Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) ufocsalad válasza dchard (#1850) üzenetére


ufocsalad
tag

Elég újak még nálunk ezek a csomagok, ráadásul csak december közepétől tudok
mérni műszerrel közvetlen központban, ha érdekel valakit az értékek.

Csak Argus 144+ -al és Dlink 321B-vel rendelkezem

(#1852) JamesWagner


JamesWagner
csendes tag

Íme, a hétfőn küldött, specifikációkkal és adatokkal alátámasztott e-mailemre ez a pofátlan válasz érkezett:

"Kedves *********! Kollégáink megvizsgálták a vonalat és azt
a tájékoztatást adták, hogy a mért
sebesség megfelel a jelenlegi
csomagjának, azonban ha ez így nem
elfogadható az Ön számára, akkor a
csomagváltást tudjuk javasolni a 10 Mbit/ s sebességű csomagra. Megértését köszönjük. Üdvözlettel:
Pósafalvi Péterné"

Még meg sem említették hogy foglalkoztak volna a csomag valódi aktiválásáról, kapok amit kapok oszt osszam be.

Szerintetek ezzel lehet mit kezdeni? Vagy jobban járok ha valóban hagyom?

(#1853) ufocsalad válasza JamesWagner (#1852) üzenetére


ufocsalad
tag

Ha nem járt le a hüségidőd meghosszabbíthatod a 15megát

a husz gondolom már nem megy el nálad a 15m meg már kivezetett csomag

[ Szerkesztve ]

(#1854) dchard válasza JamesWagner (#1852) üzenetére


dchard
veterán

Világosan leírtad a leveledben, hogy ez nem a 20megás előfizetéshez tartozó profil és ezt írták vissza?

Hát az apjuk ..szát.

Én visszaírnék valami ilyesmit:

Kedves Péterné!

Önök nem értenek meg engem. Tisztában vagyok az ADSL rendszerek limitációival, ebben az esetben nem erről van szó. Egyértelműen látszik az előfizetői oldalon is, hogy a jelenlegi portbeállításom egyértelműen a régi 15megás családi csomaghoz tartozó értéken áll, és nem a jelenlegi előfizetésemnek megfelelő 20megás Netmánia M csomagén. Kérem, hogy ellenőrizzék a DSLAM portom beállítását, mert biztos vagyok benne, hogy a profilt nem váltották át az új csomagnak megfelelőre.

Biztosan nem hagynám annyiban, gyakoratilag hazudnak és megpróbálnak átverni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1855) dchard válasza ufocsalad (#1851) üzenetére


dchard
veterán

Dlink 321B az én szoftveremmel + DMT-vel mindenre elég, maximum nem olyan kényelmes, mert kell hozzá laptop meg táp. :) Annyit az Argus sem tud, mert nincs benne delta SNR monitor ami azért jó ha van. Érdekes amúgy, hogy több az Argusnál jóval drágább műszerrel is dolgoztam, de maximum a bitallokációs tábla értékeinek a váltázását tudta mutatni a műszer és azt is csak extra licenszdíjért...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1856) ufocsalad válasza dchard (#1855) üzenetére


ufocsalad
tag

A kényelem nem számit mert a müszer előtt is igy csináltam és van szünetmentesem is.
Viszont megmagyaráztad, hogy miért nem segitenek a müszer grafikus ábrái. :U

(#1857) dchard válasza ufocsalad (#1856) üzenetére


dchard
veterán

Be kéne szállnom erre a piacra :)

Nem tudnak sem delta SNR-t, sem delta BAT-ot, sem tartós QLN-t, sokszor még egy rendes frekimenetet sem.

BCM alapú modememkből (pl: 321B, 360R T1E) telneten több infót lehet kiszedni, mint az Argusból, ez elég gáz az áraikat elnézve...

Ja amúgy megsúgom, hogy hozzájutottam a BCM dsldiag alkalmazásához, amiben elég sok mindent lehet mérni, de sajnos az általunk használt platformra nem jó, mert a szerver oldal ami a modemen fut, hiányzik a forráskódokból. Most egy VDSL2 modemre írok szoftvert, abban bennevan, és működik is vele. Az már tényleg professzionális, lehet vele csinálni mindent, még konstelláció monitor is van benne ami elég durva.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1858) ufocsalad válasza dchard (#1857) üzenetére


ufocsalad
tag

Talán azért mert azokhoz az adatokhoz kellene egy kis tesztidő is, :U nem?

Van Vdsl modemed :Y ?.
Elég drága cucc volt amikor nézegettem, olcsóbb volt venni egy planet VC230-as routert.

(#1859) hun005a


hun005a
tag

Az mitől van hogy 360R T1 összekötöm a számítógéppel és sárga felkiáltójel van valami 169.254.91.5-ös IP cím de betárcsázóval megy a net,most is úgy vagyok
Ja és persze nem is tudok belelépni a modembe.

[ Szerkesztve ]

(#1860) hun005a válasza hun005a (#1859) üzenetére


hun005a
tag

Fix-re tettem az IP címet így ok

(#1861) hun005a


hun005a
tag

100%-os SNR beállítás jelenleg

(#1862) ufocsalad válasza hun005a (#1861) üzenetére


ufocsalad
tag

Ez nagyon szép, nálunk ha a 15M menne ilyen SNR-el összetenném a kezem.

(#1863) dchard válasza ufocsalad (#1858) üzenetére


dchard
veterán

Nem tesztidő kell hozzá, hanem tudni kell pontosan mit jelentenek, nameg az összefüggésüket. Ez olyan mint a csillapítás: a szerelők többsége tudja, hogy mi az, de nem tudja a helyén kezelni: pédlául 30dB-s vonalon láttam már 10megával sem menő DSL-t, meg 15-16megás stabil kapcsolatot is. Mi volt az összefüggés? A zaj, de ezt a szerelő nem tudta, így nem is vizsgálta. Csak annyit tud, hogy ha 30dB vagy nagyobb a DS csillapítás akkor már hűha, pedig ez nemigaz.

VDSL2 modemem van, a British Telecom openreach nevű szolgáltatásként értékesíti ezeket, úgyohgy mindig van az E-bay-en. Én ezért postával együtt fizettem talán 7ezer Forintot. Van neki 2db LAN portja ami jó a diagoláshoz, meg van neki két TTL soros konzol portja is, szóval pont ideális.

Úgy lehet találni, hogy Openreach vagy Huawei HG612 névre rákeresel E-bay-en.

MOD: most elég drága: 40dollárért van, de ez is 9.000 HUF alatti összeg.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1864) ufocsalad válasza dchard (#1863) üzenetére


ufocsalad
tag

melyik diagram mutatja tisztán csak a zajt ? :B a QLN ?

Előfordulhat hogy a városban nem fogok találni ~tiszta törzsérpárat? :F

(#1865) dchard válasza ufocsalad (#1864) üzenetére


dchard
veterán

A QLN mutatja a "tiszta" zajt. Ezt a vonal inicializálása előtt méri a modem, amikor még "csend" van rajta. Ez is a neve: Quiet Line Noise vagyis csendes vonali zaj. Tehát nincs benne a saját DSL semmilyen szinten, viszont minden más: AM sávú zajok, áthallási zajok, RFI stb. minden más igen. A probléma az, hogy csak a trainelés előtt mér bele a vonalba 1-2 másodperc erejéig, de azt legalább az egész spektrumban.

Például ha a QLN tiszta de mégis beszakadást látunk az SNR/BAT térképeken, akkor tudhatjuk: az érzékelt zavarforrás a traineléskor még nem volt jelen (az SNR és BAT többé kevésbé valós idejű, 1-2 másodpercenként frissül).

Állítólag valahogy rá lehet venni a modemet, hogy folyamatos QLN mérést csináljon, ami egy delta QLN-t előállító szoftverrel komoly fegyver lenne. AKár napokra ott lehet hagyni, és a végén kielemezni, hogy milyen random zajok voltak. Ez a legnagyobb kihyvás amúgy: az időben változó zajok kiszűrése.

Külföldön például régiónként használnak különböző maszkokat, ahol ismert RFI források vannak, és az ismerten rossz vagy periódikusan rossz csatornákat eleve kizárják. Pl. kistérségi AM rádiók.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1866) ufocsalad


ufocsalad
tag

Elég sok beszakadásos kapcsolat van, némelyik több sávon is. Vagy például nagy terjedelemben tarajos/szálkás.

Ha ugrálnak a hasznos cellák az okozhat csomagvesztést, képkockásodást?
mert az szinte követhetetlen mert az ANMS nem rögziti (néha még a szakadást se)
és mindig akkor csinálja amikor nincs ott az ember.

(#1867) dchard válasza ufocsalad (#1866) üzenetére


dchard
veterán

Amit jó ha tudsz:

Budapesten a legzajosabbak a vonalak és nem csak az áthallási zaj miatt: itt működik a legtöbb AM sávú rádió.

A másik: a döglődő régi 360R modemeknek (szürke) jellemző hibája, hogy egy rettentően zajosnak tűnő spektrumot mutatnak, főleg a közepén, felső harmadában, de ez modem hiba. Ahol szélessávú zajt látsz, és ilyen modem van azonnal legyen gyanús a régi szutyok modem. Meg ha bármi baj van akkor is. A legtöbb esetben a modem a ludas.

A cellák amikről beszélsz az ATM rétegben mennek (Layer 2), mi keretről szoktunk beszélni (Layer 1).

Ha csak kozkásodik a kép, de nem megy el az adás és indu újra a box, szerintem inkább nem javítható bithiba miatt lehet. UGye ilyenkor kéne az ID-t felhúzni az égbe, de ezzel megszivatod a usert, mert a neten meg nagyon megnőne a késleltetés. VDSL2-ben erre találták ki a dual latency módot: az egyes streameket külön tudja kezelni a fizikai rétegben is, és tud nagyobb redundanciát adni az IPTV-nek mellette meg kis késleltetést a netnek. Ilyet az ADSL2+ nem tud.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1868) ufocsalad válasza dchard (#1867) üzenetére


ufocsalad
tag

Sejtettem , hogy valami itt Pesten nem kerek. :U

Az ~uj fekete 360R-be meg nem látok bele (sm50b)

Megkövetem a cellákat/kereteket.

A Vdsl nekünk meg uj és ebbe sem mélyedtem még el :B
a planet routert meg az Argust összekötöttem brahibol és kiprobáltam néhány profilt
(az ISDN30a profillal 128/128Mbit-el pörögtek )

(#1869) dchard válasza ufocsalad (#1868) üzenetére


dchard
veterán

"Az ~uj fekete 360R-be meg nem látok bele"

Felmegy rá az általam írt firmware, csak nem az kell mint a 321B-hez. Told fel rá és már lehet is diagolni :)

" Vdsl nekünk meg uj és ebbe sem mélyedtem még el"

Ahogy nézem ADSL-ből is van még mit tanulni :)

"az ISDN30a profillal 128/128Mbit-el pörögtek"

A név helyesen: Profile 30a.

A Telekom a saját hálózatán Profile 17a-t és talán 8a-t használ.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1870) Kommy


Kommy
veterán

Szereztem egy ilyen modem-et, hogy meg tudjam nézni rendesen a vonali adatokat ez jött ki:

Csináltam mégegy képet ott az up-nál az snr 22.6

[ Szerkesztve ]

(#1871) dchard válasza Kommy (#1870) üzenetére


dchard
veterán

Rendelhető rá 20megás csomag, de csak az uplink fog gyorsulni, ott kijön majd az 1mega, de lefelé irányban maximum 1-2megával lesz gyorsabb.

A nagyobb feltöltés és a csökkenő árak miatt megérheti a váltás.

SNR marginhoz hozzányúltál?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1872) Kommy válasza dchard (#1871) üzenetére


Kommy
veterán

Nem nyúltam semmihez. Csak felraktam a firmware-t és beállítottam az adsl-t.

20-asra nem akarok váltani mert nem érne annyit jelenleg 3600Ft-ot fizetek a 10-esért a 20-as meg lenne 6000Ft és az azért sok, hogy a feltöltés nőjön csak.

Ráadásul ugya azért vettem a modemet, mert közben szakadt a net és ezt akarom majd kideríteni, de csak akkor tudom, ha senki nincs itthon, nem akarok senkit megfosztani a nettől.

Amúgy egy Pirelli hgw-van használatban, a voip telefon miatt. (igaz használva nincs a telefon), tehát lehet majd marad a D-Link modem a hgw helyett.

Majd csinálok hosszab tesztet is, ami furcsa, hogy láttam az UP-nál 8x-es snr-t is, ami szerintem nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#1873) dchard válasza Kommy (#1872) üzenetére


dchard
veterán

Ha van telefonod, akkor az új csomag 1 év hűséggel csak 4890 Forint, nem 6000:

http://www.t-home.hu/lakossagi/internet/dijcsomagok

és ezek a normál árak. Ha van konkurencia akkor meg ugyanez 3150Ft és amennyit most fizetsz, szerintem nálatok is a konkurenciás árak érvényesek. Netmánia S ről ávlthatsz Netmánia M-re hűségidőn belül is még akkor is ha olcsóbb lesz a havidíj. Én megnézném My-thome-ban mi az ami elérhető.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1874) Kommy válasza dchard (#1873) üzenetére


Kommy
veterán

Nálunk az S az 2450-be kerül
az M pedig 4690-be

két év hűséggel csak ugye erre rájön még a telefon ami 1150 FT

Tehtá 3600 és 5840Ft-ra jön ki pontosan a csomag ami már azért sok, és bőven elég a 10Mbit-es letöltés (nekem az 5 is leég volt), feltöltés lehetne nagyobb, de többet meg nem nagyon akarok fizetni.

Ráadásul míg nem jelentkezek be addig elérhető az M csomag is, de váltani már nem tudok rá bejelentkezés után. Sőt szomszédunk volt benn neki eddig családija volt és nem engedték neki M csomagra váltani, csak S-re. Sőt most már semmilyet nem tudnak :DDD

(#1875) ETOM


ETOM
addikt

Hali. Miért van az, hogy beállítottam ahogy kell a dolgokat mégse olvas ki egyik szoftver se semmit? 360T modem ADSL2+ firmwareval. Régen volt egy 360R azzal ment. Nincs router simán csak a modem.

Pl itt egy kép OrbMT-röl.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#1876) ETOM válasza ETOM (#1875) üzenetére


ETOM
addikt

Csak sikerült. Mondjuk azt akartam kérdezni, hogy ebből látni e valamit vagy stb. Rendeltem egy 20 megás csomagot mert úgyis olcsóbban jövök ki (most 15 megás hűség nélkül thome), de számolok vele, h nem lesz gyorsabb lehet.

(#1877) hun005a válasza ETOM (#1876) üzenetére


hun005a
tag

Ha sebességnövekedést akarsz másik modem kell (360R T1 a fekete vagy 321B)
Igaz hogy a 360T is elvileg tudja ADSL2+ de 15-16Mbit-nél tovább nemigen ment nekem se.
Emezekkel ha minden klappol 18-19-et ki lehet facsarni meg az up is jobb lesz egy kicsit.

(#1878) ETOM válasza hun005a (#1877) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi szépen, h válaszoltál itt is és thome fórumon is (ha jól láttam nick egyezik) :)
Igen utánaolvastam meg átnéztem itt hozzászólásokat is mindenképpen beszerzek majd egy ilyen modemet amit írtál. :R

(#1879) dchard


dchard
veterán

Na kedveskéim úgy néz ki, hogy csinálok még egy 2.0-ás végleges verziót a firmware-ből, úgyhogy jöhetnek az ötletek, hogy kinek mi hiányzik belőle.

Ami eddig összeállt:

1. Nyitólapon az ID kijelzési bug javítása (256 felett NA-t ír).
2. Nyitólapon lesz még Delay és INP kijelzés.
3. Próbálom megoldani, hogy az összes fontos adatot le lehessen tölteni egy ZIP fájlban, ez egy régóta várt funkció.
4. Ha minden jól megy lesz benne a BERT teszt mellett egy QLN monitor funkció is amivel nagyobb idősávot is át lehet majd fogni, erre nem vállalok garanciát, illetve a DELT módot is megpróbálom implementálni.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1880) realexecutor


realexecutor
csendes tag

Sziasztok!

360R T1 modemem van. Vonali infokat szeretném megnézni, de valamiért nem megy. Router nélkül modembe van dugva hálókábel, IP címet, alhálózati maszkot meg átjárót átírtam. Modem webes felületére (meg telnettel is) be tudok lépni, de ORBMT-vel nem tudok kisajtolni belőle semmit. Hasonló hibaüzenettel mint ETOM-nak volt. ETOM neked mivel sikerült megoldani? Vagy mit csinálok rosszul?

Másik kérdés, Dchard féle firmware frissítéssel kapcsolatban, az eredeti firmware-t nem találom sehol. Addig nem kezdenék el frissítgetni, amíg nincs meg az eredeti.

Köszi a segítséget!

(#1881) dchard válasza realexecutor (#1880) üzenetére


dchard
veterán

360R t1-hez nincs gyári firmware, nem lehet visszaállni rá.

A 360R t1-ből csak az általam írt szoftverrel és a DMT nevű alkalmazással lehet kinyerni adatokat a leírásban szereplő módon.. A korábbi úriember 360T modemhez használta az OrbMT-t.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1882) StSanya válasza realexecutor (#1880) üzenetére


StSanya
őstag

1., 360R T1 NEM megy az OrbMT-vel (sem a SpeedModem-el), csak a DMT-vel firmware frissítés UTÁN!
(A megkérdezett fórumozónak 360T típusú modemje van, 360T != 360R T1)

2., A 360R T1-nek a Dlink nem tette elérhetővé a firmware-ét, így (egyelőre) nem tudsz visszaállni a gyárira, ha megfrissíted a DChard félével. De nem is akarnál visszatérni... :)

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#1883) realexecutor válasza StSanya (#1882) üzenetére


realexecutor
csendes tag

Köszi a válaszokat!

Csak azért habozok az átállással, mert szolgáltatóé a modem és félek frissíteni, úgy hogy nincs visszaállási lehetőség... bár lehet kutyát se érdekli a szolgáltatónál, hogy mi van a modemmel...

20megás csomagom van (eddig 15megás volt, lejárt hűség és 20as olcsóbb is volt mint eddigi 15, meg 15ös meg is szűnt...). A modem ilyen statisztikákat mond:

[link]

Ennyit bír a vonal vagy esetleg DChard féle firmware-el többet is ki lehet sajtolni belőle?

[ Szerkesztve ]

(#1884) dchard válasza realexecutor (#1883) üzenetére


dchard
veterán

Uplink irányban kapod a maximumot.

Lefelé szerintem 1-2megát még ki lehet hajtani belőle SNR margin 70%-ra csökkentésével, de vannak nem javítható hibák, úgyhogy mindenképpen frissítened kéne és megcsinálni a vonaldiagnosztikát. Valószínű a lakás/ház kábelezésére is rá fér egy kis ráncfelvarrás. Diagot csináld meg a leírás szerint (frissítés után) és segítünk a továbbiakban.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1885) realexecutor válasza dchard (#1884) üzenetére


realexecutor
csendes tag

Feltettem a firmware-t. DMTben készített kép:

[link]

70%ra állítottam az SNR margint. Egy picivel nagyobb sebességel szinkronizálta magát mint a korábbi firmware-el. Mivel lehetne még javítani a dolgot? Falakban telefonvezeték cseréje sajnos nem nagyon opció...

Köszi!

(#1886) StSanya


StSanya
őstag

Ma sajnos le kellett a szolgálatból váltanom a jó kis 321B-met... :O ((Story)

Szerencsére van egy 360R T1E-m... :))

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#1887) hun005a válasza dchard (#1879) üzenetére


hun005a
tag

A frissítés után nekem a power led nem világított folyamatosan csak időnként bevillant.

(#1888) tomi319 válasza dchard (#1879) üzenetére


tomi319
tag

Szerintem a ledeket is érdemes lenne felvenni a listára, ha megoldható. :) Nekem már nem 1x jegyezték meg hogy mi baja van hogy pirosan világit XD

(#1889) dchard válasza StSanya (#1886) üzenetére


dchard
veterán

Kb. 50 Forintból javítható. Teteje gondolom végig rajta volt... Nálam ugyanennyit ment fedél nélkül, és semmi baja. Pedig kb. 4-500-szor újra is programoztam rajta a flash-t :)

Többieknek: a LED nem lesz megoldva, mivel a gyári LED river nem használható forrás híján, ezt szerintem már megbeszéltük. Viszont várok további ötleteket.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1890) dchard válasza realexecutor (#1885) üzenetére


dchard
veterán

Ez ennyit megy. Mivel a spektrum ép sz SNR margin csökkentést is ellőttük, így nem maradt már semmi.

Hagyd így.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1891) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Sikerült Win 8 alatt beállítani az ip-t, átjárót és a maszkot, és elértem weben a modem admin részét, de nem jó a jelszó. Próbáltam: root/0000, admin/admin, admin/bridge, admin/root, admin/000, root/admin, root/bridge és ezek nagybetűs változatait, amiket a hozzászólásokban találtam.
Enternet volt a net kiépítője, t-home adta a vonalat. Mi lehet a jelszó? Csak egy dmt tesztet akarok csinálni.

Ez a felület jön be a 192.168.1.1-re: http://kepfeltoltes.hu/121201/dlink_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#1892) Intruder2k5 válasza Mikeee89 (#1891) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Gyári firmware-el nem fogsz DMT tesztet csinálni!

(#1893) dchard válasza Mikeee89 (#1891) üzenetére


dchard
veterán

Ahhoz a modemhez OrbMT kell Avalacnhe SAR módban.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#1896) ETOM válasza ETOM (#1895) üzenetére


ETOM
addikt

Na végeztem ennyit sikerült kihozni 360t -böl Routertech-el :) következőnek jelentkezek ha meglesz az új addig is az upload jobb lett legalábbis minimálist.. :))

(#1897) Mikeee89 válasza dchard (#1893) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Megvan az orbmt, de a jelszót (ha nem írok vagy rosszat írok a refresh-re authentication error) még mindig nem tudom, beállítottam avalanche sar módba, beírtam a 192.168.1.1 ip-t neki. Kifejtenéd bővebben mit tegyek? Nem nagyon értem.

[ Szerkesztve ]

(#1898) Mikeee89 válasza Mikeee89 (#1897) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Egy fórumozó megmondta a helyes jelszót. Dlink/Bridge.

(#1899) lemusz válasza dchard (#1879) üzenetére


lemusz
addikt

Üdv dchard! Talán emlékszel rám, nekem a ping csökkentése a herótom. Ezzel kapcsolatban kérnék mindenféle/akármilyen fejlesztést az új firmwarebe. Ez így elég tág tudom, de biztos vagyok benne, hogy valami majd eszedbe jut. Egyébként 200-as targettal ugye visszadobott 64-es download Path-be, de azóta 220-at használok és nem dob vissza magasabb path csoportba. Tehát valahol ott 200-220 között lehet a vízválasztó. Köszi. ;)

(#1900) dchard válasza lemusz (#1899) üzenetére


dchard
veterán

A késleltetés csökkentését nem nagyon lehet toább fokozni. H az ID-t lehetne állítan, az jó lenne, de erre még a BCM saját mérnököknek fejlesztett diag toolja sem képes.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.