Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43701) turika86 válasza csabám (#43688) üzenetére


turika86
aktív tag

Esetleg nem használsz fém(alu) hátlapot?!

"Time is the fire in which we burn"

(#43702) proly01 válasza znagy69 (#43692) üzenetére


proly01
őstag

Ezt értem,de akkor mi nulláza?
Mert amit a kolléga linkelt az csak a háromszöget tünteti el,elméletileg!

Igaz nekem tegnap este volt az első töltésem,de reggel 10 óta gyakorlatilag folyamatosan nyomkodom fényképezgetek vele felvettem olyan 3perc videót meg megy a wifi is egyfolytában és 67% on van.
Akkor ez normálisnak tekinthető?
Jut eszembe ennél a modellnél nincs olyan mint az Ace nél,hogy Titanium backup al el lehet távolítani belőle olyan alkalmazásokat amik a háttérben futnak és csak az aksit eszik...?
Ilyen volt például Ace-n a szoftverfrissítés a yahoo finance stb...

....Pr:)ly....

(#43703) Linkin válasza vrgkrisztian (#43699) üzenetére


Linkin
senior tag

A miskolci szervízzel nem érdemes foglalkozni
Miért nem hívtál gari futárt kicseréli a kijelzőt oszt csókolom

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43704) hr2 válasza proly01 (#43702) üzenetére


hr2
őstag

Én most próbáltam a számlálót is lenullázta. :)

(#43705) Weeman1


Weeman1
veterán

Bakker,
frissült a cMIUI 2.10.12

Akkor kipróbálom ezt.

Xiaomi 11T Pro

(#43706) vrgkrisztian válasza Linkin (#43703) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

nem értelek.annyira rossz lenne?
egyébként nem voltam biztos,hogy ez garanciális,azért vittem el a miskolciba.na már úgyis tökmindegy,remélem megcsinálják,és nem visszaküldik ugyanígy,vagy még több hibával
egyébként a családban több s2(összesen 4) is előfordul,és eddig senkinek nem volt probléma az itteni szervízzel,pedig ebből kettőnek besárgult,a harmadiknak meg pixelhibás lett.. nekik 2 nap alatt megcsinálták a kijelzőcserét...(érdemes megjegyezni,hogy a pixehibára úgy cserélték,hogy 2(!!!!) darab pixel volt zöld) nekem meg felküldik pestre...hát zseniális :C
:W pont velem kell ezt csinálni,a legnagyobb mobilbuzival...már most rendesen elkeseredett vagyok,hogy nincs mit nyomkodni :O
na de akkor nagyobb részben számítsak a rosszra,mint a jóra?:D

(#43707) proly01 válasza hr2 (#43704) üzenetére


proly01
őstag

:R

....Pr:)ly....

(#43708) gaben1117 válasza sgery (#43696) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nekem is ugyanezeket produkálja, mint neked. Korábban írtam is ide, de választ nem kaptam rá. Ma este megpróbálom azt, amit te. Melyik programot is ajánlották neked, ami figyeli hogy mi ébresztgeti a telót? Ma reggel is kikapcsolt telóra ébredtem, úgy hogy majdnem 30% volt rajta mikor elaludtam. Ez ultra gáz sztem.... :(

(#43709) Weeman1 válasza Weeman1 (#43705) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez t cMiui 2.10.12-t nem ajánlom senkinek.
Statusbar nincs,stb.

Xiaomi 11T Pro

(#43710) znagy69 válasza proly01 (#43702) üzenetére


znagy69
őstag

Triangle away a Playről nullázza is az tuti.
A fogyasztás amit írtál lehet jó is, ha egyfolytában nyomkodod.
Az hogy éjjel mint olvastam 30%-ot esik az nem normális. Lehet egy apk, és sok minden más. ICS alatt nálam is volt ilyen, egyik pillanatról a másikra egy rom, hirtelen lemerült. Sajnos elő fordul. Akkor kell másik, vagy egy restart is megoldhatja. De megmondani itt sem tudja biztosan senki.

(#43711) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani valami nagyon stabil romot? Lehet stock és custom rom is mindegy!
LPX stockot anno feltettem de olyan 3 hétre rá megkattant , dobálta le a hálózatot. Most MIUI-n vagyok de már kezdem unni meg ezis kezd néha begolyózni, pl az aksi úgy merül mint a titanic! :S Láttam hogy sokfajta JB rom van már és van olyan is ami már 4.1.2-es. Azok milyenek? Melyik most a legjobb JB rom?

Köszi előre is a segítséget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43712) knyitogato válasza vrgkrisztian (#43706) üzenetére


knyitogato
őstag

Kérhettél volna szervizfutárt (ad cseretelót) vagy helyszíni javítást is...my.samsung.hu

(#43713) kungzi


kungzi
veterán

ezt a romot használja valaki?

ha igen, akkor írna róla véleményt :P

(#43714) csabám válasza Picco (#43694) üzenetére


csabám
addikt

Erre még nem figyeltem egyáltalán. Hétfőn visszajön, akkor megnézem minden lehetséges módban :) Bár emlékeim szerint mobil netnél is csinálta. Az a baj, hogy nem állandóan vibrál, csak alkalmanként. . .

#43701 (turika86): Nem!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#43715) Arcanis válasza kungzi (#43713) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Próbáltam és nagyon nem tetszett... a v4 eléggé félkész / tákolt... jó lenne, de mégsem jó

(#43716) kungzi válasza Arcanis (#43715) üzenetére


kungzi
veterán

akkor marad a cm10 alap :D

JB-re melyik kernelt ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

(#43717) seger válasza Weeman1 (#43709) üzenetére


seger
addikt

A 2.9.29-ben sem volt. Meg a system ui leàll hibát rendszeresen dobta. Ez a leàllás hiba nincs benne?

[ Szerkesztve ]

(#43718) vrgkrisztian válasza knyitogato (#43712) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

a helyszíni javítás csak pesten van,ha jól tudom... így könnyebbnek tűnt... a franc sem gondolta,hogy az itteni szervíz éppen most szünetel... de már teljesen mindegy.
a lényeg,hogy jó kijelzőre cseréljék :C legalábbis jobbra mint ez... azt pedig nem is értem,hogy a piroson miért volt durva beégés,mikor a kék subpixelek a gyengék(elvileg)...
egyébként oldalt nekem is besárgult a kijelző...
nekem nagyon selejtes kijelzőset sikerült kifognom :O :(((

(#43719) kungzi válasza vrgkrisztian (#43718) üzenetére


kungzi
veterán

helyszíni javítás már az egész országban működik, szóval egész nyugodtan kérjed csak :)

(#43720) nggabi válasza vrgkrisztian (#43718) üzenetére


nggabi
nagyúr

most már az egész országban lehet kérni a helyszíni javítást :U

régen valóban csak Bp-en lehetett.

"szenyor dzsíííí"

(#43721) sgery válasza Picco (#43697) üzenetére


sgery
őstag

Kérlek oszd meg velem, hogy tudom kikapcsolni :)
Ugyanis ez sajnos nem egy program :(

Akku figyelő progi: BetterBatteryStats

Nem nyomkodással, hanem kikapcsolt kijelzővel idle állapotban merül le 8-10 óra alatt. Azzal nincs gond, ha folyamatos használat mellett produkálná ezt.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43722) GUGU69


GUGU69
csendes tag

Sziasztok!

Remélem nem gond, hogy ide írok, de úgy látom, hogy elég sokan járnak még ide. Elég sokat kerestem a problémámmal kapcsolatban, de sajnos sehol semmi... (Lehet, hogy csak vak vagyok... :S)
Vettem egy teljesen újszerű állapotban lévő Galaxy SII-t. (Használt. Most lesz 1 éves.) De szépen néz ki, meg marha jó teló szerintem. Viszont az egyetlen problémám vele, hogy néha befagy a kamera. Valamikor nem. De néha fogja magát és lefagy. Tapasztalt valaki hasonlót, tud valaki megoldást?

(#43723) Weeman1 válasza seger (#43717) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos a 2.10.12-nél is dobálta a system ui leállt hibajelentést. :(

Xiaomi 11T Pro

(#43724) korpicschess válasza GUGU69 (#43722) üzenetére


korpicschess
veterán

Milyen ROMod van? Mióta van az fent? Milyen kamera csinálja? Az app fagy ki gondolom.
Egy idő után meghülyülhet a rendszer. Ha frissítesz, akkor jó eséllyel megjavul, és egy "jobb" telefonod is lesz. 1. hsz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43725) Varszegig válasza vrgkrisztian (#43699) üzenetére


Varszegig
veterán

de miért nem hívtál házhoz szervizt??? Fél óra alatt végez, és kész.

(#43726) GUGU69 válasza korpicschess (#43724) üzenetére


GUGU69
csendes tag

Köszi a gyors választ. JB van fent. Annak az alap kamera alkalmazása szerintem. Még elég új vagyok Android téren, szóval nem is tudom. Sztem nem a legújabb ROM van, mert mindig kiírja, hogy frissítsem, csak nem igazán mertem még nekikezdeni.

(#43727) korpicschess válasza GUGU69 (#43726) üzenetére


korpicschess
veterán

Hááát JB azért a legfrissebb alap, csak legfeljebb nem a legújabb abból. Ezt ha jól gondolom nem Te tetted fel, ugye?
CM10 nekem is csinálta ezt, próbáltam JB camera+-t is, az is csinálta. Meg az elforgás se volt a legjobb. Nem mindig, csak ritkán (FC-zett az app). Nem találtam megoldást, igaz nem is nagyon kerestem. :F
Esetleg még másik kamerával: FV5, Camera360, hasonló. Csak videózni nem tudnak.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43728) kely1988 válasza GUGU69 (#43726) üzenetére


kely1988
aktív tag

Régebbi CM10-es romok csinálták ezt videó rögzítés közben, én is tapasztaltam, de már egy ideje javítva van!

Livin' in the UK :)

(#43729) khorvat válasza sgery (#43721) üzenetére


khorvat
senior tag

Nekem a napokban volt hasonló problémám ébrenlétben volt a telefon végig egy alkalmazás miatt és a 2000mAh gyári akksi 16 óra alatt lemerült!

Az akksi figyelő progival nem sikerült tetten érni , lehet hozzánemértésem miatt viszont az utoljára telepített programokból leszedtem sorba a gyanusnak gondoltakat és végül meg lett a bűnös azóta újra ok az akksi idő!

Szal én az app-ok között nézelődnék próbálkoznék uninstallal a helyedben!

(#43730) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

na jó,ne idegesítsetek,hogy az egész országban elérhető :W :W :W
nem olyan rég voltam fent az oldalon,és akkor csak only in BP szolgáltatás volt!
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :W :O :((( :((

(#43731) khorvat válasza vrgkrisztian (#43730) üzenetére


khorvat
senior tag

Idén aug.1 től megy országosan próba jelleggel a samu európában nálunk próbálja ki mennyire jó ez nekik/ nekünk:)
Első között próbáltam ki aug elején 8 napot vártam a szerelőre , de 1 óra alatt végzett a javítással (alaplap csere + USB panel csere) azóta is tökéletes az S2-m!

(#43732) GUGU69 válasza korpicschess (#43727) üzenetére


GUGU69
csendes tag

Nem én tettem fel. Van még itt ilyen, hogy Resurrection Remix. Az mi vér? :D

(#43733) vrgkrisztian válasza khorvat (#43731) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ezt miért pont ilyenkor kell megtudnom? :((
na de már tényleg tökmindegy:D
egyébként kb mennyi idő lehet,míg felküldik pestre,megcsinálják,és visszajön?
mármint ugye nem hetekre/hónapokra kell számítanom? :DDD

(#43734) korpicschess válasza GUGU69 (#43732) üzenetére


korpicschess
veterán

Az egy CM10 alapú ROM csak bele van pakolva egy csomó "szar".
Inkább azt frissítsd, és akkor valszeg megoldódik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43735) bpmcwap válasza Rotate (#43639) üzenetére


bpmcwap
senior tag

végre épp ideje volt, tiszta gáz hogy mindent lehet nagyítani csak a maileket nem....

Más: Jelentem eddig tartott a kamerámon az új optika, már meg is rendeltem a következőt, pedig még tokom is van ilyen szilikonos keret, de semmit nem értem vele.... :( megrendeltem egy ilyen börös becsukhatost de azzal rászedtek és benyelték az árát, most rendeltem egy másikkat máshonnan az optika mellé... Erről a batteryről tudna valaki feltenni képeket??? Ha jól olvastam jobban védi az optikát, de nem találtam róla képet.... ha azt veszem 3 optika csere az ára...... simán megéri, bár azt is olvastam hogy nem árt élőben is megnézni fogdosni mert egyedi hogy bejön e vagy sem... ennyivel bumszlibb lesz???

Túrista vagyok

(#43736) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok! Az mitol lehet, hogy van az akksiban meg rendesen energia, aztan egyszer ujrainditom es elkezd toltoert csipogni? Mar csinaltam egy battery calibrationt, ahogy az elso hszben is le volt irva es utana is megcsinalta 1x. Meg kalibracio elott csinalt olyat ezutan a hirtelen merulese utan elkezdett toltodni pedig nem volt se tolton, se gepen.

(#43737) Varszegig válasza Feenyx (#43736) üzenetére


Varszegig
veterán

szerviz lesz a vége.

(#43738) sgery válasza khorvat (#43729) üzenetére


sgery
őstag

Erre én is gondoltam, de igazából semmi gyanús nincs rajta. Dropbox, evernote és még pár ilyen nagy program van csupán fent.
Megpróbálom még, hogy felteszem holnap a 7comp romot (vagy ha valaki javasol egy jobbat, akkor azt), csupán 1-2fontosabb progival és megnézzük mi lesz, hátha

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43739) klevente


klevente
tag

Sziasztok!

Már elég régóta nem jártam itt, és csak egy kérdésem lenne:
Használja innen valaki a Supernexus romot, vagy ha nem akkor cm10-et? A cm10-ben a hibák nagyon feltűnőek?

Előre is köszi :D

(#43740) kungzi válasza klevente (#43739) üzenetére


kungzi
veterán

Cm10 már elég stabilnak mondható most már. Ajánlott rom.

(#43741) GUGU69 válasza bpmcwap (#43735) üzenetére


GUGU69
csendes tag

Nem mertem eddig hozzányúlni, nehogy elrontsak vmit. De úgy tűnik sikerült feltennem a frissebb ROM-ot. Legalább most már van valami képem, hogy hogy mennek a dolgok. (Hasonló a Windows újrahúzásához szerintem...) Kamerát tesztelem pár napig, aztán kiderül, hogy minden jó-e vele.

[ Szerkesztve ]

(#43742) klevente válasza kungzi (#43740) üzenetére


klevente
tag

Köszi a választ.

Csak a teamhacksung oldalán van egy csomó hiba, amit nem tudnak kijavítani, pl a crt-nél villog (:D) a képernyő, lassan küldd fájlokat usb-ről stb.
Ezek nem zavaróak?

(#43743) Protezis válasza gaben1117 (#43708) üzenetére


Protezis
őstag

Gyors akkumuláror merülés esetén:

2000-es akksival munkaidő után 65% körül volt. Ezt megelégeltem, és csütörtökön kicsit átnézegettem a beállításokat. A twitter és facebook szinkronizációt kikapcsoltam, mivel a telefonon úgyis csak pár alkalommal nézem meg őket, akkor meg tudok manuálisan szinkronizálni. Ezen kívül a wifi-t kikapcsoltam, viszont folyamatosan ment a 3G és a GPS (utóbbit nyilván nem nagyon használta semmi). Korábban az e-mail fiókom ellenőrzését 10 percenként végezte (IMAP-on) a beépített kliens. A push notificationt nem akarta, így helyette inkább beizzítottam a K-9-et, azzal már megy a push.

A fentiek után a munkaidő végén korábban rendszeresen mért ~65% helyett 89%-ot kaptam. Éjjel se raktam töltőre, reggel nyolcvan x százalékon volt.

(#43744) Weeman1


Weeman1
veterán

(#43745) htaos válasza Weeman1 (#43744) üzenetére


htaos
tag

Amióta feltettem a Green Power appot, nálam megszünt miden aksi probléma :C

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#43746) ERPY válasza Feenyx (#43736) üzenetére


ERPY
őstag

Ugye nem gyári romod van? Főzött?

(#43747) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nem tudom ki említett itt fórumon, hogy a samsunga garis telefonokat IMEI szám alapján is gariztatják- Ebben van vmi realitás is?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43748) sgery válasza Protezis (#43743) üzenetére


sgery
őstag

Az egész szép javulás. Milyen romot használsz?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#43749) zooole


zooole
senior tag

Elegem lett. 1 hónap múlva jár le a garim, a képernyő pedig vészes. Foltos, csíkos, minden.

CM10 nightly van rajta. Tmobilos vagyok.

Régebben adtak tippet, hogyan is kéne. Tehát.

- Valamilyen független ICS 3+1 ROM
- T-s ICS ROM (amiből ugye nincs 3+1 fájlos, ezért kell az első)

Sok wipe.

Linkeket szeretnék kérni tőletek és egy kis eligazítást :) Nagyon szépen köszönöm!

(#43750) korpicschess válasza zooole (#43749) üzenetére


korpicschess
veterán

+ ICS alatt triangle away, a számlálót mindenképp 0-ázni kell.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.