Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43551) kano válasza zack (#43506) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor rosszul tudtam eddig, hogy CF-root kernel alatt elviekben már lehet wipe-ot nyomni 4.0.4-nél is?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43552) erzol válasza csabám (#43543) üzenetére


erzol
őstag

Nekem nem működik a letöltési link.
Van esetleg más alternatíva?

(#43553) csabám válasza erzol (#43552) üzenetére


csabám
addikt

Tessék.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#43554) doongoo válasza daninet (#43549) üzenetére


doongoo
addikt

felteszed ezt: alkalmazás

Ha YES-t ír, akkor veszélyben vagy, ha NO-t akkor nem.
Ha biztos kernelt teszel fel (pl. utolsó siyah vagy Speedmod), akkor a YES ellenére is mehet a wipeolgatás.

Megfelelő kernel feltétele (pl. Siyah, Speedmod) automatikusan rootolsz

(#43555) erzol válasza csabám (#43553) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm! :-)

(#43556) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Sajnos a CM10 1011-es is eldobálja a mobilhálót. Kijavíthatnák már a fiúk, mert kicsit idegesítő. Amúgy nagyon fasza kis Rom lett.
Próbálta valaki feltenni alá a syiah kernelt? Mert nekem utána nem bootol be a CM10 már kb az utolsó 10-15 nightly óta. A 1011-esnél még nem próbáltam, mert nincs kedvem utána mindent újra visszatenni, mert csak wipe fact.-val javul meg.

Üdv!

(#43557) Oldman2 válasza csabám (#43553) üzenetére


Oldman2
veterán

thx

(#43558) daninet válasza doongoo (#43554) üzenetére


daninet
veterán

:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43559) Weeman1 válasza csabám (#43553) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszi,
innen már nekem is lejött. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43560) kano válasza formanekzs (#43547) üzenetére


kano
nagyúr

Visszarakod a gyári, eredeti romodat. Azt rootolod és megkeresed a Sytem/CSC mappát, majd kimásolod. Felteszed az LPX romot és bemásolod a System mappába a CSC mappát, majd a jogokat módosítod ahogy a többi van (azt hiszem rw-r--r--).
Viszont nem tudom, hogy az átváltás működik-e, mert nekem más miatt nem ment.
Próba, cseresznye! :)

doongoo
Elviekben megbízható is, mert én feltettem a CF-root kernelt és utána nyomtat wipe-ot.
Ha CF-root kernel tényleg nem patchelt brick bug ellen, akkor az enyém már javított verziós tel. (a prg. szerint is NO), és nem is lett semmi baja.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43561) khorvat válasza zack (#43323) üzenetére


khorvat
senior tag

Nincsenek nálad akksi gondok ezzel az AppLock programmal?? Mióta telepítettem a gyari 4.0.3 ICS alatt hiába van kikapcsolva a képernyő a telefon állandó ébrenlétben marad és folyamatosan szívja le az akksit!
Most leszedtem a progit tesztelem így az ébrenlétet de egyelőre ő a főgyanusított a másik lehetőség pedig a Opera Mobile de az annyira gyors és jó hogy sajnálnám ha emiatt nem használhatnám:(

[ Szerkesztve ]

(#43562) zack válasza kano (#43551) üzenetére


zack
nagyúr

Jah. Lehet. Elvileg. :U
Aztán ha mégis kinyírodik, akkor majd mehetsz a jó istenhez panaszkodni.

(#43561) khorvat

Egyelőre nincs ilyen gondom. De ha tudod hogy ez csinálja, akkor miért nem szeded le? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43563) khorvat válasza zack (#43562) üzenetére


khorvat
senior tag

Még nincs meg 100% hogy mi csinálja, azért kérdezem!
BetterBatteryStats progi is fent van most már ha vki tud segíteni ezzel hol kellene nyomoznom azt megköszönném!

(#43564) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

azt betudom valahogy állítani google playen, hogy ha felrakok új romot és belépek a google playbe akkor felrakja automatikusan a progikat, amit használok? Mert most csak párat rak fel belőle, nem mindet :((

(#43565) Oldman2 válasza kungzi (#43564) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez engem is érdekelne, eddig csak egyetlen egyszer kezdett el egy ilyen műveletet nálam.

Azóta sem, igaz most leragadtam a CM10 -nél.
:-)

(#43566) kano válasza khorvat (#43561) üzenetére


kano
nagyúr

Nálam rettentően belassította a rendszert is.
zack
Ki mondta, hogy ez nincs így? :U Leírtam a tapasztalataimat, ennyi.
Kicsit azért néha kedvesebb hangnemben is megnyilvánulhatnál a többiekkel szemben. Még egyetlen egy kedves hsz.-t nem olvastam tőled.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43567) Weeman1


Weeman1
veterán

Van új cMiui 2.9.29. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43568) khorvat válasza kano (#43566) üzenetére


khorvat
senior tag

Igaz most, hogy megváltam ettől a "Ingyenes must have app.App lock" alkalmazástól gyorsabb a teló működése minden téren!
Így véleményem szerint ez egy kerülendő program, az általa kínált funkció hasznos lenne, de a megvalósítás szerintem pocsék egyelőre! Folyamatos erőforrás és akku zabáló!!!

(#43569) zack válasza kano (#43566) üzenetére


zack
nagyúr

Nézd...Milliószor le lett írva. Rotate kolléga is szinte mindig említi/említette, hogy 4.0.4 alól mindenki felejtse el CF Root kernellel wipe-ot. Aki ennek ellenére rátolja, mert az az infó róla, hogy ez szuper biztos, akkor vessen magára.
Ezek után, hogy milliószor le lett írva milyen kedvességet vársz? :U Segítettem nem? :F
Ez a topik meg elsősorban a segítségnyújtásról szól tudtommal, nem arról, hogy mindenkinek bearanyozzam a napját a stílusommal. Egyébként kissé érzékeny vagy, mert tényszerűen megkaptad a választ, és szerintem semmi kivetnivaló nem volt a stílusomban, pusztán annyit érezhettél, hogy nem az első ilyen válasz volt, és nem is a századik.
De ha ez gond, akkor a milliószor feltett kérdésekre semmit se fogok válaszolni, és akkor nem lesz gond a stílusommal. ;)
Akkor ezt meg is beszéltük.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43570) kano válasza zack (#43569) üzenetére


kano
nagyúr

Van igazság abban amit mondasz, de nincs teljesen igazad. Hagyjuk...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43571) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Helyszíni javittatást kértem a Telefonra gariban,és fel van tüntetve hogy Számla és Garancia jegyet fel kell majd tűntetnem!
De a számla valahogy elkeveredett :(( A Garijegy megvan!
Szerintetek lehet belőle probléma?

Egyébként ezeket a híbákat javíttatom:

Kijelző beégés
Töltő abnormális viselkedése
És a kamera írtó csúnya karcosodása.(Ezzel eddig semmi baj nem volt,az utolsó 1 hónapban kezdett karcosodni,pedig a használata nem változott)

Köszönöm a segítséget! :R
Ja és szerintetek a kamerás részt javítják,vagy kibújnak alóla?köszi!

HTC U11 & Nikon D5300

(#43572) zack válasza maki12 (#43571) üzenetére


zack
nagyúr

Elvileg nem lesz gond a számlával. Keress rá itt a topikban, volt már szó róla, és törvényben van leírva, hogy a számla nem kell a garis ügyintézéshez. Ha kérik, elmondod, megmutatod, és ennyi. De szerintem nem fogják kérni, mert eddig senkitől sem kérték tudtommal.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43573) maki12 válasza zack (#43572) üzenetére


maki12
senior tag

Köszönöm,megnyugodtam! :R

HTC U11 & Nikon D5300

(#43574) zack válasza maki12 (#43573) üzenetére


zack
nagyúr

A kamerát szerintem nem fogják cserélni. A karcosodás az külső behatás, külsérelmi nyom.
És mint mindenhol, külsérelmi nyomokra nem vonatkozik a garancia.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43575) maki12 válasza zack (#43574) üzenetére


maki12
senior tag

Igen az ügyfélszolgálatos hapi is mondta,hogy azt nem fogják cserélni.
De azért köszönöm szépen! :)

HTC U11 & Nikon D5300

(#43576) formanekzs válasza kano (#43560) üzenetére


formanekzs
tag

Nagyon köszönöm, majd kipróbálom. Most fontos az elérhetőség, remélem hamarosan megjelenik valami új XEH-s 4.x.x :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#43577) seger válasza zack (#43562) üzenetére


seger
addikt

A szinkronizálást hol lehet megnézni gmail fiókban? Névjegyeket megtaláltam, de ez munden. Már ilyet is szinkronizál. Citilife_logi.png Hogy lehet MEGÁLLÍTANI??

(#43578) Weeman1 válasza seger (#43577) üzenetére


Weeman1
veterán

Kikapcsolod a szinkronizálást.

Xiaomi 11T Pro

(#43579) seger válasza Weeman1 (#43578) üzenetére


seger
addikt

Akkor nem jönnek az emailok se. Gondolom meglehet valahol nézni gmail fiókban, hogy miket szinkronizált. Nem? De nem találok ilyet sehol.

Szerk. Már 1GB-nél tartok.

[ Szerkesztve ]

(#43580) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Ezt már próbálta valaki: Goatrip 5.1

Esetleg ha valaki segítene telepítésben azt nagyon megköszönném. :R Ha van valakinek szabad ideje elmagyarázni. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43581) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Esetleg tudja valaki, hogy a ma a T-nél kapható SII-kre milyen Android van telepítve?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#43582) Khelben válasza lacibacsi (#43581) üzenetére


Khelben
nagyúr

4.0.3

(#43583) BigT


BigT
senior tag

valaki tud esetleg megbízható szerelőt, aki egy téglásított galaxy vibrant-ot életre tudna kelteni? Fagyalllo sajnos nem foglalkozik hazai forgalomba nem került samsungokkal. :W

Az is segítség, ha tudtok olyan forrást, ahonnan alaplapot tudnék hozzá venni

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#43584) lacibacsi válasza Khelben (#43582) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#43585) proly01


proly01
őstag

szóval t-s 4.0.3 van rajta.Szerintem elég jó...
Erre milyen rootot lehet feltenni és honnan szedjem le?
előre is köszi :R

....Pr:)ly....

(#43586) nfsu17


nfsu17
veterán

Picit off, de azért mégsem.

Szóval van ugye GSII-őm, meg egy Huawei Ideos S7 Slim-em.
Mindegyiken a legfrissebb Youtube kliens.
Ugyan azt a videoklipet lejátszva [link] az Ideos-on a bal alsó sarokban HD ikon van és a képminőség is teljesen korrekt, pixelesedésnek (szinte) nyoma sincs.
Ellenben GSII-őn csak HQ felirat van és a minősége is olyan, amilyen, azaz pixeles elég rendesen. Kb 480p-re tippelek maximum, de lehet még annyi sincs. Az Ideos ezzel szemben minimum 480p, de mivel ott a HD logo, szerintem inkább 720p-t játszik le.
Minden YT beállítás ugyan az.
Miért van ez az eltérés? Mindkét gép 800x480-as, tehát az nem jó indok, hogy a tablet 720p kijelzőjű és ezért ott elérhető a HD gomb, a GSII ugye nem 720p, ezért ott nem. Az Ideoson valami ősrégi (de egyetlen) 2.2.2 van, vagy mi, az enyémen meg 4.0.3, de szerintem ez sem lehet ok. Annyira tudok gondolni, hogy a YT "tudja", hogy egy 7"-osról nézem a videót, ezért van HD gomb, másiknál ugye nincs.

Végülis csak arra lennék kíváncsi, hogy másnál sincs e HD gomb? Vagy ez a tabletek kiváltsága csak?

[ Szerkesztve ]

(#43587) HardRic


HardRic
addikt

Utóbbi időben volt valakinek kijelzőcseréje? Érdekelne, hogy a mostani szériák milyenek. Kissé zöldes-e mint az enyém, vagy foltos vak sötétben a fekete kép, esetleg nem homogén a szürke stb. Mert nekem ebből minden van, cseréltetek is megint hóvégén, de előtte érdekelne azért, hogy mit kapok.

(#43588) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

hogy áll manapság az sgs2 ára?
eléggé hullámzó az aprón, de ki tudja melyiket milyen áron sikerül eladni...
még mindig ide húz vissza a szívem, szerintem nagyon jó telefon.
lehetséges, hogy visszaváltok....... :B

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43589) proly01


proly01
őstag

Első lemerülésnél mennyit kell tölteni?Ti mennyit töltöttétek?Illetve ha nem merült még le elsőre akkor rátölthetek usbvel?

....Pr:)ly....

(#43590) theomo válasza nfsu17 (#43586) üzenetére


theomo
tag

Szia, nekem is "csak" hq ha ez megnyugtat.

Teomo

(#43591) nfsu17 válasza theomo (#43590) üzenetére


nfsu17
veterán

köszi :R

(#43592) theomo válasza nfsu17 (#43591) üzenetére


theomo
tag

Szívesen!

Teomo

(#43593) ERPY válasza nfsu17 (#43586) üzenetére


ERPY
őstag

Van moddolt youtube app, amivel van HD bárkinél. Én ezer éve azt használom, mert az már minőség legalább. Mindig az aktuális friss verzából elkészül a mod verzió.

(#43594) Varszegig válasza proly01 (#43589) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor töltesz, és annyit amennyit akarsz.

(#43595) belashx válasza seger (#43577) üzenetére


belashx
senior tag

Nézzd már meg EZT a hozzászólást.

Nyomj rá a Google Accountodra (fiók), és azon belül kiválaszthatod, hogy mit akarsz szinkronizálni.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#43596) Weeman1 válasza HUTCHDB (#43588) üzenetére


Weeman1
veterán

Üdv

Rég láttalak.

Olyan 80 körül mozog a használt S2 ára.
Persze ez állapot,és garanciafüggő. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43597) Linkin


Linkin
senior tag

Milyen jó ICS rom most amit érdemes felrakni?
Én erre várok mert elvileg hétvégén jön belőle új verza
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43598) Muffi


Muffi
aktív tag

Gyerekek ami ma jott ki cm10 FRISSITES az mar jo? En mar eleg reg tettem fel cm-et. Akkor volt fennt mikor kijott kijott eloszor. Azota sokat valtozott? :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43599) HUTCHDB válasza Weeman1 (#43596) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

köszi.
most lenne egy 75-ért, pici karccal a kijelzőjén, ami ugye gariztatható.... na majd meglátom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43600) Rotate


Rotate
veterán

nah fiúk lányok, tegnap írt ugye a bolt, hogy nem fogják győzni időben, mi legyen... na most ott tartok, hogy már meg is jött a pénz :D mindjárt meg is rendeltem a Nexus-t, hétfőn kapom kézhez :) 450€-t visszakaptam, mert annyiért vettem tavaly ilyenkor, 330€-ért meg vettem a Nexus-t, még 25€-ért benevezek egy 2000-es aksira abba is, és még így is marha jól jártam ezzel az alaplap beszarással :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.