Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43051) pzstm válasza kungzi (#43044) üzenetére


pzstm
titán

ez az ÁFA nélküli dolog nagyon érdekes lehet majd számomra is a nagyon közeli jövőben egy Surface RT tablet esetében mondjuk :B

Persze csak ha lesz náluk forgalomban. :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43052) Khelben


Khelben
nagyúr

Nagyon állat ez a 2000es akksi. Igaz, most csak telefonáltam meg emaileztem, de 45 perc beszélgetés és 50 perc képernyőhasználattal 4,5 nap után még van benne 37%.

(#43053) korpicschess válasza zack (#43050) üzenetére


korpicschess
veterán

Deoxed stockra biztos van téma.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43054) TOZ


TOZ
addikt

Reggeli para :
Volt még negyed órám a nagyobbik ébresztéseig.
Nézem Xdan, hogy vsync cm10 most már megy sokaknak siyah kernellel.
Mondom, akkor flash.
No boot. Samsung logó.
Még jó, hogy kéznél a jig és egy heimdallal flashelheto cm9. Ment vissza a cm9 mentés.
Iszonyat smooth a vsync cm10, sajnálom is kicsit. (Nem volt mentes, plusz szarozik az ums)

(#43055) turika86


turika86
aktív tag

Valaki nem tudja véletlenül,hogy a cm10 vsync xda-s topik miért lett closed?! Vagy talán beépül majd az official cm10be?!;)

"Time is the fire in which we burn"

(#43056) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok!
Új vagyok Galaxy S2-ben, és az lenne a kérdésem, hogy gyári reset után megjelentek mindenféle telenor ikonok reklámok a menüben. Sajnos nem lehet törölni őket. Gyári 4.0.4 van rajta és rootolt. Tudnátok segíteni, hogyan tudnám eltüntetni?
Köszi!

(#43057) Weeman1


Weeman1
veterán

(#43058) BigT válasza zack (#43049) üzenetére


BigT
senior tag

Kíváncsi vagyok, mit írsz majd róla, mert nekem ugyanez a kombó laggol rendesen. Próbáltam recovery ben a különböző profilokat, de az egyik csontá fagyasztja a gyári böngészöt, a másik meg dadog. Nem tudom, h stock kernellel milyen, vagy hogy a 85ös Dori jobb-e.

Samsung S7 edge

(#43059) Romeo619 válasza Tosee (#41806) üzenetére


Romeo619
senior tag

Meg van köszönöm szépen :):)

(#43060) Arcanis válasza zack (#43026) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Na akkor egy kombinált hsz:
zack: auto fényerő agyon konfigurálható... mi a fájó benne?
TOZ: ott van, hogy "no siyah", meg a topicban is leírták, hogy nem ajánlott... és volt pár szerencsés aki rápróbált és ment neki... mindegy... miért nem a cm10 kernelt toltad vissza? (nem lett volna egyszerűbb?)
és végül, hogy miért zárt be a topic: Hát azért, mert a sok értetlen állandóan a siyah-ról kérdezett / magyarázott / spekulált, hogy miért nem megy vagy megy, és a topicgazda még csinált is valami módosított siyah kernelt, de aztán megunta, hogy ahelyett, hogy örülnek annak ami van, a siyahon megy a hiszti... (legalábbis szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#43061) Romeo619


Romeo619
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy volt a telon képernyőzár. Akkor más volt a zárolt képnél az órakinézete. Mikor levettem a képernyőzárat már megint a régi volt. Nem lehet esetleg azt az órát beállítani a sima elhúzós képernyőre, mint ami a zárnál van?

(#43062) turika86 válasza Arcanis (#43060) üzenetére


turika86
aktív tag

Nekem az auto fényerő beállítás már túlzottan is sok, esetleg ha valami használható beállítást tudnál mondani(közel gyári értékekkel) nagyon hálás lennék...

"Time is the fire in which we burn"

(#43063) Arcanis válasza Romeo619 (#43061) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nem értelek. Ha leveszed a lépernyőzárat (screen lock > none) akkor nincs is óra. Pontosabban nincs zárókép sem.
A pattern lock és a sima "slide" lockscreen-ek órája különbözik? Mert azokat nem igazán tudod root nélkül variálni.

(#43064) TOZ válasza Arcanis (#43060) üzenetére


TOZ
addikt

Indulnom kellett. Nem allt fel recoverybe a telefon. Csak jigelni tudtam. Download modban feleledt. Heimdallal hirtelen ez az otletem volt. Boot.img flasheltem.
(Odin nem jatszik, mert nincs windows).

Siyah: elvileg most van egy mukodi siyah (errol ertekeztek eppen, hulye fejjel meg beleugrottam.... ennyi)

(#43065) sgery


sgery
őstag

Van nekem egy s2-em, legújabb gyári rendszerrel megspékelve.
A kérdésem az lenne, hogy milyen gyorsan kellene ennek merülnie? Mert nekem csak úgy szipkázza az energiát a készülék. Ez alatt azt értem, hogy kis telefonálással, wifi/bt bekapcs (de wifin pl. csak otthon van fent), e-mail (gmail+céges mail) figyeléssel simán lecsapja 5-6óra alatt az akkut. Ha picit neteznék vagy nyomkodnám akkor 4óra is lehet.
Pontos adat nincs, mivel otthon dokkolóban ül, autóban szintén így mindig töltődik valahol.
De régebben az S1-es messze nem merült ilyen gyorsan.
Tehát normális ez, vagy mit lehet tenni? Vagy mi szívhatja le ennyire?

Egyébként az S1-est a barátnőm örökölte, neki 3-4 naponta kell töltenie, mert nincs mobilnete. Ennyit számít :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43066) _Mario_ válasza sgery (#43065) üzenetére


_Mario_
tag

Nekem gyari romal folyamatos netel 2 ora zenelejatszasal siman birja egy napig

(#43067) sgery válasza _Mario_ (#43066) üzenetére


sgery
őstag

Akkor a hiba itt van. De mi az ami így lemerítheti? Legfőbb bűnősnek az android oprendszet írja az akku figyelő progi.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43068) _Mario_ válasza sgery (#43067) üzenetére


_Mario_
tag

Csinalj egy gyari visszallitast masik telom csinalta ezt utana segitet

(#43069) nfsu17 válasza sgery (#43067) üzenetére


nfsu17
veterán

Akkor az biztos valami gixer, mert annak nem nagyon szabadna első helyen lennie. Én így tudom legalábbis, lehet rosszul. Kijelző, internet, médialejátszó, hanghívás, ezek szoktak elöl lenni. Vagy ha nem használod a telót, akkor cella készenlétben, stb.
Nekem akkor volt magas az android oprendszer, míg zsír új volt a teló és nem volt meg a 3 teljes feltöltés. Utána szépen visszament magától, pedig nem állítottam semmit.

(#43070) Romeo619 válasza Arcanis (#43063) üzenetére


Romeo619
senior tag

Beraktam a képernyőzárat ahol kérte a jelszót. Ott volt egy teljesen különböző óra. Majd maikor levettem a képernyőzárat, hogy ne kérjen jelszót csak simán el keljen húzni egy a régi stílusú óra került vissza. Én azt az órát szeretném kirakni ami a akkor volt amikor jelszót kért.

(#43071) sgery válasza _Mario_ (#43068) üzenetére


sgery
őstag

Megpróbáljuk. Milyen adatmentő progit javasoltok, ami minden programot / sms / hívás lista / kijelző beállításokat lement vagy visszaállít?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43072) baradi válasza kungzi (#43047) üzenetére


baradi
senior tag

koszi szepen !

(#43073) zack válasza BigT (#43058) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet be se lakom, mert felteszem a Weeman által ajánlott stock deodexedet... :)
Egyelőre nincs lagom, sima minden. Neked ha az elejétől lagzik, akkor valami gond van.
Ha csak belakás után kezdte, akkor azt még ki kell várnod, mert 40%-ban van belakva a romom.

(#43060) Arcanis

Nálam nem működött rendesen az auto fényerő, ahogy eddig egyik CM-ben sem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43074) hr2


hr2
őstag

Üdv.
E kettő közül, melyiket érdemes felrakni?

(#43075) Grande Ale


Grande Ale
őstag

4.0.4 alatt nem nyomhatok gyári visszaállítást, vagy kódos resetet? Vissza kellene állítsam alapbeállításokra a telefont.

(#43076) znagy69 válasza Grande Ale (#43075) üzenetére


znagy69
őstag

Kérdés milyen kernel van fent. Stock alatt ne csinálj.

(#43077) Grande Ale válasza znagy69 (#43076) üzenetére


Grande Ale
őstag

Stock van, de akkor megint utána újra kéne telepitsem , ha felrakok egy rootolt kernelt? Gyári szoftot akarok, nem kell root. De ha jól emlékszem, nyomtam én erre telepítés után kódos resetet, és nem lett semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#43078) BigT válasza zack (#43073) üzenetére


BigT
senior tag

nehéz erre válaszolnom, mert amint felment, elkezdtem visszarakosgatni mindent, amire szükségem van (max 20 app egyébként). Azt korábban kérdeztem, de nem rémlik milyen választ kaptam, hogy ha felrakom a stock LPX-et, akkor a zip-es kernelt hogy tudom rárakni? recoveryből nem ment sehogy, nyilván, mert stock volt...

Samsung S7 edge

(#43079) bnd00 válasza BigT (#43078) üzenetére


bnd00
csendes tag

Sziasztok!

Sgs2 nek vannak típus hibái, amit esetleg egy használt készülék vásárlása esetén érdemes szem előtt tartani?
Illetve sztetek 85 ezret meg ér egy 2 hetes, független gyári garis sgs2? Ti megvennétek?

Köszi
Andris

(#43080) BigT válasza bnd00 (#43079) üzenetére


BigT
senior tag

Kijelző beégéséről sokat olvashatsz, előfordul az usb csatlakozójánál is hiba (többet olvastam már).
Az, hogy annyiért megéri-e, én nem tudom. Nem követem az árakat. A gyári garancia nélkül biztosan nem lenne értelme (illetve szabad) megvenned, de azért javaslom, samsung-nál csekkold le, tényleg él-e még a garancia.

Samsung S7 edge

(#43081) Grande Ale válasza bnd00 (#43079) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hogyne érne meg. Egy hónapja 112-ért vettem.

(#43082) doongoo válasza Grande Ale (#43077) üzenetére


doongoo
addikt

Előbb ezzel nézd meg:
eMMC check

Ha no-t ad, akkor lehet wipe-olni

(#43083) znagy69 válasza Grande Ale (#43077) üzenetére


znagy69
őstag

A kernel csere nem töröl semmit. A többit Te döntöd el.

(#43084) Weeman1 válasza doongoo (#43082) üzenetére


Weeman1
veterán

Inkább ki hagynám no-nál is a wipe-ot.

Xiaomi 11T Pro

(#43085) BigT válasza Weeman1 (#43084) üzenetére


BigT
senior tag

szerintem se kockáztass.

Samsung S7 edge

(#43086) Grande Ale válasza doongoo (#43082) üzenetére


Grande Ale
őstag

Akkor elvileg mehet, ugye?

(#43087) pzstm válasza Grande Ale (#43086) üzenetére


pzstm
titán

elvileg. De én nem csinálnám. :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43088) Grande Ale válasza pzstm (#43087) üzenetére


Grande Ale
őstag

Este kipróbálom, de mondom, nyomtam én már kódos resetet, csak nem vagyok benne biztos... :)

(#43089) Linkin válasza Weeman1 (#43057) üzenetére


Linkin
senior tag

LPY ez milyen alap? mert nem tűnik rosznak ez a rom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43090) kano válasza Weeman1 (#43084) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor ez a Brick bug ezek szerint egy HW alkatrész miatt van? Nekem is azt írta a prg, hogy nem olyan a benne lévő eMMC.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43091) BigT válasza kano (#43090) üzenetére


BigT
senior tag

igen, egy chip-et terhel túl a vipe. [link]

Samsung S7 edge

(#43092) sgs123456 válasza bnd00 (#43079) üzenetére


sgs123456
tag

Szerinted megéri?

[link]

(#43093) barnaki


barnaki
aktív tag

Srácok ki milyen zenelejátszót használ?

Nekem ez a gyári nagyon kevés.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#43094) Oldman2 válasza barnaki (#43093) üzenetére


Oldman2
veterán

Poweramp, természetesen megvásárolva.

[ Szerkesztve ]

(#43095) messi6502 válasza barnaki (#43093) üzenetére


messi6502
tag

Én ezt: Neutron

Kicsit randa nekem az ui, de messze a legjobb, szerintem.

(#43096) barnaki


barnaki
aktív tag

Köszönöm szépen megnézem őket :R

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#43097) zack válasza BigT (#43078) üzenetére


zack
nagyúr

Én már ezen túl vagyok. Szóval nálad valami nem okés. Lehet valami nem sikerült nálad wipe közben. Nálam, bár ez 4.0.4 vaj sima. Próbálj meg első körben kernelt cserélni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43098) privatposta


privatposta
tag

Sziasztok!
Elég sok oldalt elolvastam innen a fórumról, de még mindig nem vagyok biztos a dolgomban.
Segítség kéne akár priviben. (Szerintem mindenki így kezdte)
Szóval vettem egy használt telót, és az első oldali leírás szerint rootoltam. Jelenleg rootolt 4.0.4 van rajta. Szeretném lecserélni a romot, azért is mert olyan norvég telenor ikonokkal van tele, amit nem tudok eltüntetni és zavar. Szóval egy jó rom kellene, ahol csak kevés progi van alapból benne, és stabil. Nem tudom milyen infot kellene még leírnom róla.
Tudtok segíteni?

(#43099) BigT válasza zack (#43097) üzenetére


BigT
senior tag

akkor megpróbálom az 5.85-as dori kernelt. a másik kérdésemre tudnál még válaszolni?

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#43100) _Mario_


_Mario_
tag

sziasztok egy kérdés most 4.0.3 vagy 4.0.4 a legfrissebb rom? Mert samfirmwaren a 4.0.3 van fent és otás ként van fent, a 4.0.4 de nekem nem frissül rá, gyári független a teló.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.