Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42801) BigT


BigT
senior tag

Erre ki mit mond? Érdekelne a véleményetek,h jó adatnak számít-e: 17 óra 54 perc után 15% úgy, hogy folyamatos 3g, 1ó54p telefon, 1ó52 kijelző. Wifi bekapcsolva, aktív kb 2óra. Rom az aláírásomban. (egyébként teljesítményre nemcfényes, elég laggos)

Samsung S7 edge

(#42802) zack válasza waddafaq (#42800) üzenetére


zack
nagyúr

Odint használd Kies helyett szoftver frissítéshez. Egyébként meg a Win7 automatikusan felrakja a drivereket, ha download módban csatlakoztatod a telót. ;)
Olvasgass előtte leginkább 1-es hsz-t, hogy a frissítés menete ne okozzon gondot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42803) Weeman1 válasza BigT (#42801) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem rossz,de lehetne jobb is. :)

Xiaomi 11T Pro

(#42804) znagy69 válasza kaisers (#42786) üzenetére


znagy69
őstag

Sajnos a vége az lett így is, hogy csak eldobta. Volt wipe, fix permission is.

(#42805) Weeman1 válasza znagy69 (#42804) üzenetére


Weeman1
veterán

Vissza kell térni Miui-ra,
ott nem volt ilyen hiba. :D

Xiaomi 11T Pro

(#42806) turika86 válasza znagy69 (#42804) üzenetére


turika86
aktív tag

Elég idegesítő ez a bug... nem is értem miért nem tudják kijavítani, elvileg elég sok lehet a "béta" teszter aki küldi a logcatet...

"Time is the fire in which we burn"

(#42807) znagy69 válasza turika86 (#42806) üzenetére


znagy69
őstag

Igen, de CM10 Spityamod az teljesen rendben van.

Jó a MIUI az biztos, de MIUI JB-vel voltak rossz tapasztalataim, MIUI ICS-nél jobb a CM10 egy MIUI témával.

(#42808) pzstm


pzstm
titán

cm-10-20121005-EXPERIMENTAL-i9100-RILWLOCKS.zip

valaki segítene nekem elmondani, hogy ez a tegnap este készített build ez miben speciális?

changelogban nem találtam semmi extrát :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42809) waddafaq


waddafaq
tag

Tudnátok ajánlani romot? Igazából az fontos nekem, hogy akadásmentesen, gyorsan menjen és az akksiidő jó legyen. Annyi rom van, hogy nemtudok választani... Remélem valaki tud ajánlani valami jót és így akkor megoldódik a problémám. :D

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#42810) Pőze


Pőze
aktív tag

Nem tudja valaki hogy lehet átállítani a zenelejátszóban a képet. Mert most egy rohadt rózsaszín virág van kint.

(#42811) Oldman2 válasza knyitogato (#42792) üzenetére


Oldman2
veterán

Pláne havi 500MB limit mellett miért nincs bekapcsolva a "Frissltés csak WiFi-wel" a Play Áruház beállításaiban?

(#42812) Peti N95 válasza waddafaq (#42809) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Az aláírásomban lévő romot merem ajánlani, nagyon jó, és szép, meg gyors is! Nézz róla videót! :K

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#42813) kano válasza waddafaq (#42809) üzenetére


kano
nagyúr

Gyári LPX 4.0.4. vagy VK 5.4.4 + Dorin vagy Siyah kernel.
De olvass utána mwrt a gyári 4.0.4 kernelét le kell cserélni a wipe miatt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42814) waddafaq


waddafaq
tag

A telefont használtan vettem és van rajta recovery meg root jog (gyári 4.0.3. ICS). gondolom ilyenkor nem kell már kernelt cserélnem. De ha mégis, nem tudtok egy letöltési linket adni, mert ami XDA link meg van adva 1.oldalon, onnan sehogyan nem tudok letölteni,mert nekem nem jön be csak fizetős link.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 ; HP Envy 14 ; Nexus 7 ; Nikon D90 ; Macbook Pro retina ; Lenovo ThinkPad T530 ; Xbox 360 ; Bose Soundlink III

(#42815) Ironing válasza r4pid (#42749) üzenetére


Ironing
tag

Én már megvárom a Jelly-s Wanamot. Bár abból sem az elsőt kéne bepróbálni, gondolom úgyis bugos lesz :DD

(#42816) zack válasza pzstm (#42808) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem ez a frissítési metódus valahogy nem jön be. :F Eddig napi 1 volt..Aztán 5.-én aki látta délelőtt hogy van új, nagy lelkesedéssel feltette, de arra nem gondolt, hogy az csak a tegnapi első frissítése volt, és messze még az utolsó. :(
Eszetlenül csinálják, mert simán lehetne csak heti-kétheti egy, és az lenne egy nagyobb frissítés. Jó dolog a lelkesedés, csak ész is kell hozzá. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42817) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Ti mit hasznaltok telefon portalanitasara, tisztitasara? En alkoholt es fullpiszkalot. Akksi ki majd pucolas ezerrel. Baja ugye ettol nem lehet? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#42818) korpicschess válasza Butcher-HUN (#42817) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem hinném, hogy lehet. Bár nem szoktam pucolgatni, de ha valamit mégis, akkor az énis szesszel. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42819) fecs válasza korpicschess (#42818) üzenetére


fecs
senior tag

70%-os alkohollal tisztítotok? A 96%-os már inkább káros a hardware-re, mint hasznos.

Pixel 6a

(#42820) zack válasza Butcher-HUN (#42817) üzenetére


zack
nagyúr

Én a kijelző és a keret közötti részt vékony szálú fogkefe + alkoholos Clinnel szoktam takarítani, de van kéznél fültisztító is.

(#42819) fecs

Mást nem lehet kapni, csak a 7x% verziót. A 9x% már régóta nem kapható. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42821) korpicschess válasza fecs (#42819) üzenetére


korpicschess
veterán

96-ossal szoktam. 70-es nincs is nekem. Igaz mobilt nem szoktam pucolni vele, de sok minden másra jó. Most épp kaptam egy suli netbookot, de olyan redvás, hogy muszáj lepucoljam. Még nem csinált kárt nekem semmiben. Nyílván nem öntöm rá.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42822) fecs válasza zack (#42820) üzenetére


fecs
senior tag

korpicschess is be tudja szerezni. :B Én is.

Ettől függetlenül tényleg csak a 70%-es használata javasolt. A felesleg abból is elpárolog pillanatok alatt és nem károsítja az anyagot.

Pixel 6a

(#42823) fecs válasza zack (#42820) üzenetére


fecs
senior tag

Dupla

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#42824) zack válasza fecs (#42822) üzenetére


zack
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy nem lehet hozzájutni, hanem hogy az eddigi gyógyszertáros vásárlása megszűnt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42825) fecs válasza zack (#42824) üzenetére


fecs
senior tag

Ebben teljesen igazad van. :R

Pixel 6a

(#42826) zso73 válasza fecs (#42819) üzenetére


zso73
veterán

Minnél nagyob a % annál jobb,mert kevesebb a víz... Ha sokáig van szárítva a teló,akkor nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#42827) Picco válasza zack (#42816) üzenetére


Picco
addikt

beallitod h csak stable verziokat jelezzen es kesz, nem ertem miert kell mindig feltenni az uj nightlykat.
vagy fogod es amikor kedved tartja/raersz akkor rakeresel es felteszed, 1 perces procedura, nem ertem miert kell igy kiakadni tole :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42828) kungzi


kungzi
veterán

hali

milyen tokot ajánlanátok? szilikon vagy tpu(mi a különbség a kettő között)? link is jöhet a termékről akár :D

olyan kellene, amit azonnal be lehet szerezni, tehát nem ebay :N

(#42829) Arcanis válasza zack (#42816) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát valóban elég nehéz követni, főleg, hogy xda-n (meg még mit tudom én hol) folyton pörögnek az események, nem igazán lehet visszakeresni, hogy az aznapi x-edik verzió miben jobb, vagy rosszabb...

(#42830) knyitogato válasza Oldman2 (#42811) üzenetére


knyitogato
őstag

Be van állítva. Egy év alatt egyszer sem volt ilyen.

(#42831) korpicschess válasza kungzi (#42828) üzenetére


korpicschess
veterán

Kicsi vagy nagy akkud van?

Szilikont kevésbé ajánlok. TPU hajlékony, tehát nem karcol, de mégsem gyűjti a szöszöket és nyúlik ki, mint a szilikon. Meg stabilabban is rajta van a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42832) kungzi válasza korpicschess (#42831) üzenetére


kungzi
veterán

kicsi, egyenlőre :D

(#42833) tutubull


tutubull
tag

Sziasztok!

Jelenleg 4.0.4 van a telefonon. Melyik a legutolsó független magyar rom? Vagy ez is maradthat a telón? Vissza szeretném állítani teljes gyári állapotba a garancia miatt. ICS-ről működik a jig?

Tehát akkor vissza kell tennem rá 4.0.3 ha gariztatni akarom ugye? Ja és nullázni is szeretném a számlálót

[ Szerkesztve ]

(#42834) nfsu17 válasza tutubull (#42833) üzenetére


nfsu17
veterán

A tiednél újabb nincs. A hivatalos magyar meg még ki sem jött.
[link]

Nem tudom, hogy vissza kell-e raknod a 403-at, de ha vissza is teszed, abba nem fognak belekötni (gondolom).

[ Szerkesztve ]

(#42835) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Ha valaki ki tudná szedni nekem valamelyik romból ezt az apk-t, amivel az aktív alkalmazásokat lehet kezelni SGSII-n és belinkelné, megköszönném. :)

Az alábbi képen látszik, szép színes, mutatós widgettel :)
Aktív alkalmazások: 0

Ha valaki szánna erre időt és bedobná ide, megaTHX :)

[ Szerkesztve ]

(#42836) TOZ válasza Arcanis (#42790) üzenetére


TOZ
addikt

"OK If you want I cannnot build this rom anymore
I think official nightly build is very good.
no more need this thread"

:W

Most gondoltam ra, hogy felflashelem...

Vége az lesz, hogy mobilodin es gyari... xda... innnye.

[ Szerkesztve ]

(#42837) Pőze


Pőze
aktív tag

Sziasztok! Valamiért nem tudom a gépre csatlakoztatni a telefont USB-vel. :( Egyik percről a másikra csinálta ezt, elolvastam itt is mindent meg több fórumon is. Újra raktam a drivereket de még mindig csak tölt a telefon és nem csinál semmi mást.... Mit csináljak hogy jó legyen?

(#42838) Weeman1 válasza Pőze (#42837) üzenetére


Weeman1
veterán

Nézd meg másik usb port-on.

Xiaomi 11T Pro

(#42839) Pőze válasza Weeman1 (#42838) üzenetére


Pőze
aktív tag

Megnéztem, sőt másik kábelt is hoztam.

(#42840) kungzi válasza Pőze (#42839) üzenetére


kungzi
veterán

akkor irány hétfőn a samsung szerviz :D

(#42841) Pőze


Pőze
aktív tag

Most vettem használtan, garipapírt nem adott hozzá. Aranyos ez így :)

(#42842) Weeman1 válasza Pőze (#42839) üzenetére


Weeman1
veterán

Esetleg próbáld meg még azért másik géppel is.

Xiaomi 11T Pro

(#42843) Pőze válasza Weeman1 (#42842) üzenetére


Pőze
aktív tag

Oké. Csak azt nem értem, hogy egyszer még működött egyszer már nem.

(#42844) Gizmo94 válasza Pőze (#42843) üzenetére


Gizmo94
veterán

Általában a dolgok így mennek tönkre, egy darabig működnek, utána nem. :)

A garipapír hiánya inkább baj, mert lehet,hogy csak egy usb port csere, de lehet alaplap is.. :S

Próbáld másik kábellel, másik gépen, hátha helyrejön.. Ha nem, az nem jó..

(#42845) Pőze


Pőze
aktív tag

Másik probléma még az vele, hogy djuice-os kártyám van és ha azt írja ki hogy Telenor HU ha hívnak lefagy újraindul és utána a djuice-t ír ki és akkor nem fagy le hívás után. Erre tudtok valami megoldást? Más gondja nincs csak ez a kettő... (lényegében a két legfontosabb :((( )

Egyébként ezt írja ki (nem mindig jut el idáig se)

[ Szerkesztve ]

(#42846) kungzi


kungzi
veterán

nem akarok szemét lenni, de hogy vehettél egy ilyen telót gari nélkül? szerintem úgy átküldött a palánkon, hogy nem sajnált
ő meg röhög a markába :(((

(#42847) Pőze


Pőze
aktív tag

:(( Garit nem lehet valahol megnézni, hogy meddig érvényes?

(#42848) kungzi


kungzi
veterán

független vagy függő?

bemész samsung gyári szervizbe és megkéred, hogy nézzek meg a rendszerbe az imei-t

ők megmondják van-e még rá

(#42849) Pőze


Pőze
aktív tag

Hát igen itt a másik probléma, hogy függetlennek árulta de T-mobilos és én megcsináltam a függetlenítést itthon szóval úgy ahogy van az egész biznisz szívás részemről.

(#42850) kungzi válasza Pőze (#42849) üzenetére


kungzi
veterán

akkor a gari már alapból ugrott, mivel függetlenített telefon

keresd meg őt, hátha tud segíteni. Megbízható kolléga! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.