Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42601) znagy69 válasza turika86 (#42600) üzenetére


znagy69
őstag

IMEI-d van?

(#42602) nagyj74 válasza Varszegig (#42590) üzenetére


nagyj74
senior tag

aha. akkor ráfáztam. :W

(#42603) Varszegig válasza nagyj74 (#42602) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem más a lábkiosztás, ezért nem megy.

(#42604) Wisdome válasza Picco (#42553) üzenetére


Wisdome
tag

Én is a héten vettem egy 2000-es aksit és azt kell mondjam, hogy nagyon sokat dobott a telefon fogásán. :K Jobb kézbe venni valamint fektetett használatnál is kényelmesebb, hogy nincs ott az ujjaknál mindenféle kamera kitüremkedés vagy az alsó rész kitüremkedése.
És ami még nem mellékes, hogy elég jól érződik az üzemidőn is a dolog, a 4óra kijelző megszokott lenni egy nap. :D

Viszont ezt tényleg olyan amit csak élőben tudsz megtapasztalni és eldönteni, hogy bejön-e.

(#42605) haligali72


haligali72
aktív tag

Szisztok!
Ha elveszett csc és product code-om mivel I9100XWLPX_I9100NEELP5_NEE - Siyah-s2-v4.1.5- ra flasheltem, akkor a régi romnál mentett efs mappát csak simán betallózom mielőtt a régit letöröltem és újból lesz minden, vagy ne foglalkozzak vele semmi gond? Csak azért kérdem ha mégis szeretnék mindent egyszer vissza gyáriba akkor megoldható lesz e?
Köszönöm

(#42606) turika86 válasza znagy69 (#42601) üzenetére


turika86
aktív tag

Igen van imei számom is... ott megnéztem "mobilinternet kapcsolat: szétkapcsolva"... :((

"Time is the fire in which we burn"

(#42607) noxon


noxon
őstag

Hello! S2-re a 4.0.4 ota frissités van? Nekem csak 4.0.3 és nem is frissit újabbra, se kiessel se a szoftverfrissités résznél a telón.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#42608) nfsu17 válasza noxon (#42607) üzenetére


nfsu17
veterán

4.0.4 a legújabb, ha olyan a product kódod (pl: NEE, XEN). Más esetben 4.0.3 (pl: XEH). Tudtommal.

(#42609) noxon


noxon
őstag

Most szereztem s2-őt gyári 4.0.3-al, de valami iszonyú nehezen csatlakozik a wifihez :( másnál is volt ilyen? Nincs kedvem cutrom romolni emiatt...

We live in a simulated world...

(#42610) Picco válasza noxon (#42609) üzenetére


Picco
addikt

en meg nem talalkoztam ilyennel, nalam 5 masodperc max wifi bekapcsolastol merve.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42611) nfsu17 válasza noxon (#42609) üzenetére


nfsu17
veterán

4.0.3-al wifi beragadás szokott lenni, ilyenről még én sem olvastam. Én benyomom a wifit és max 3-4-5s és már csatlakozva is van.

(#42612) turika86 válasza turika86 (#42606) üzenetére


turika86
aktív tag

valakinek valami tipp?! nem értem mi lehet a baj... :((

"Time is the fire in which we burn"

(#42613) turika86


turika86
aktív tag

közben már megoldottam... cseréltem kártyát/ és érdekesen az én kártyámmal a másik telóban sem ment míg az enyémbe az övé működött szóvall holnap lesz egy kellemes telefonálásom a telenor ügyfélszolgálatára..... :W :W
ja és már szét romoltam a telefont, már efs mappát állítottam helyre... :(((

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#42614) Misi1980


Misi1980
senior tag

Szerintetek a hátlap védőtokok nem ártanak a telónak?Amikor játszok így is nagyon melegszik és ezek a tokok olyan zártak hogy nem sokat szellőzhet.Vettem lyukacsos tokot de nem ér semmit.Málik szét darabokra nem ajánlom senkinek

[ Szerkesztve ]

(#42615) kano válasza haligali72 (#42605) üzenetére


kano
nagyúr

Mindent kipróbáltam, de LPX rom alatt nekem sehogy sincs CSC-m. Egyébként, ha szervizbe viszed és visszateszed a gyári 4.0.3-at akkor ismét lesz CSC, úgyhogy no para.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42616) plejik


plejik
addikt

Gyári 4.0.4 es romon hogy tudok képernyőképet csinálni? Sehogy sem akar. :S

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#42617) kano


kano
nagyúr

Annyit beszéltetek az új akksiról, hogy én is betettem a telefonomba. Sokkal biztosabb a fogása a telefonnak. Lehet, hogy a vékonyabb akksival is ezt a hátlapot fogom használni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42618) korpicschess válasza kano (#42617) üzenetére


korpicschess
veterán

Annak mi értelme? :DDD Kevesebbet is bír, üreges is alatta..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42619) Peti N95 válasza plejik (#42616) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Home+ bekapcsoló gomb, egyszerre benyomva, és benntartva míg el nem készül a kép! :K

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42620) noxon válasza nfsu17 (#42608) üzenetére


noxon
őstag

Ok köszi, nekem XEH... na majd a Jelly Bean, ott már remélem jó lesz a wifi kapcsolódásom is, csak betartják a novembert :)

We live in a simulated world...

(#42621) kano válasza korpicschess (#42618) üzenetére


kano
nagyúr

De jobb a fogása a telefonnak.
Tudnék szerezni viszonylag jó árban egy SGS III-at. Ma megtaperoltam, de annyira műanyag, hogy nem igaz. Egyszerűen remeg a kezem, ha meg kell fognom.

Új Dorinmax kernel.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42622) Piwi válasza kano (#42621) üzenetére


Piwi
addikt

S2 nem műanyag? :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#42623) Ilidzser


Ilidzser
tag

Azt hiszem idei évre megvolt a telefon vásárlási lázam.
Az E72-t cseréltem egy Iphone 4s-re, majd gyors áttérés S3-ra és most már S2-vel intézem az ügyeimet.
Azt hiszem teszteltem mindet, elfogultságot nehéz kijelenteni...:-)

Az E72 iszonyú sokat bírt, de sajnos eljött az idő, hogy érintősre cseréljek.
Az I4s tényleg iszonyú stabil, telefonálásra tökéletes, de katasztrófa, hogy mennyire körülményes vele minden egyéb dolog, az i-tunes-tól teljes meghaltam.
Galaxy S3 iszonyú szép, nagyon jó kézbe fogni, de a nagyságával egyszerűen nem tudtam megbarátozni, de tudásra nem semmi. Mindenkinek ajánlom, akinek megfelelő hozzá a tenyere, nekem bizonyos helyzetekben szenvedés volt, mire a hívásokat bonyolítottam.
S2 viszont teljesen jó méretileg, tudásilag annyira nem törpül el és nagyon szeretem, hogy elég üzleties a kinézete. S3-mal pont az volt a bajom, hogy kicsit nőies, a kerek formák elviszik abba az irányba, de nyilván így tudott piacot hódítani.
Párom kiakadt, hogy hogy lehetett azt a szép S3-at eladni, de most x nap után is azt érzem, hogy nem bántam meg.
Remélem még jó sokáig fogja húzni a piacon...

Ár/érték arányban úgy érzem, hogy jelenleg ez a legjobb telefon.

(#42624) gpek válasza Piwi (#42622) üzenetére


gpek
tag

A kerülete amit markolsz jobban az nem az. A hátlap is más érzetű, az S3 tényleg nagyon gagyi fogásra.

Gpek

(#42625) jerry311 válasza Ilidzser (#42623) üzenetére


jerry311
nagyúr

S2-höz gyári nagy akku + hátlap és már a fogása is jó. :))

(#42626) agabe válasza gpek (#42624) üzenetére


agabe
addikt

Nekem pont forditott erzesem van...pontosabban osszessegeben s3-as tapintasa jobbnak tunik, a kijelzoe meg mindenkepp. Fogasra S2-es stabilabb ez ketsegtelen, de egy gyari vekony tokkal nagyjabol behozza a hatranyt S3, bar a szogletessegbol fakado S2-es stabilitasat akkor sem eri el teljesen.
Fogason kivul egy jobb dolog van meg S2-on, az pedig a jobb ramkezeles jelenleg (kulonosen GB-el) amit remelhetoleg javitanak s3-ban minel hamarabb. Aprosagokban javult valamennyit, meg a kijelzo ami (szinekben, es pentile ellenere elessegben is) mondjuk jobb ...tenyleg keves az elorelepes, ezert olyan aprosagok tudnek felsorolni, mint pl. a kisebb melegedes, jobb gps. A rohely, hogy nemsokara johet a 2gigas lte-s verzio (nemetorszagban mar elorendelheto t-mobile-nal, meg vodafone-nal), amiben a tobb ram mar lehet mindennel egyutt ertelmes alternativa, de, hogy itthon az mikor lesz (ha lesz) az meg kerdes.

[ Szerkesztve ]

(#42627) Rotate válasza bpmcwap (#42597) üzenetére


Rotate
veterán

én már kosárba raktam és nekem haza tótiába ennyi lett a végösszeg... persze nem vettem meg, csak így szoktam csekkolni, hogy pontosan mennyi hozzám a posta :) amazon egyébként egy fokkal biztonságosabb mint az ebay, illetve mivel ez angol eladó még kisebb a rizikó... láthatod a feedbackjeit is... amazonon kevesebb a kis eladó, inkább boltok hirdetnek...

amúgy nem tudom mennyiért megy itthon, twitteren körözött, mint jó kis deal, gondoltam bedobom, hátha valaki pont ilyet akart :)

[ Szerkesztve ]

(#42628) jerry311 válasza Rotate (#42627) üzenetére


jerry311
nagyúr

Amíg ebay-en PayPal-lal fizetsz, addig nincs probléma.

(#42629) madrac válasza bpmcwap (#42597) üzenetére


madrac
őstag

kíváncsiságból megnéztem én is magyar (Bp) címre, és nekem ezt dobta ki fizetés előtt:
Items: £40.98
Postage & Packing: £5.70
Order Total: £46.68

(#42630) Weeman1


Weeman1
veterán

(#42631) Rotate válasza jerry311 (#42628) üzenetére


Rotate
veterán

ha elnyújtják eléggé a dolgot, akkor beszophatod a PayPal-lel is, pl 40 nap után már nem tudsz benyújtani "panaszt"... ez pl kínai cuccoknál szar, mert van, hogy simán jön 40 napig... és van, hogy mire megjön már nem reklamálhatsz...

(#42632) plejik válasza Peti N95 (#42619) üzenetére


plejik
addikt

Köszi. :) Már jó is. Pedig próbáltam ezzel a kombóval is. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#42633) kano válasza Piwi (#42622) üzenetére


kano
nagyúr

De, egyedül ez nem tetszik benne. :K
Valahogy a Samu direkt csinál ilyen törékeny fogású telefonokat a felső kategóriában (hogy többször elejtse az ember, vagy nem tudom mi a szándékuk vele?).

Nektek nem halk a telefon beszélgetés közben? Max hangerőn van és alig hallom a másik félt pl. BKV-n.

Ilidzser
Nekem volt céges Nokia Lumia 900-am kb. 3 hétig (tesztelésen). Komolyan mondom, hogy minőségben messze verte az S2-t, de az oprendszere olyan mint az iOS, komplikált komolyabb dolgokra használni. Viszont stabilitás, hangminőség, hangosság, összeszerelés minősége dolgában verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42634) gabter


gabter
tag

Én is szemezek egy ideje a 2000-es akksival. Érdeklődnék, hogy használja-e valaki gyári autós töltőben a nagyobbított hátlappal? Belefér rendesen?

(#42635) nfsu17 válasza kano (#42633) üzenetére


nfsu17
veterán

Nektek nem halk a telefon beszélgetés közben?

Kb olyan hangos, mint az E51-em 75%-on. Nem túl nagy zajban még éppen érteni a másik oldalt. BKV-n simán lehet, hogy már nem elég. Viszont múltkor hívtak ilyen ügyfélszolgálatról, ott vagy hangosan beszélt a másik fél, vagy nem tudom, de szó szerint el kellett emelnem a fülemtől, mert üvöltött. Hangerőzni meg nem volt értelme, mert mikor meg nem üvöltött, akkor meg pont jó volt. :D Nem is szeretek telefonálni, ez nem arra van. :))

(#42636) Piwi válasza kano (#42633) üzenetére


Piwi
addikt

Nem halk,sőt, van még 2 szint amit rá tudok adni a hangerőnél hívás közben.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#42637) Ilidzser válasza kano (#42633) üzenetére


Ilidzser
tag

Ezért kell egészben nézni a telefonokat. Hiába lesz valami jól összerakva, ha a céljaimra nem tudom használni.
Kíváncsi lennék, hogy pl. az iphone tulajdonosok közül Magyarországon hányan használják JB-vel a telefont. Tök idegesítú, ha valamit nem tudod gyári formájában használni.
Illetve nem is lenne gond, ha valami fizetős, de akkor miért mérik aranyárban azt a készüléket amiről én pénzt fogok még a zsebükbe dugni.
A másik oldalon áll pl. A Samsung is, aki kvázi minőségi terméket gyárt, ugyanakkor majdnem ingyen tudjuk használni a szolgáltatásokat, nem kell semmi hókuszpók, hogy működni tudjon normálisan.
Részemről ennyi szól a Samsung mellett. Ahogy én látom az Androidos rendszerhez ők tudják a legjobban optimalizálni a hardvert.
Kíváncsi leszek a Nokiára amúgy, illetve az új Blackberryre is, mert legalább vannak szárnypróbálgatások másik irányokból.
Az Apple-Samsung hegemóniát ez kicsit megtörheti és nekünk is jobb, ha nagyobb a verseny a szolgáltatások terén is.

(#42638) kano válasza Piwi (#42636) üzenetére


kano
nagyúr

Kis zajban elég is csak pl. BKV-n nem lehet már hallani sokat. :U
Ilidzser
Az lenne a jó, ha megvennél egy vasat mondjuk Androiddal és ha akarod feldobhatnád rá a WP-t vagy az iOS-t is. :K Álmodozom, tudom.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42639) jerry311 válasza Rotate (#42631) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem vagyok olyan hulye, hogy 40 napot varjak...
Ha nincs itt a cucc PayPal reklamacios hataridon belul, akkor a vege fele elkezdem a panasz ugyintezest.
Esszel kell csinalni...

(#42640) jerry311 válasza gabter (#42634) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nemtom milyen az autos tolto.
A gyari nagy akku es a hozza tartozo hatlap olyan vastagga teszi az S2-t, mint amilyen alul.
Nemtom ez mennyit segit.

(#42641) znagy69 válasza kano (#42633) üzenetére


znagy69
őstag

A hangerő minőség modem függő is. Cserélj modemet.

(#42642) gabter válasza jerry311 (#42640) üzenetére


gabter
tag

Köszi. Kb ennyi jött le nekem is a korábbi hozzászólásokból, de neccesnek tűnik, főleg a felső része, mert eléggé passzentos az autós tartó. Remélem van olyan, akinek van konkrét tapasztalata, mert ha nem fér bele, akkor az elveszi az egésznek az értelmét.

(#42643) Doosa


Doosa
aktív tag

Mi a legjobb tapasztalatotok fólia bolt kombinációba BP-n a fóliákkal, olyan helyre gondolok ahol felteszik.

(#42644) guest666 válasza agabe (#42626) üzenetére


guest666
aktív tag

S3:jobb GPS - ez konkrétan mit takar? gyenge az S2-ben a GPS vétel?

(#42645) erzol válasza Doosa (#42643) üzenetére


erzol
őstag

Az elmúlt 3 hónapban 5 fóliát rakattam fel különböző helyeken. Sehol sem sikerült számomra megfelelő módon elvégezni a munkájukat. Pormentesen egyik bolt sem járt sikerrel, de volt gond a pontos illesztés hiányával is. Lehet, csak én választottam rossz helyeket, és biztos van ahol profin elvégzik ezt.

(#42646) Piwi válasza guest666 (#42644) üzenetére


Piwi
addikt

S3 gyorsabban talál jelet és stabilabban tartja. Wifi szintén, térerő szintén.

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#42647) adodaniel


adodaniel
őstag

LPX rom van fent. Billentyűzetnél a nyelv magyarra van állítva, viszont a billentyűzet nem a szokásos QWERTZ, hanem QWERTY, és pl. normális ő és ű sincs. Hol lehet ezt beállítani? Köszi!

(#42648) Picco válasza Piwi (#42646) üzenetére


Picco
addikt

gps tema erdekes, en londonba hasznaltam az s2-t, nagyon magas epuletek kozott, ovtaskabol!, motoron, bluetooth fulessel. de sokszor volt, hogy amikor mar tudtam mi merre van, csak elovettem hogy kideritsem hol a hazszam, bedobtam a zsebembe es siman tartotta a jelet...ezekutan nem ertem hogy paran miert panaszkodnak :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42649) Varszegig válasza Picco (#42648) üzenetére


Varszegig
veterán

Nincs baj az S2 GPS-ével, nekem mindig gyors volt. Az S3-asé is gyors, nem érzek különbséget. Bár lehet van, mert gyakorlatilag azonnal pozicionál az S3:)

(#42650) Weeman1 válasza Piwi (#42636) üzenetére


Weeman1
veterán

Az S2-nél kérdezték,nem S3-nál. ;]

Xiaomi 11T Pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.