Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) rétisün válasza rétisün (#1745) üzenetére


rétisün
veterán

még délután jeleztem a 1412-n a modemcsere iránti igényemet, most jött sms, hogy valami hálózati gubancot találtak, dolgoznak az ügyön. elképzelhető, hogy nem is kell másik modem, mert nem is a modem miatt szakadozott a net.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1752) Nite válasza dchard (#1744) üzenetére


Nite
őstag

itt az alaphelyzet (100% SNRM) a te FW-eddel:

Status: Showtime
Retrain Reason: 0
Max: Upstream rate = 1216 Kbps, Downstream rate = 18124 Kbps
Path: 0, Upstream rate = 1085 Kbps, Downstream rate = 16675 Kbps

Link Power State: L0
Mode: ADSL2+
Trellis: U:ON /D:ON
Line Status: No Defect
Training Status: Showtime
Down Up
SNR (dB): 9.4 11.7
Attn(dB): 16.5 7.9
Pwr(dBm): 0.0 13.3
ADSL2 framing
MSGc: 62 10
B: 248 155
M: 1 1
T: 2 1
R: 6 0
S: 0.4768 4.5714
L: 4278 273
D: 16 1
Counters
SF: 13671 12287
SFErr: 0 0
RS: 1859344 0
RSCorr: 25 0
RSUnCorr: 0 0

HEC: 0 0
OCD: 0 0
LCD: 0 0
Total Cells: 8698326 7700
Data Cells: 436318 8
Drop Cells: 0
Bit Errors: 0 0

ES: 0 0
SES: 0 0
UAS: 17 0
AS: 222

INP: 0.08 0.00
PER: 16.21 18.28
delay: 1.90 1.14
OR: 33.55 7.00

Bitswap: 28 3

Total time = 4 min 33 sec
SF = 13671
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Latest 1 day time = 4 min 33 sec
SF = 13671
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Latest 15 minutes time = 4 min 33 sec
SF = 13671
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Previous 15 minutes time = 0 sec
SF = 0
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Previous 1 day time = 0 sec
SF = 0
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Showtime Drop Reason: 0
Last Retrain Reason: 0

Paid my dues!

(#1753) Nite válasza Nite (#1752) üzenetére


Nite
őstag

ez pedig a vonali maximum elvileg, 18591 Kbps szinkron:

37%-s SNRM-el, 5.5dB SNR, 40%-on nincs meg a max, kozte nem probaltam, 30%-n meg mar 64-es ID van, azt probaltam eloszor de ugye az felesleges... ping 19ms :K

maradhat? :B

Status: Showtime
Retrain Reason: 0
Max: Upstream rate = 1232 Kbps, Downstream rate = 18012 Kbps
Path: 0, Upstream rate = 1085 Kbps, Downstream rate = 18591 Kbps

Link Power State: L0
Mode: ADSL2+
Trellis: U:ON /D:ON
Line Status: No Defect
Training Status: Showtime
Down Up
SNR (dB): 5.5 12.5
Attn(dB): 16.5 7.8
Pwr(dBm): 0.0 13.3
ADSL2 framing
MSGc: 56 10
B: 201 155
M: 1 1
T: 3 1
R: 10 0
S: 0.3471 4.5714
L: 4886 273
D: 32 1
Counters
SF: 7208 6507
SFErr: 0 0
RS: 1340712 0
RSCorr: 15 0
RSUnCorr: 0 0

HEC: 0 0
OCD: 0 0
LCD: 0 0
Total Cells: 5128263 7917
Data Cells: 0 0
Drop Cells: 0
Bit Errors: 0 0

ES: 0 0
SES: 0 0
UAS: 17 0
AS: 117

INP: 0.26 0.00
PER: 16.14 18.28
delay: 2.77 1.14
OR: 30.72 7.00

Bitswap: 13 31

Total time = 2 min 48 sec
SF = 7208
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Latest 1 day time = 2 min 48 sec
SF = 7208
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Latest 15 minutes time = 2 min 48 sec
SF = 7208
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Previous 15 minutes time = 0 sec
SF = 0
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Previous 1 day time = 0 sec
SF = 0
CRC = 0
LOS = 0
LOF = 0
ES = 0
Showtime Drop Reason: 0
Last Retrain Reason: 0

Paid my dues!

(#1754) dchard válasza Nite (#1753) üzenetére


dchard
veterán

Tőlem maradhat.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1755) dchard válasza gabo91 (#1748) üzenetére


dchard
veterán

A 360R feketét nem lehet DMT-vel diagolni NIte állítása ellenére sem. Csak akkor működik, ha átfrissítesz az általam írt szoftverre.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1756) dchard válasza StSanya (#1747) üzenetére


dchard
veterán

Sajnos igen. Szinte nincs olyan vonal, ahol a 15meágs csomaghoz tartozó 18.500kbit/s-nál nagyobb sebességgel tudna szinkelni a modem, viszont jóval konzervatívabban az ID/FEC beállítások amitől nő a válaszidő (igaz a vonal stabilabbá válik).

Viszont a legtöbb vonalon kijön a nagyobb csomag gyorsabb feltöltési ága. Persze ez alig 200kbit/s-mal több hát nem tudom ez valakinek megér-e ennyit.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1757) Nite válasza dchard (#1755) üzenetére


Nite
őstag

az csak a te FW-ed miatt mukodik? :F hat ezt nem tudtam...

azert kerdezem, hogy maradhat-e, hogy 5.5dB meg "belefer"? :B

Paid my dues!

(#1758) gabo91 válasza dchard (#1755) üzenetére


gabo91
aktív tag

Hát a frissítést nem merem bevállalni, élek elrontanám csak... :F

(#1759) Intruder2k5 válasza gabo91 (#1758) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mitől rontanád el? Különben meg van recovery mód, így van második, vagy akár harmadik lehetőség is...

(#1760) dchard válasza gabo91 (#1758) üzenetére


dchard
veterán

Itt eddig a több ezer frissítőből csak egynek ment gallyra a modeme, de az sem azért mert elrontotta, csak gyenge volt benne a flash. Szóval nem nagyon értem a félelmeidet.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1761) Szokenesz válasza dchard (#1613) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Tudom, hogy azt mondtad, hogy nincs értelme váltanom 15Mbitről, 20Mbitre mivel úgysem lesz gyorsabb... de mivel ugyan annyiba kerül megtettem.
Eddigi szinkron sebességem: 14333/1086 volt, ehelyett most 14656/1276 tehát tényleg nem gyorsult lefele, viszont SNR lock megszűnt és a 128/8as ID-m visszavették 16/1re, ennek örülök a legjobban. :DDD
Egyébként telefonon megrendelni sem hagyták már erre a vonalra mivel nem viszi, neten leadtam a rendelést ott engedte, gondoltam mi veszteni valóm van...

Kép 1 Kép 2

Gondolom ezzel a 70%-os SNR-el amit ajánlani szoktál megfelelő lesz hosszútávra. :)

(#1762) dchard válasza Szokenesz (#1761) üzenetére


dchard
veterán

Ha szakadna akkor emelni kell az SNR Margin-t de egyelőre jó lesz így.

Ilyet se láttunk még, hogy megszűnt a SNR lock, lehet mégis érdemes váltani, ha ez beigazolódik. Bár láttunk már olyat aki váltot és ugyanúgy maradt a lock. Amíg a Telekom nem specifikál, addig csak a sötétben tapogatózunk.

Egyébként ez a másik véglet: a 128/8 az aránytalanul nagy szopatás volt, ez a 16/1 viszont túl gyenge. Legalább egy 16/2-t kellett volna beállítaniuk, vagy 32/2-t. Nem kéne átesniük a ló túloldalára azzal, hogy a túl sokból túl keveset csinálnak, mert a kimaxolt vonalak azért jobban ki vannak téve az impulzus szerű zajoknak (is).

Egy Info gomb kimenetet még másolj be csak a kíváncsiság kedvéért.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1763) Szokenesz válasza dchard (#1762) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Érdekesen működik ez az SNR lock, legalább is nekem mint hozzá nem értőnek semmi logika nincs benne..

Azon az ID-n nagyon meglepődtem sosem volt ilyen alacsony, még mikor 5Mbiten voltam akkor nem tudtam még az értékét, de 17-18ms volt a ping, tehát ennél nagyobb, mert jelenleg 9-12ms :Y
Ebből a túl alacsony értékből mi baj lehet? Szakadás is?

Info gomb kimenetet sajnos nem tudok már adni, még gariba van a routerem a T-Home által adott Pirellire vagyok kényszerülve, csak a diagnosztika miatt kötöttem be a modemet. De még ez a vacak is 15541/1260on szinkronizált..

(#1764) dchard válasza Szokenesz (#1763) üzenetére


dchard
veterán

Szakadás csak súlyos esetben egyébként a hibás és/vagy vesztett keretek száma kezdhet el növekedni, mivel a vonalnak így gyakrolatilag nincs felfelé inpulzus zaj elleni védelme. (ID=0) Azért kértem a kimenetet, hogy lássam: FEC van-e és ha igen mennyi, de a FEC önmagában nem nagyon véd az inpulzus zaj ellen.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1765) rostiron válasza Szokenesz (#1761) üzenetére


rostiron
őstag

Reméljük hogy nálad úgy is marad. Igaz én nem váltottam csomagot, csak kértem hogy dugjanak át másik portba meg jött a szerelő stb. Utána nálam is 16/1 lett az ID . De sajnos csak fél napig utána visszaállt a szar értékre. (snr lock )

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#1766) pszichiater


pszichiater
senior tag

Sziasztok!

Leginkább multi játékosoknak ajánlanám. ADSL2+-t használok DLink 321B modemmel, Dc féle FW-vel, és finomhangolással. Nekem azóta a világon semmi bajom nincs vele. Na jó azért egy optikának örülnék :)
Mindig eszembe jut Dc: "az adsl-en csak te vagy, a központtól a modemig" ( mégegyszer köszi )

A szerver németországban van ( frankfurt )

Röviden, a méricskélést osztanám meg veletek:

A valós belső infóból

parancssorból ping

PING: A "valós belső infóból" tisztán látszik hogy annyira nem rossz ez, ha nézitek a zászlókat hogy ki honnan játszik ( nekem 131 ) németek nagyon ott vannak, vagy említhetném a dánokat, hollandokat stb. Mondjuk 100 alatt még nem láttam senkit.

üdv: pszichiater

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1767) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Elnézést a közbeszólásért, de van két kompatibilis modemem eladó: itt.
Talán itt hamarabb érdeklődik valaki...

(#1768) Intruder2k5 válasza zotyesz66 (#1767) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És ha szerencséd van, akkor az nem egy moderátor lesz, aki majd jól seggbe rúg, mert tiltott helyen hirdetsz! Erre a hardverapro való, szakmai topikokban ez szigorúan tilos!

(#1769) rétisün válasza rétisün (#1751) üzenetére


rétisün
veterán

délután megjött az sms a szolgáltatótol (végülis nem titok, T-home) hogy megvizsgálták a vonalat, találtak valami hálózati galibát, amit sikeresen elhárítottak, elnézést kérnek a kellemetlenségekért.

viszont ezek után sem mondhatom, hogy sokkal stabilabb lett a netem, továbbra is szakadozik. érdemes még erőlködnöm modemcsere ügyben, vagy hagyjam a fenébe, és kérjek kölcsön (és ha beválik, vegyem meg) egy 321B-t ?

SM50B szerint a vonal jó....(hogy akkor mit javítottak, az mondjuk kérdés...)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1770) Szokenesz válasza rostiron (#1765) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Nagyon remélem, hogy így marad vagy max az előbb említett 32/2re rakják, mert azért a 30ms pinget sokallottam, úgy hogy a vonal tudna 15öt is, csak egy elcseszett beállítás miatt annyi..

dchard: FEC értéket ez a Pirelli is jelez a felületén, nem tudom, hogy erre gondolsz-e. Ez a keretvesztés, nekem mint mezei netező felhasználónak mit jelent? Hibásan betöltődő oldalak, esettleg CRC hibás fájlok ilyesmi? Kép1

[ Szerkesztve ]

(#1771) zotyesz66 válasza Intruder2k5 (#1768) üzenetére


zotyesz66
őstag

Én belinkeltem a HARDVERAPRÓS hirdetésemet ide, mert ott, úgy látszik, a kutya sem nézi 3 hónapja...

(#1772) dchard válasza Szokenesz (#1770) üzenetére


dchard
veterán

NEm ezek csak a javítható és nem javítható hibák (azok is rossz összefüggésben mert a CRC az ADSL SuperFrame-ekre vonatkozik, a FEC meg az RSCodeword-ökre, teljesen különböző a kettő aránya, nem összevethetők.

Ami nekem kell azt csak az Info gomb kimenete tudja a firmware-emben, az azt mutatja, hogy mekkora a FEC mértéke, meg még sok minden mást is :)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1773) dchard válasza rétisün (#1769) üzenetére


dchard
veterán

Világosan leírtam, hogy a modemed ettől még lehet szar.

Ha tudsz feltétlenül kérj kölcsön egy 321B-t vagy 360R T1E feketét, de ez nem fogja helyettesíteni a rendes vonaldiagot amit csak az általam írt szoftverrel tudsz majd elvégezni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1774) Szajo


Szajo
őstag

Szinte el sem hiszem, ma TeamSpeaken alul (mert be lehet állítani hogy ott írja) jó lett a pingem, pedig nem szóltam be nekik hogy gond van a pingel.
Csináltam egy speedtestet, és a 8.7mb os teszt is kicsit fentébb lőtte magát... mi történhetett?

(#1775) rétisün válasza dchard (#1773) üzenetére


rétisün
veterán

megvan a kölcsön modem (321B, dchard firmware-el :D ) úgyhogy lesz egy épkézláb vonal-diagnózis hamarosan. vagy nem olyan hamarosan, de lesz.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1776) SteveBeard


SteveBeard
senior tag

Sziasztok!
Csak egy érdekesség.
Már régen nem néztem a modemre, nem volt elérhető routeren keresztül, de most úgy alakult, hogy megint sikerült beállítani
Az első egy régebbi, májusi kép, a másodikat ma készítettem. Nem reklamáltam, nem módosítottam csomagot, Ennek ellenére gyorsabb lett a kapcsolatom.

[ Szerkesztve ]

Steve

(#1777) dchard válasza SteveBeard (#1776) üzenetére


dchard
veterán

Persze, hogy gyorsabb lett, mivel visszavettél a target SNR margin-ból. Kb. 70%-ra az is látszik. Jól tetted, maradhat így.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1778) SteveBeard válasza dchard (#1777) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!

Így igaz,csak ez nem most volt és akkor nem történt semmi változás. Olyan érzésem volt, mintha kaptam volna egy SNR lockot. Úgy emlékszem vissza is állítottam 100%-ra.
Elég sok újraindulás volt akkor, mert épp ismerkedtem az új routeremmel, ezért lehetett a lock
Mintha feloldották volna, vagy nem tudom. Egy biztos, én nem nyúltam hozzá mostanában.

Steve

(#1779) Intruder2k5 válasza SteveBeard (#1778) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Router újraindulás miatt nem kapsz snr lock-ot szerintem...

(#1780) dchard válasza Intruder2k5 (#1779) üzenetére


dchard
veterán

Attól biztosan nem.

Elméletileg a DSLAM tud különbséget tenni tényeleges szakadás és táp vagy telefonkábel kihúzás között is, kérdés hogy tényleg így van-e.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1781) SteveBeard válasza dchard (#1780) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Elég sokat kísérleteztem, mire sikerült valamennyire kiismernem magam ebben a linuxos világban. Volt itt modem újraindítás bőven, mivel másképp nem jött össze, (nem volt netem.) Csak az áramtalanítás segített.
De a lényegen ez nem változtat. Nem nyúltam a routerhez, mivel olyan helyen van, hogy nehéz lenne közvetlenül csatlakozni hozzá. És az új Openwrt-ben már rég nem tudtam hozzáférni routeren keresztül. Megszűnt az ip-aliases lehetőség. Ma csinálta meg nekem Alex. Rögtön rá is néztem a modemre és meglepődve, meg persze örömmel is konstatáltam a pozitív változást. Csak, mint érdekességet említettem.
Egyébként a modem az új helyen, a megfelelő kábelezéssel és Dchard firmware-vel, amit ezúton is köszönök teljesen stabil, nem is emlékszem, hogy mostanában szándékosan ki kellett volna kapcsolnom.
Bocs a hosszú off-ért!

Steve

(#1782) microtus


microtus
csendes tag

Hello,
Pár napja engem is hívtak telefonon és rábeszéltek családi 15-ről a netmánia m 20 csomagra. Jeleztem, nem igazán értem, hisz már a 15-s csomag is „saját felelősségre” lett meghagyva, mert vonalminőségre hivatkozva kb. 2x már csökkentették volna, menet közben. Az volt erre a válasz, hogy kéremszépen ez be van mérve, mit gondolok én, akkor fel sem ajánlanák most nekem. Oké, szuper. Nekem ugyan se sms-ben, se emailben értesítés nem történt a váltásról, de a minap 1x megszakadt a net és onnantól a feltöltésem 1Mbit lett, a letöltés nálam sem változott. Viszont kíváncsiságból kipróbáltam 1% Target SNR margin mellett, és így látványosan, stabilan (csúcsidőben is) megnőtt a letöltés. Közben olvastam itt az SNR lock-ról és most nem vagyok boldog, fene egye meg , nem mertem úgy hagyni. Vagy egy 20m-s profilnál ez nem lenne gond?
1%

70%

100%

(#1783) dchard válasza microtus (#1782) üzenetére


dchard
veterán

1%-os marginnal jó esély van a lockra, jól tetted hogy 70%-ra visszaraktad. Bárki bármilyen csomagban kaphat lockot egyébként. Én arra tippelek, hogy 6dB a minimum margin a DSLAM-ben, az alatt kapható a lock meg az ipari mértékű ID is, de ez csak educated guess.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1784) microtus válasza dchard (#1783) üzenetére


microtus
csendes tag

Köszi! Akkor marad így. Egyébként a mit lehet mondani a vonalra, van értelme T-nél nyöszörögni a downstream miatt, vagy ez már nem lehet gyorsabb? 321b modem, 1.9fw

(#1785) dchard válasza microtus (#1784) üzenetére


dchard
veterán

Ez nem lesz gyorsabb, elég szép a spektrum és a csillapítást tekintve örülhetsz ennek az eredménynek.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1786) rétisün


rétisün
veterán

futtattam a DMT-t délután az általad javasolt beállításokkal, itt a végeredmény, mi a véleményed? mit kéne (ha kell) állítani, finomhangolni?

köszönöm az eddigi segítségedet! :R

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1787) dchard válasza rétisün (#1786) üzenetére


dchard
veterán

Teljesen jó ez a vonal, valószínűleg ki lehetne belőle hajtani 15-17megát a mostani 12 helyett, illetve az1mega uplink is meglenne.

nem kell állítani semmit.

Egyetlen egy dolog szúrt szemet: a nagyon sok uplink bitswap, de az lehet mérési hiba is.

Most elégedett vagy? Nincs szakadozás vagy ilyesmi? (az adatok alapján nem látok problémát)

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1788) rétisün válasza dchard (#1787) üzenetére


rétisün
veterán

így a 321B-s modemmel nincs szakadozás, stabil a vonal, még routerrel is.
ha jól emlékszem, mintha lett volna róla szó, hogy meg lehet nézni a modem webes felületén, hogy voltak-e szakadások/újrakapcsolódások, amit esetleg észre sem vettünk a gépnél ülve. hogy tudom ezt megnézni?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1789) dchard válasza rétisün (#1788) üzenetére


dchard
veterán

Belépsz a webes felületre és a nyitólapon összehasonlítod a DSL uptime-ot a modem uptime-mal. Ha nyagyjából stimmel akkor jó (nem fog másodpercre megegyezni).

Ezen kívül a status --> dsl status menüpontban alul az Info gomb kimenetében ha a LOS értéke 0 akkor nem volt szakadás.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1790) rétisün válasza dchard (#1789) üzenetére


rétisün
veterán

kösz! :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1791) microtus


microtus
csendes tag

Felmerült, hogy a jobb minőségű elérés érdekében a T.com „erősítőt” telepít a központ és a lakóhelyünk közé valahol félúton. Ha ez igaz, mennyiben lehet ezt majd érzékelni? Jelenleg kb. 1,3 km van a központ.

(#1792) szhunor


szhunor
tag

Üdv !

Kaptam a T-Home-tól egy D-LINK DSL-360R T1E (fekete) ADSL2+ Modemet, 15 Mbps-os ADSL net van bekötve, bekötöm a modemet és csak kb. 5,6 Mbps-os sebességre hajlandó. Kicseréltettem garanciába, ugyanez a jelenség, T-Home-ot hívom, azt mondják, hogy újra indítják a vonalat, várjak, összekötöm , ugyanúgy 5,6 Mbps. Kicseréltettem 2x, szóval ez már a harmadik modem volt, zsír új és semmi változás,
Előkaptam a régi D-Link 360R (ezüst) ADSL2+ modemem, és egyből megy 14,8 Mbps sebességgel.
Másnap kijön a T-Home szerelő, nézegeti, hoz egy másik DSL-360R T1 modemet (fekete) megint 5,6 Mbps, azt mondja, hogy sima ADSL-be áll be csak a modem.
Megméri a vonalat a saját kézi számítógépén 14,x Mbps a sebesség.
Nem ért semmihez, nem csinált semmit, elment, majd jön, azóta is jön.........

Beléptem a Menüjébe a DSL-360R T1E (fekete) modemnek, és minden opció be van pipálva, ugyanígy.

De mégsem hajlandó nagyobb sebességre.

Mi lehet a gond, mi lehet a megoldás ? (FW frissítést nem csináltam rajta)
Köszi előre is.

Jiayu G4 Advanced Black 2GB/32GB

(#1793) trance89 válasza szhunor (#1792) üzenetére


trance89
őstag

rakd fel rá (a T1E-fekete modellre, a régebbi ezüst verzió nem támogatott) dchard fw-jét és garantáltan menni fog annyival amennyivel kellene, a gyári fw egy bugos foshalmaz

[ Szerkesztve ]

(#1794) pszichiater


pszichiater
senior tag

Valaki mérne nekem egy közvetlen szerver pinget, aki már az új 20/1-es csomagban van?

Paraméterek itt: #1766

Az egyszerűség kedvéért: 85.236.105.25

köszi
üdv: pszichiater

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#1795) hun005a


hun005a
tag

Valaki tudna adni egy linket az 1.9-es szofthoz mert sehol nem találom

köszi

(#1796) trance89 válasza hun005a (#1795) üzenetére


trance89
őstag

a cikk 2. oldalán vastag betűkkel ki van emelve

(#1797) hun005a válasza trance89 (#1796) üzenetére


hun005a
tag

Rendben,akkor ha te onnan le tudod tölteni kapsz egy piros pontot :Y

(#1798) csixy válasza hun005a (#1797) üzenetére


csixy
addikt

Ez a link most tényleg bexart.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#1799) hun005a válasza csixy (#1798) üzenetére


hun005a
tag

Neked nincs meg?
Nem tudod átküldeni?

(#1800) scansat válasza hun005a (#1799) üzenetére


scansat
tag

na nee, nekem is kellene. Valahova töltse fel. Épp ma akartam én is frissíteni. Kinyomtattam az evangéliumát, mondom penre leszedem ami kell, erre halott a szeró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.