Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) vhw válasza forras2 (#27550) üzenetére


vhw
addikt

Az event tehet róla, hogy te elköltöd a kredited? :U
Ahh... ha nincs akció az a baj, ha meg van akkor az... tényleg ovi...

Legénység, mivel a plusz képzettségek is xp-ből fejlődnek így nem is tudom, hogy lehet ez kérdés.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27552) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most már áruljátok el, hogy Prokhorovkán miért nem gáz, ha senki sem megy a bal oldalra? :) Én heavy-vel a faluba szoktam menni, meddel meg a dombra, de ha a bal oldalon nincs senki, akkor az ellen eljön a bázisunkig, azt meg lehet védeni az átjáró környékéről?

(#27553) Jolet válasza HeZzZ (#27545) üzenetére


Jolet
őstag

erre gondoltam:

http://www.asus.hu/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/GT6302GD3/#specifications

ez kb 15 körül kijön és van rajta hdmi kimenet

játszik innen valaki a tévéjén?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#27554) echterion


echterion
nagyúr

Szerintetek nyerünk? :U

**********

(#27555) forras2 válasza vhw (#27551) üzenetére


forras2
őstag

Nem tettem oda a röhögös smylet, így számodra az irónia kimaradt belőle.
Amúgy meg ha nem tudsz cinikus és flegma mód kihagyása nélkül válaszolni, inkább ne válaszolj.

(#27556) Timyyy


Timyyy
őstag

Ma akkora csillámfaszlámák játszanak amit nem láttam eddigi wotos pályafutásom alatt... sortűzzel intézném el az összes balfaszt mostmár... a wottól általában nem várok semmit, a játékosoktól még annyit sem, de a ma eddigi 6 körtől a hajam égnek áll, pedig tényleg, tényleg nagyon nehezen lepődök már meg....

(#27557) vbbb


vbbb
őstag

Öööö...én már fel se merek menni ezek után... :)

(#27558) Scheffer válasza Dobi 562 (#27552) üzenetére


Scheffer
tag

A pálya adottságai miatt. Egyfajta divide et impera taktika, aminek a lényege az ellenfél nyomás alatt tartása, kisebb sikerek elérése, amelynek következtében egyre visszább szorulnak, egyre kisebb lesz a mozgásterük és csökkennek a lehetőségeik.

Nyerd meg a csatát úgy, ha a csapatod felét a síneknél felmorzsolták, sehol egy fedezék vagy biztonságos pozíció, ráadásul a pálya 60-70%-a is az ellenfél ellenőrzése alatt van, így aztán ha lősz, akkor rögtön észrevesznek és össztüzet zúdítanak rád.Sok sikert hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

(#27559) echterion válasza Timyyy (#27556) üzenetére


echterion
nagyúr

A kövi csatában nekem kellett visszamennem a csigalassú superpershing-gel a bázishoz, pedig voltunk még 6-an életben, az ellen két foglalójával szemben. Szerintetek visszaértem? Nem, közben a csapat többi része meg a két bázis között félúton bénázott. Pedig jó csata volt, egy-az-egyben kivégeztem egy KT-t, mellette kilőttem még egy M18-at is, ami ott lövöldözött a KT-vel való párharc közben. Szerencsére az első puszi után visszahúzódott és csak akkor jött vissza, mikor a Tigrincs már halálán volt. Az utolsó reményében megpróbált megkerülni, de már nem volt hozzá elég élete.

**********

(#27560) vhw válasza forras2 (#27555) üzenetére


vhw
addikt

Nyafogós "irónia" -

Cinikus válasz -

Ahaaa...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27561) Dobi 562 válasza Scheffer (#27558) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pontosabban? :)

Tételezzük fel, hogy a Kaleun által linkelt képen van a csapatunk.

1. Medek a dombot elfoglalják.
2. A heavy-k megtisztítják a falut a medek segítségével. Akkor tulajdonképpen a jobb oldal a miénk, esetleg az északi átjárónál maradt 1-2 enemy kemper.

Innentől kezdve már középről és az északi átjárótól is lehet lődözni az ellenfelet ha valaki spottol is. Én az arty-kat a jobb oldalra átvinném, hogy nagyobb biztonságban legyenek.

Kérdés: ha közben az ellenfél a bal oldalról lemmingezik a bázisunkhoz, akkor a néhány ott maradt tank képes lehet-e megvédeni a bázisunkat? Mondjuk ha gyorsan elfoglaltuk a jobb oldalt akkor akár vissza is érhet pár tank középről segíteni...

(#27562) Scheffer válasza Dobi 562 (#27561) üzenetére


Scheffer
tag

HA középről védik a bázist, akkor nincs probléma. A dolog egyik buktatója lehet, ha délről akarnak védekezni, és amikor átbuknak a túloldalra, akkor kapnak egy szép kis össztüzet. Bár ez random csata, és a random emberkékből én bármit kinézek. :)

(#27563) ollie válasza Jolet (#27553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

játszik innen valaki a tévéjén?

Persze, mindig lefektetem a szőnyegre, és azon építem a legóvárosom.

***

(#27564) Dobi 562 válasza Scheffer (#27562) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi a választ. Valóban jó taktika lehet amit felvázoltál, persze csak században, mert randomban nincs ilyen szintű együttműködés ami ide kéne.

-------------------------------------------------------------------
Eszményi csata az M6-at. Oldalanként 1-1 tier 6, 1-1 tier 5 a többi meg 4-es és arty. Ez lett a vége:

A végén volt az ellen bázisán egy Pz III. Választhattam, hogy befejezem a bázisfoglalást 100%-ra vagy kilövöm a PZ III-at 10. killnek mert az arty-t hiába kértem, elkezdte lődözni a PZ-t. + közben megindult a saját PZ III-unk, aki eddig végigkempelte a csatát és nem igazán bíztam benne sem, hogy lesz olyan rendes és meghagyja nekem az utolsó killt.

Visszajátszás van ha valakit érdekelne.

(#27565) sith7 válasza Dobi 562 (#27564) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem adod elő gyengén ... :N

(#27566) vbbb válasza ollie (#27563) üzenetére


vbbb
őstag

:DDD

(#27567) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Na, ezzel is meglett a Tank asz, es epp jokor jott a +10 ezer a Top Gunra :)

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay Saturday, December 01, 2012 1:03:04 PM
Jármű: PzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 3,978 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 53,282
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

UI : Premmel

[ Szerkesztve ]

(#27568) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Tudja valaki, hogy van valahol adat összegyüjtve arról, hogy melyik tanknak mekkora a rejtőzködés faktora?

=^-^=

(#27569) vhw válasza L-e-f-i-e (#27568) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem ezek már nem nyilvánosak.
Azok a régi számszerű adatok a bétás időkből, ki tudja aktuálisak-e még.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27570) Arpee78 válasza vhw (#27569) üzenetére


Arpee78
senior tag

Pedig de: link

A wotdb.info adatai vannak a bétás időkből, azok valóban hiányosak és elavultak. A linkelt táblában szerintem kitesztelt értékek vannak.

A Wotdb.info vajon honnan szedi az új tankoknál az egyes modulok helyét? ~7.5 óta már nem bányászható ki a kliensből, akkor honnan szedik?

[ Szerkesztve ]

(#27571) bullseye válasza Dobi 562 (#27453) üzenetére


bullseye
addikt

Pont tegnap sikerült egy remek kör vele. Elején én is bénáztam, a csapat is, aztán amikor már kezdett rosszul állni a dolog a jobb oldalon, kínomban csináltam valami hülyeséget és bejött... mondjuk nem kis szerencse kellett hozzá, de 1200 alap xp lett az eredmény, meg ace :)

Ennek örömére a visszajátszást is elmentettem

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27572) Grillo


Grillo
senior tag

Szerintetek melyik premiumot vegyem: Matilda, Black Prince vagy Churchill?

(#27573) Awakening


Awakening
csendes tag

Üdv.

A HPTS klán inaktív tagjainak lecserélése miatt felvételt hirdet.

Jelentkezés feltételei:
- 18. életév betöltése.
- TS használat.
- minimum 2db CW képes tank a garázsban.
(tier 10 heavy-med ill. tier 8 arty)

Olyan klánok jelentkezését is várjuk, akik CW-zni szeretnének, de nincs elég CW képes tagjuk.

Tagnak a toborzóknál lehet jelentkezni a játékon belül.
(Ekhar,hugo71,RealritteR,tigrisbigris)
Klánok vezetői a klánvezetőt ill. a helyetteseket keressék.
(SnipaHUN,wertus84,Awakening)

(#27574) L-e-f-i-e válasza Grillo (#27572) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én a Churchill-t venném ha ilyen szintű prémet akarnék, de ha farmolásra kell és nem funra sokkal jobban megéri egy Type, t34, Löve, Is6, Superpershing, prém Jgdtiger csokorból választani.

=^-^=

(#27575) vhw válasza Grillo (#27572) üzenetére


vhw
addikt

Ha felmész a tesztszerverre te is kipróbálhatod mit tudnak, melyik tetszik jobban.
Másodlagos terveid nincsenek velük? (egy kis legénység képzés? mert akkor azt kellene választani, ami passzolna házzájuk: szovjet med, szovjet heavy, angol med)

Szerintem a BP felejtős, ha a két Matilda közül kellene választani (Gyengébb a motorja, kisebb a végsebessége, kevés lőszer & gyors tüzelő ágyú nem a legjobb combo és gratis-ba kapsz egy nagy kocka tornyot, sík lapokkal határolva, amit könnyebben átlőnek/eltalálnak, mint a szovjet testvéréét.) Ja és még drágább is az angol 250-el...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27576) ollie


ollie
MODERÁTOR

6200 damage nem volt elég tier 8-ban, hogy nyerjünk, és még így is csak egy lövésen múlt. :(

***

(#27577) #21346560 válasza Awakening (#27573) üzenetére


#21346560
törölt tag

Látom win ratio és minimum eff követelmény nincs :)

(#27578) Awakening válasza #21346560 (#27577) üzenetére


Awakening
csendes tag

Nincs, az effit és winratiot 10000 csata után érdemes megnézni, az alatt nem érdekes.

(#27579) Dobi 562 válasza Grillo (#27572) üzenetére


Dobi 562
addikt

Amerikai T14? Most épp akciós is.

----------------------------------------------------------------------------------

Itten pedig a decemberi kalengyárium van, itten e.

Kiderül végre, hogy melyik tank december hónap tankja (mondjuk így 1.-én, délben ideje is volt):

Tank of the Month

December will be greatly appreciated by fans of tank destroyers. This month is dedicated to the French TD: AMX AC Mll. 1946. Learn a bit about this little evil machine and enjoy its increased income during this month.

Új év tájékán pedig 1 hetes speciál lesz az EU szerveren! Szidtátok szegény WG-t, pedig látjátok csak nem maraduk ajcsi nélkül az ünnepek allt sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27580) ollie válasza Dobi 562 (#27579) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, 2500 gold amúgy mennyibe kerülne?

Na, leküzdtem a lustaságom és megnéztem, 10 euró. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#27581) emre válasza Awakening (#27578) üzenetére


emre
veterán

Esetleg tankonként.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#27582) Dobi 562 válasza bullseye (#27571) üzenetére


Dobi 562
addikt

Megnéztem a replay-t. Szerintem nem te rontottad el, de jól reagáltál a helyzetre. Ha az ellenfélnek lett volna annyi esze, hogy továbbmegy a dombtól és nem téged üldöz, akkor hátba kapták volna a csapatodat, így viszont megadták az esélyt hogy célba érjenek a lemmingek és beálljanak foglalni, ment is szépen a csata végén a "gj", meg "gg". Az nem volt gáz, hogy a dombra csak páran mentetek... :)

(#27583) L-e-f-i-e válasza ollie (#27580) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Vicc a 30 napos akciós gift mert rosszabbul jársz (ha nem nézed a medic kitet..) mintha 5500 goldot vennél... :)

=^-^=

(#27584) Atlantis válasza Dobi 562 (#27579) üzenetére


Atlantis
veterán

ajcsi....juj, ez ledobta a láncot az összes tankomról... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27585) Taktoj


Taktoj
aktív tag

churchill el egy könnyű csata: ilyen kellene sok :)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#27586) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Tigris 2-re melyik legyen? Lánc, torony vagy top ágyú (felmegy torony nélkül?)? 18 k xp-m van most. Én láncra gondoltam vagy ha felmegy torony nélkül akkor a top ágyú.

Ja, más: Miért szarakodik az XVM? Van amikor mutatja a statisztikát, van amikor nem, van amikor csak pár játékosét mutatja... Mi van vele? A legfrissebb van fent.

[ Szerkesztve ]

(#27587) myckey válasza Dobi 562 (#27579) üzenetére


myckey
veterán

ez nem akciós :)

amikor le van félárazva ....
akkor a jó
ennyiért a játékban is meg lehet venni..vagyis olcsóbban aranyért ;)

sőt..játékban 1500 gold.
szóval giftben marhára nem éri meg beszerezni,sztm

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27588) ollie válasza Tomi0703 (#27586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Túl van terhelve az XVM szervere.

***

(#27589) Tomi0703 válasza ollie (#27588) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi szépen, erre nem is gondoltam! :R

Esetleg a Királytigrisre? :D

(#27590) csaabz válasza Jolet (#27553) üzenetére


csaabz
őstag

Nálam tv van csatlakoztatva a számgépre hdmi-n.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#27591) jozefgucci1 válasza Tomi0703 (#27589) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha megnézed előbb lánc -->torony--> top ágyú ez a helyes sorrend. Ha jól emlékszem akkor a top löveg valami 60K xp szóval nem olcsó ,de azzal már élvezhető lesz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#27592) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#27591) üzenetére


Tomi0703
őstag

Oké, köszönöm! :R

(#27593) ollie


ollie
MODERÁTOR

ActionTURK nevezetű játékos a csata kezdetétől a végéig afk volt a bázison, artyban. :DD

300 alatti eff, több mint 2k csata után, epic!

***

(#27594) myckey válasza ollie (#27593) üzenetére


myckey
veterán

TURK fiaitól ments meg uram minket
mehet tankra :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27595) CptMisi válasza jozefgucci1 (#27591) üzenetére


CptMisi
őstag

46k a top löveg, 60ért a 10-es lövegeket adják.
Miért nem rakja fel előbb a top ágyút? Aztán lánctalp/teherbírás-növelő és torony.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#27596) vhw válasza ollie (#27593) üzenetére


vhw
addikt

Ajánlom figyelmedbe darkpow nevezetű egysejtűt.

Van még hova süllyedni. :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#27597) D.Orion


D.Orion
veterán

pieszko0 a csata elején elindult át Malinokva-n IS-el! Top tankként! :W Erre a rendszer mivel jutalmazza azt, hogy 35 másodperc alatt meghalt és elvesztettük az 5 db T7 tankunkból az egyiket? :W 586xp-vel! A 4. legtöbb xp-t kapta a csatában, mert ezzel a suicide noob rush-al 2900 spot dmg-t szedett össze és egy Scout medált! Na ennyit a WG-ről, díjazza a noobságot! :W

[ Szerkesztve ]

(#27598) Tomi0703 válasza CptMisi (#27595) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen 46 k asszem. Akkor szerinted előbb top löveg?

(#27599) wanted5 válasza ollie (#27576) üzenetére


wanted5
őstag

hol is lehet megtalálni azt a modod, h hp helyett a sebzést írja ki a statisztikánál?

(#27600) Grillo


Grillo
senior tag

Na vettem 2500 aranyat, 2761 Ft volt. Azt hiszem nem veszek kis prém tankot, inkább ellövöm az aranyat beállóra meg egy hét prémiumra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.