Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) Weeman1 válasza HUTCHDB (#43599) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs mit,
remélem találkozunk itt még. :)

(#43598) Muffi
Azt írták páran hogy az utóbbiak már nagyon jók.
De a mairól még nem olvastam semmit.

Xiaomi 11T Pro

(#43602) vagyula válasza HUTCHDB (#43588) üzenetére


vagyula
senior tag

Azt jól teszed :)

miui.hu

(#43603) nfsu17 válasza ERPY (#43593) üzenetére


nfsu17
veterán

Láttam xda-n, de úgy kezdődik a leírás, hogy root kell hozzá. Vagy írja a gyerek, hogy végülis lehet anélkülis megy, de le kell törölni a gyárit, ami fent van. Mindegy, hátha beleteszik majd egyszer az officialba is, addig maradok így, vagy ha nem győzöm kivárni, akkor felteszem ezt a moddoltat. Köszi a választ.

(#43604) TOZ válasza Rotate (#43600) üzenetére


TOZ
addikt

Utálunk! :R

(#43605) kungzi


kungzi
veterán

Érdemes feltenni ezt a cm10 4.1.2 vsync verziót?

(#43606) Pete55555


Pete55555
addikt

Üdv. Teló vásárlás előtt állok, és kérdésem pofon egyszerű lenne, Galaxy S2 , vagy Xperia P
Minél többen minél több szempontot írtok annál jobban megköszönöm :)

Ha jól tudom a JB-t mind2 telefon megkapja, ez tehát nem annyira szempont. Egyébként a T-től venném a telefont.
(Az S1-emet pedig gariztatom - mert piros színnél csíkos a kijelző - és eladó lesz)

...Szeretem leracsniztatni...

(#43607) proly01


proly01
őstag

Az első Hsz ben olvasottak szerint rootltam a telót és nem kaptam root jogokat ez mitől lehet?
T-s a szoftverem 4.0.3 és lp7 végű ehhez feltettem ezt a kernelt:
[link]

és a Titanium backup pronál már írja is hogy nincs root jogom :W

....Pr:)ly....

(#43608) Rotate válasza Pete55555 (#43606) üzenetére


Rotate
veterán

S2

(#43609) Weeman1 válasza Pete55555 (#43606) üzenetére


Weeman1
veterán

Simán S2. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43610) proly01


proly01
őstag

illetve annyi hogy a gyári kernelt honnan tudom feltenni? :R

....Pr:)ly....

(#43611) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. A multkori után kicit konkrétabb választ szeretnék kérni. Tehát a téma adott, hol lehet venni Angliában sim free, azaz kártyafüggetlen S2-t, esetleg 2 év samu garral. Fehér színű kellene, lánynak lesz. Majd ő ott vesz bele magának sim kártyát, az már anem az én dolgom. Gondolom az árak kb ilyen Mo szintűek, tehát 2 ébv samu garral olyan 120k körül van.
Előre is köszi a segítséget.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43612) HUTCHDB válasza vagyula (#43602) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hello...neked is!
te ráadásul tudod, hogy mit szerettem volna, de az isten sem tudja mi most a jó telefon.
egyenlőre HOX-om van, ami jó, de valami hiányzik belőle.....
az sgs amoledje nekem nagyon adja, ráadásul romolás terén is szerintem óriási a választék.
a garanciával is igen pozitív véleményem van.
az s3 már túl nagy (nekem) most tapasztalom a htc-nél.
szóval lehet itt kötök ki ismét :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43613) rauley válasza csabám (#43543) üzenetére


rauley
tag

Köszi,nagyon hasznos változtatások vannak benne. :C

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#43614) Arcanis válasza Rotate (#43600) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Sok kellemes percet az új Nexus-hoz! És örülök, hogy a végén hepiend lett :) Végül maradsz ebben a topikban (is)?

(#43615) rauley


rauley
tag

Feltettem én is egy CM10 romot,és eddig egész kellemes meglepetés az akkuidő. :)
A régebbi CM10 romokkal nem ez volt a tapasztalatom.
Ráadásuk ez még csak az első feltöltés ezzel a rommal,de eddig 51%-on vagyok 1:38 perc kijelző idővel,a saját kernelével.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#43616) GrooveHero válasza GrooveHero (#43611) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egy kis kiegészítés. Itthon vásárolt Samu garis telefont külföldön is lehet a samu-nál gariztatni?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43617) Arcanis válasza Rotate (#43600) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Azért készítettem egy búcsúajándékot.
Az alábbi kivágási minta + egy dekopírfűrész segítségével könnyedén átalakíthatod Nexusod S2-vé.

Ha jól csinálod valahogy így fog kinézni:

(#43618) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helló. Egy érdekes problémával találkoztam. Wanam 12.6-ban sms-ben nem lehet beállítani, hogy ékezet nélkül küldje el az üzenetet, így minde ékezetnél átvált a 70 karakteresre.
TIpp? Alternatíva?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#43619) Muffi válasza rauley (#43615) üzenetére


Muffi
aktív tag

Szia!

Melyik fajta cm10et raktad fel?
Es melyik a legjobb fajta? :)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43620) daninet válasza GrooveHero (#43611) üzenetére


daninet
veterán

Erről itt nem szabad beszélni, de gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy ezeknél a telefonoknál a függő-nem függő kérdés elég szabadon értelmezett. :)

Garancia hordozhatóságáról nem tudok személy szerint semmit.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43621) kecsetihunor válasza kecsetihunor (#43618) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Megoldottam, kiszedtem Wanam 12.0-ból, abban jó volt :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#43622) Rotate válasza Arcanis (#43617) üzenetére


Rotate
veterán

ez mekkora jó :D meg is csinálom, első dolgom lesz hétfőn :D

amúgy persze hogy maradok, már gyökeret vertem :D meg segítek ha tudok... már ha lesz kinek :D Nexus topicban úgysem nagyon lesz miről beszélgetnem, romolni nem fogok, ami kell meg megtanulom az elsőből, megcsinálom és annyi...

(#43623) bagly


bagly
tag

Hát ez hihetetlen. Tegnap még nem volt ott az a folt, most meg csak nézek, hogy mi történt...
Akármit kamerázok, videózok, vagy csak előnézetben is, az a folt ott van. Van valakinek valami ötlete vagy javaslata hogy szabaduljak meg tőle? Nagyon zavaró!

(#43624) kungzi


kungzi
veterán

na felraktam ezt a CM10 4.1.2 vsync romot. Ez valami atom jó gyerekek :Y :D

(#43625) Rotate válasza bagly (#43623) üzenetére


Rotate
veterán

nincs a lencsén semmi?

(#43626) bagly válasza Rotate (#43625) üzenetére


bagly
tag

Kívűlről? Mert azt 20szor töröltem meg minimum mindenféle módszerrel!

(#43627) GrooveHero válasza daninet (#43620) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tiszta sor. De én most itt nem a monkulásról beszélek, hanem gyári kártyafüggetlenről, ezért írtam, hogy sim-free.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43628) Rotate válasza bagly (#43626) üzenetére


Rotate
veterán

nézegesd meg, lehet belülről van, viszont akkor csak gariban lesz megcsinálva...

(#43629) ERPY


ERPY
őstag

Van valahol elérhető changelog a vsync-es cm10-el kapcsolatban? Mert ahogy nézem naponta van új verzió belőle.

(#43630) Weeman1 válasza bagly (#43626) üzenetére


Weeman1
veterán

Valaki már cseréltette a kamera előtti üveget,
itt olvastam a fórumon,
keress rá,hátha tud szolgálni némi infóval. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43631) proly01


proly01
őstag

Légyszíves nagyon szépen kérem valaki segítsen!!!!!!

Nem tudok már mit csinálni.....
Amit fentebb is írtam adott egy S2 es t-s 4.0.3 al és feltettem rá az XDA ról ezt a kernelt: és nem rootolta ki a telót!!!!!
Azt írja a CMW is hogy ehhez nem ez a kernel való.....
Segítsetek légyszíves hogy hogyan kell a t-s 4.0.3 at kirootolni és hogy hogyan tudom feltenni rá a gyári kernelt.

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!! :R :R :R :R

....Pr:)ly....

(#43632) Arcanis válasza ERPY (#43629) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem nem igazán van changelog, annyi hogy a napi cm10 forrást fordítja le, úgy hogy open source hwcomposert belepakolja.
Esetleg ha a topikban rákeresel mcm811 hsz-aira, akkor ott látni, hogy mik történtek. (Legutóbb pl a hangerő vezérlésével volt valami - headseten már az 5. egység a max hangerőt jelentette)

(#43633) highness válasza GrooveHero (#43616) üzenetére


highness
tag

Szia!
Pont ma beszéltem a Samsung ügyfélszolgálattal ebben a témában. Mivel jövőre Angliába készülök, így felvetődött bennem a garancia kérdése. A helyzet a következő:
- Ha Magyarországon vásároltad a telefont, a Samsung Magyarország által kiadott garancia itthon teljes körűen érvényes, de külföldön nem, mert ez nem nemzetközi garancia.
- Ha külföldön veszed a készüléket nemzetközi garanciával, azt itthon is érvényesítheted.
Azt nem tudom, hogy mely országokban van még helyi korlátozott garancia, de szerintem Nagy Britanniában nemzetközit adnak a független telefonokhoz. (nem 100%, és nem biztos hogy minden kereskedő)
Az is csak feltételezés a részemről, hogy talán a lengyel gari is helyi lehet, mert ha nem így lenne, a szürke import telefonokat is gyártóival adnák.

(#43634) Weeman1


Weeman1
veterán

Kint van a Miui 2.10.12 :)

Xiaomi 11T Pro

(#43635) GrooveHero válasza highness (#43633) üzenetére


GrooveHero
addikt

És a nemzetközi gari mit takar? Mert itt Mo-n is lehet kapni EU garist pölö. Megéri egyáltalán olyat venni?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43636) Peti N95 válasza bagly (#43623) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szia. Asszony S2-őjével volt pont ugyan ez a kamera gond. Kicsit vicces módon oldottam meg, az újjammal jól begütögettem, mintha egy ajtón bekopogtam volna! :) azóta is hibátlan a kamerája, próbáld csak meg!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#43637) GrooveHero válasza GrooveHero (#43635) üzenetére


GrooveHero
addikt

Találtam egy helyet, hogy aa bolt állja az EU garit. De azt nem gondolták komolyan, hogy Angliából hazajön a páciens, és ő náluk fogja legariztatni? Ezért kellene nekem olyan gari az S2-höz, amit Angliában is lehet gariztatni. Nem értem a samu gari miért nem ilyen. Mert náluk is van samsung szervíz, akkor nem tudom mi ezzel a baj. Vagy csak én vagyok ezen kiakadva?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43638) Arcanis válasza nfsu17 (#43586) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Megnéztem én is, tényleg csak HQ (és tényleg azért, mert a képernyő fizikai mérete is meghatározó), viszont klikk ide:
[MOD][4.1.23] YouTube APK with 720p HD
Próbaképp felraktam a "WiFi + 3G HD" verziót és a linkelt videó gyönyörűen megy immáron HD-ben (semmi pixelesedés).

(#43639) Rotate


Rotate
veterán

új Gmail-t valaki? :D [link]

nem tudom volt-e már hozzá letöltő link

(#43640) HUTCHDB válasza Rotate (#43639) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez csak root-al megy?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#43641) highness válasza GrooveHero (#43637) üzenetére


highness
tag

Egyetértek. Hol árulnak Samsungotut EU garival? Megkérdezted az mit takar?
Amúgy a fentebbi kérdésedre az angol Samu oldalon, ha kikeresed az s2-t, megmutatja a hivatalos forgalmazókat. Függetlenül én a Carphone Warehause-t választanám, így látatlanban, ismeretlenül. (máshol is ajánlották)

(#43642) highness válasza GrooveHero (#43637) üzenetére


highness
tag

Elnézést

[ Szerkesztve ]

(#43643) highness válasza GrooveHero (#43637) üzenetére


highness
tag

bocsánat a tripláért

[ Szerkesztve ]

(#43644) Arcanis válasza Rotate (#43639) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát igen...
szerintem is ki lehet várni az official megjelenést, főleg, hogy azért privát dolog az emailezés, ki tudja, hogy mennyire hack-mentes ez az apk.

Az első kommenten viszont behaltam :DDD (I am a potato.)

(#43645) kungzi válasza highness (#43641) üzenetére


kungzi
veterán

Expansys

(#43646) Rotate válasza HUTCHDB (#43640) üzenetére


Rotate
veterán

a telepítéshez kell sajna

(#43647) GrooveHero válasza highness (#43641) üzenetére


GrooveHero
addikt

itt:

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43648) seger válasza belashx (#43526) üzenetére


seger
addikt

Nincs ilyen!!

(#43649) highness válasza GrooveHero (#43647) üzenetére


highness
tag

Szerintem az nem gyártói EU gari. Csak EU jogszabályokra hivatkozó bolti garancia, (de ne legyen igazam).

(#43650) belashx válasza seger (#43648) üzenetére


belashx
senior tag

Ugye nem a Gmailen belül keresed? :) (Nem is ott kell lennie)

Beállítás--> Fiókok és szinkronizálás --->...@gmail.com (mellette van egy szinkronizációs ikon) - nyomj rá, és azon belül lehet állítani, hogy mit szinkronizáljon (címtár,gmail,naptár, Picasa)

Lehet, hogy nem pont így van írva, mert CM-et használok, ráadásul nem is S2, (még mindig nem "talált haza" Írországból), de ezek alapján már meg kéne találnod.

Remélem így már meglesz. :))

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.