Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42251) pzstm válasza pzstm (#42226) üzenetére


pzstm
titán

senki? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42252) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Sziasztok!

Lehetőségem lenne Németországból, egy rokontól, egy német, vodás S2-őt venni, elég olcsón ahhoz, hogy megérje (50e) megkérdezni. :)
- még 1 év gari (ha elromlik, tud segíteni az elintézésben)
- picit kopott a széle...

Tudok-e rá magyar romot tenni, amivel működik az én T-s kártyám?

Köszönöm :)

(#42253) pzstm válasza dJ Peer (#42252) üzenetére


pzstm
titán

percek kérdése az egész. Egy szóval igen, simán ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42254) toto0569 válasza pzstm (#42251) üzenetére


toto0569
addikt

van olyan benne,hogy frissítés...azt próbáltad?

(#42255) bagly


bagly
tag

Régóta nem miuizom, van már olyan főzet, amiben nem akad a képernyőzár? :))

(#42256) Rotate


Rotate
veterán

Nova Prime... megvettem full áron :D Apex is kéne de azt már nem fogom csak akciósan... ha valaha az lesz :D

(#42257) korpicschess válasza Rotate (#42256) üzenetére


korpicschess
veterán

Jó lenne, mert most megvettem a Novát, de Apexhez képest szerintem gagyi. Akad..
Milyen beállításokkal használod?

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42258) Arcanis válasza Rotate (#42256) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Gyerekek, ez a Nova nagy meglepetés. Az már biztos, hogy marketingben jobbak mint az Apex banda :)

(#42259) futor


futor
aktív tag

A1EXANDER'S MIUI 2.9.29
[link]

...estére a miusoknak 1 kis újdonság :K

(#42260) kano válasza korpicschess (#42257) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem pedig a Nova jobbnak tűnt mint az Apex.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42261) messi6502


messi6502
tag

(#42262) Varszegig válasza korpicschess (#42257) üzenetére


Varszegig
veterán

Akad a Nova?:) Se S2-n se S3-on nem akadt soha.

(#42263) korpicschess válasza Varszegig (#42262) üzenetére


korpicschess
veterán

Apexhez képest kevésbé tűnik smoothnak. A görgetéseket sokkal rosszabbul érzékeli: majdnem vízszintesen kell görgetni, ami marha kényelmetlen. Apexnél ívben is ment. Ez az első benyomásom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42264) baradi


baradi
senior tag

Hello Tulajok, nem tudtok olyan app-ot, ami ha sms vagy elmulasztott hivas volt, akkor a lezart kijelzore kitesz valami ertesitot, hogy ne kelljen "feleleszteni" a telot, hogy tudjam volt e valami? Vagy villogtatja a kijelzot, vagy ilyesmi...
Koszi elore is !

(#42265) borsodika válasza baradi (#42264) üzenetére


borsodika
őstag

Az érintőgombok világítását lehet ilyen esetekre megoldani BLN-el.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42266) baradi válasza borsodika (#42265) üzenetére


baradi
senior tag

az is szuper lenne, de az mi is? sorry...

jahh,hogy az maga a progi neve, koszi szepen !!!!!

[ Szerkesztve ]

(#42267) pzstm válasza toto0569 (#42254) üzenetére


pzstm
titán

persze....restart is volt már :U

továbbra sincs semmi :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42268) Pantal válasza Mogcaa (#42209) üzenetére


Pantal
senior tag

Mert be van égve a kijelző. Konkrétan a Google Chrome felső sávja és a frissítő ikon van beleégve, pl a FB appnál tökéletesen látható.

(#42269) Arcanis válasza baradi (#42264) üzenetére


Arcanis
aktív tag

A NoLed nagyon jó kis cucc erre a feladatra.
A BLN (BackLight Notification) -hez root jog szükséges, illetve olyan kernel amely támogatja.
BLN ről XDA fejlesztői portálon találsz infót, pl itt.

[ Szerkesztve ]

(#42270) Rotate válasza korpicschess (#42257) üzenetére


Rotate
veterán

én sem érzem, hogy akadna, viszont az Apex folyamatosabbnak érződik... mikor az Apex-et próbáltam, akkor még volt pár funkció ami Nova-ban volt Apexben nem... pl 6x4-es gridnél eltűntek a feliratok, meg ilyesmi... nem emlékszem mi még...

(#42271) baradi válasza Arcanis (#42269) üzenetére


baradi
senior tag

Nahhh, ez azzzzz!!!
Koszi szepen, pont ilyen cuccra gondoltam!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#42272) Draken


Draken
őstag

Mostanában elég sokat fc-zik a teló, értelmetlen számomra, volt egy játék (asphalt7), amit már letöröltem, de most a viber is elkezdte.Mit tehetek ez ügyben, mi az ajánlott megoldás? Sose romoltam csak ota-n frissítettem, a jelenlegi 4.0.3 lp7, illetve ha majd valamikor érkezik JB érdemes az ota frissítés előtt valamilyen resetet csinálni, hogy teljesen friss legyen a rendszer? köszönöm előre is a segítséget!

(#42273) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Ez a memory leak nektek is megvan még vsync-es CM10-ben? (Vagy akár official nightly-ben?)

(#42271) baradi: igazán nincs mit :))

[ Szerkesztve ]

(#42274) Picco válasza Arcanis (#42273) üzenetére


Picco
addikt

erdekes, ilyenkor egy ido utan visszajon, vagy csak eltarolja az eterbe?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42275) Weeman1 válasza bagly (#42255) üzenetére


Weeman1
veterán

Wiui 2.9.7-ben nem vettem észre hogy akadna. :)

Xiaomi 11T Pro

(#42276) Varszegig válasza Draken (#42272) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem kéne egy full wipe.

(#42277) adodaniel


adodaniel
őstag

Feltettem CM10-et, majd AOKP-t, és az a gondom, hogy a füles nagyon halk. A hang beállításoknál ki van lőve a biztonságos fülhallgató használat. Hol lehet még ezen állítani? Köszi!

(#42278) roly7


roly7
tag

Üdv.Tud valaki egy oldalt ahonnan be tudnál szerezni egy gyári europai rom-ot sgh-i727 típusra?kösssz

(#42279) Weeman1 válasza roly7 (#42278) üzenetére


Weeman1
veterán

Az XDA-n biztos találsz hozzá.

Xiaomi 11T Pro

(#42280) Arcanis válasza Picco (#42274) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem a leaked memória később már nem szabadul fel, csak újraindításkor. (Lefut egy rendszerfolyamat, ami "tudja" az általa foglalt memóriablokk címét, de mikor véget ér a folyamat, nem szabadítja fel a ramot. Ekkor a rendszer már - szerintem - nem tudja a felszabadítandó memória címét, így csak annyit lát, hogy az a blokk foglalt)

(#42282) Piwi válasza Zé_Mester (#42281) üzenetére


Piwi
addikt

:C

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#42283) adodaniel


adodaniel
őstag

(#42284) pzstm válasza Arcanis (#42273) üzenetére


pzstm
titán

sajnos igen (kalgecin féle 0930-as)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42285) Muffi


Muffi
aktív tag

Gyerekek..:D
Ma mikor bekapcsoltam a táblagépem (Asus Trans. Prime) egy szöveg fogadott h Firmware frissítése. Mondom ne...csaknem a JB? Mert én ugy tudtam /olvastam h Asus Trans. Prime-ra nem lesz JB! Mikor elfogadtam a szerződést akkor írta h Jelly Bean :P
Úgy örültem neki, gyorsan leis frissített és már JB-n tolom. eléggé smooth amugy semmi lag vagy akadozás...Na de csak azért írtam ezt ide mert Tarns. Forumot senki se használja..-.- meg hogy titeket már ugymond ismerlek.... :DDD

Remélem S2-re mostmár hamar kijön a JB mert kivagyok már az összes romtól...egy ideig jók de utána pl LPX-is meghibbadt, dobta el a hálozatot meg kamera nem indult...szóval voltak furcsaságai.

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#42286) adodaniel


adodaniel
őstag

Le tudnátok írni, hogy mi egy 4.0.4-es gyári ROM felrakásának a menete, hogy ne legyen brick a teló? Melyik ROM-ot érdemes feltenni? Köszi!

(#42287) pzstm válasza adodaniel (#42286) üzenetére


pzstm
titán

felrakásnál nem lesz tégla. Majd ha gyári kernellel wipe-olsz egyet, akkor lesz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42288) znagy69 válasza adodaniel (#42286) üzenetére


znagy69
őstag

A felrakással nincs gond, úgy mint a többit, vagy eddig. Ha felkerült akkor vagy kernelt cserélsz egyből és akkor sem lesz gond. A lényeg, gyári kernellel alatt nem lehet wipe.

(#42289) adodaniel válasza znagy69 (#42288) üzenetére


adodaniel
őstag

Köszi, és melyik ROM-ot érdemes? Eddig LP7-em volt.

(#42290) Picco válasza adodaniel (#42289) üzenetére


Picco
addikt

NEE nordic country LPX.
samfirmware.com-on megtalalod.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42291) kano válasza Picco (#42290) üzenetére


kano
nagyúr

De itt is itt van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42292) zack


zack
nagyúr

A Horn című akciós 25 centes játékot le tudta valaki tölteni? :U
Tegra 2 és 3-ra van optimalizálva, de nekem azt írja hogy nem kompatibilis az eszközzel. :F

Amiket megvettem a mostani adagból:

Haunted House HD
Smart Tools
The Dark Knight Rises

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42293) kano válasza zack (#42292) üzenetére


kano
nagyúr

A Smart Tools használható normálisan? Mert a leírás alapján kétségeim vannak a pontosságot illetően.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42294) Picco válasza zack (#42292) üzenetére


Picco
addikt

igen, nexus7 miatt nekem engedi, utos grafika, de a fel ora amit jatszottam vele unalmas gameplay-t vetit elorel.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42295) Varszegig válasza zack (#42292) üzenetére


Varszegig
veterán

csak tegrákon megy, azért nem kompatibilis.

(#42296) doongoo válasza kano (#42293) üzenetére


doongoo
addikt

még teljes áron vettem meg valamikor és jó is

(#42297) plejik válasza zack (#42292) üzenetére


plejik
addikt

Batman nálad nem akad?? Nálam elég csúnya laggok vannak benne ami zavaró, de lehet inkább azt mondanám , hogy az egész game laggol. :S

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#42298) doongoo válasza korpicschess (#42263) üzenetére


doongoo
addikt

és az apexban van már mappákba rendezhető alkalmazásfiók? Azaz ha nem a kezdőképernyőre szeretnék mappát?

(#42299) plejik válasza doongoo (#42298) üzenetére


plejik
addikt

Nincs.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#42300) knyitogato válasza plejik (#42297) üzenetére


knyitogato
őstag

Nálam tökéletes.*

(*oké, egy két mini akadás volt az átvezető animoknál, de szinte észrevétlen. Gyári T-s 4.0.3.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.