Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43401) BigT


BigT
senior tag

Az oly sokat emlegetett fagyallo kollégához tudna vki elérhetőséget adni? Telefonról kerestem, de nem találom sajna.

Samsung S7 edge

(#43402) nfsu17 válasza ewuk (#43400) üzenetére


nfsu17
veterán

Pedig itt a megoldás. Az xda-s linken. Nem kell hozzá semmi root, meg extra.

(#43403) kungzi


kungzi
veterán

Frissült az Apex, hogy tud valaki egy changelogot?

(#43404) ewuk válasza nfsu17 (#43402) üzenetére


ewuk
csendes tag

Meg is csináltam, tényleg pofon egyszerű volt! Köszi a segítséget!

(#43405) girnyau válasza Goldmen75 (#43380) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Nem wipoltál, mert akkor szokta az android az elején a programokat frissíteni, ha jól tudom a gaps miatt.
Szerintem ez lehetett.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#43406) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok. Valaki tudna tanácsot adni abban, hogy miként lehet az usb csatit karbantartani, tisztítani? Legutóbb fogkefét használtam, de félek, hogy az kissé durva hozzá...

Köszi előre is.

(#43407) Weeman1 válasza nagyj74 (#43406) üzenetére


Weeman1
veterán

Kompresszor,de kis nyomással csináld.

Xiaomi 11T Pro

(#43408) nagyj74 válasza Weeman1 (#43407) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszi. :R

(#43410) Rotate válasza busman (#43409) üzenetére


Rotate
veterán

alapvetően nincs baj a negatív hozzászólásokkal, tényleg nincs a helyzet magaslatán a wifink :) nyilván szarnak nem szar, de lehetne jobb :)

(#43411) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

sziasztok...
lenne kis problémám az sgs2 hardverével és szoftverével is...(2 hónapos teló)
a kijelzővel a következő(az összes összes többi mellett...)
mikor benyomom a home vagy lezáró gombot,akkor a kijelző először felvillan sötét alapon,fehér csíkokkal egy pillanatra(főleg sötétben észrevehető,de roppant zavaró),és utána jelenik meg a feloldóképernyő.mondhatnám úgy is,hogy van egy kis holtidő,a gomblenyomás,és kijelző nor,mális üzembe állása között...(ez mindenkinél van?) mint már említettem,sötétben látszik főleg. :((
másik problémám az előre telepített voice talkkal lenne,mármint nem a programmal,hanem az elindító művelettel...(ugye két home gombnyomásra indul) és néha csak egyszer nyomom(pl játékból kilépek) és mégis az örületbe kergető "what wud jú lájk tú dó?" kérdés köszönt... hát zseniális,komolyan mondom
másfelől nézve pedig idegesítő,hogy miután ha normálisan a kezdőképernyőre lépnék ugye a home gombbal,várni kell kb 2 másodpercet,mert fenntart magának egy rövid holtidőt,hogyha mégegyszer abban lenyomom a home gombot,elinduljon a voice talk... ezt valahogyan nem lehet kikapcsolni,root nélkül? esetleg a voice talkot törölni(úgy,hogy ez a várakozás is megszűnjön?) nem azt várnám egy volt csúcsmodelltől,hogy 2 másodperc alatt lépjen ki a böngészőből,vagy bárhonnan... anno az sgs1 ilyet nem csinált,ott szélsebesen bezárta a böngészőt,és stb-t,feltéve,ha a toucwizárdot eppen nem törölte a ramból az android :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43412) nfsu17 válasza vrgkrisztian (#43411) üzenetére


nfsu17
veterán

voice talk:
csak 9db hsz-t kellett volna visszaolvasni. :U

Mellesleg vidd vissza a t-mobilba, biztos cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#43413) vrgkrisztian válasza nfsu17 (#43412) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

bocs,bocs bocs,azt pont kikerültem :DDD
de mostmár eszembejutott a másik hiba,méghozzá a wifivel..
na izé... néha bekapcsolás helyett szépen befagya wifi(a bekapcsoló gomb elszürkül,stb),és akkor csak az újraindítás segít,ez remélem csak az ics hibája...

(#43414) Rotate válasza vrgkrisztian (#43413) üzenetére


Rotate
veterán

ez konkrétan a 4.0.3 hibája, 4.0.4-ben már javítva van :)

(#43415) kano válasza zack (#43378) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönjük! Biztos, hogy jó a tömörítés? Mert letöltve hibás zip fájlt dobott. :U Lehet, hogy nekem jött le rosszul, így most szedem újra.
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43416) vrgkrisztian válasza nfsu17 (#43412) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

megcsináltam a voice talk eltávolítást,de ettől még mindig ugyanolyan késéssel lép ki a menüből,vagy bárhonnan a home gombbal,azaz a holtidő ugyanúgy megmaradt...
engem személy szerint nagyon zavar.. :W .főleg ha melléteszem az sgs1-et,és egyszerre lépek ki pl a menüből,vagy a feladatkezelőből(bárhonnan)...az sgs1 győz,elég szembetűnően... olyan mintha az sgs2 csak később észlelné,hogy lenyomtam a home gombot. :(

(#43417) Rotate válasza vrgkrisztian (#43416) üzenetére


Rotate
veterán

attól, hogy eltávolítottad a cuccot, a késleltetés ugyanannyira van állítva... vannak romok, ahol ez lejjebb van véve, asszem át lehet valahol írni, de nem tudom melyik fájl melyik tulajdonságát...

(#43418) nfsu17 válasza vrgkrisztian (#43416) üzenetére


nfsu17
veterán

Nekem nincs is letörölve ez a voice talk, ezért néha fel is szokott bukkani, de nem foglalkozom vele, de nem tudom milyen 2s-ról írsz, hogy annyit vár, ez ugye barokkos túlzás, mert nálam nincs ennyi. Jó ha van 1s. De akkor én vagyok biztos türelmes. :B

(#43419) vrgkrisztian válasza Rotate (#43417) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

a lényeg annyi lenne,hogy ez root,vagy garanciavesztés nélkül sikerüljön... erre így van lehetőség? egyébként remélem a 4.1ben már kilehet majd kapcsolni ezt a késleltetést is...romcsere nélkül... :O
nfsu17:
-hát engem nagyon tud zavarni... egyébként ha megnézel pl egy másik telóval sebességtesztes videót,na vajon melyik lép ki gyorsabban a főképernyőre? hát persze hogy az egymagos,512mega ramos telefon,nem az s2... meg azért vettem ezt a telót,mert ez a piacon a "legjobb,leggyorsabb" és még tetszik is.erre tessék,itt ez a frusztráció...most nem versengésből,de tényleg,más telók mellett elég zavaró tud lenni..főleg ha ilyet telót veszek,elvárom,hogy kifogastalanul működjön,de ha már nem is teljesen,akkor legalábbis
próbálnám kihozni a maximumot,stb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43420) Rotate válasza vrgkrisztian (#43419) üzenetére


Rotate
veterán

garanciához mindent vissza lehet állítani, kár erre így rápörögni...

root nélkül nem fog menni... vagy csináld meg és örülj neki, vagy ne csináld meg és bosszankodj rajta, vagy viseld el, vagy marad az utolsó lehetőség: rakd fel apróra :K

(#43421) kano válasza kano (#43415) üzenetére


kano
nagyúr

A letöltéssel volt a hiba. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43429) Takiatti


Takiatti
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő!
Kinéz egy használt SII vásárlása de azon még a 2.3.valamilyen Android van.
Ezt KIES-el simán le tudom majd frissíteni valami újabbra?
A telefon 2011 májusi talán, de lehet hogy későbbi.

Előre is köszönöm! :R :R

(#43430) Picco válasza Takiatti (#43429) üzenetére


Picco
addikt

pesze, minden problema nelkul.
en mondjuk odin-t hasznalnek a frissitesre helyedben.
olvasd el az elso hozzaszolast, rengeteg hasznos info van benne :)

(#43431) Rotate kivancsian varom majd a tapasztalatokat :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43431) Rotate


Rotate
veterán

most írt a bolt, hogy nem lesz kész a törvény által megszabott 30 napon belül, és hogy szeretném-e megvárni, vagy inkább akkor küldjék a pénzt... :D gondolom nem kérdés mit válaszoltam :D végül is akkor happy end lesz :D csak győzzem kivárni a lóvét, illetve legyen raktáron a Nexus és a 2000-es aksi hozzá :D

és bár Galaxy Nexus-t fogok venni, szerintem maradok ebben a topicban, itt már megszoktam a népet, meg amúgy sem könnyű gyökeret verni egy új topicban :)

másik dolog, hogy ez a 2000-es aksikon nem változtat, továbbra is lehet engem majd keresni :)

egyébként vicces, tavaly ilyenkor az LG Optimus 2x-et is így váltottam le S2-re, ott is visszakaptam a vételárat, és vettem rajta S2-t :D tök jó így 0 ráfizetéssel váltogatni az új telefonokat, sőt, mivel most downgrade lesz, keresek is vagy 80€-t a cserén :D

[ Szerkesztve ]

(#43432) knyitogato válasza Rotate (#43431) üzenetére


knyitogato
őstag

hol veszed a Nexust?

(#43433) Kleroo


Kleroo
veterán

Ahoj urak. Nem tudom hányan használtok még CM10-et. Én már vagy 2.-3. hónapja nyúzom.
És 4-5napi-heti rendszerességgel tolom fel az újat. Igazából marhára nem értem mi értelme van a napi frissítgetésnek(és sokszor elég sok a changelog) ,pedig userként általában semmit nem veszek észre. Kb 3 hete volt egy elég gyors build,de hátrafelé nem tekintek... :)
De MOSTT! Tegnap felraktam a 10.09-es buildet. Egy új sebességbe kapcsolt a teló. Egyből érezhetően Smoothabb minden. Innentől végre leállhatok a folyamatos upgrade-el. Az akkuidő is jónak tűnik. Este 1%-ot sem esett,és nyúzva is normálisabb mint korábban.

Mindenki tegye fel,aki Hozzám hasonló CM10 user. :)

#43431) Rotate: Galaxy Nexus? Tuti? Én anno azt raktam ki a leghamarabb a körből (S2-Note-Galaxy Nexus) Milyen javítást nem tudtak 30nap alatt megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#43434) Rotate válasza knyitogato (#43432) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem itthon tótiában, gondolkodtam, hogy nálatok, mert ott olcsóbb, aztán meggondoltam magam, mivel nálunk törvényből adódóan a bolti gari is 2 év... nálatok meg csak 1 évet kapnék... és elég ritka a GNexus boltokban gyári garival...

Kleroo:

korábban írtam, hogy miért pont arra váltok :) egyébként alaplap és kijelző csere kellett volna :D bolti gari... bár a gyári sem lett volna sokkal gyorsabb itt nálunk...

[ Szerkesztve ]

(#43435) Oldman2 válasza Kleroo (#43433) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi az infót, este akkor feltolom én is...

A "normál" CM10 -ről van szó, vagy a vsync-esről?

(#43436) girnyau válasza Kleroo (#43433) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Én is felpakoltam (normál CM10) nekem is kicsit jobbnak tűnik, mint a korábbiak.
Viszont nekem már jó pár napja nem megy fel alá a syiah kernel. Amint felrakom nem bootol be a cm10.
Neked vagy Valakinek van hasonló tapasztalata?
Még egyre leszek kíváncsi eldobja e még a gsm hálózatot vagy sem.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#43437) kungzi válasza Kleroo (#43433) üzenetére


kungzi
veterán

szia

hivatalos cm10 4.1.1 vagy a vsync 4.1.2?

(#43438) kungzi válasza Rotate (#43434) üzenetére


kungzi
veterán

dupla bocsi

Kék illetve fehér színben, két év gyártói garanciával! Mi kell még? :D

[ Szerkesztve ]

(#43439) hr2


hr2
őstag

CM10-hez hol találok gaaps-ot?

Innen jó lesz? / 83,2MB :Y ennyinek kell, hogy legyen? /

[ Szerkesztve ]

(#43440) Rotate válasza kungzi (#43438) üzenetére


Rotate
veterán

ez jól hangzik, itthon is ennyiért venném, kérdés már csak az, hogy yakju vagy yakjuxw :) mert yakjuxw nekem nem kell :) ahol itthon venném az tuti yakju

(#43441) kungzi válasza Rotate (#43440) üzenetére


kungzi
veterán

mi ez a yakjuxw és yakju? :D

(#43439) hr2

[ Szerkesztve ]

(#43442) knyitogato válasza Rotate (#43440) üzenetére


knyitogato
őstag

Honnan lehet tudni ezt? úgy tudom, teljesen random.....

(#43443) Kleroo


Kleroo
veterán

Sima,gyári,nightly,4.1.1,alap kernellel használom
[link]

Tényleg nagyon tetszetős. Bár korábban volt már hasonló,de ez tán annál is pörgősebb.
Hálózateldobási problémám nekem is volt korábban,de sosem vált zavaróvá(mondjuk 3-4naponta 1-2percre megkukkant)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#43444) Rotate válasza kungzi (#43441) üzenetére


Rotate
veterán

yakju-t a Google frissíti, yakjuxw-t a Samsung... yakjuxw-re hónapokkal később jönnek a frissítések... ezért nem mindegy

(#43445) pzstm válasza Kleroo (#43443) üzenetére


pzstm
titán

nekem most sem ez az oldal, sem pedig a changelog nem akart betöltődni. Viszont OTA-n csorog lefelé a 1011-es build :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43446) Oldman2 válasza pzstm (#43445) üzenetére


Oldman2
veterán

1011

És az jó lesz?

(#43447) pzstm válasza Oldman2 (#43446) üzenetére


pzstm
titán

feldobta hogy friss, és én meg felraktam.

4.1.2-es amúgy ha érdekel valakit :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43448) Kleroo válasza pzstm (#43447) üzenetére


Kleroo
veterán

Na várom a véleményt. :)
Mi volt fent előtte?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#43449) kungzi válasza pzstm (#43447) üzenetére


kungzi
veterán

a gyáriban is benne van már a vsync?

(#43450) Oldman2 válasza pzstm (#43447) üzenetére


Oldman2
veterán

Bazz, akkor ezt tolom fel én is...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.