Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42151) turika86 válasza agabe (#42146) üzenetére


turika86
aktív tag

Én gondolkodtam a váltáson de egyre inkább úgy tűnik ,hogy érdemes lesz még várni, hátha jön valami nagy durranás...

"Time is the fire in which we burn"

(#42152) tamasgal válasza Weeman1 (#42148) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ezekben a cm10-es romokban a project butler megy vajon?

(#42153) kano válasza zack (#42147) üzenetére


kano
nagyúr

Melyik rom ez a VK?
Látom, hogy itt többen használjátok.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42154) pzstm válasza tamasgal (#42152) üzenetére


pzstm
titán

nem még. De érzetre elég vajsima ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42155) korpicschess


korpicschess
veterán

Nagyon gondolkozom azon, hogy váltsak Galaxy Nexusra...

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42156) Picco válasza korpicschess (#42155) üzenetére


Picco
addikt

en is, de en inkabb megvarom a kovetkezo nexus generaciot.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42157) klesx válasza Picco (#42143) üzenetére


klesx
csendes tag

Játék, zene, wifin keresztül: youtube, böngészés. Minden lehúzó cuccot kikapcsoltam + a rendszer és az egyedi energia takarékosság is ON. Százalékban látom h a kijelző 46% Viber 20% stb...Bár mondjuk a kijelzőn még a magic vizes S3as cucc van, lehet az is sokat zabál. Szal max 12 óra, ami lehet normális is, csak én nem vagyok még hozzászokva új tulajként? :) Tanácsolták ha 3G helyett 2G-t használok akkor kb dupla töltöttségi idő. Esetleg még vmi?

(#42158) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

A cmiui-n hol lehet kikapcsolni a screen-keyt?JB alapú van fent, de mivel fizikailag is léteznek ezen gomdok totál feleslegesnek tartom a kijelző elfoglalását.

(#42159) zolmesz válasza Rotate (#42150) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Átjött a kollégám a telefonjával, hátha valami még menthető. Ő már felrakott egy 3 file-ost ugye, de onnan tovább nem ment. Mivel T-s szolgáltatós, gondoltam nagy vesztenivalónk nincs, feltettünk egy 1 file-os T-Mobile-os LP7-et. Feltelepült rendben, és láss csodát, elindult, frissen települt rendszer fogadott, és az sd kártyán is megvannak az adatok, éljen.
Ki érti ezt?!

(#42160) Picco válasza klesx (#42157) üzenetére


Picco
addikt

hany ora-t ment a kijelzod? kattints ra a szazalekra.
masik h vibert sokat hasznaltad vagy te is befrissitetted es megy a kozelseg sensor folyamatosan, azert zabal?(ha utobbi akkor dobj egy mailt, adataimnal levo cimre, kuldok neked regebbit, felteszed es utana nem szabad frissiteni)

(#42159) zolmesz en azert lementenek rola minden fontos adatot, ez rovidesen garanciaba fog menni szerintem, bar ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42161) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Valaki cseréltetett már kijelzöt beégés vagy valami miatt?
Mik a tapasztalatok? Normálisra cserélik?

(#42162) klesx válasza Picco (#42160) üzenetére


klesx
csendes tag

51%on jelenleg 1 óra 21p 15mp ír. Most 58%on van az akku. Viber verzió: 2.2.3.108
Vmint hol tudom 3Gről 2Gre állítani? :R

(#42163) cstom válasza klesx (#42139) üzenetére


cstom
aktív tag

Nekem gyári T-s Ics-vel fél óra net, 15 perc beszéd, fél óra zenehallgatás, egyéb nyomkorászással 1 nap. A múltkor megnéztem rajta két filmet (kb 3 és fél óra) és még maradt kb 20%. -Ezek ennyit tudnak, minden nap etetni kell.

(#42164) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Erre valaki légyszi!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42165) pzstm válasza Peti N95 (#42164) üzenetére


pzstm
titán

root, takarítás és mehet fel.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42166) korpicschess válasza Picco (#42156) üzenetére


korpicschess
veterán

Igazából tegnap rámjött a "mi a francra jó ez 80k-ért érzés". Zenében nem jó, kijelző alacsony felbontású... Egyedül a hardver meg a kamera ami jónak mondható végülis.
Főként a nagyobb, HD képernyő ami vonzó nagyon. Kamera ott bőven gyengébb. Zene ua.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42167) Peti N95 válasza pzstm (#42165) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszönöm! :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42168) Picco válasza korpicschess (#42166) üzenetére


Picco
addikt

Nekem a stock android miatt kene, de imadom az S2 vekonysagat, hogy alig erzem a zsebemben, lpx-el az akkumlator idot is. Nameg jatekra, ilyenekre nekem jo a nexus7-em, igy plusz penzt adni olyan kutyuert amirol effektive nem jelenthetjuk ki h jobb mint az S2...(durva, 1 ev alatt osszesen ha jatszottam 5-10 orat, amiota megvan a tab, naponta 1-2 ora befigyel:DDD)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42169) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok. Tegnap este észrevettem, alacsony fényerőnél, hogy a kijelző kicsit be van égve. A telefon garanciális, tmobileos. Tmobilenál ezt cserélik? Erre gondolom mivel t-s nem vonatkozik a futár garancia.

[ Szerkesztve ]

(#42170) agabe válasza Pantal (#42169) üzenetére


agabe
addikt

Samsung szervizfutart ugyanugy hivhatod....sot folosleges beadni t-be, mert csomo ideig tart.
Akkor tudsz futart/helyszini javitast rendelni, ha samsungnal beregisztraltad a telot, ott csak ra kell kattintani a szervizelesre, kivalasztani a helyszinit, kitolteni a hibaokot, meg a javitasi helyszint, utana (holnap) felhivnak idopont egyeztetesre, es ott nalad 20perc alatt cserelik.

(#42171) Matrixuser válasza klesx (#42162) üzenetére


Matrixuser
csendes tag

Hello!
Beállítások->Vezeték nélküli és hálózati->Egyebek...->Mobilhálózatok->Hálózat mód->"csak GSM"-re állítsd és kész a 2G.
2G-3G, sőt ezeken belül még frekvenciák is szabadon állíthatók a szervízmenüben.
Elérhetőség: tárcsázóba *#2263#
De csak óvatosan! :K
Viberből meg rakd vissza a 2.2.2-t mert az újabbal valami gubanc van (prox sensor always ON, meg ilyenek...)

[ Szerkesztve ]

(#42172) kano válasza korpicschess (#42166) üzenetére


kano
nagyúr

Úgy, úgy. Kell venni egy Nexus 7-et is és kész. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42173) baradi


baradi
senior tag

Van esetleg valaki, aki Sony Xperia P-rol valtott S2-re? Ha igen, miert?

(#42174) cstom válasza klesx (#42157) üzenetére


cstom
aktív tag

Ajánlom ezt, hogy ne kelljen végigzongorázni a menüt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.curvefish.widgets.network2g3gonoff&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jdXJ2ZWZpc2gud2lkZ2V0cy5uZXR3b3JrMmczZ29ub2ZmIl0.

(#42175) korpicschess válasza kano (#42172) üzenetére


korpicschess
veterán

Hogyne... :DDD Miből?
Amúgy egy kínai táblán gondolkoztam, de igazából nem nagyon használnám ki. Telefon viszont mindig nálam van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42176) Pantal válasza agabe (#42170) üzenetére


Pantal
senior tag

Köszönöm, meg is rendeltem. Esetleg az probléma lehet, hogy a számla nincs meg, csak a garijegy, ugyanis HA-n vettem a telefont, és a számlát nem kaptam meg hozzá.

(#42177) Picco válasza Pantal (#42176) üzenetére


Picco
addikt

elvileg nem, csak a garijgyet kerhetik. DE, ez egy premium szolgaltatas, tehat nem sima gari, itt kerhetik, de szerintem nem kekeckednek vele :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42178) turika86 válasza Picco (#42177) üzenetére


turika86
aktív tag

Jövő hétre én is tervezek egy kijelző cserét szervízfutárral... többen mondták,hogy rendesek és segítőkészek a szerelők, de azért gondolom egy gyári visszaállítás nem árt, nem tudom hogyan viszonyulnának egy cm10-hez!;)

"Time is the fire in which we burn"

(#42179) Pantal válasza Picco (#42177) üzenetére


Pantal
senior tag

Csak azért mert írta utána az oldal, hogy készítsem elő. Azt hiszem, ha felhívnak, mondom egyből, max nem jönnek ki, de utólag gáz lenne, ha kérnék.

(#42180) Picco válasza turika86 (#42178) üzenetére


Picco
addikt

csinalj egy nandroid backupot es csokolom.

nekem is kene gariztatni a: kamerat, kijelzot(najo, ezt csak azert mert megrepedt a keret), fulhallgato csatlakozot, de a telom papirjai londonba vannak, sebaj 1 honap mulva megyek vissza, majd megcsinaltatom :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42181) turika86 válasza Picco (#42180) üzenetére


turika86
aktív tag

Az fix h nandroidot tolok vissza amint kitette a lábát a szervízes!;) addig meg back to 4.0.3 lp7 :))

"Time is the fire in which we burn"

(#42182) Pantal válasza Picco (#42177) üzenetére


Pantal
senior tag

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#42183) Pantal válasza Picco (#42177) üzenetére


Pantal
senior tag

Az oldal írta, miután megrendeltem, hogy készítsem elő. Na majd ha hívnak, megmondom, hogy névnapomra kaptam, és az nincs meg, max azt mondják, hogy nem jönnek ki. Kevésbé ciki, mintha kijönnek és akkor derül ki.

(#42184) Weeman1 válasza korpicschess (#42155) üzenetére


Weeman1
veterán

S3 nem jön be?

Xiaomi 11T Pro

(#42185) TOZ válasza korpicschess (#42175) üzenetére


TOZ
addikt

Megszoknad pikkpakk. 7"os tablet világbajnoksag. A múltkor már az óvodai szülőin is ezzel (N7) jegyzeteltem. Evernote. Aztán már ment is a mail haza a tudnivalókról... Én meg borozni :C
Aurora II van egy barátomnak. Annyi pénzért isten jó cucc. (Ha kínai, low budget a cél)

(#42186) messi6502


messi6502
tag

Valaki nem tudja a fix-et arra, ha a mobilinternet jelző ikon nem jelenik meg az értesítő sávon?
Már lassan fél éve ez van, ma újra húztam teljes gyaluval a rendszert, hogy cm10ről vsync patched cm 10et tegyek fel, ( gyerekek ez valami irtó szmúsz) bejelentkezés után ott volt az ikon, de mire a beállításokba beállítottam mindent, újra eltűnt. :W

[ Szerkesztve ]

(#42187) kano válasza TOZ (#42185) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk itthon egy vicc az ára (kb. 100k), de ha be tudja valaki hozatni USA-ból akkor jó áron lehet hozzájutni. Egyedüli gond, hogy nincs SD kártya slotja.
Te hol vetted (és mennyiért, ah kérdezhetek ilyet)?

Segítsen valaki és dobjon egy linket ehhez a VR 5.4.4 romhoz! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42188) zolmesz válasza Picco (#42160) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Az már az ő gondja lesz, de ezek után az enyémről is csinálok mentéseket, bár nem igazán akarok romolgatni, elvagyok az LPX-en.
A már nem garis és nem napi használatra szánt Galaxy I-es telómra tettem fel a CM9-et, hogy kipróbáljam, mi is benne a jó, és az megtetszett a kollégámnak, azt akarta feltenni a Galaxy II-re, a fentebb leírt eredménnyel. Lehet, hogy a CM9 kavarta meg a telepítéskor a dolgokat?
Most inkább marad az eredeti 4.0.3-as LP7-en, nem is teszi vissza még az LPX-et sem :)

(#42189) Weeman1 válasza kano (#42187) üzenetére


Weeman1
veterán

VK 5.4.4

Xiaomi 11T Pro

(#42190) Picco válasza kano (#42187) üzenetére


Picco
addikt

75ert lehet mar fogni 16osat,angliabol szarmazot aminek tuti jo lesz a garija. 90k edigital, 2 ev garis. Az sd hianya tenyleg fajo pont: :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42191) kano válasza Picco (#42190) üzenetére


kano
nagyúr

És hol lehet ilyen angliait fogni? Mert nekem haver kint van Angliába és esetleg onnan is be tudnám hozatni vele.
Weeman1
Köszönöm!
Ennek a romnak a fogyasztása milyen a gyári LPX-hez képest?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42192) Weeman1 válasza kano (#42191) üzenetére


Weeman1
veterán

Nincs mit.
Még nem próbáltam,de nagyon jókat írnak róla.
Lehet hogy feldobom én is. :D

Xiaomi 11T Pro

(#42193) rob72


rob72
tag

Hy az lenne a kérdésem hogy ezzel menne-e a TV kimenet? 3,5mm Jack-RCA (3)átalakító kábel

(#42194) kano válasza Weeman1 (#42192) üzenetére


kano
nagyúr

Én most a sima, gyári LPX és ez között gondolkodom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42195) Weeman1 válasza rob72 (#42193) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem nem.

(#42194) kano
Akik próbálták azt írják hogy jobb a VK.

Xiaomi 11T Pro

(#42196) klesx


klesx
csendes tag

Thx all. :R

(#42197) rob72 válasza Weeman1 (#42195) üzenetére


rob72
tag

Az a VK az micsoda?

(#42198) rob72 válasza Weeman1 (#42195) üzenetére


rob72
tag

Az a VK az micsoda?

kungzi: De akkor szerinted milyet vegyek?

[ Szerkesztve ]

(#42199) TOZ válasza kano (#42191) üzenetére


TOZ
addikt

Bemegy pl. a Tescoba vagy a Currysbe. Hangosan köszön. Leveszi a polcról. Kifizeti. Kb. ennyi a UKben. Átmeneti készlethiany előfordulhat.

(#42200) kungzi válasza rob72 (#42193) üzenetére


kungzi
veterán

9999999999999999999999999%, hogy nem menne

kár is próbálkoznod :N

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.