Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26452) Akos96


Akos96
senior tag

Gondoltam, én biza kipróbálom az ELC-t. Nos, t3-as francia tanknál tartok (AMX 38 vagy mi), de már sikerült a francia tankoknak lerontaniuk a franciákról alkotott véleményemet, ami óriási teljesítmény, gratula nekik. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26453) Tomi0703 válasza Chris0321 (#26447) üzenetére


Tomi0703
őstag

bocsi de telorol vagyok, linkelni nem tudok.
http://phcalc.atw.hu/

(#26454) gy-daniel válasza Akos96 (#26452) üzenetére


gy-daniel
tag

Akkor van egy rossz hírem:D A következő tank.. őő hogy is mondjam szalonképesen:D. Kell hozzá egy bizonyos fokú aberráltság, hogy megszeresd:P. (Én fullosan már szerettem vele menni.. ha épp csináltam vmi mást is, pl volt időm enni közben:D)

(#26455) luke. válasza ollie (#26440) üzenetére


luke.
aktív tag

Nem írtam, hogy van ezüst problémám. De ezüstel a magasabb fejlődést meg lehet venni a legénységnek?

Van olyan stat ami online napi szinten mutatja tankokra bontva a győzelmi arányokat, fejlődést? Mert ami idáig linkelve volt az nagyon nem pontos az kb 2 nappal ezelőtti.

(#26451) Tenken: Bocsi de én nem mondtam, hogy jó játékos vagyok a stat meg nem minden.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26456) Akos96 válasza gy-daniel (#26454) üzenetére


Akos96
senior tag

Úgy néz ki mint egy szappan b*zmeg. Én már csak ezért megszálltam volna őket. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26457) gy-daniel válasza Akos96 (#26456) üzenetére


gy-daniel
tag

Egyszer 9 tankot lőttem ki vele, abból 5-öt úgy hogy már csak egyedül voltam, szóval jóaz:D szemből elég pattogós. (Azt vettem észre, hogy a franciáknál a tornyot kell lőni általában.)

(#26458) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Fjords 2012. november 24. 16:03:47
Vehicle: SU-122-54
Experience received: 2 119
Credits received: 85 896

Ez de kemény volt!!!

(#26459) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Abbey 2012. november 24. 16:16:45
Vehicle: SU-122-54
Experience received: 1 944
Credits received: 76 795
Battle Achievements: Top Gun

Ez sem volt sokkal rosszabb :B

(#26460) Akos96 válasza gy-daniel (#26457) üzenetére


Akos96
senior tag

Hát... jó lassan lesz meg, ha AMX 38-cal mindig t5-ös tankokkal egybe dob le, ott nincs túl sok esélyem... lassú, gyenge.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#26461) Fel


Fel
addikt

Ez sem volt rossz:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. november 24. 16:31:31
Vehicle: IS
Experience received: 4 170 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 72 572
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

A 7. kill nem jött össze, mert az utolsónak maradt SU-8 inkább az öngyilkosságot választotta, és vízbe ugrott.. Azért várom már nagyon, mikor a 8.2 kiadásakor ezek a gyáva férgek majd koppannak. :U

[ Szerkesztve ]

(#26462) Chris0321 válasza Szafter (#26449) üzenetére


Chris0321
addikt

Neked és Tomi0703-nak is köszönöm.

(#26463) Tenken válasza Fel (#26461) üzenetére


Tenken
őstag

Miért mi lesz az öngyilkosokkal akkor?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#26464) emre


emre
veterán

M103-ra mit legyen a következő lépés, motor, lánc vagy torony és a T10 löveg?
A középső (120mm T122-es) löveg már fenn van, minden más alapon.

Szívem szerint a láncot tenném fel, mert olyan lassú, hogy nincs mindig időm beforgatni. :(
Utána jönne a T10 löveg végül a motor és a rádió.

(#26463) Tenken

Nem sérül a tank, csak kihal a legénység.
Gyakorlatilag nincs javítási költség.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26465) Napfénysüti válasza Tenken (#26463) üzenetére

Onnantól végre nem spórolnak szánalmas tettükkel. :N ;]

Més que un club!

(#26466) Atlantis válasza emre (#26464) üzenetére


Atlantis
veterán

Hasonló szinten vagyok vele én is, én a löveget fogom rátenni, ha jól számoltam, éppen rámegy alap lánccal is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26467) myckey válasza emre (#26464) üzenetére


myckey
veterán

tornyot és a motort tenném be...
nekem is van
jó az a TR 9 löveg is :)

lánctalp tök utsonak is megteszi,sztm

nekem még 45K a TR 10 :K :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26468) diegho válasza emre (#26464) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a löveget hagytam utoljára.

(#26469) emre válasza diegho (#26468) üzenetére


emre
veterán

Köszi!

És mindenki másnak is. :R

No akkor másképp kérdem.
Stock motorral a fejlesztett lánc dob-e annyit a fordulékonyságon, hogy érdemes legyen azzal fojtatni a fejlesztést.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26470) jahrn válasza emre (#26469) üzenetére


jahrn
senior tag

Igen. Anno ugy kaptam az M103-at WGtol h rajta volt az elso 120mm-es agyu. Elsore lanctalpra mentem mert valahogy gagyin mozgott, segitett is rajta. Utana torony-t10 loveg-motor volt a sorrend, de mai eszemmel motor-torony-t10 loveg sorrendet valasztanam.

[ Szerkesztve ]

(#26471) kanyipicske válasza diegho (#26459) üzenetére


kanyipicske
tag

Merre mentél?
Tdvel sose tudok ott dönteni

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#26472) emre


emre
veterán

Amikor a hülyeség ragadós :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26473) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem szeretném megint fél topikot törölni, ezért a luke. kontra mindenki más vitát most hagyjátok abba!

Felesleges szócséplés, és semmi helye a topikban. A következő alkalommal már nem csak kérni fogom!

Everybody lies.

(#26474) Tenken válasza emre (#26472) üzenetére


Tenken
őstag

Jó, hát egy 3as panzival sok vizet amúgy sem zavart volna abban a csatában.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#26475) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ma fél órát vezettem egy t54-est... nem rossz, és a 40000 köbcenti harap rendesen. :)

- no es importante -

(#26476) Napfénysüti válasza Sixkiller6 (#26475) üzenetére

Kép vagy video készült? :)

Més que un club!

(#26477) Sixkiller6 válasza Napfénysüti (#26476) üzenetére


Sixkiller6
őstag

persze, kép van nálam jópár, videót a cég csinált, majd megszerzem és osztom.
sajnos nem 193 centire tervezték a vasat, de megoldottam, elég király érzés

- no es importante -

(#26478) Djuree válasza Sixkiller6 (#26477) üzenetére


Djuree
félisten

néztem én is, sajna nagyon drága, nekem annyit nem ér :(
nagyfater tankparancsnok volt, neki biztos menne a wot, mennyi effje lenne vajon? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26479) S.Copperpot


S.Copperpot
tag

Az lehet, hogy most az öngyilkosok nem fizetnek javítást, de azt szerintem kevesen tudják, hogy a legénység ilyenkor csak feleannyi xp-t kap. Persze, mindemellett támogatom a javítási költség rájuk lőcsőlését is.
Nekem eddig egyszer sikerült véletlenül vízbe csúszni, illetve egy meccset úgy játszottam végig, hogy a vége előtt pár perccel túlszaladtam egy célponton (angol fossal voltam, nem úgy fordult, mint a villám), és folyamatosan járatnom kellett egyhelyben a gépet, hogy le ne csússzak... de túléltem és nyertünk :)

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#26480) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Bárcsak így sikerülne az összes kör ezzel a csodával.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#26481) Sixkiller6 válasza Napfénysüti (#26476) üzenetére


Sixkiller6
őstag

akit érdekel: link

- no es importante -

(#26482) gzbotii


gzbotii
veterán

Van valami kullobseg a britt es a szovjett Churchill kozott (marmint rajuk szerelheto agyuk, motorok, pancelzat, stb)?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26483) nyunyu válasza Szafter (#26428) üzenetére


nyunyu
félisten

Német TD VS Amerikai Hellcat TD VS Szovjet TD ÁG?

Forgotornyu TDvel sokkal konnyebb jatszani.

Tegnap event miatt visszavettem a Wolverinet, megkapta a kis TDkre szokasos felszerelest (rammer, periszkop, alcahalo)
Aztan jott a pofaraeses, mert a 75% legenyseg miatt nem latok semmit, meg lassan celoznak. :W

Ugyan a szinten otos szintu Stugnak erosebb az agyuja, meg a penje is joval nagyobb, viszont a Wolverine top M1A2 agyuja SOKKAL gyorsabban lo, osszessegeben +10% sebzest tud kiosztani egysegnyi ido alatt!
Meg az sem hatrany, hogy sokkal tobb loszert cipelhet, mint a Stug.

Nezem a statomat, utolso 40 Stug koromben lottem atlag 718-at, Wolverinenel viszont csak 690-et :Y
Ennyit szamit a mostani gyenge legenyseg? :(
Pedig tegnap nem 1-2 meccs volt, ahol 1500 folott sebeztem az Wolverinenel, Stuggal joval ritkabban lottem ennyit.

Elvileg a T49 kisebb (->nehezebb eltalalni.), meg gyorsabb, mint a Wolverine, viszont arra nem lehet feltenni az M1A2-ot, csak a lassabb+pontatlanabb M1A1-et.

Hatos szinten nemeteknel ott van a JagdPanzer IV, ami a Stug utan eleg nyogvenyelos, mivel lassabb, meg kevesbe tudja forgatni az agyujat, mint a Stug.
Amcsiknal vermerseklettol fuggoen a raketa Hellcat, vagy a lassabb Slugger.

Viszont hetes/nyolcas szinten szvsz jobbak a nemet TDk, mint az amerikaiak.
T25/2-vel lehet ugyan kellemetlenkedni, de a JP nagyobb agyuja sokkal jobban befolyasolja a meccs vegeredmenyet. :DDD
(Kivancsi lennek a T25 AT-re, annak is van 105mm agyuja.)

Egy szinttel feljebb a T28(Prot)-hoz kepest a Ferdi is egy raketa...
JP2-rol is irtam par hozzaszolast, lusta vagyok egyesevel linkelni.

Szovjet tankokrol nem tudok nyilatkozni, mivel osszesen csak a tutorialert jaro M3 Stuart LL-t toltam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26484) emre válasza Tenken (#26474) üzenetére


emre
veterán

A PzIII csak a T-50-es haverját siratta. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26485) nyunyu válasza Mcray (#26445) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet feltenni :DDD :DDD

Stock T32 felfuggesztese elbirja a top agyut, HA nem teszed fel az extra felszerelest.

Ezt en is beneztem mind a T32-vel, mind a Sluggerrel, szivhattam jo par kort a kis agyuval.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26486) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha már proto, a középső 102-es lövegel is lehet már aprítani a népet, most például egy type horda vérzett el. Persze kellett hozzá még egy társ segítsége, mert ha egyedül maradtam volna és körbevesznek végem :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#26487) Vigneau


Vigneau
félisten

Ha egy legénységnél ki van maxolva a javítás/álca, akkor számít még pluszban valamit az, ha a rekeszbe szerszámos ládát/álcahálót teszek - vagy nincs plusz hatása és tegyek be helyette valami másik hasznos felszerelést?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#26488) gy-daniel válasza Vigneau (#26487) üzenetére


gy-daniel
tag

Van hatása.

(#26489) sith7 válasza Stigma.HC (#26486) üzenetére


sith7
nagyúr

Micsoda garázsod van ??? :Y

(#26490) Szafter válasza nyunyu (#26483) üzenetére


Szafter
tag

Köszi a hosszú irományt! :))

Lehet, hogy a szovjet ágat választom a tűzerő miatt, ha meg hamar megunom, akkor tutira átmegyek az amcsi forgótornyosokhoz! :D

(#26489) sith7:
Én is pont azon gondolkoztam, hogy vajon nekem a prémium garázs miatt nincs ilyenem? :D

[ Szerkesztve ]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26491) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

garázs

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#26492) Gyuri27 válasza nyunyu (#26485) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem megy fel!

Amd - Radeon - Ryzen

(#26493) Szafter


Szafter
tag

Azt figyeltem meg, mintha mindenben az orosz tankok lennének a legjobbak, DE azok fejlődnek a leglassabban, marha kevés XP-ket kapok a SU-76-al.

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26494) sith7 válasza Stigma.HC (#26491) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm, és ezt hova kell bemásolni ? amit letöltött ...

szerk.:
már megvan, de akkor ez az 1 hsz - ben lévő vikir csomag módosításait felülírja, nem ?
vagy csak a garázst ?

[ Szerkesztve ]

(#26495) ollie válasza Szafter (#26493) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem azért kapsz kevesebb XP-t, mert orosz a tank.

***

(#26496) Stigma.HC válasza sith7 (#26494) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ha van egyezés akkor biztosan

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#26497) L-e-f-i-e válasza Szafter (#26493) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Régi urban legend...hogy az oroszok a legjobbak, nem rosszak az tény , de távol se a legjobbak...rengeteg dologban épp hogy hátrányban vannak a többitől.

=^-^=

(#26498) sith7 válasza Stigma.HC (#26496) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#26499) Timyyy válasza Stigma.HC (#26480) üzenetére


Timyyy
őstag

Tetszik a garázs, odavagyok a havas dolgokért, asszem le is nyúlom, láttam lejjebb linkelve. :)

Ugye alap fiókra is működik, nem csak prémiumra?

[ Szerkesztve ]

(#26500) Stigma.HC válasza Timyyy (#26499) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Persze, működik alappal is. Ez az első garázs ami tetszik is nekem :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.