Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143681) Palace701


Palace701
csendes tag

Egyre több helyen olvasom , hogy többen nem tudnak dönteni a TU8502 és a Q60T között . Nos nekem van mindkettő tv-ből 50-s méretben . Hangsúlyozom én nem játszom , tehát nekem az nem számít , hogy jó lesz-e a PS5-höz vagy nem .
Ugyanazokat a beállításokat használom mindkét tv-n.

Kezdem azzal , hogy mi szól a TU8502 mellett : egyedül az ára.

Kép minőségben közel sem tud olyan szép, élénk (főként szaturált) képet adni , mint a Q60T . A kép jóval sötétebb , még ha a TU8502-n magasabbra is veszem a háttérvilágítást. Ha egymás mellé raknám a két tv-t , akkor nagyon észrevehető . A környezeti fény észlelése ki van kapcsolva.
A sarkokban bevilágítás látható , főként este zavaró . Feketéje gyengébb .Csatornaváltás lassabb .

Az áron kívül minden a Q60T mellett szól, sokkal jobb nézni , nincs bevílágítás a sarkokban , a fekete szuper . Belépő Qled , de a Quantum Dot technológia ebben a kategóriában is megteszi a hatását .Nekem Q67t van , itt magasabb kicsivel a PQI és fém távirányító van hozzá , ami szintén hozzád a felhasználói élményhez. Másban ugyanaz , mint a Q60T.

A szolgáltatások mindkét TV-n jól és hasonlóan működnek .

Természetesen tisztában vagyok azzal , hogy vannak ennél jobb kategóriák , pl. Q80T magasabban áron . De én azoknak próbáltam segíteni a Black Friday előtt , akik konkrétan e két tv között vacilálnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.