Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) jahrn


jahrn
senior tag

No 1 csata ereeig kiprobaltam ezt a max zoom modot. Amikor kizoomoltam teljesen olyan erzesem volt mintha a Close Combat III-at jatszanam :D Bizonyos helyzetekben valoban komoly elonyt adhat a cucc...

(#26403) Scheffer válasza luke. (#26398) üzenetére


Scheffer
tag

Igen, eléggé gyengék. :)

(#26404) Napfénysüti válasza HungAryan (#26400) üzenetére

A prémium fiók számomra semmi mást nem jelent, mint időmegtakarítást...

Maximálisan egyetértek! :R
És ezt úgy hogy általában volt prémem de nem mindig.

Més que un club!

(#26405) luke. válasza káen (#26399) üzenetére


luke.
aktív tag

Közvetve igen.

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26406) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos az elmúlt 150 hsz-t inkább el se olvastam, mert valószínűleg összesen ha 10db hasznos hozzászólás volt közötte. Még szerencse, hogy létezik off topik. Így, hogy itt ON is legyen valaki:

Még van 2db invite kódom ingyen, amit új játékos regisztráláskor tud beírni 1000gold+3nap prémet ad. Csak új embernek adom oda, másod vagy harmad regre senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#26407) káen válasza luke. (#26405) üzenetére


káen
tag

Magyarázd el kérlek, hogyan. Nagyon kíváncsi vagyok most :)

(#26408) virkir válasza luke. (#26379) üzenetére


virkir
veterán

Már nem bírtam megállni, hogy ne reagálja a bődületes marhaságaidra.
Nézzünk egy kis statisztikát.
Tier6 mert azt mondtad sokat századozol ennél nagyobb tankod oda nincs.
Kr0n0s:
KV-1S- átlagsebzés: 465,79 kilőtt tankok átlaga: 0,7 win 48,61
virkir:
M4A3E2- átlagsebzés:840,26 kilőtt tankok átlaga:1,29 win: 67,48
(mert mostanában ezzel megyek és még a gold ammo se régi találmány azóta lényegében nem is változott a statom vele, meg ezt kizárólag randomba viszem legfeljebb némi szakasz van benne)
Ha század eredményre vagy kíváncsi akkor nézd meg az 50 100 statomat mert azt az eddigi köreimből jó 30-40%-ba századba vittem.

Tier5 mert van ugyan olyan tankunk és neked se prémiumos az eredményed vele meg nekem sem
M4 Sherman:
Kr0n0s: átlagsebzés: 220,58 kilőtt tankok átlaga: 0,45 win 42,72
virkir: átlagsebzés: 688,50 kilőtt tankok átlaga: 1,44 win 70,2
A sebzésed és a kill/battle harmada az enyémnek a győzelmi arányod meg 60%-a.

De te egy pró, minimum rommeli taktikus gémer vagy én meg magamat inkább csak éppen átlagosnak tartom.
Aha... és ezt szerinted itt vagy bármelyik fórumon ki fogja elhinni?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26409) CptMisi válasza luke. (#26398) üzenetére


CptMisi
őstag

Modker mint legális csalás? :DDD Hát te hatalmas forma vagy... :))
A felsorolt klánokkal kapcsolatban nem mondanék semmit, mert csak még nagyobb flamewar lenne belőle.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#26410) D.Orion válasza virkir (#26408) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt a srácot még én is megeszem reggelire, pedig még lehet, hogy nála is szarabb a statom. :DDD

(#26411) sith7 válasza virkir (#26408) üzenetére


sith7
nagyúr

Ő pro, te cheater :D :))

(#26412) Tomi0703 válasza luke. (#26405) üzenetére


Tomi0703
őstag

es miert? a szerver tudja, hogy van premed es ezaltal mikor celzol besegit neked vagy megis mi? randomba losz egyet es a szerver elkanyaritja a golyot egy enemy tankba??? ekkora baromsagot. es az a baj, hogy mindezt ugy mondod, hogy tobb ezer csatad van. eleinte vicces volt amit irtal de mostmar nagyon faj es irrital valamiert. (kozben hsz-eket szepen gyujtogeted fanatikus tag rang meg ma meg lesz. nekem is csak 50 hsz kell seniorhoz, azt hiszem en is beirok valami faszsagot azt a hetvegen meg is lesz. :D )
na egy szo mint szaz, menj azt szakaszozz egy kicsit kv1s-el. ja es szerintm hagyd ezt abba...

[ Szerkesztve ]

(#26413) gy-daniel válasza virkir (#26408) üzenetére


gy-daniel
tag

Ezeket a statokat hol lehet megnézni? (Mármint nem ingame, és tankokra lebontva.)

(#26414) virkir válasza CptMisi (#26409) üzenetére


virkir
veterán

Na rájuknéztem.
Elsőnek annyit, hogy az olyan klán ahol én beférnék az első húszba effi alapján az már nem lehet komoly klán.
A MHH inkább a vicc kategória mint a komoly klán az egyikben meg minimum dobogós helyem lehetne.
Na erről ennyit.

Még annyit ha valaki századozik sokat akkor valami ilyen a statja az adott tankkal :D

gy-daniel
Csak ingame látod másét ennyire részletesen a sajátra meg vannak programok.

jahrn
Azzal csak a saját statot tudod részletesen megnézni kivéve ha valaki közzéteszi.
Na ez egy bizonyos szint alatt már nem szokott működni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26415) jahrn válasza gy-daniel (#26413) üzenetére


jahrn
senior tag

Talan EZ a legjobb erre a celra :)

(#26416) ollie válasza luke. (#26395) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem feltétlen előny, ha valaki gyorsabban hala előre tierekben. Én pl. egyáltalán nem voltam jó játékos, amikor meglett az első t10 tankom. Ha prém nélkül játszok, sokkal több tapasztalattal jutottam volna el odáig.

***

(#26417) gy-daniel


gy-daniel
tag

Köszönöm mindkét infót! (Az eff. értékemre voltam kíváncsi tankonként, azt megtudtam.)

[ Szerkesztve ]

(#26418) diegho


diegho
nagyúr

Foglaljuk össze milyen új információkkal gazdagodtunk ma:
- a 40%-os stat nem azért van, mert valaki rossz, hanem mert randomban a sok béna 60%-os miatt állandóan bukja a köröket
- sok olyan 40%-os van, aki bármikor körbealáz egy 60% felettit
- a sebzés nőhet, ha modulokat és személyzetet is kilövünk a tankban, így ő sebzett már 360-at egy 300-as maximum sebzésű ágyúval
- ha prémed van pontosabban lősz és ezért jobb a statod
- az összes orosz tank OP

Ezeket lehet be kéne tenni az 1. hsz-be, sok kezdőnek a hasznára válna.

Most komolyan van itt olyan, aki nem röhögi ki szegényt?

(#26419) CptMisi válasza diegho (#26418) üzenetére


CptMisi
őstag

:C Ez tetszett. :R
És még csak 14:50 van. :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#26420) HungAryan válasza diegho (#26418) üzenetére


HungAryan
tag

Jól összefoglaltad :DD

WT account: Cpt_Hungarian

(#26421) jahrn válasza virkir (#26414) üzenetére


jahrn
senior tag

De gondolom a sajat tank statjaira kivancsi.

Es jol gondoltam :P (#26417) gy-daniel. Amugy szerintem lehetne valahol ezeket is kozzetenni, lathatnank h adott tankkal ki a legjobb es igy tudnank hova forduljunk tanacsert . :F

(#26422) gy-daniel Ha jol remlik a atlag eff-be mar nem is szamit bele a tier 1-2 (de lehet h csak szo volt rola es vegul ez a feature nem kerult bele). De ja, mar egy 75%-os szemelyzet is sokat dob egy tier 1 tankon, a 100%-ost meg az egyeb felszereleseket mar nem is emlitem amik nem allnak egy total newb rendelkezesere.

[ Szerkesztve ]

(#26422) gy-daniel


gy-daniel
tag

VIsszamentem tier1-be vandálkodni... Amikor kezdtem, emlékszem, h voltak kilőhetetlennek tűnő játékosok. És mint utóbb kiderült, szimplán béna voltam. (Most 61 csata után kb 2500 az eff. a t1 cunninghamnek, egyébként meg nem rég értem el a 900-at minden vasra.) Na most hogy kidicsekedtem magam, szerintetek mennyire fair a kicsiket írtani? Vakok közt a félszemű a király, így élvezem, hogy írtom az ellent:D, de vhol úgy érzem, hogy nem teljesen tisztességes. Vélemények?

(#26423) luke. válasza káen (#26407) üzenetére


luke.
aktív tag

Prém = 2x ezüst és xp. Ezüst = plusz felszerelés. Gyorsabb töltés, pontosabb célzás, megbízhatóbb tank.

(#26418) diegho: Te olyan okos vagy azt sem tudod mit jelent az, hogy közvetve. Lehet, hogy valaki 40%-os mert elbohockodta az elején, de vesz egy prém tankot amivel überbrutál, de a staton már nehéz javítani. Ki mondta, hogy sok olyan van? Léci linkeld!

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26424) emre


emre
veterán

ez de jó kis mákdaráló volt :D

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26425) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Subidubiduuu, sikerult SMS-en keresztul megvenni a 2920 aranyat.Vettem is 1 honap premiumot.A segitseget koszonom :R

Egesz jo ez a vadallatos esemeny premiummal megfejelve :C

Győzelem!
Csata: South Coast Saturday, November 24, 2012 3:33:01 PM
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 2,050
Szerzett kredit: 75,907
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész

(#26426) vhw válasza gy-daniel (#26422) üzenetére


vhw
addikt

A tehetségtelenje hadd utálja meg a játékot már így az elején, hátha eltűnnek. Akik meg túlélik a mészárlást megedződnek és talán értelmes játékos lesz belőlük :D

luke.: még mindig nem kétszeres kreditet ad a prem acc, csak +50%-ot! A standard accosokat sem akadályozza semmi, hogy kedvenc feltuningolt 5-6os farm tankjukkal kreditet gyűjtsenek, főleg, hogy elég gyakran van olyan event amik ezeknek a tankoknak a kredithozamát növeli.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26427) diegho válasza luke. (#26423) üzenetére


diegho
nagyúr

Figyelj már mókamester!

Egyszer írom le! Van itt egy játékos, aki soha az életben nem vett prémiumot, csak a bónusz kódokat használta fel: [link] magyarázd már meg, hogy ő miért nem 45%-os, mint a profi barátaid? Mellesleg, akinek nincs prémium accountja, az nem vehet felszerelést? A kredit csak a sebzéstől függ és neked az botrányosan kevés az összes tankodon, ezért nincs pénzed semmilyen felszerelésre, ez a büdös nagy igazság. Mellesleg a prémium 50%-al ad több xp-t és kreditet, nem pedig a dupláját.

(#26428) Szafter


Szafter
tag

Német TD VS Amerikai Hellcat TD VS Szovjet TD ÁG?
Mit gondoltok? :))

[ Szerkesztve ]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26429) luke. válasza diegho (#26427) üzenetére


luke.
aktív tag

Nincs pénzem? Vicces ha kinapizom a tankjaimat akkor az csak 150-200 ezer ezüst. ÁÁÁ akkor te a stat miatt játszol és vered a fejed ha romlik egy tizedet vagy egy százalékot.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26430) Scheffer válasza luke. (#26429) üzenetére


Scheffer
tag

Áll még az ajánlatom.

(#26431) jahrn válasza emre (#26424) üzenetére


jahrn
senior tag

Jo csata, grat :R
Nem is ertem hogy vagy kepes beleulni abba a hulladek tankba, meg ha fizetnenek sem piszkalnam meg egy bottal :DD

(#26428) Szafter Hellcat+Slugger nagyon jok, felette passz. Nemet oldalt en a helyedben nem eroltetnem (mondjuk nekem azok is tetszenek, igen meg a JpzIV is :) ), orosz ag pedig erosen ajanlott kategoria , Obj.268 fele mindenkepp, masik agrol majd ir az aki live szeron zuzta.

(#26432) emre válasza luke. (#26429) üzenetére


emre
veterán

Te még mindig azt hiszed hogy a farok csóválja a kutyát. :(

150-200 ezer??????
Miért csak 4-5 tankod van? :U

(#26431) jahrn

Köszi :R de igazából csak így adta. :B
Ráadásul az ellenfélnél talán csak az egyik tigrisnek volt némi sütnivalója.
Meg mostantól megpróbálok óvatosabban játszani, mert túl sokat lövetem szét magam túl korán.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26433) Dobi 562 válasza Szafter (#26428) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha most kezdesz TD-zni akkor szerintem kezd a szovjettel. A többi nemzet TD ágain van pár olyan ami speciálisabb játékstílust igényel.

(#26434) Szafter válasza Dobi 562 (#26433) üzenetére


Szafter
tag

Van már egy JgPzIV-em, csak kicsit rossz, hogy az egész tankkal kell forogni, azért gondoltam, hogy rányomulok az amerikai TD ágra, de nem tudtam mennyire lenne jó ötlet. :))

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26435) luke. válasza emre (#26432) üzenetére


luke.
aktív tag

Mivel írtam, hogy nem költöttem a játékra ezért szerinted?

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#26436) Chris0321 válasza gy-daniel (#26422) üzenetére


Chris0321
addikt

Mikor kijött az angol ág elitre akartam fejleszteni a tier 1-es tankot mielőtt eladom, mert nem érdekel jelenleg ez az ág. Mivel nagyon nem jött be a tank free xp-ből lett elit és vettem egy loltraktort, hogy azért kilőjek legalább egyet a masertanker miatt. Közben rájöttem, hogy sokkal nyugodtabban tudok játszani mert nem zavar annyira ha kezdő játékossal akadok össze hisz ez a legalacsonyabb tier. Jó néhány idegörlő meccs után lejönni lenyugodni.

(#26437) gy-daniel válasza Szafter (#26428) üzenetére


gy-daniel
tag

A német ág nekem tier7-ig van meg. tier5-ig sztem tuti. marder, hetzer, stugIII, mins szép emléket ébreszt bennem. Főleg a hetzer:D első tankom, amit nem lőnek át csak úgy szemből. A jagdpz4 nem az igazi, keveset sebez. A jagdpantherre még nincs meg a legnagyobb ágyú, de sztem azzal már egész jó lesz.
Amcsikat nem rég kezdtem, t49 fullos... az a bajom velük, hogy nem tudok velük játszani:P. hátulról pontatlan az ágyújuk (magánvélemény), első sorba nem valók, kevés élet, nulla frontpáncél, viszont a sebességük miatt meg nehéz nem előrerohanni velük.
Ruszkikat csak ellenfélként ismerem, a nagyobbakat (tier6-7-8) már nem szeretem, ha szembejön:P.
Én a német és az orosz között választanék.

(#26438) Mcray


Mcray
senior tag

Victory!
Battle: Mountain Pass 2012. november 24. 14:47:46
Vehicle: T32
Experience received: 1 641
Credits received: 48 118
Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "2nd Class"

Második játékom stock löveges T32-vel.

Egy T34-gyel ketten fogtunk egy egy: IS-3,Panther 2,T34,VK3601, Jgpanzer4-et. Mivel biztosra mentem, így a stock lövegbe annyi gold ammót vettem, hogy a játék végén 84 000 volt a lőszerszámla, de legalább nyertünk, és kiosztottam 3200 sebzést. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26439) jahrn válasza emre (#26432) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem az tunt fel h a melletted levo IS igencsak makos legeny volt, es valoban az ellenfelek is inkabb a strandpapucs-allatkak szintjen mozogtak agyilag. Ettol fuggetlenul jo meccs volt, kicsit kedvet is kaptam h visszavegyem a T32-t.

(#26437) gy-daniel a JpzIV lenyege szerintem nem is az h nagyot usson az agyuja, hanem talan az a legalkalmasabb a sunyi gerilla harcmodorra az osszes TD kozul. Mindemelle a szintjen elegge mozgekony.

[ Szerkesztve ]

(#26440) ollie válasza luke. (#26429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj csak. Előbb azt volt a bajod, hogy a prémmel van pénz extra felszerelésre. amivel jobb a tank. Most meg kiderült, hogy neked sincs credit problémád. Hogy van ez?

(#26438) Mcray: stock löveges T32? Nem a T29 gunját használod, ami már ki van fejlesztve?

[ Szerkesztve ]

***

(#26441) Szafter válasza gy-daniel (#26437) üzenetére


Szafter
tag

A leges legelső ágam az orosz TD ág volt... azóta 6x elfelejtettem azt a felhasználót, de ha jól emlékszem, akkor SU-100-am volt és a legnagyobb bajom vele az, hogy rohadt drágák rá a lövegek és alapon nem a legjobb.(nem volt türelmem kifejleszteni.) Most az új accal erre emlékeztem vissza és azért kezdtem bele a JgPz IV-be, de most kicsit vissza vágyok.... :DD

[ Szerkesztve ]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26442) Chris0321 válasza Szafter (#26428) üzenetére


Chris0321
addikt

A Hellcat elég jó, az orosz ágon még nincs sok tapasztalatom most a Ferdinandot hajtom(hajtanám ha jó lenne a gépem). Nekem bejön, már meg van rá a 128mm-es ágyú. Szerintem a legjobb megoldás ha a tesztszerveren kipróbálod azt ami érdekel hiszen mindenkinek más jön be.

(#26443) Remus389


Remus389
veterán

na asszem jó lesz a link [link]

kis W.O.T. élőben, érdemes megnézni :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#26444) Szafter válasza Remus389 (#26443) üzenetére


Szafter
tag

Németeknél SU-85/100? Mifene? :DDD

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26445) Mcray válasza ollie (#26440) üzenetére


Mcray
senior tag

Nem lehet feltenni :DDD :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#26446) gy-daniel válasza jahrn (#26439) üzenetére


gy-daniel
tag

Az lehet, de sokszor kénytelen vagy előremenni td-vel is, ha a csapatod nem mozdul, és abban nem jó. ritkán tudok td-vel úgy játszani, ahogy kellene. Manapság IS-el, meg kv1 és BDR-el megyek. Megszoktam, hogy ha megy a töketlenkedés, akkor megindulok (persze ha hirtelen sok lesz az ellen, akkor meghátrálok.) Míg pl egy hetzerrel csak arra kellett figyelnem, hogy ne kerüljenek az oldalamba. De kinek a pap, kinek a paplan. Aránytalanul erősebbnek tartom az én szintemen a heavyket, pedig tank ellen a nevéből eredendően a td-k lennének a jobbak.

(#26447) Chris0321 válasza Tomi0703 (#26412) üzenetére


Chris0321
addikt

Hol lehet megnézni mennyi hsz kell a következő ranghoz?

(#26448) Enzolord válasza Szafter (#26441) üzenetére


Enzolord
addikt

A Su152 Tier 7ben nagyon jó volt, a kis mozsárral is nagyokat lehetett odapakolni...
És nem kellett sok az ISUhoz...
A T25/2 annyiból jó, hogy forgó tornyos, de teljesen más játékot igényel, nem lomha, de nem is gyors, ohne páncélzat, és kicsi a sebzése a 90 milissel..
Német/Francia TD ág nekem kimaradt...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26449) Szafter válasza Chris0321 (#26447) üzenetére


Szafter
tag

Rangrendszer

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#26450) Remus389 válasza Szafter (#26444) üzenetére


Remus389
veterán

hát igen, aki nagyon vágja az tudja

nyílván kevés Jagdpanther maradt fent(arra azért eléggé hasonlít), vagy Jagdpanzer 4

mondjuk szerepel a kedvencem, a T34/85, a játékban is átlagon felüli tank :K

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.