Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) drgeree válasza Norbika88 (#2020) üzenetére


drgeree
újonc

Hali!

Sikerült valamit? Én is ugyan így jártam...

Üdvözlettel E.G.!

(#3552) sinick válasza SaGa59 (#3550) üzenetére


sinick
senior tag

Köszi, közben olvastam máshol, hogy nem is ezen a térképen van, hanem Darkspace-n.

A nick nagyon hasonló... az is Te vagy?

(#3553) dergander válasza fanti (#3547) üzenetére


dergander
addikt

Azért a Crysis 3 sokkal jobb márcsak 2 okból...Kisebb a gépigénye,vagyis nekem sokkal jobban fut maxon mint a stalker,másrészt azért az bőven szebb grafikában,a stalkerba azért van jó sok elmosódott low textúra.

Először is csinálják már meg végre a gépigényt,ne egy mag menjen 100%on hanem ossza el,mert amint az 1 core eléri a 100%ot onnantól kezdve be is lassul,tehát a VGA bírná.

(#3554) Plazmacucci válasza dergander (#3553) üzenetére


Plazmacucci
félisten

+1
Ezt akartam írni csak nem volt hozzá lelkierőm :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3555) PeL válasza Plazmacucci (#3554) üzenetére


PeL
addikt

Azért nem olyan egyszerű ám az, valszeg az egész motort újra kéne írni a többmagosításhoz...

(#3556) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Az egyik küldetésben egy tranzisztort kell megtalálni, már 2 órája keresem, valaki mondja már meg hol találom?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3557) sagajr78 válasza ericdrawen74 (#3556) üzenetére


sagajr78
tag

Ennél azért lehetnél konkrétabb, hogy mégis melyik feladatban, hol/kitől vetted fel és így tovább, csak mert 2 helyen is lehet tranzisztoros feladatot kapni.

Az egyik hely a Construction Yard ahol a Stalker boltostól kapsz feladatot. Ő pontosan megmondja hol keresd a kért két cuccost (tranzisztor és szerelő csomag). Egyiket a banditák tanyáján, másikat a szivattyúállomáson a tartózkodási helyével szemközt.

A másik hely ahol ilyen jellegű feladat kapható az meg Countryside után van. A kérdéses cucc pedig, a másik két alkatrésszel egyetemben, egyazon helyen van, szétverhető ládákban a beomlott bejáratnál ahol nem tudsz lemenni a brain scorcher-hez.

(#3558) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

A Construction Site-on van, köszönöm a segítséget.

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#3559) #67026816


#67026816
törölt tag

Udv Mindenkinek! Beragadt kuldetesekre van egy bonyolult megoldas, ha mar semmi nem segit. Ha sdk dialog editorral megnyitjuk a megfelelo szovegfajlt, es ott megkeressuk a feladat befejezesehez szukseges beszelgetest, akkor az azokhoz rendelt script parancsokat ideiglenesen egy aktalanos beszelgeteshez hozzairjuk es a jatekban lefojtatjuk, akkor mukodnie kell. cop alatt nekem mukodott.

(#3560) miklos3391 válasza #67026816 (#3559) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Na és mi van akkor, ha mondjuk halott a stalker? Én amikor először megtaláltam Construction Site-on a stalkereket, a kereskedő nem volt a helyén, az előtérben egy hulla feküdt, az épületben az egyik stalker meg nem jelenik meg a minitérképen, viszont ellenséges velem, egyből rámlő. :((

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3561) borovi


borovi
aktív tag

Tud valaki valamit a magyarítás állapotáról? Készül? Hol tart? Mikor lesz?

(#3562) #67026816 válasza miklos3391 (#3560) üzenetére


#67026816
törölt tag

Az mindegy, h halott. A script parancs a lenyeg. Akar az egyik traderhez is beteheted. Pelda: a cop forumon az egyik sracnak pripiaty-ban halott volt rogovac a hutoben, ezert nem tudta folytatni a fo szalat. Ezert kirillov-hoz beallitottam a "loszert szeretnek kerni" szoveghez a megfelelo parancsot, es mar indult is quest. Bar a srac vegul nem probalta ki, vagy csak nem jelzett vissza, de nalam okes volt.

(#3563) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Forestben a bányát valaki felfedezte / van értelme lemenni?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3564) miklos3391 válasza borovi (#3561) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Magyarítás : 44% !
Az oldaluk [itt] van.
Amúgy minden nap emelkedik 3-4%-ot a készültség, úgyhogy már nem sokat kell aludni, amíg elkészül!! :C

[ Szerkesztve ]

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3565) Dhampir válasza miklos3391 (#3564) üzenetére


Dhampir
félisten

A bugok miatt egyébként is érdemes várni. :)

(#3566) Tirexi


Tirexi
addikt

Hali all. :D

Friss STALKER LA játékos vagyok és a kérdésem az lenne, hogy hogy a fenébe lehet könnyen megölni a zombikat? Bele kel nyomnom egy csomó golyót mire meghalnak. :D

(#3567) Habugi válasza Tirexi (#3566) üzenetére


Habugi
addikt

Csak a fejüket, hogy meg ne sántuljanak!!!

Amikor 2-3 fejes után lefekszenek, akkor tolj nekik még párat. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3568) D4M13N válasza =WiNTeR= (#3563) üzenetére


D4M13N
aktív tag

pont most voltam ott.sanja én nem találtam semmit.Gondolom lett volna oda is küldi anno,de végül elmaradt.mindenesetre érdekes hely.

(#3569) miklos3391 válasza #67026816 (#3562) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Hát ez tényleg elég bonyolult. Már eleve a helyszínek listájában meg se találtam CS-t, de viszont egyik-másikba belenézegettem, de a kesze-kusza szövegek között nem találtam párbeszédeket.
Azért kösz! :)

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3570) Cheesus válasza Tirexi (#3566) üzenetére


Cheesus
senior tag

Úgy ahogy Habugi mondja, kiegészíteném azzal, hogy ha először földre kerülnek én késsel megyek neki lőszerspórolás céljából :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#3571) megtorlo222 válasza PeL (#3240) üzenetére


megtorlo222
csendes tag

Üdvözletem stalkerek!

Végre be tudtam ide lépni, már napok óta olvasom a fórumot, hogy ki hogyan fejlődik és naon soakt segített mindenki:)))))))Remélem majd énis tok segíteni.

Mióta megvan a lost alpha csak ezt nyomom:) Meg a kommentek alapján a segítségekkel:)

Pár kérdésem volna:

Most ott járok, hogy eljutottam chernobilba és a bárosnál igen ju cuccok vannak csak elég drágák. Mivel az előző bárban mindenki..... és volt ott egy csávó aki adott volna küldit még nekem de msot senki sincs ott csak az a bizonyos 3 ember így az a küldim is gajra ment?

Szerintetek az előtt mielőtt chernobilba megyek szerezzek sok lóvét? Mért 200000 kerül az exoxeleton és majd emgvesztem mikor csak 100000-em volt:(

Tudtok jo helyet vagy valami küldit ami sok lóvét ad?

A dokinál azt az artifaktcraftolót megéri megvenni, mire jo?

És a legfontosabb kérdésem amit sehol se találtam: A Skilt hogy lehet előjeleníteni, egyszerűen nekem még nem is aktiválódott.

SPOILER!

Hali, akin nem tudja hogy a kihalt bárral mit kell csinálni:
A javítós csávó adja a küldit hogy szerezz RPG-ét és ki kell szedned vele a 2 helikoppert.
Az RPG hez fel kell menned a víztoronyra és ott a tetőn az egyuk hullában lesz a rpg.

Egy jo tanács, mert én is megszavtam: A dokiknak ne add le a követ ami után ez a küldi lesz mer ez után az emebrkék átköltöznek chernobilba:)))) és ott a legklasszabb cuccokat fogja adni a báros persze nálam 160-200000 rugoba kerul minden fasza ruha:))) Tehát mielőtt ezt megcsinálod sok lóvéd legyen:)

[ Szerkesztve ]

(#3572) emre válasza Tirexi (#3566) üzenetére


emre
veterán

Szerintem nyugodtan megnézhetnél néhány jó gameplay videót mielőtt feltöltöd a sajátod játék ismertető gyanánt.... :U

De ha ez nem Te követted el akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3573) Tirexi válasza emre (#3572) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem érdekel másnak a játéka. Az én csatornámon teljesen más stílusú videókkal lehet találkozni.
Első látásra játék videók nem pedig begyakorolt több órás játék után felvett skilles videók. (amiből millió van, de Tirexi-ből csak egy)
Azt meghagyom annak akinek van napi 8 órája játszani.
Nekem sajnos 3 műszak mellett nincsen. :N

De mit is papolok itt honnan is tudhatnád, hogy mi munka még így is egy ekkora csatornát fenntartani. :U

Amúgy meg ha nem tetszik nem kell nézni és problem sloved.

Szerk.:
Köszi az ingyen reklámot. :R

[ Szerkesztve ]

(#3574) emre válasza Tirexi (#3573) üzenetére


emre
veterán

Nem kell bemutatni a híred megelőz....Ha neked az a skill hogy bénázol és tulajdonképp fogalmad sincs róla mit csinálsz hát lelked rajta. Nem tudom és nem is érdekel mennyi munka egy ilyen csatorna de én ezt fel nem töltöttem volna. (a videó minőség jó) Nem is nézem, csak azokat sajnálom akik esetleg ez alapján ítélnek meg egy játékot. Ez móunika és győzike só egyben. De a negativ reklám is reklám, ha neked a nézettség a fontos akkor lehet jó úton jársz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#3575) B.Á.L.!.N.T válasza Tirexi (#3573) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Teljesen rendben volt ez a videód,ugyan úgy,mint a többi.

(#3576) Tirexi válasza emre (#3574) üzenetére


Tirexi
addikt

Várom a te profi mikrofonos videódat. :R
Ha lehet akkor FullHD max settings legyen. Köszi.

Jaj ez itt nem a nézettségről szól ébredjél már fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3577) borovi válasza miklos3391 (#3564) üzenetére


borovi
aktív tag

Köszi! :D

(#3578) Dhampir


Dhampir
félisten

Beindult korunk nagy "Gameplay-videó" háborúja. :U

(#3579) megtorlo222


megtorlo222
csendes tag

Skacok, ne veszekedjetek, inkább adjatok tippet a kérdéseimre, hogy sztetek hogyan, mit érdemes csinálni aki már végigtolta vagy tolja.....

(#3580) Habugi válasza Tirexi (#3576) üzenetére


Habugi
addikt

Az utolsó videód amit láttam, valami bringa szimulátor volt. :D
Még else indítottam már készvoltam tőle, hogy vajon ki lehetett a készítők célközönsége, Bicikli szimulátor úristen, őskockák előnyben.
Persze a video hatalmas volt, főleg a vége mikor ugratni próbáltál a jobbos szakaszon... :DDD :C

Ilyen jellegű közösségi tevékenység mellé amúgy kijár a negatív kritika is, ne kapd fel miatta vizet, ha nem szereted simán csak ignoráld, bár látom a LA-nál már letiltottad a kommenteket.., nos ez is egy megoldás! :K

Jópofa volt mind amit eddig láttam. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3581) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Király a játék, de grafikai beállításoktól függetlenül folyton kidob 1.3001 verzió alatt.

Érdemes lehet keresni egy újabb patchet hozzá? Olyat persze ami nem barmolja szét a mentéseimet, most értem vissza X18-ból, nem szeretném újrakezdeni.

Let the Zone take me if I am.

(#3582) =WiNTeR= válasza kutga (#3581) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Hamarosan jön az új patch, de állítólag nem lesz a mostani mentésekkel kompatibilis.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3583) Antonius1978 válasza kutga (#3581) üzenetére


Antonius1978
addikt

[link]
Tedd fel a 1.30013 patchet.
A 13-as nem barmolja szet, a 01-es utan fel lehet tenni - en is igy tettem.
Ha pedig megint kidob ezzel is, akkor tedd a legalacsonyabbra a beallitasokat pl.
Amugy a jatek eleg hosszu, az X18 az csak a kezdet...

(#3584) #67026816 válasza miklos3391 (#3569) üzenetére


#67026816
törölt tag

Bocs a feltetelezesert, de szerintem nem a dialog editorral nezted. De, ha pontosan tudod a szoveget, hogy mit kellene mondania a halott stalkernek, es ha esetleg tudod is a nevet(az ID-jat), akkor kuldd el privatban, en pedig megprobalom megcsinalni. Ha sikerul, keszitek rola videot, amiben elmagyarazom hogyan kell. Meg nagyobb segitseg lenne, ha a hulla elott keszitenel egy mentest, es elkuldod, mert tesztelni szeretnem azert. En meg nem kezdtem el, csak bele neztem, inkabb varok a javitasokra.

(#3585) PeL válasza emre (#3574) üzenetére


PeL
addikt

Ennek a témának szerintem sincs itt helye, lehetőleg privátban folytassátok ezt topic szét offolása helyett. Most játszik először stalker játékkal tudomásom szerint, senki sem születik profi játékosnak (én is bénáztam sokat, eleve a szokatlan fegyver viselkedések miatt ami kicsit életszerűbb mint a standard fps-ekben) És ha már idefáradt normálisan kérdést feltenni, illene normálisan válaszolni nem egyből beoltani függetlenül attól hogy ki ő. Csak ennyi a hozzáfűzni valóm, részemről be is fejeztem ezt. És még egyszer kérném ne itt folytassátok a témát. Köszi.

(#3586) kutga válasza Antonius1978 (#3583) üzenetére


kutga
nagyúr

Megpróbálom a linkelt frissítést.

Már próbáltam a legalacsonyabb beállításokkal, az sem segített.

Tudom hogy hosszú a játék, nekem meg semmi időm, úgyhogy egy darabig még elvagyok vele. :)

Let the Zone take me if I am.

(#3587) capulet75


capulet75
addikt

Másnál is előfordul hogy két pálya közt 15 percet tölt a játék? Mert nálam mindig. Néha több a töltés mint amit a pályán vagyok... :F

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3588) =WiNTeR= válasza capulet75 (#3587) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Nekem sosem tartott tovább fél percnél, bár SSD-n van a játék.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#3589) Plazmacucci válasza =WiNTeR= (#3588) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hdd-ről sem több.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3590) capulet75


capulet75
addikt

Akkor valami tipp hogy mitől lehet és főleg miként háríthatnám el?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3591) Balathruin válasza capulet75 (#3590) üzenetére


Balathruin
veterán

Nálam pár grafikai beállítás csinált hasonlót. Kevesebb mint 1 percről több percre nőtt a betöltés. Nem emlékszem mi okozta, de elképzelhető, hogy a gépgyilkos sun shadows lehetett.

(#3592) miklos3391 válasza #67026816 (#3584) üzenetére


miklos3391
csendes tag

Igen, csak jegyzettömbbel nyitottam meg, de most megnéztem egy script editorral is. Arról fogalmam sincs, hogy miknek kellene történnie Construction Site-on, csak onnan tudok ezt-azt, amit mások írtak. De mindegy, a nyáron úgyis végigjátszom majd rendesen, magyarul. Legalább marad egy-két új küldi is.
Azért kösz! :R

Az a szél, amelyik nem fúj, az nem szél.

(#3593) batman91 válasza megtorlo222 (#3571) üzenetére


batman91
őstag

Majd szépen fölfedezed magadnak a játékot, ne várd el hogy más segítsen minden apró-cseprő bajodon. Ha az előző 3 résszel játszottál akkor tudod mi a dolgod. Ja igen és megsúgok valamit az egész játék Csernobilban játszódik.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3594) megtorlo222 válasza batman91 (#3593) üzenetére


megtorlo222
csendes tag

Minden stalker játékot végignyomtam:)) Már vagy 10-20x:))

Csak azér kérdem az infókat, hogy kinek mi a tapasztalata, főleg ha a bárban nem csináltam emg egy küldit és most mindenki halott...Pedig a bár volt a kedvenc területem:((((

Azér azt a skilles valamit valaki elmondhatná hogy hogy kell aktiválni, mert semmi leírást nem találtam rá. Előre is köszi a válaszokat

Spoiler:

Az nagyon nagy volt mikor a mutánsok megtámadtak az enemy bázist, asszem valami mutánsroham volt:))))
Nagyon jól megcsinálták a lost alphát.

(#3595) Pacy


Pacy
aktív tag

Így 8+ óra játék után azt kell mondjam semmi változás az elejéhez képest, pedig azt hittem beindul majd azért .Folyton beszélj ezzel beszélj azzal. A kettő között legalább 15-20 perc futás és semmi akció. Ritkán jön egy kutya hogy lőjjem agyon gyorsan. Ez master fokozaton nagyon vérszegény. Már már frusztrálóan unalmas. Nincs valami lehetőség arra hogy sűrűbben legyen enemy? Átírásos dologra gkndolok főként.

(#3596) CJ4567 válasza Habugi (#3567) üzenetére


CJ4567
veterán

Legjobb ellenük a kamikaze mód :D Zombi alagútban amikor jött 5-6 egyszerre felém, akkor megvártam hogy kellően közel jöjjenek, majd magam alá dobtam a gránátot, egyszerre haltak meg :DDD

No Sana No Life

(#3597) CJ4567 válasza Tirexi (#3566) üzenetére


CJ4567
veterán

Gránát forever :DDD

No Sana No Life

(#3598) CJ4567 válasza Dhampir (#3578) üzenetére


CJ4567
veterán

:C Az én Youtube csatornám meg elbújhat 720p-vel, általában alacsony-közepes(ami bírja ott persze max) grafikával :DDD

No Sana No Life

(#3599) CJ4567 válasza Tirexi (#3576) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem tetszenek a videóid, néha jókat lehet rajtuk nevetni :D

No Sana No Life

(#3600) SchmittFire válasza Pacy (#3595) üzenetére


SchmittFire
csendes tag

Sajnos egy kicsit én is így érzek, eléggé üresek a mappok. countryside-on pl agyhalál. vagy a katonai raktáraknál. Még talán az zavar, hogy akkor is rossz a hírem ha rossz embereket ölök meg pl most a reputation-om bad mert nem tudom hány banditát, monolithost, zsoldost öltem meg, ha pedig plust akarok szerezni azt meg gyakorlatilag lehetetlen. pl elvállaltam és megcsináltam a tudósok összes szerezd meg ezt-azt küldijét de semmi emelkedés. meg duty-sok küldijei amik a főszálban vannak azokért sem kapok semmi plust.

de hát ez betudható annak hogy elég befejezetlen állapotban kellett kiadni. sztem 2-3 patch után fel lesznek töltve a helyszínek.

azonban még így sem tudok mérges lenni a játékra, egyszerűen imádom :)

aprópó valaki tud jó tippet honnan szerezhetnék stash infókat mert van egy két helyszín ahol különösen érdekel mit rejtettek el a ládákban pl countryside-on a hatalmas gödörben lévő kis szigeten a pottyantosban levő ládában mi lehet? (na meg hogy lehet odajutni :F ) meg forestben annak az elektromosságot szóró monolit féleségnek a tövében levő ládában mit dugtak el?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.