Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42101) zack válasza pzstm (#42098) üzenetére


zack
nagyúr

Jó cucc. Sokkal többet is megér. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42102) korpicschess


korpicschess
veterán

Siyah kernel Extweaks beállítás javaslatok?
Most ezeket lőttem be:
smooth scaling level - 800 Mhz
cpu steps - 16
cpu gov. - ondemand
cfs tweaks - linux kernel defaults
freq - alap 200-1200
gpu - 66, 100, 200, 267 Mhz - gpu boost step3 (200)
I/O - sio
bln - on
led - 2750 mV, ahol lehet kikapcsolva

Milyen CPU governor lenne ajánlott?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42103) ujtzjani válasza pzstm (#42098) üzenetére


ujtzjani
tag

Szerintem se hagyd ki főleg ennyiért. Már régóta használom nagyon jó. :K

(#42104) korpicschess válasza korpicschess (#42102) üzenetére


korpicschess
veterán

Laggosabbnak érzem, mint a Dorit.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42105) Rotate válasza pzstm (#42098) üzenetére


Rotate
veterán

én is megvettem, 2 napja használom a runtastic-et, lehet majd kipróbálom ezt is :) tetszik, hogy ebben vannak edzésprogramok is futásra :)

(#42106) bpmcwap válasza Picco (#42100) üzenetére


bpmcwap
senior tag

a múltkori buszos apot se listázták ki... de majd kiderül, kíváncsi leszek.

Túrista vagyok

(#42107) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Ma frissult 4.0.4-re a rendszer. Az a nagy bajom hogy azota tobbszor lefagyott a rendszer. Minden programom eredeti vasarolt vagy ingyenes. Kaspersky Mobile Security lefuttattam de semmit nem talalt. Valakinek valami otlet?

OFF: szerintetek S 2 rol megeri S 3 ra valtani?

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#42108) Picco válasza Butcher-HUN (#42107) üzenetére


Picco
addikt

fura, egyszer jott elo csak a jelenseg vagy rendszeresen fagy?

IMHO csak akkor eri meg valtani ha nem kell tul sokat radobnod.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42109) kano


kano
nagyúr

Megvannak a mai akciós appok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42110) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Azért csak óvatosan ezzel a vsync patched experimental CM10-zel, van egy apró memory leak benne, amit épp mostanság fixálnak (tegnap és ma is volt új build). Elvileg a mai (szept 29) már jó, de még nem flasheltem fel. (Egyébként nem olyan veszélyes a dolog, csak annyi, hogy nap végére megtelik a ram...)

(#42111) Weeman1 válasza Arcanis (#42110) üzenetére


Weeman1
veterán

Egyenlőre kihagyom,
nem akarok a dual boot-tól megválni :D

Xiaomi 11T Pro

(#42112) bpmcwap válasza bpmcwap (#42106) üzenetére


bpmcwap
senior tag

.
bocsi

[ Szerkesztve ]

Túrista vagyok

(#42113) Butcher-HUN válasza Picco (#42108) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Ma 3x fagyott ki. Egyszer ujra is indult a telo. Gyarilag magatol frissitette magat.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#42114) pzstm


pzstm
titán

nah frissült a mai 55Ft-os ajánlat, bár endomondo nekem 0,31dodót számolt fel, erre jött 0,06USD adó....a tegnapi tuneinpro-ra meg nem....

Ismerkedek vele, de remélem beválik akkor :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42115) [DE2JAY] válasza pzstm (#42114) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Franc lemaradtam a tegnapiról, mik voltak?

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#42116) pzstm válasza [DE2JAY] (#42115) üzenetére


pzstm
titán

tuneinpro-t vettem meg, 55,2Ft-ért:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42117) erzol válasza bpmcwap (#42095) üzenetére


erzol
őstag

Most néztem, play appban 12 alkalmazás akciós, böngészőben 14.
Akkor ezt most hogy?
Vajon miről maradtam le eddig? :-(

[ Szerkesztve ]

(#42118) busman


busman
addikt

Sziasztok!
Elvileg rootoltam a telómat,de hogyan tudom meg biztosan?
Bocs a láma kérdésért,kezdő robotos vagyok.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42119) Oldman2 válasza pzstm (#42114) üzenetére


Oldman2
veterán

Mert az app árát és vele az adót a fejlesztő "országában fizeted ki", nem pedig itthon.

Az meg országtól (államtól) függően más és más értékű...

(#42120) rankesz válasza busman (#42118) üzenetére


rankesz
veterán

Kell lennie egy Superuser, vagy SuperSU app-nak az app drawerben, és ha root jogot igénylő progit teszel fel akkor felugrik egy ablak amiben a jóváhagyásodat kéri.

(#42121) pzstm válasza Oldman2 (#42119) üzenetére


pzstm
titán

jah és akkor tuneIn az adómentes volt ezekszerint :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42122) kano válasza zack (#41803) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen a tapasztalatod az LPX + Dorinmax kernellel?
Én is most azon gondolkodom, hogy azt felteszem.
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42123) pvt.peter válasza pzstm (#42068) üzenetére


pvt.peter
őstag

ez ténylegesen használható vmire?
elég sok kamu progi van

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42124) Oldman2 válasza pzstm (#42121) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam is az volt!
:-)

(#42125) pzstm válasza pvt.peter (#42123) üzenetére


pzstm
titán

elég jók róla a tapasztalatok nemzetközi szinten is. Tudtommal itt a fórumon is többen használták már, sokakon segített is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42126) pvt.peter


pvt.peter
őstag

mai nyerteseim :D
[Endomondo Sports Tracker PRO]
[RealCalc Plus]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42127) kano válasza pzstm (#42125) üzenetére


kano
nagyúr

Én is használtam még Defyn és szerintem is elég jó. Könnyedén ki lehet vele szűrni, hogy mi zabálja az akkut.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42128) pvt.peter válasza pzstm (#42125) üzenetére


pvt.peter
őstag

akkor megnézem én is, hogy milyen :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#42129) busman válasza rankesz (#42120) üzenetére


busman
addikt

Thx,az megvan,de bootolás közben nagyon zavar a sárga háromszög...arra valami?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42130) Picco válasza busman (#42129) üzenetére


Picco
addikt

triangle away.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42131) kano


kano
nagyúr

Aki S3 TW launchert használ attól kérdezném, hogy ugye ezt használja?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42132) busman válasza Picco (#42130) üzenetére


busman
addikt

Thx !Nagyon sokáig xarozik vele...meg azt sem értem,hogy root elvileg sikerült superuser fennt van,de titanium backup meg nem akar működni.

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42133) Picco válasza busman (#42132) üzenetére


Picco
addikt

Nekem kevesebb mint 1 perc volt restarttal mindennel.
Hogy rootoltad a telefont?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42134) busman válasza Picco (#42133) üzenetére


busman
addikt

Odin..
Így

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42135) Picco válasza busman (#42134) üzenetére


Picco
addikt

Milyen romod van es pontosan melyik kernelt hasznaltad?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42136) busman válasza Picco (#42135) üzenetére


busman
addikt

Nagyon megköszönném,hogyha,4.0.3 XWLP7-re dobna valami kernelt.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42137) ujtzjani válasza Arcanis (#42094) üzenetére


ujtzjani
tag

Be van kapcsolva a szinkron de mégse csinálja. Valami más ötlet?

(#42138) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Sziasztok!

Ma találkoztam egy olyan telóval, amin 4.0.4-es LPX volt, speedmod kernel alatta, és a wipe után úgy néz ki, hogy tégla lett, nem találja az sd kártyát.
Még hogy a speedmod kernel biztonságos a wipe-re, hát neki nem.
Innen már nincs visszaút, igaz, ha jól olvastam a hozzászólásokat?

(#42139) klesx


klesx
csendes tag

Szerintetek az normális ha aktív használat mellett kb 8-10 óra max fél nap alatt lemerül a teló? 1hetes sincs és minden ajánlott beállítás aktiválva van. Nektek milyen hosszú az üzemidő?

(#42140) ERPY válasza zolmesz (#42138) üzenetére


ERPY
őstag

Tégla lett, vagy nem találja az sd kártyát? Mert nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#42141) zolmesz válasza ERPY (#42140) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Azt nem tudom pontosan, az elmondottak alapján a wipe után fel akart tenni egy CM9-et, el is indult a villogó ufó emberke, de 15 perc után akksi ki, majd vissza, CWM-be, újra próbálta installálni, ott írta ki, hogy nem találja az sd kártyát, majd nem is indul semmi.
CWM van, Download mód van, próbált egy 3 file-os romot visszarakni ODIN-nal, ami sikeresen lefutott, de reboot után mindenféle piros szövegek szaladtak végig, hogy semmilyen mappát nem talál, oszt jó napot, már csak az Samsung I9100... szövegig indul, ott meg is áll.
Akkor ez most tégla, vagy nem tégla?

(#42142) Picco válasza busman (#42136) üzenetére


Picco
addikt

itt is vagyunk

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42143) Picco válasza klesx (#42139) üzenetére


Picco
addikt

ez az aktiv hasznalat elegge tag fogalom, mit csinaltal es ebbol a 8-10 orabol mennyi a kijelzo ido?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42144) hr2


hr2
őstag

Vajon mindegyik chip brickelhető?
Az eMMC brickbug checker mennyire megbízható?

Egy fórumon olvastam, hogy a checker ezt dobta neki:
eMMC chip
Type VYL00M
Date: 09/2011
etc.

Brick Bug?
Yes, insane chip.

Nekem ezt írja:
eMMC chip
Type VIS00M
Date: 04/2012
etc.

Brick Bug?
NO. Sane chip.

[ Szerkesztve ]

(#42145) Picco válasza hr2 (#42144) üzenetére


Picco
addikt

probald ki :DDD
(csak vicceltem, nehogy!)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42146) agabe válasza Butcher-HUN (#42107) üzenetére


agabe
addikt

Az offra:
nehez megmondani...mielott nem volt s3-as azt gondoltam tok folosleges. Amikor meglett, akkor az elejen meg gondolkodtam 1-2 napig (amig az s2-es fullszervizere ki nem jottek), hogy kell-e az s3-as egyaltalalan, mert csak aprosagokat ereztem amikben fejlodott (s2-es is mindent futtat, es szerintem fog is), bar a kijelzo (pentile ellenere ami erzekelheto, de nem zavaro) jobb s3-ban. Felbontasban ugye alapbol jobb. Ezen a pentile valamit gyengit ahhoz kepest mintha rgb lenne, de azert igy is lazan jobb. Szinekben szinten jobb (ezt fokent akkor erzekeltem amikor bekapcsoltam 2nap utan s2-ot, es meglepodtem, mert nagyobb volt a kulonbseg mint emlekeztem.
Kezbe fogni telefonalaskor talan s3-ast kenyelmesebb, de landscape modban bongeszni s2-es jobb tok nelkul...egy samsung protective cover-el viszont s3-as behozza ezen hatranyat (ami raadasul a kamerat is szepen vedi).
Kezbefogni s3-ast kellemesebb (nekem), ami nem kis reszben a kijelzo uveg lekeritett oldalai miatt van...egyszeruen ez a resz zsenialis szerintem.
Kamera kicsit jobb (bar sokkal gyorsabb, ha ez nagyon szamit valakinek, akkor nem csak kicsit jobb) szinte mindenben, de azt vettem eszre, hogy sotetben alap beallitasokon s2-es kevesbe zajos (bar kisse sotetebb) kepet keszit, de a zajossag nem csak a vilagosabb reszletek miatt van, mert fenyero utolagos csokkentesevel is megmarad a nagyobb zaj. (ejszakai modban a kulonbseg eltunik, tobb fenynel meg mar az s3-as kerekedik kicsit felul...videoban jobb, de nem hatalmas a kulonbseg osszessegeben)

Ha logikusan nezzuk, akkor hardveres szempontbol (a kijelzo ellenere) a kulonbseg csak toredeke az arkulonbsegnek (pedig minden teren fejlesztettek, de csak kicsit erezni).
Most mar jobban szeretem hasznalni s3-at mint s2-ot, de ez reszben a kutyu es ujdonsag maniamnak is betudhato.

Ha penzugyi oldalrol neznem, akkor nem lenne ertelme (fele arkulonbseg eseten sem), viszont engem emocionalisan megfogott. Ha nem hianyzik masra az ara, akkor erdemes kiprobalni, mert (fura modon a fenyes muanyag hatlap ellenere) jobb kezben tartani, elolrol meg jobb tapicskolni, de ez olyannyira egyeni preferencia kerdese hogy nem biztos masnak ez ad elegendo pluszt.

Ami egzaktul jobb resze a mar emlitett kijelzo(es az uvegenek kialakitasa), talan ha valaki akarja hasznalni allshere cast dongle-al (bar a hozza szukseges app feltetelezem applikalhato s2-esre is valahogy ... nem tudok olyanrol ami mas lenne s3 -ban hardveresen ami ennek hasznalatahoz szukseges lenne, de attol meg lehet ), hogy ne kelljen mhl kabelt sem hasznalni, meg az nfc ami nincs s2-ben (itthoni garis verziokban)

A hosszura sikerult leiras miatt sorry, de talan igy jobban segit donteni ha valaki gondolkozik a valtason.

[ Szerkesztve ]

(#42147) zack válasza kano (#42122) üzenetére


zack
nagyúr

Semmilyen, mert ahogy felkerült, 40p múlva már ment fel a VK 5.4.4. :DDD
Az volt a gondom hogy nem deodexed LPX-et tettem fel, nem figyeltem rá oda, pedig a személyre szabhatóságban ez elsődleges szempont.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42149) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok!
Csak egy olyan kérdésem volna, hogy az asszony T-s S2-őjén gyári. 4.0.3van, kiessel frissítve. Namost ha az aláírásomban lévő romot szeretném felrakni, Siyah duál bootos kernellel, kell nekem felraknom gyári 4.04et, vagy root, takarítás, és mehet fel a 4.03ra? :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42150) Rotate válasza zolmesz (#42138) üzenetére


Rotate
veterán

nekem hasonló gondom volt, a telefon elindult, de nem tudta becsatolni sem a belső sem a külső tárhelyet...

ha neked is ez a helyzet, akkor alaplapcsere...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.