Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42751) agabe válasza r4pid (#42749) üzenetére


agabe
addikt

Akkukezelese nagyon kiralynak tunik valoban.

(#42752) r4pid válasza r4pid (#42749) üzenetére


r4pid
tag

Nem tudtam már szerkeszteni: Természetesen alap akksival :)

(#42753) Picco válasza r4pid (#42749) üzenetére


Picco
addikt

az a baj vele, h itt mindenkinel nekiallt hulyesegeket produkalni 1-2-3 hettel felpakolas utan, pedig wanamnak jo romjai szoktak lenni :(

(#42740) zack CM10nel nem kell wipe, kevesebb mint 1 perc a nightly frissitese.
egyetlen hiba nalam eddig hogy parszor leallt a cmupdater mukodese, remelem orvosoljak.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42754) Oldman2 válasza Arcanis (#42750) üzenetére


Oldman2
veterán

Kis kiegészítés...

A CM kézi frissítésénél ajánlott egy "Wipe Cache" -t tolni, ezt a ROM Manager is felajánlja alapértelmezetten.

Ha viszont OTA-n keresztül frissítesz ott ez nem opció, mert az automatikusan megcsinál mindent.

Most nézem, kijött a cm-10-20121005-NIGHTLY-i9100 update is.

(#42755) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

Mennyire kényes a fehér s2 hátlapot tekintve? Karcokra gondolok.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#42756) turika86 válasza Oldman2 (#42754) üzenetére


turika86
aktív tag

de a vsync-et nem tették még bele az official-ba?! vagy talán tévedek?! nem is értem miért nem dolgoznak össze... mindent 100 helyről kell összeflashelni... ilyen tákolmány szaga van... :W
Reag3nS: nekem fehér van és semmi baja nincsen, szóval ha nem ütöd-vágod nem lesz karcos...

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#42757) TazLeacher válasza agabe (#42719) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42758) kano válasza TorPe (#42746) üzenetére


kano
nagyúr

Ha nem gyári kerneled van akkor igen, nyomhatsz wipe-okat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42759) Arcanis válasza Oldman2 (#42754) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Jogos, "no-wipe" alatt azt értem CM10 esetén, hogy azért egy "wipe cache partition"-t és egy "wipe dalvik cache"-t nyom az ember : )
Magyarul a gyorsítótárakat üríted, a többit nem.

Van mai jbmali open source hwcomposer-es CM10 is:
Download cm-10-20121005-1st-EXPERIMENTAL-i9100-jbmali-oshwc2-vsync_sysfs-changmin.zip

[ Szerkesztve ]

(#42760) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy CM10 tökéletesen működik nappal, de este leteszem a telót és reggel mindig az fogad, hogy kéri a pin kódot. Miért lehet ez? Valaki találkozott már hasonlóval? Nightly verziótól független, mert 3 különbözőbe is csinálja és mind saját mind siyah kernellel. Profilokat hoztam létre és este átváltom. Esetleg ott lehet valami beállítás ami miatt kikapcsolja a mobil kapcsolatot? Mert én nem találtam ott semmit.

Segítsetek, mert szükségem volna rá, hogy este is menjen a teló.

Köszi előre is!

Üdv!

(#42761) znagy69 válasza girnyau (#42760) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam Siyah kerneltől megjavult. De ha azzal is csinálta akkor vagy lehet még modem csere megoldás, vagy kiadás hiba (ROM hiba).

(#42762) girnyau válasza znagy69 (#42761) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Akkor megpróbálom megint feltolni a siyah kernelt. Neked melyik verzió segített?

(#42763) szasza87 válasza Reag3nS (#42755) üzenetére


szasza87
tag

Nem jobban mint bármelyik másik szín! :) Nekem lassan egy éves lesz, de még nincs szinte semmi baja pedig általában tok nélkül használom! Hajszálkarcok persze vannak rajta de napfényben is alig vehetők észre!
Én személy szerint azért is szeretem a fehéret, mert nehezebben látszódnak meg rajta a karcok mint pl. egy feketén.

(#42764) znagy69 válasza girnyau (#42762) üzenetére


znagy69
őstag

4.1.5, de most a cm10-et hagytam fent. Igaz most Paranoidon vagyok, de dobálja. Volt most egy modem reinstall, remélem megoldja.

(#42765) vscotina


vscotina
aktív tag

szervusztok!

Az mitől van, hogy érkezik egy SMS- és nem tudom leállítani a csörgését. Hol és mit kell beállítanom, hogy ha megnyitom az SMS-t, vagy aktíválom a képernyőt, akkor abbahagyja a zenélést. Nagyon idegesítő tud lenni.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#42766) Picco válasza vscotina (#42765) üzenetére


Picco
addikt

hmm, nem lehet h valami rovid csengohang kene? lehet hogy lejatsza amit betallozol neki vegig.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42767) Reag3nS válasza szasza87 (#42763) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Rendben, köszönöm.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#42768) turika86 válasza znagy69 (#42764) üzenetére


turika86
aktív tag

nekem is ez volt a bajom h állandóan eldobta a hálózatot és amikor nem is figyeltem ki tudja mennyi ideig pin kódot kért, a legjobb megoldás amit találtam ha kikapcsolod a pin kódot, így ha el is dobja a hálózatot akkor automatikusan újracsatlakozik....

"Time is the fire in which we burn"

(#42769) Weeman1 válasza turika86 (#42768) üzenetére


Weeman1
veterán

Modem cserét nem próbáltad?

Xiaomi 11T Pro

(#42770) znagy69 válasza turika86 (#42768) üzenetére


znagy69
őstag

Én meg ilyenkor szabadulok a romtól. Most Paranoidon se kernel sem modem csere nem segített, pedig egy jó ROM.

(#42771) turika86 válasza Weeman1 (#42769) üzenetére


turika86
aktív tag

de felraktam az lpx-et de nem segített, nem hiszem hogy modem probléma lenne.... :O
de ha valakinek van jobb ötlete ne tartsa magába nyugodtan ossza meg.... :)) esetleg még milyen modemmel érdemes kipróbálni?!:D

"Time is the fire in which we burn"

(#42772) Picco válasza turika86 (#42771) üzenetére


Picco
addikt

csak CM10 alatt produkalja?
egyszer nekem is eloadta ezt, par napja, de meg nem volt 1 napos a rom, telepites utan nem inditottam ujra, tehat lehet azert.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42773) turika86 válasza Picco (#42772) üzenetére


turika86
aktív tag

szerintem igen de nincs viszonyítási alapom mert cm10 van a telefonon kb 1 hónapja... :DD

"Time is the fire in which we burn"

(#42774) kano válasza turika86 (#42773) üzenetére


kano
nagyúr

Rakjál fel egy gyári romot és azon nézd meg.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42775) Weeman1


Weeman1
veterán

Valaki nem tud valamit a mai Miui relase-ről?

Xiaomi 11T Pro

(#42776) Weeman1 válasza Weeman1 (#42775) üzenetére


Weeman1
veterán

Megvan:
MIUI 2.10.5 verzió nem jelenik meg.
A héten zajlik Kínában, az éves Lámpás Fesztivál.
Fejlesztés kezdődik hétfőn, és az új verzió 2.10.12.
:D

Xiaomi 11T Pro

(#42777) turika86 válasza kano (#42774) üzenetére


turika86
aktív tag

majd legközelebb ha kijelzőt cseréltetek előtte úgy is visszaállítom... :C

"Time is the fire in which we burn"

(#42778) girnyau válasza znagy69 (#42764) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Kérlek jelezz vissza akár PÜ-be, hogy megjavult tőle vagy sem.
Közbe látom nem hozott eredményt. Sajna nekem csak a CM10 csinálja gyári rom jó volt. És régebbi Cm10 is csak már nem tudom honnan :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#42779) znagy69 válasza girnyau (#42778) üzenetére


znagy69
őstag

Sajnos modemet cseréltem, de nem javult, kernel csere meg még nem ajánlott. Majd olvasgatok, addig CM10.

(#42780) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, a kijelző csere mit takar? A plexit és körbe a keretet is cserélik vele?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#42781) Weeman1 válasza crane75 (#42780) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen.

Xiaomi 11T Pro

(#42782) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Közben elkészült a 20121005-FINAL verzió a mai CM10 vsync rom build sorozatból. (Letöltés itt)

(#42783) fecs


fecs
senior tag

LQ6-os modemmel próbálkoztam a hálózateldobások ellen, de még mindig jelentkezik. Nekem akkor van főleg, ha a gyári töltővel töltöm. Néha pedig hívás után. Még én sem találtam megoldást.
RIL cserét próbálta valaki? Egyébként az mi? :U

10.01-es nightly van fenn, abban van CM updater. Ezen felül is van valami más lehetőség frissíteni? Írogattatok róla, de nem esett le pontosan.

Pixel 6a

(#42784) znagy69


znagy69
őstag

Leírás alapján telepítve a parányi rom nem dobja el a hálózatot. Figyelmesen telepítése. Szerintem ez CM10-re is igaz.

(#42785) zack válasza Arcanis (#42782) üzenetére


zack
nagyúr

És ez vajon miért FINAL? :U Nem lesz naponta új verzió? Vagy ez miben frissült az előző verziókhoz képest? Csak mert a changelog nem túl informatív.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42786) kaisers válasza znagy69 (#42770) üzenetére


kaisers
aktív tag

... install után is kell wipe majd fix permission! Egy próbát még megérne.

(#42787) Weeman1


Weeman1
veterán

Bakker,nemrég úgy jártam hogy egyik rom-on sem tudtam működésre bírni a kamerát.
Már azt kittem hogy meghalt.
De már minden ok. :)

Xiaomi 11T Pro

(#42788) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok.
Gondolkodom ilyen telefon vásárlásán.
Kis segítséget szeretnék kérni a tulajdonosoktól.
Van valami rejtett tipikus hardveres vagy szoftveres hibája a készüléknek?
Samsung prémium garanciát mire lehet használni?
Pl a keretről elkezd pattogni a króm festék vagy megsérül a ház akkor kicseréltetni ?
Rom csere mennyire nehezen kivitelezhető?
Gyári romot tökéletesen lehet használni vagy érdemes cserélni?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtok segíteni benne és én is S2 tulaj lehetek a közel jövőben :R :DDD
Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#42789) fecs válasza Zoleee89 (#42788) üzenetére


fecs
senior tag

Van valami rejtett tipikus hardveres vagy szoftveres hibája a készüléknek?

AMOLED miatt a képernyő szokott beégést produkálni, de gariban cserélik. (sajátomon 16 hónap után nem tapasztalom a beégést, szóval vannak kivételek).
A microUSB csati néhányaknál önálló életre kelt és felébreszti a képernyőt, de zet is cserélik gariban.

Samsung prémium garanciát mire lehet használni?

Ha regisztrálod a készüléket, akkor a fenti javításokat otthonodban, munkahelyeden is elvégzi a Samu. 2 hónappal meg is hosszabbodik az garanciális időszak.

Pl a keretről elkezd pattogni a króm festék vagy megsérül a ház akkor kicseréltetni ?

Ezt kétlem, de ha cserélik, akkor én is kihívom őket. :C

Rom csere mennyire nehezen kivitelezhető?

Minimális hozzáértés kell. Mivel meglehetősen népszerű készülékről van szó, rengeteg szájbarágó létezik (szöveg, képes, videos egyaránt).

Gyári romot tökéletesen lehet használni vagy érdemes cserélni?

Ez szubjektív. Gyárival kezdi mindenki. Van aki 10 percig használja, aztán megy fel a custom.

Pixel 6a

(#42790) Arcanis válasza zack (#42785) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát szerintem az október 5-i rom sorozat több kisebb módosítást tartalmazott, ezért volt az, hogy reggel rögtön a "1st" sorszámot berakta a rom nevébe, majd estére az 5. verzió lett olyan, amit jónak látott a rom építője, ezért aznapra az lett a "final".
Inkább azt mondanám, hogy ma olyan 4-5 napnyi haladás volt. Biztos lesz továbbra is 1-2 naponta kisebb mod a romban, szóval csak a mai napra nézve final ez szerintem.

(#42791) kungzi


kungzi
veterán

innen vagy innen vett már valaki telót?

(#42792) knyitogato


knyitogato
őstag

Ma letoltott a telefonom közel száz megat a megkerdezesem nélkül. Az "Android operációs rendszer". Ez mitől lehet? Majdnem elajultam, amikor meglattam a 3g watchdog adatát... A havi 500as limitem mellett... :(

(#42793) kano válasza knyitogato (#42792) üzenetére


kano
nagyúr

Ma csináltam egy backupot CWM-el. Mi értelme van annak, hogy egy sima backup után a telóról eltüntette a telepített dolgokat? Találkozott ilyennel már valaki? Ezt a Defy-nél nem csinálta.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42794) Rotate válasza agabe (#42747) üzenetére


Rotate
veterán

kis felbontású tartalom nagy felbontású kijelzőn mindig csúnya lesz... nem a kábellel van a gond, hanem hogy a játék 800x480-on fut, mivel mikor letöltötte magának a fájlokat, a telefonnak megfelelő felbontás lett applikálva, szal ha ki is rakod tévére, akkor is azt fogja széthúzni 1080p-re...

(#42795) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Valaki tudna nekem kibuherálni egy ROMból egy Samsung Apps progit?
Nagyon megköszönném.

(#42796) hr2 válasza Rakeem (#42795) üzenetére


hr2
őstag

(#42797) Zoleee89 válasza fecs (#42789) üzenetére


Zoleee89
aktív tag

Köszönöm a válaszod és a segítséged! :R

(#42798) waddafaq


waddafaq
tag

Üdv! Vetem ma egy Galaxy SII-őt így beléptem ebbe a táborba.A baj azzal van, hogy feltelepítettem a kiest, de ahogy elindítom kékhalál és rögtön újraindul a gépem. Van ötlete valakinek mi lehet a probléma? A telefon még rá sincs dugva semmi, ahogy elindítom kékhalál rögtön restart....

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#42799) zack válasza waddafaq (#42798) üzenetére


zack
nagyúr

De minek ill. mihez kell a Kies? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42800) waddafaq válasza zack (#42799) üzenetére


waddafaq
tag

fel akartam tenni vele a drivereket, hogyha recovery frissítésnél valamit elbaszok, legyen S/W módom rendesen gépről.(kezdő vagyok még samsungban, bár gondolom android,andoid, így minden úgy mehet mint az LG-m nél,de szeretnék biztosra menni)

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.