Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#520) Kobe válasza Cyberbeni (#518) üzenetére


Kobe
veterán

akkor leírom részletesen, hátha úgy megérted, de ismerve a kákán is csomót mentalitásodat, vannak kételyeim :)

DPS support kari vagyok, csak és kizárólag 3-4es partiban játszok. Egy teljes act 3 runra 30-max 40 percet szánunk, Cydea Azmodan beleértve, a legfőbb pályarészek kipucolva. A csoportban alap mindenkinél a 24 movement speed, és az elitekre megyünk, a kisebb trashmobokra csak akkor ha útban vannak.

Ilyen helyzetben nekem azt is kell néznem, milyen hozzáadott értéket tudok adni a csapatnak - egy helyen kell tartani az eliteket, hogy a melee karakterek tudják tankolni, illetve ne menjen idő azzal hogy a fast elitek után szaladgálsz. Üthetem én multishottal, ha azon kívül semmi extrát nem tud hozzáadni, 165% weapon damage, azt csókolom.

Egy elit pakk 3-4 monszta, a multishot lövedékeinek fele menne a lecsóba nálam . Az elemental arrow meg szétválik 3-4-re, bőven elég az elit pakkra magára, ad minimum 270K critet (szemben a multishottal ami nálam 170-220 között ingadozik) és még le is lassítja a többieknek akik szintén gyorsabban tudják így darálni, mert egy helyben marad, nem kell kerülgetni a chaineket, stb. Hidd el, nem élnek azok sokáig, és ezek amiket írok, baromi nagy komparatív előnyök kooperatív játékban.

Btw, épp ezt mondom, hogy az elemental arrow 155% + jön rá 15% még ha frost nova van, és még ad 13%-ot a tegezem. Ez együtt 183% minimum, ez nálam 20% difi, nekem ennyit megér hogy lecseréltem a multishotot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.