Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145970) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Kb 2 hete használok egy 55Q80t-t. Egy 5 éves LG IPS-t FHD-t váltott. Hát előtte nagyon agyaltam egy 55-ös CX-en (mégis csak OLED meg valódi fekete meg minden) de a beégés parát nem tudtam elengedni és egyáltalán nem bántam meg hogy nem azt vettem. A képminőség eszméletlen jó, nagyon szépek a szinek, egyenletesek az egyszínű képek, nincs felhősödés, nincs bevilágítás. Jó a mozgásmegjelenítés legaláb is az én szememnek. A vesszőparipám volt a jó fekete szín és nyilván ha mellétennénk egy OLED-et egy koromsötét szobában látszódna a különbség, de azt kell hogy mindjam semmi hiányérzetem nincs. Sötétben mozizunk null lámpafénynél és pl egy szélesvásznú filmnél az alsó/felső fekete sáv csak akkor tűnik fel hogy nem 0% ha 1 percig csak azt nézem és akkor kezd derengeni a szememnek a TV felső/alsó széle. Nappal a feketét "tökéletesek". Betekinési szöge nyilván elmarad egy IPS/OLED-től. Hangzása is baromi jó, egy beépített redszerhez képes a mélyek szép "öblösek", köszönhetően a beépített, hát nevezzük mélynyomóknak.
Egyetlen bajom van a smart redszerrel kapcsolatban: a TV és az irányító ugye tudja kezelni az XBOX-ot illetve a beltéri egységet is és ha bemenetet váltok illetve bekapcsolom a TV-t akkor az adott eszközt amin áll először kikapcsolja majd jó esetben újra be vagy nekam kell manuálisan bekapcsolni pl a beltérit. Ezt lehet valami beállítással orvosolni?

Bocs hogy kicsit bő lére eresztettem, köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.