Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3014) BandiHUN válasza kutga (#3013) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is itt szivtam meg...rájöttem a hidas kerülőre,de az elején még nem volt sniper fent,járogattam,de észrevettek,viszont meg tudtam lógni,a zombis átjárót is kitakaritottam...
Viszont most hogy lett sniper fent,jó kis bug,lentről kilőttem,a hullát megtaláltam,a fegyvert nem,leesett az ürge.
És persze mostmár énrám is messziről tüzelnek,pisztollyal gáz,AK lőszer kevés,katona sok.
Egyébként ott a zombis alagútnál ha az ember megáll a lépcsőn,és dobál ki csavarokat,oda lehet a katonákat csalni és egyesével lelőni pisztollyal is,csak legyen sok lőszer,gránátot nem dobtak be...a gond fentebb van Cordonban,mert ugye a szögesdrótok miatt a második pontnál már nincs hol bújni,a jobboldali bozótosban is mászkálnak,az úton is...talán a konténer mögül csalogatással megoldható,de pár próba után most itt akadok el én is,elég nehéz.

Korábban kérdeztem,de kiegészitve:ebben a gémben nem termelődik újra semmi,sehol,és ahol meghal az ellen,többet nem is lesz?
A másik:mi a búbánatot kell csinálni,mikor fújni kezd a szél,bevörösödik az ég,valami "vihar" jön?
Még a tradernél,a föld alatt,az ajtót becsukva is kinyiffantam... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.