyire szűkűlt össze a célzókör ... szerintem nekem az az egyik nagy hibám, hogy mindig meg akarom várni, hogy teljesen összeszűküljön a célzókör ... :U

PZ 4 - es az jöhet :R

szerk.: M4 is jöhet, bár amcsi tankom még nincs egy se

[ Szerkesztve ]

(#26073) S.Copperpot válasza jano_77 (#26071) üzenetére


S.Copperpot
tag

Azt jelenti, hogy egy időszakban (egy hét alatt) te szerezted a legtöbb normalizált (úgy értem nem számít a prémium és a többszörözés) XP-t az adott tankkal. A többi osztály pedig lemenő sorrendben a top XP-hez méri (1. o: a top XP 95%-a, stb. ez benne van a leírásukban). Az, hogy az időszak mikortól meddig tart, és hogy egyforma az egyes tankokra, vagy különböző, azt tudtommal nem hozták nyilvánosságra.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#26074) #48613632 válasza jano_77 (#26071) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kiváló sofőr jelvény, és abból a Tank Ász. Kérdés: Most akkor több tulajdonságra is kaphatsz Tank Ászt?? :F

Más: Visszanéztem a replayt. Hát. A társam már az elején kidőlt mellőlem, amit észre sem vettem. Ez úgy kezdődött, hogy rámírt, hogy kövess, én meg követtem. Basszus, végig abban a tudatban voltam, hogy ketten aprítunk :DDD
Csak az lett a gyanus, hogy a másik csávó egy arty a 6 fraggel :Y

Amúgy ez a kiváló sofőr is túlzás szvsz, az első 3 ellenfélbe simán beleálltam, azt hittem mellettem a csávó is szedi őket, no meg szemből nem sok kárt okoztak.

De rakok egy replayt, ha valakit érdekel, szvsz jó kis meccs volt, de sok volt a mák is benne, elismerem.

(#26075) S.Copperpot válasza jano_77 (#26069) üzenetére


S.Copperpot
tag

Igazságtalan? :) Ezek csak számok, amiket egy számítógép dolgoz fel... hogy lenne ez igazságtalan? Egyszerűen vannak tényezők, amik ismertek, de nem veszed őket figyelembe, és persze vannak olyan tényezők is, amikről egyszerűen nincs infónk.
A tank ásznál az alap XP számít, nem a sebzés, nem a kill. Plusz az "apróságok", lásd az előző hozzászólásomban.
A Top Gunnál a kill számít, ha megvan a 6, akkor a több kill nyer, ha egyforma a killek száma, akkor a több XP (számít a prémium), ha ez is egyforma, nincs érem. Benne van a leírásban.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#26076) D.Orion válasza #48613632 (#26068) üzenetére


D.Orion
veterán

13tank kilövéséért elvileg van platoon öccsi, mint ahogy a 3+3ért is van.

(#26077) gzbotii válasza #48613632 (#26074) üzenetére


gzbotii
veterán

KV1-el baromi jol lehet XP meg penxt gyujteni...mindjart ott allok, hogy johet a kovetkezo tank.
Szerintetek mire erdemes menni tovabb?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26078) jano_77 válasza S.Copperpot (#26075) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó hát " "-en gondoltam természetesen, nem komolyan. ;)
Amúgy köszi az infót. :R

(#26077) gzbotii: nekem eddig sok felöl a KV-1S-t istenítették. ;)
állítólag a századozáshoz is ez az alap T6-os században.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26079) S.Copperpot válasza S.Copperpot (#26073) üzenetére


S.Copperpot
tag

Öh, bocs, az aktuális top XP 99%-a elég a tank ászhoz. Így jár aki emlékezetből írogat. :)

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#26080) #48613632 válasza D.Orion (#26076) üzenetére


#48613632
törölt tag

13 frag, basszus :Y És a többiek addig mit csinálnak. Na ahhoz már tényleg mák kell.

gzbotii
Pár napja van meg a KV-1em, előtte német ágon mentem, hát ég és föld. Ugyanakkor az első Heavy-m is. Hamar a kedvencemmé vált, olyannyira, hogy az XP már megvan a KV1s-re, csak még a pénz kevés, no meg a német vonalon is ott figyelget a Tiger, ami b@ssza a csőröm.
szerk: Arról nem is beszélve, hogy az extrákkal is el vagyok maradva a többi fő tankomon. És egy T6 TD is kellene a német vonalon, ha jól tudom JgdpzIV következik.

[ Szerkesztve ]

(#26081) jano_77 válasza #48613632 (#26080) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nektek írta szerintem D.Orion, mivel ketten lőttetek 13-at. :-D
Tigris szerintem nem olyan nagy szám saját tier-ben, mint KV-1 szintén a sajátjában. Nagyon jó gép a KV-1!

Amúgy akik már tolják a 8.2 tesztszerót, az autoloaderes amcsi tankokat úgy kel érteni, mint a francia tankokat, hogy egymás után több lövedéket képesek kilőni (kvázi sorozatlövő)? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26082) S.Copperpot válasza D.Orion (#26076) üzenetére


S.Copperpot
tag

Brothers in Arms: 3 kill / platoon tag, minden tagnak életben kell maradnia.
Crucial Contribution: a platoon összesen 12 killt ér el.

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#26083) #48613632 válasza jano_77 (#26081) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ja vágom, +1 kellett volna, meg persze a platoon. Na, ennek örömére megyek még1et, mert utána dolog van sajna.

[ Szerkesztve ]

(#26084) jano_77


jano_77
nagyúr

esetleg vki leírná, hogy a hétvégi event mit is takar pontosan?
sajna az angolom még hagy némi kívánni valót, ezért nem teljesen világos, hogy mi is a lényege. :U :(((

illetve az érkező új prém tankok is kipróbálhatóak a teszten? vki próbálta már őket, érdemes vmelyiket megvenni?

Köszönöm :R

(#26083) pitepeti71: de jó Neked, hogy most is tudsz játszani! mi a neved a játékban?
esetleg majd egyszer mehetnénk együtt KV-1-el, ha gondolod és mindketten ráérünk játszani?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26085) gzbotii válasza #48613632 (#26080) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem azt hiszem, 3 nap kellet...egnap volt egy ilyen 10-10 csatas gyozlmi sorozatom 2-3 kill-el :K
Az elso nap egyma utan 15! csataban szivtam, nem ment a jatek vele..med es light (nemet) tankok utan borzalmas nehez volt..

Akkor KV-1S? KV2 nem sok ujitast hoz, azon a nagy kerti budin kivul, amit ratoltak....vagy maskepp van?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26086) gzbotii válasza jano_77 (#26084) üzenetére


gzbotii
veterán

Hetvegen 30%-al tobbet kershetsz (XP&penz) ha egy vadalat nevet vieslo jarmuvel harcolsz, mint pl:

Luchs, Leopard, Tigris, Jaghanter, Wolverine, Marder II, PzV Phanter, Bison, Grille, Loctus, Hummel, Wespe

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26087) jano_77 válasza gzbotii (#26086) üzenetére


jano_77
nagyúr

és a 11.24 - 11.26 közötti event, mikor aranyat lehet kapni? :F
amúgy köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26088) #48613632 válasza jano_77 (#26084) üzenetére


#48613632
törölt tag

Rommel_971 vagyok, de akarom majd változtatni, csak sokallom a 2500 aranyat érte. persze, játszhatunk bármikor, persze ha ráérek. KV1-et szeretem és még nem is platoonoztam vele senkivel.

gzbotii nem ismerem az orosz ágat, ez az egy tankom van, meg az ajándék M3, ami prémium tank, ha az alapküldetéseket megcsinálod.
De rákerestem a témára más fórumokon, és ott sokan voltak sok véleményen, de alapból a KV1-S-t ajánlották, vagy még a 150-est. A KV2-t lehúzták csúnyán

Atlantis
Igen de ez vértücsök

[ Szerkesztve ]

(#26089) Atlantis válasza gzbotii (#26086) üzenetére


Atlantis
veterán

A Grille (=tücsök) az egy félelmetes ragadozó vadállat, nevét is csak suttogva merik kimondani a vadonban. :)

A JagdTiger persze kimarad, nagyon szépen, következetesen dolgozik a WG, csak gratulálni tudok nekik.

No mindegy, tévedtek ezek már nagyobbat is.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26090) gzbotii válasza Atlantis (#26089) üzenetére


gzbotii
veterán

Azet elegge feli oket az ellen, hagyd el ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26091) ollie válasza Dobi 562 (#26059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik ágyút használod Jumbon? Én a 76 mm Gun M1A2-t, aminek az újratöltési ideje 2,8 mp körül van 100% legénységgel meg rammerrel (elég durva, több mint 2000 dpm, az egyik ellenfél badchatnek hívott ;) ), de a penje csak 128, ami - ha nem top tank vagyok - nagyon harmatos. De amúgy a penhez képest meglepő, hogy miket képes átütni (pl IS hasa).
Viszont most gondolkodok a derp gunon is, gold ammóval.

De amúgy tegnap nagyon rájárt a rúd a Jumbora (na meg a Pattonra):

[ Szerkesztve ]

***

(#26092) jano_77 válasza #48613632 (#26088) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ma 16-tól fent leszek, de valszeg a tesztet fogom leszedni és kipróbálni, de ha gondolod kipróbálhatjuk a KV-1 platoont, ha Te is fent tudsz lenni majd vmikor.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#26093) diegho válasza ollie (#26091) üzenetére


diegho
nagyúr

Én használtam mindkettőt. 76-os nagyon jó tud lenni, de mióta van gold ammo a derp-et használom alapvetően sima lőszerrel és csak szoros helyzetekben váltok gold-ra. Mondjuk a 2700xp-s köröm a 76-ossal volt.

(#26094) #48613632 válasza jano_77 (#26092) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát nekem ma délután bevásárlás van, szal inkább estefelé tudok lenni, de figy fel tudlak venni skypera? Ott előbb észrevesszük egymást. meg amúgy nem vagyok ám nagy playa, a 800-as efimmel meg 48-as ratiommal :)) Bár azért azt gondolom, most már jobban megy, mint az elején, de azért tuti nem vagyok profi :)

(#26095) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor a kerdeseim, ujra:

-KV1 uta, mire erdemes menni?
-Amerikai tankvadasz vonalon, melyik a legjobb ag?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26096) forras2 válasza gzbotii (#26085) üzenetére


forras2
őstag

KV1s-t ajánlom én is :K Nagyon jó kis gép, én szeretem. Csaták 2/3-ad részében top tank vagyok, max sebzése 488, így elég félelmetes ellenfél. Főleg hogy a tankok javát azért át is viszi, amivel összedobál az MM. Kicsit lassan tölt újra, 15,34 mp 100%-os legénnységgel( :DDD ) meg kicsit drágálós bele a lőszer. De mind ezt felejteti Veled az, hogy jönnek szembe a T5-ös/T4-es tankok, és sorba one shotolod őket ;]

(#26097) ollie válasza Mcray (#26067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, direkt meglőtt a pz4 mögöttem, úgy állt, hogy szinte összeértünk, szóval csak direkt lehetett. Egyébként több mint 400-at sebzett rajtam, és utána azt mondta, hogy arty lövött meg, és még ő is kapott a splashből. Aztán az összesítésben szépen látszott, hogy pont annyi volt a saját csapatsebzése, mint amennyivel engem meglőtt. Valszeg azért csinálta, mert beálltam oda, ahol ő akart lenni, másra nem tudok gondolni. Amúgy 600 eff körüli játékos.

(#26093) diegho: köszi, akkor kipróbálom a derp gunnal is.

(#26064) pitepeti71: szép! a csapat többi tagja nem sokat tett a nyerésért. Egyébként igen, előfordulhat, hogy a Sherman a derp gun + gold ammo kombóval kilő egy lövésből egy pz4-et (én is csináltam már ilyet), de ez azért ritka.

(#26072) sith7: majd az éjjel nézek neked pár replayt (amúgy szerintem replayből is látsz mindent, még a kameranézetet is lehet állítani)

[ Szerkesztve ]

***

(#26098) kanyipicske válasza Mcray (#26067) üzenetére


kanyipicske
tag

Ezt miért én kaptam?:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#26099) nyunyu válasza Atlantis (#26089) üzenetére


nyunyu
félisten

A JagdTiger persze kimarad, nagyon szépen, következetesen dolgozik a WG, csak gratulálni tudok nekik.

Ilyen eventekbe nem szoktak nyolcas vagy nagyobb tankot betenni.
Max tank of the monthba. (pl. augusztus T20+Pershing)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26100) Paul119


Paul119
addikt

valaki tesztre vandálkodni?:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.