Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43801) Muffi válasza Weeman1 (#43793) üzenetére


Muffi
aktív tag

Azt mondod hogy ez jófajta? :D nincs semmi anomália + aksi jól bírja? :P
Miben különbözik a sima MIUI-hoz vagy cMIUI-hoz?

Amugy feltettem most ezt a Sensation romot, és hát kellemesen csalódtam eddig! Olyan letisztult és szép a menüje meg maga ugy az ikonok! Nagyon bejön :D De minyga kiprobálom ezt a másik MIUI-t is csk Nandroid mentést tolok elötte :D

Vagy tegyem fel 2. romnak? de ahhoz nem értek..:(

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43802) C.Brigante válasza proly01 (#43799) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem lesz semmi baja a romnak. xda-n találsz egy listát az eltávolítható sallangokról. fagyaszthatod is de uninstallálhatod is.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#43803) nfsu17 válasza pzstm (#43795) üzenetére


nfsu17
veterán

A wifi, ha be van kapcsolva, akkor nagyon sok wakelock-ot okoz, mert sok progi, meg a rendszer mindig felébreszti netes komm. miatt.
Én megtehetem, hogy csak akkor kapcsolom be, mikor a kijelző is ON.
Így a screen, meg az ébren szinte lefedik egymást.

(#43804) Weeman1 válasza Muffi (#43801) üzenetére


Weeman1
veterán

Amit utoljára linkeltem azt még nem próbáltam,
az Ashnet Miui-raktam fel de eddig semmi gondom vele. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43805) Muffi válasza Weeman1 (#43804) üzenetére


Muffi
aktív tag

Most telepítem amit linkeltél. Na majd írok milyen. Aroma installerben volt vmi amit nem pértettem h: JB Control panel. Az most akkor JB témájú lesz?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43806) proly01 válasza C.Brigante (#43802) üzenetére


proly01
őstag

Megtennéd,hogy belinkeled nekem?
3 napja van S2 öm nem igazán igazodom ki az XDa s topikban.
Nagyon köszönöm :R

....Pr:)ly....

(#43807) Muffi válasza Weeman1 (#43804) üzenetére


Muffi
aktív tag

Na kiprobáltam ezt a MIUI-t eddig semmi baja. sztem nemrossz kicsit fura mert keveri a amygart az angollal. Néhol magyar néhol angol. De most Sensationt visszateszem.

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43808) pzstm válasza nfsu17 (#43803) üzenetére


pzstm
titán

Wifi sot altalaban 3G is allandoan on nalam:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43809) Weeman1 válasza Muffi (#43807) üzenetére


Weeman1
veterán

Második rom-nak raktad fel?

Xiaomi 11T Pro

(#43810) GrooveHero válasza Picco (#43785) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szal akkor te kint fogod gariztatni? És kint is vetted?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#43811) nfsu17 válasza pzstm (#43808) üzenetére


nfsu17
veterán

Ezt csak azért írtam, hogy lehet komolyabban bele kell nyúlni a rendszerbe, hogy ezeket a wakelockokat kipusztísd, mivel mondom, ha wifi off, akkor normális esetben ennél jóval kevesebb van, de ha wifi on, akkor jóval gyorsabban merül nekem is. Nézd meg a kernel wakelock, meg partial wakelockot, és az első 5-ben mik szerepelnek. Pl lesz AudioOut1, vagy mifene, de azzal nem lehet úgysem mit kezdeni.
Lesz pl biztos wlanrxwake (vagy mifene :D ), ez is csak wifi on állásban dolgozik. Stb.

(#43812) vrgkrisztian


vrgkrisztian
aktív tag

egyébként tényleg annyira rossz hangzás szinten az s2ben a yamaha chip? mert nekem nem igazán tűnt fel az sgs1 wolfson chip után...,pedig elég zenés emberke vagyok :D
igaz,hogy mindkettőn powerampot használok,és ezzel az s1et is,meg az s2őt is elég szépen be lehet állítani gyári fülessel!

(#43813) Muffi válasza Weeman1 (#43809) üzenetére


Muffi
aktív tag

jaja! de most nincs időm sajnos tesztelgetni, de majd később tesztelgetem de eddig nincs vele baj. De első romnak a Sensationt használom! :)

Azért ezsem kutya! : Elképesztő csúcsmobil Japánból!

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#43814) proly01 válasza proly01 (#43806) üzenetére


proly01
őstag

Bocsánat megtaláltam....
Benne van az első hsz-ben legalul.Legközelebb figyelmesebb leszek :W :U

....Pr:)ly....

(#43815) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Valahogy nem lehet a note2-s multiscreent varázsolni erre a telora??

ja es gyári jb van már?

[ Szerkesztve ]

(#43816) pzstm válasza nfsu17 (#43811) üzenetére


pzstm
titán

beizzítom a progit és nézegetem a cuccokat. aztán jövök screenshotokkal;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43817) nfsu17 válasza Mogcaa (#43815) üzenetére


nfsu17
veterán

jb még nincs gyári

pzstm

3-4 órát "pihentetni" ajánlatos, ugye akkor van készenlétben és akkor van sok wakelock, amit ő feljegyez.

[ Szerkesztve ]

(#43818) Picco válasza vrgkrisztian (#43812) üzenetére


Picco
addikt

Gyari fulessel nem is fogod hallani, eleg szutyok minosegu sajnos :(

Mod: amugy szerintem nem rossz, bar sgs1el nincs osszehasonlitasi alapom.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43819) zack válasza pzstm (#43795) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam a gyári LPX is szarakodik üzemidőben. :U Nincs vele semmi gond, jól müxik, belaktam, de 15h-nál még nem láttam többet a készenlétnél, ami bizonyos esetekben kevés. :F Tegnap 13h készenlétnél 1h kijelzővel 30% környékén tettem töltőre, viszont 1h GPS használat volt benne (Endomondo Pro). Na mindegy, ez akkor is kevés.

Az új Battery Stats-ot kipróbáltam (még nem vettem meg), de forrósodott keményen a telefon, és le kellett szednem. Kérdés, hogy ha megveszem, ilyen lesz e. :U

ui: Nekem is állandóan megy a Wifi és 3G.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43820) kungzi válasza Mogcaa (#43815) üzenetére


kungzi
veterán

nem hiszem, hogy belehet, szerintem az 1GB RAM kevés lenne neki, a note 2-ben 2GB RAM van az bőven elég neki

Más:

Stock WLP7 rom alatt használtam az mhl adaptert a gyári videólejátszóval, és sokszor megakad/elmegy a kép, hangyaboly lesz a képen

elég idegesítő. unokahúgomnak játszottam le rajzfilmet, és mindegyikkel ezt csinálta, pedig egyik se fullHD-s videó :F

[ Szerkesztve ]

(#43821) Noda10


Noda10
tag

Hello!

Már jó ideje S2-m van, de csak most fogalmazódott meg bennem, hogy nem lehet-e bekapcsolni rajta, hogy LED villogva vagy bárhogy jelezze, ha valami notification van...

(#43822) kungzi válasza Noda10 (#43821) üzenetére


kungzi
veterán

nincs benne led, ezért gondolom, hogy nem :D

(#43823) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Ezen az oldalon, az 1. meg a 3. képen az a fehér-naracssárga óra az melyik app? az nagyon kell :DD

+ azok a hátterek?

[ Szerkesztve ]

(#43824) Picco válasza Noda10 (#43821) üzenetére


Picco
addikt

siyah kernellel tudja a keszulek, a kozepso gomb melletti 2 gomb villog elmulasztott esemenynel.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43825) pzstm válasza zack (#43819) üzenetére


pzstm
titán

no akkor kíváncsi leszek nálam mit fog művelni és minek "köszönhetem" ezt :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43826) Arcanis válasza edgelaszlo (#43763) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát ahogy visszagondolok:

Először is minden szépnek és jónak tűnt, aztán jöttek az apróságok: a statusbaron a gyors kapcsolókat nem lehetett egyesével kikapcsolni, (csak átrendezni), nagyon sok helyen a témázás gyenge volt. Pl záróképernyőn az óra kettőspontja már S3 stílusú volt, de maguk a számjegyek (png-k) az alap stock s2 romból voltak kivéve... emiatt le "kellett" vennem a lockscreen clock-ot. Statusbaron az auto fényerő résznél is volt egy kis háttérhiba.
Aztán végignéztem a lockscreeneket, és arra jutottam, hogy az aosp és a ripple az ami használható, többi nagyon gyenge (vagy rossz az animáció, vagy eleve sokat kell várni miután feloldod a telefont... Plusz sok az egyébként portolt és nem teljesen jó layout-tal rendelkező app, mondjuk az s-planner...
Végezetül a legkomolyabb probléma az volt, hogy a system/app-ban egyszerűen nem volt hely. Be akartam rakni egy két másik appot (pl LG ui 3-at), de kb 5 MB volt szabadon a system partición... ezek után jött a trükközés, hogy a sok bloatware-t nekem kellett kigyomlálni, hogy elférjen egy-két extra cucc a system/app-ban... (30 MB-nyi)

Szóval ez volt nekem az AllianceROM, több gond nem volt vele :((( , hajrá, flasheljétek fel :DDD :DDD :DDD

(#43827) pzstm válasza nfsu17 (#43817) üzenetére


pzstm
titán

most már több mint egy órája hozzá sem nyúltam, de még 1-2 órát hátha kibírok, ha nem jön hívás vagy ilyesmi :B
WIFI most be van kapcsolva :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43828) knyitogato válasza Noda10 (#43821) üzenetére


knyitogato
őstag

a Noled a te appod.

(#43829) Arcanis válasza Sanci789 (#43823) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem a Minimalistic Text Widget-tel lehet ilyen órát készíteni.

(#43830) Weeman1 válasza Muffi (#43813) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor feldobom én is 2.-nak,
hajt a kíváncsiság.

Xiaomi 11T Pro

(#43831) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Van nekem egy ilyen bootanimation-om.

Van valakinek esetleg valami ötlete vagy esetleg egy audió fileja ami ehez illene bootuphoz?

Még azt mondjátok meg pls, hogy hol találom Root Explorerrel a bootup zenéjét, illetve mi a neve a filenak. :R <--Megvan.

Köszi. :R Remélem nem kértem túl nagyot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43832) proly01


proly01
őstag

Segítséget kérnék.Ez mitől van?
Gyakorlatilag nem tudom összekötni a telóm a géppel így fel sem tudok tenni rá semmit.
A telóm rootolt és mióta feltettem a rootot azt veszem észre azóta nem ismeri fel.
:R

....Pr:)ly....

(#43833) Weeman1 válasza Muffi (#43813) üzenetére


Weeman1
veterán

Feldobtam 2. rom-nak,meg sem nyikkant.
Gondoltam hogy a kernel nem tetszik neki.
Felraktam 1 romnak a saját kernelével,
de semmi,csak feketeség a kijelzőn. :(

Inkább visszaraktam a Wiui 2.9.7-et mérgemben.

Xiaomi 11T Pro

(#43834) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Nézitek Felix Baumgartner kísérletét? Red Bull Stratos

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#43835) Gabbana válasza Picco (#43818) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Sgs2 hangja...
Ha valamiért, én kizárólag ezért fogok telefont váltani...

1. Otthon van egy denon erősítőm, dali hangfalak stb. Kb 1M Ft volt. A telóról játszott zene, film, stb. recseg ropog. Nagyon nem az igazi.

2. Van egy Sennheiser PC 350 fejhallgatóm, kiváló. S2-n szar.

3. Autóban alap sony fejegység jack bemenettel az előlapon. Azon is szar. Nagyon.

Szubjektív vélemény, de mikor már a kocsiban is hallani...

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#43836) Weeman1 válasza kecsetihunor (#43834) üzenetére


Weeman1
veterán

Én igen. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43837) kungzi válasza Gabbana (#43835) üzenetére


kungzi
veterán

szörnyű, hogy ilyen gondjaid vannak :D

(#43838) znagy69 válasza Weeman1 (#43836) üzenetére


znagy69
őstag

Még van ideje, hogy ugorjon. :)

(#43839) Gabbana válasza kungzi (#43837) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Egyébként az... most tényleg. Egy éve használom a telefont, mondhatni kifogástalan tényleg. Jó, ne tudjon audio cd minőséget, mert ne. De azért amit az én telefonom művel...gyári szoft, többféle zenelejátszó, több különböző formátum. Laptophoz sehol nincs, pedig aztán az se egy nagy dolog. Tényleg torzít több zeneszámnál.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#43840) Picco válasza Gabbana (#43835) üzenetére


Picco
addikt

akkor lehet az enyem valami kivetel, osszehasonlitva pl HOX-al(jofele in ear fulessel, nem a gyarival persze), abszolute nem rosszabb a minosege, hangfalon/autoban sem hallottam recsegest.

ki erti ezt...

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#43841) kungzi válasza Gabbana (#43839) üzenetére


kungzi
veterán

nem lehet, hogy rossz a telód? :D nekem is kifogástalanul megy, kocsiban, házimozin

vagyis én nem vettem észre, hogy recsegne

én PowerAMP-t használok zenére :)

ja meg ha brutál minőséget akarsz, akkor ne telóról hallgass zenét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43842) vrgkrisztian válasza Picco (#43840) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

hát igazából én sgs1 után sokkal rosszabbat vártam(igaz,hogy csak gyári szoftverekkel próbáltam),de a poweramp simán hozza az élvezhető szintet,tény,hogy nem a világ legjobbja,de nem is olyan rossz(pl,telefonok között),ezért nem értem,miért sírnak,hogy annyira rosszul szól az s2...(és nem vagyok zeneileg igénytelen)
egyébként nekem sem recseg...se hangrendszerrel,se kocsiban,se sennheiser fejhallgatóval

[ Szerkesztve ]

(#43843) nfsu17 válasza zack (#43819) üzenetére


nfsu17
veterán

Én teljesen máshogy használom a telefont, mint Te, így nem tudok nagyon segíteni, hogy valami app okozza a merülést, vagy a ROM ennyit tud.

Én figyelek az akkuidőre, hogy ne kelljen minden nap tölteni. Ez jó az usb-nek is, meg az akkunak is. Így is tönkre fog menni 2 év múlva, akkor majd gariztatva lesz.
Én úgy használom, hogy 2-3 nap után is meglegyen a 4, 4 és fél óra kijelző.

(#43844) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Lenne egy újabb kérdésem.

Felraktam a GoAtrip nevezetű romot, minden oké minden működik.

De most szeretném megváltoztatni azt a nyavajás bootup képet, amit először látunk bekapcsoláskor.:Ő . XDA-ról szedett videó alapján követtem mindent, de hiába, mert még mindig a gyári kép van itt. . .

Nem értem mit csinálhattam rosszul. :(

Root Explorerrel: Elnavigálok ide: /mnt/.lfs/logo.jpg Ott a flashelt kép szépen meg is nyitja ha megnyitom, de valahogy nem helyettesíti az eredeti képet. :U

Lehet, hogy ez a mód elmenti még valahova az originál képet? :F

Köszi a segítséget. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#43845) zack válasza nfsu17 (#43843) üzenetére


zack
nagyúr

Ahogy nézem nálam is a folyamatos Wifi okozza. :U Van Profile Scheduler+ progim, majd gyakrabban fogom használni, és kültéren le lesz tiltva a Wifi-m. Annyira nem érdekel, csak azért egy teljes nappalt bírjon ki, mert így nem lesz jó.
A főzötteknél ilyen gond nem volt, igaz azok meg nem voltak stabilak. Nem tudom hogy oldották meg a Wifi fogyasztását, de ilyen gondom eddig nem volt. :U
Eddig beton stabil és gyors is maradt a gyári LPX+Dorimanx, pedig 70 progi van telepítve kb. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43846) Mogcaa válasza kungzi (#43820) üzenetére


Mogcaa
aktív tag

elég kell hogy legyen a floating player is megy full hd ba akkor szerintem ezzel is boldogul :)

(#43847) Linkin


Linkin
senior tag

ezt a romot próbálta már valaki?
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#43848) zack


zack
nagyúr

Akinek igénye van rá... IntelliRing

(#43849) Weeman1

Nem én, de valaki tényleg próbálta, emlékszem én is. :)
Én akkor már gyári LPX-et használtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43849) Weeman1 válasza Linkin (#43847) üzenetére


Weeman1
veterán

Ha jól emlékszem zack próbálta,
de nem biztos. :)

Xiaomi 11T Pro

(#43850) Varszegig válasza nfsu17 (#43843) üzenetére


Varszegig
veterán

2 év múlva nem lesz garis az akkud, ugyanis arra 12 hónap a gari.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.