Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) devil-k válasza BBéci (#63347) üzenetére


devil-k
nagyúr

Kivéve a Skype. Az még hasznos szerintem.

- mozi bolondéria -

(#63352) doc válasza akyyy (#63348) üzenetére


doc
nagyúr

mi az hogy 'nem igazi'? :F
teljesen jol mennek a 3D-s youtube videok a gyari youtube appal

(#63353) BBéci válasza akyyy (#63350) üzenetére


BBéci
titán

Arra nem tudok gondolni, mert inkább eret vágnék magamon - hosszában - mintsem LCD tévét vegyek. :D
Panasonic plazma tulajdonos vagyok, LCD-ket csak a munkám miatt tesztelek.

(#63351) devil-k
Évek óta nem használom PC-n sem. :(

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63354) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Samsung TV-m van. Rendeltünk Médiakártyát. A leírt beállításokkal nem tudtam eredményre jutni. (0 TV adó) Ha teljes hálózati keresés állítok be Elvileg a 3-as program helyen az M2-nek kellene jönni. Ehhez képest a Tv-men az M1 valahol a 86 program helyen csücsül. Édes apám TV-je szintén Samsung neki tökéletesen megy sorba az adók. Ha valaki találkozott ezzel a gonddal szívesen meghallgatom! :) Azt sem tudom beállítani, hogy Rádió adásokat ne keressen én csak TV adást szeretnék :)

[ Szerkesztve ]

(#63355) Tamás34 válasza Csabi1984 (#63354) üzenetére


Tamás34
senior tag

A szükséges paramétereket beírtad? Frekvencia, hálózati azonosító stb...

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63356) Csabi1984 válasza Tamás34 (#63355) üzenetére


Csabi1984
addikt

Igen Ezeket
Frekvencia: 346000 Kht (346 Mhz)
Jelseb: 6900
Moduláció: QAM 64

(#63357) Tamás34 válasza Csabi1984 (#63356) üzenetére


Tamás34
senior tag

Hálózati azonosítót? Pl: Budapest 43104 Kábeles és digitális keresést választottad?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63358) Csabi1984 válasza Tamás34 (#63357) üzenetére


Csabi1984
addikt

Igen! Olyan van,hogy Hálózat, Gyors, teljes! Ha megadott értékeket adtam be akkor 0 csatorna találat :DDD

(#63359) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

nem tudjátok mi lesz az a félórás karbantartás a samsung appsnál? már régóta megy a csík felül jó 2 hete

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#63360) akyyy válasza doc (#63352) üzenetére


akyyy
senior tag

és hogyan lelek , bekapcsolható 3d-s videót?

(#63361) blakey válasza Csabi1984 (#63358) üzenetére


blakey
titán

Kártya nélkül indítsd a keresését, gyorsan végigmegy, de ha türelmes vagy és vársz akkor elindul az "igazi" keresés és megtalálja a csatornákat, az m2 megy kártya nélkül, ha ez megvan, akkor beteheted a kártyát. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63362) Tamás34 válasza Csabi1984 (#63358) üzenetére


Tamás34
senior tag

Akkor nem tudom mi lehet a gond! Kártya nélkül is kellene találni a TV-nek csatornákat! Majd a kártya behelyezésével válnak láthatóvá!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#63363) Csabi1984 válasza Tamás34 (#63362) üzenetére


Csabi1984
addikt

Ti nektek mi a helyes adat bevitel? Úgy megtalálja a csatornákat ha arra megyek, hogy automatikus. De tele rakja minden sz...ral. Ami leginkább zavar,hogy az M1 aminek hivatalosan az első helyen kellene lenni 86-os csatornán van.

[ Szerkesztve ]

(#63364) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Van egy LE40c650-es samu tv-m!HDMI kábellel összekötöttem a PC-t a TV-vel!
Az lenne a kérdésem hogy, hogy tudom filmnézés közben bekapcsolni a motion plus-t?
Lehet e egyáltalán ebben az esetben?

(#63365) blakey válasza Csabi1984 (#63363) üzenetére


blakey
titán

Olvasd el amit írtam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63366) akyyy


akyyy
senior tag

ha bedugok egy fülhallgatót, akkor nem lehet bekapcsolni, hogy mégis hangszóró szóljon, és csakakkor füles ha én akarom? mert eléggé elérhetetlen helyen van a lyuk, macera bedugdosni :S

(#63367) Csabi1984 válasza blakey (#63361) üzenetére


Csabi1984
addikt

Hú ezt eltudnád mondani pontosabban? Ha az adatokkal írom be akkor 15 másodperc és végigmegy 0 találat :)) De ha ráhagyom automata beállítással akkor megtalálja a csatornákat. De azért lenne jó a kézi behangolás lehetősége, hogy kizárjam a rádió adásokat amiket automatikusként belevesz :(

[ Szerkesztve ]

(#63368) akyyy


akyyy
senior tag

gyári youtube meg amint beléptem, kijött az ajánlott videók, de nem ragál semmire, csak a beállitások menüre. még kikapcsolni se tudom.

(#63369) fcbpete


fcbpete
csendes tag

Sziasztok!

ue32f5000-t készülök venni, nincs nagyon pénz és hely nagyobbnak. Létezik -e ennél jobb tv ebben a méretben és árkategóriában sportközvetítésekhez, konkrétan focihoz? Nem nagyon láttam.

Először a mindig tv-t állítanám be rajta a VB alatt, aztán később valsz előfizetnék a T-HOME Családi HD csomagra (Kábel Tv). A Kábel már be van vezetve a lakásba van NET+TEL ezt bővíteném ki. Ennek az a folyamata hogy megrendelem a kábeltvt, és kérek hozzá egy kártyát ami passzol ehhez a tvhez? Mi a gyakorlat ehhez, bocs de fullkezdő vagyok ilyen téren. A mindig tvhez nem kell semmi?

Üdv
P

[ Szerkesztve ]

(#63370) blakey válasza Csabi1984 (#63367) üzenetére


blakey
titán

Pontosan le van írva, végigmegy 15 másodperc alatt és vársz míg elindul.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#63371) Kephamos válasza Flashget (#63302) üzenetére


Kephamos
addikt

Aha. És a beépített youtube? Felejtős? Felhősödés? Esetleg van jobb vétel ennyiért vagy 150 környékéért? Akár Samsung, akár nem.

(#63372) Csabi1984 válasza blakey (#63370) üzenetére


Csabi1984
addikt

Utána olvastam. Sajnos a D szériás samsung tv-knél helytelenül ismeri fel a csatornákat.Alapértelmezettként ABC sorrendbe teszi nem pedig csatorna szerint! :(

(#63373) Angel2014 válasza doc (#63346) üzenetére


Angel2014
addikt

Voltak a Samsugosak , vagyis belenéztek a tv be távsegítséggel :Y Tűzfal csinálta a hibát le kellett törölnöm az esetet. Fel kellett telepítenem az all share programot de az sem mindegy melyiket [link]
Utánna a tüzfal speciális beállításánál kellett beállítanom az allshare programot és gyönyörűen megy a gép szinkronizálása.
A screen mirroring telefonon, a samsungon belül is csak bizonyos eszközökön működik sajnos.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63374) ERPY válasza Angel2014 (#63373) üzenetére


ERPY
őstag

A screen mirror csak gyári romokkal megy, mert a módosított kernel / romot nem szereti. Készülékfüggően vannak rá megoldások, hogy lehessen használni. Xda-n nézz utánna.

(#63375) akyyy


akyyy
senior tag

valamint mikrofont lehet valahogy rádugni erre a tvre? 6320

(#63376) Angel2014 válasza ERPY (#63374) üzenetére


Angel2014
addikt

Samsung gyári softverel néztem gyári telefonnal "Galaxy Mini" all share progival és nem ment. Nekem cm 11 van fent vagy 20 at kipróbáltam már DLNA ol kezdve mindent . Igen ismerem az XDA-t szeretem látogatni hátha van valami megoldás vagy Patch.

akyyy: Skype camera a megoldás. Én is vettem e 7 ezerért a egyet olx en ezt: VG-STC3000 TV Camera

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63377) Flashget válasza Kephamos (#63371) üzenetére


Flashget
félisten

Én néha használom a YT appot és volt mikor a samygoval felraktam ezt Ez messze jobb mint a samsung yt appja! nem is értem a samsungot miért nem keresi meg ezeket az embereket akik nem csak egy használható YT appot csináltak, hanem rögtön HD és 3D tudót amit persze a gyári nem tudta.
D szériában az F szériával szemben legalább használható ez a funkció. Két magos proci van a tévében, rendelkezik azon jó tulajdonsággal, hogy megfelelő telefonra (samsung) streameli a tv adást.
Felhősödés. Mivel edge led így minden ilyen panelnál van csak van ahol nem zavaróan, de van ahol eléggé az.
Olvasd el ezt.
Nem írtad új tv, használt, de ha neked számítanak a filmek, HD csatornák én nem vennék helyette F6400-at.
Ha samsung pr maszlaga döntő a smartról, netezésről akkor F szériásat vennék.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63378) doc válasza Flashget (#63377) üzenetére


doc
nagyúr

a gyari Youtube app is lejatsza a 3D-t, HD-rol fogalmam sincs, de otthon megnezem :)
TV-adast is streamel nem csak Samsungra, en a wc-n ulve a Lenovon neztem a TV-t :D

(#63379) Flashget válasza doc (#63378) üzenetére


Flashget
félisten

D szérián nem nem akarta anno és ezért készítettek egyet ami viszont tökéletesen működik.
Ne feledd ebben a topicban már többféle évjáratról van szó ami működött a D-nél nem ment az E-nél vagy csak később az F-nél meg egyáltalán nem. pl. ilyen volt a Fusio app.

Realme GT Master Edition

(#63380) doc válasza Flashget (#63379) üzenetére


doc
nagyúr

ha a Fusora gondolsz, az is megy nekem az F6400-on, pont multkor nezegettem, de a kinalat meg az ar nem igazan jott be :)

(#63381) Flashget válasza doc (#63380) üzenetére


Flashget
félisten

Ja arra :)
Fizetni? Az érdekes, mert látod D szériánál nem kér ilyet. Ezért mondom már az appok is eltérnek évjáratonként és már kinn van a H széria csak még semmit nem tudunk tapasztalatot róla, mert még magyar oldalakon én nem láttam se tesztet, sem ide nem írt senki még. Mindenki várja a foci VB akciókat? ;)

Realme GT Master Edition

(#63382) doc válasza Flashget (#63381) üzenetére


doc
nagyúr

Fizetni? Az érdekes, mert látod D szériánál nem kér ilyet.
tehat D-szerian a Fuson elerheto minden anyagot ingyen lehet nezni? teljesen legalisan? :F

(#63383) Flashget válasza doc (#63382) üzenetére


Flashget
félisten

Mit értesz minden anyagon? Én már régóta nem használom, de a múltkor néztem a retek klub most részén valamit.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#63384) Flashget válasza doc (#63382) üzenetére


Flashget
félisten

Ha erre gondoltál akkor ilyen:

Realme GT Master Edition

(#63385) doc válasza Flashget (#63384) üzenetére


doc
nagyúr

az ikon stimmel, de en nem az ingyenes TV-adasokra gondoltam, hanem pl. a filmekre, amiket a fuso.tv-n is latsz
de ha gondolod, csinalok egy kepet vagy pontosabban leirom hogy mi is elerheto belole (en ugy emlekszem hogy minden amit amugy a honlapon is latsz), hetvegetol mar otthon leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#63386) Bobbacsi válasza doc (#63378) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Szia doc
TV-adast is streamel nem csak Samsungra, en a wc-n ulve a Lenovon neztem a TV-t
Ezt a mondatodat kifejtenéd egy kicsit bővebben is :)
Nekem is van egy Lenovóm ( S6000L ) de nem találok olyan programot amivel működik
a streamelés

[ Szerkesztve ]

(#63387) doc válasza Bobbacsi (#63386) üzenetére


doc
nagyúr

nekem Lenovo A820 van, es ugy emlekszem talan a Smart Remote nevu app volt ami ezt produkalta, de Neked is csak azt tudom igerni hogy hetvegen megnezem :)

van egy kis esely arra is hogy teljesen szenilis vagyok es valojaban az iPod Touch-on neztem a TV adast (a Samsung Smartview appal), de az tuti hogy a ketto kozul valamelyik volt :)

[ Szerkesztve ]

(#63388) Flashget válasza doc (#63385) üzenetére


Flashget
félisten

Mint írtam én nem használom ezért kérdeztem mire gondolsz, mert ezért 1Ft-ot sem fizetnék. :)
Filmekkel elvagyok látva végső esetben ott van a Digifilm is CI+ kártyával.

Realme GT Master Edition

(#63389) Bobbacsi válasza doc (#63387) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Köszi
Sajnos a SmartView 1.0 - 2.0 nem müködik az biztos fel sem mászik a tabletre :) illetve a 2.0-ás felment de az meg csak a 2014-es TV-kel hajlandó müködni .

[ Szerkesztve ]

(#63390) akyyy válasza Flashget (#63384) üzenetére


akyyy
senior tag

pont nemrég tettem fel ezt a fusiont, mert meg akartam nézni rtlmoston a bk-t, de nálam nem volt fent az rtlmost :|

(#63391) Tippmix46 válasza akyyy (#63390) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Nálam sincs az....valaki megírná, hogy melyik fwnél van a fusoban rtl most?

(#63392) doc válasza Tippmix46 (#63391) üzenetére


doc
nagyúr

ez fel sem tunt, pedig anno mikor TV-vasarlas elott alltam, batortalanul megkerdeztem hogy ez vajon mukodhet-e (marmint az rtlmost), a Zasszony akkor nem kene hogy notebookon nezze...
szoval csatlakozom, engem is erdekel a kerdes :D

(#63393) akyyy


akyyy
senior tag

meg van még olyan csúnya kérdésem, hogy ha én jó helyről szerzek be 3d-s filmet, akkor milyen verziójút érdemes leszednem, amivel a legjobb? külső vinyó van, most azzal néztem meg egy sima, 720p-s sorozatot, hdmi-vel laptopról nem volt valami szép, de külső vinyóról baromi éles és gyönyörű volt.

half-sbs, half-ou, stb?

(#63394) akyyy válasza akyyy (#63393) üzenetére


akyyy
senior tag

vagy ha egy 50 gb isot leszedek, akkor azt hogyan tudom lejátszani? hdmi kábellal, vagy külső vinyóval?
xbmc is jó ha valaki ad rá leírást mert van rgh-s xbox is a háznál, bár nem értem hogyan tudna az lejátszani Full 3d HD-s filmet, mikor csak 720p felbontást bír.

(#63395) BBéci válasza akyyy (#63394) üzenetére


BBéci
titán

Full HD 3D filmet, ami ha érintetlen, akkor BD50, a TV nem képes lejátszani, azokhoz PC vagy asztali médialejátszó szükséges.
Ha a laptopról lejátszott film képminősége rosszabb, mint a tévéhez csatlakoztatott merevlemezes megoldásé, akkor ott súlyos baj van, mert éppen fordítva kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#63396) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

A segítségeteket kérem!

Édesanyámnak szeretnék egy televíziót vásárolni az alábbi szempontok alapján.

Ötletként felmerült a Samsung UE32F6100AWXXH típusú készülék, ami hamarosan az egyik helyi áruházban 89.990 forintért megvásárolható lesz.

Ismeritek ezt a modellt? Mennyire megbízható, korrekt darab? Van-e alternatívája a fentiek alapján?

Milyen a működése? Mennyire gyors a menü, a csatornaváltás? Mennyire könnyű a kezelése?

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#63397) Angel2014 válasza Piftuka (#63396) üzenetére


Angel2014
addikt

Szia! Akkor mért nem veszel ue32f6400 at full hd 3d smart led és csak 20 al több két szemüveggel és bluray lejátszóval a media markt ban vagy az eletronicsben.

200 hz es, és nagyon jó a cmr, dualos processor, full hd , stb... Én is ezt vettem tudja a dolgát :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#63398) gukker1 válasza doc (#63392) üzenetére


gukker1
tag

A D szérián amikor kijött a Fuso, akkor lehetett beállítani az Rtlklubot azóta már nem lehetséges.
Ha valaki akkor elmentette akkor működik, ha nem mentette el, akkor úgy tudom nem lehet rákeresni, nem talál semmit.
Üdv Gukker

[ Szerkesztve ]

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#63399) doc válasza gukker1 (#63398) üzenetére


doc
nagyúr

ertem, koszi a valaszt!

(#63400) akyyy válasza BBéci (#63395) üzenetére


akyyy
senior tag

és mit tudok csinálni ez ellen? lehet csak beállítás kérdése.
bár kb a legolcsóbb hdmi kábelt vettem meg :D

amúgy olyat vettem észre, hogy ha pár másodpercig sötét a kép (monjduk film végén mikor megy a stáblista), akkor ilyen halvány fehér, felhőszerű foltok jelennek meg mindenfelé.
nem zavaróan, de észrevehető.

ez az ún. felhőzés? ez súlyos hiba, reklamálnom kéne, vagy természetes?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.