Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Thrawn válasza proci985 (#693) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap vagy tegnapelőtt lett meg az összetaposott 100M gold :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#702) nierthen válasza proci985 (#693) üzenetére


nierthen
tag

mpl6-on a jelenlegi set upommal 36,5k life-al és kb. 350 allressel a három bosson 1x haltam. egy pörgettyűbarbal meg egy tankbarbal voltunk hárman. még annyi, hogy akkor még egysocketes volt a mantim, valamint egy szintel kisebb kavicsok voltak az inna gatyámban. szóval lehet itt ügyesnek lenni alacsonyabb hp-val is. a teljességhez az is hozzátartozik, hogy szerintem az armorom elég jó , az allrest keveslem, csak minden egyes pont iszonyatosan fáj goldban...

Nierthen#2767

(#703) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Hellfire ringgel DPS Unbuffed: 198k. Nem is olyan rossz :)
Szerintem most egy kicsit leállok a fejlesztéssel. El jutottam oda, hogy csak úgy tudok értelmes módon (ez alatt úgy értem nem több 10000Ft-al) fejleszteni úgy, hogy maradjon HP és all resist.

Egy megoldás még van: hellfire ringet lecserélni. De egyelőre azt nem akarom a +EXP miatt.

⭐ Stella

(#704) Agro válasza proci985 (#699) üzenetére


Agro
senior tag

Nem kell oda annyi... Nekem soloban siman megy MP8 viszonylag keves halallal 370 AR 40K HP. Uberezes ezen a szinten mindig partyban megy es ott is csak Kule tud neha beszivatni.

(#705) Kava Csoki


Kava Csoki
csendes tag

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy egy sikeres tegnap után összegyűlt megint egy kis pénz, és javaslatokat szeretnék kérni, mit is fejlesztenétek Ti a gear -emen.
Elképzelésem van, de kíváncsi vagyok más szemszögből is a történetre :)
Ja a keret egyelőre 120M.
Előre is köszi!

(#706) Thrawn válasza Kava Csoki (#705) üzenetére


Thrawn
félisten

Én néznék egy másik amulettet több crittel, Witching Hour övet és allreses Inna gatyát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#707) buherka válasza Kava Csoki (#705) üzenetére


buherka
addikt

Visszatöltés ügyileg hogy állsz? Egy deka LS vagy LOH nincs semmiden sem. Erre gondolj mikor fejlesztesz. Főleg magasabb MP-nál már előszeretettel tolja be a rendszer a reflectes eliteket.
MP5-ön amikor megyek szinte minden 3. elit horda reflectes.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#708) proci985 válasza buherka (#707) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja, mp4-mp5 körül a reflect kezd csúnya lenni, azaz gloom+shadow power sem biztos elég. smoke screen segít, de az meg eléggé erőforrásigényes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#709) buherka


buherka
addikt

Más...

Ismét beigazolódott, hogy kalap szarcsit nem ér a Magic find.
MP3-on valor 0-val ez esett most hajnalban...(persze egy csonti mob-ból, nem is elitből.)

Elég csúnyácska árak repkednek az AH-n 300 feletti dex-el ezek a tegezek. Főleg Elemantal és Hungering arrow bónusszal.
Mondjuk nem tudom hogy ki ad ki ezért 100millákat. :F
Fingom sincs mit csináljak vele. :F

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#710) Agro válasza buherka (#709) üzenetére


Agro
senior tag

Ha lenne most 200M-am mar at is vennem toled...

Per pill 80at tudok erte ajanlani :(

[ Szerkesztve ]

(#711) radi8tor válasza buherka (#709) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

150M körül vettem az enyémet (bid). Azon 20% AS van, a tied nekem már mínuszos lenne. Szóval ez is olyan 120M..

Szép fogás. Valakinek biztos kell majd. :K

⭐ Stella

(#712) Rém


Rém
tag

Így állok jelen pillanatban:

DPS:
Alap (passzívok nélkül): 101.815
+Archery: 116.045
+Steady Aim: 139.254
+Sharshooter: 225486

Res ek 400-600 között
Chc: 49,5
Chd: 312

Mivel még mindig előnyben részesítem az Uzit a Bren puskával szemben: AS 2,73
Nem nyugszom amíg a 3 attack/sec-et el nem érem!

Van még mit cserélni, úgyhogy megy ez feljebb is, viszont hiába esik a legend rogyásig, alig lehet valamit eladni, így egy upgrade, főleg most, hogy már csak a tizenhúhúharmincszáz millió egy egy item elég időigényes.

(#713) radi8tor válasza Rém (#712) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Windforce-ot használsz vagy két egykezest?

⭐ Stella

(#714) Rém válasza radi8tor (#713) üzenetére


Rém
tag

Calamityt. Meg tegez van bent mellette. Deads Man.

[ Szerkesztve ]

(#715) buherka válasza Agro (#710) üzenetére


buherka
addikt

Jól van...észben tartom. Egyenlőre nem adom el, mert nekem is dob nem keveset. Csak kár hogy nincs rajta life reg, mert azt nagyon szeretem. :B A másik Dead Man-en van 320life reg-em.
Még szórakozok vele, aztán majd korporálunk a dologról... ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#716) radi8tor válasza buherka (#715) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elég nagy luxus a life regen egy Quiver-en.
Minden cuccnak megvan a szerepe. Bár sokan eltérnek ettől és pl ilyen tárgyakon pótolják Vitality-t.
Az "ilyen tárgyak" alatt most például ring-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#717) buherka válasza radi8tor (#716) üzenetére


buherka
addikt

Én meg a tiéddel buknék nem kevés vitát.
Dex 305
Vita 246
AttS 20

Az enyémen 19-el több dex van és 48-al több vita...ráadásként ez Elemental Arrow bónusz-os.

Neked meg pont a vita-ra kéne kicsit gyúrnod, mert az eszméletlen kevés neked. Fel kéne tornásznod 40-45k környékére.

Nézegettem most így az AH-t az a 120M amit mondtál az nagyon karcsú lenne. 19% AttS-es van fenn hasonló de azon a Vita és a Dex is kevesebb mint az enyémen. Ez van fenn 400M-ért.
Az másik dolog hogy bid-re elhoztad a tédet...ahhoz nagy mákos kocka kell, hogy kifogj egy ilyent.. De BO-ot ne hasonlítsd össze a bid-el.

Szerk...
Hiába luxus a life reg a tegezen, de rohadt jól jön, ha kicsit parkolópályára küldenek. Persze meg is lehet pusztulni, de azt én nem szeretek... :D

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#718) radi8tor válasza buherka (#717) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mákról ne beszéljünk, mert lejárat előtt 110M állt és rádobtam 180M, akkor hoztam el 150M-ért.
Az, hogy valami kint van 300M az nem azt jelenti, hogy annyit ér, hogy annyiért el lehet adni.
Az én braceremnél van 0.5% ChC-vel jobb AH-ban 1.5 milliárdért. Akkor az enyém 1 milliárdot ér? Került vagy 40M-ba 2 hónapja.

Én szándékosan cluster arrow bónuszost vettem, mert így már csak 35 hatred egy CA nekem.

⭐ Stella

(#719) Thrawn válasza proci985 (#708) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem bőven elég még MP7-en is a Shadow Power - Gloom reflectesek ellen :F

buherka: Jó kis tegez de sajna nincs benne Discipline, így olyan 5-6M körül tudok adni érte... ;]

Rém: Már így is olyan vagy mint egy varrógép, mi lesz 3 AS-nél? :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#720) Rém válasza Thrawn (#719) üzenetére


Rém
tag

Ha felveszek egy shirnet ami ad 20% As-t akkor felmegy 3,2-re. Na az látványos. Mintha lézerpisztoly lenne! :)
Ilyen kell állandóra, és akkor ellensúlyozza az egykezes xbow kevesebb chd-ját. És jobban kidomborodik a plusz 10 chc.

(#721) buherka válasza radi8tor (#718) üzenetére


buherka
addikt

Mindenesetre, nem fogom elkótyavetyélni ebben biztos lehetsz. :D Ez ne legyen vita tárgya.
Vannak érdekes árak az AH-n, és az még érsekesebb, hogy meg is veszik egyesek ennyiért. Szóval nem hiába repkednek azok a 100M-ák ott. Csak hasonló tegezek több száz millák...szóval tök mindegy. Egyenlőre úgy sem adom el. ;)
Ha érne 500m-át akkor is maradna. Meg itt a PH-s kolléga is szeretné, tehát lehet hogy az övé lesz, ha még kicsit spórol.
Ha meg fel is raknám az AH-ra sz@rnék a szutykos goldra...menne az RMH-ba. Oda teljesen más réteg jár vásárolni. :D (Hans-Jürgen-Szergej-Petrovics)

Igen add el a Bracer-ed 1.5 Milliárdéert és vegyél valami vitás dolgot, mert kevés a life-od. ;]

Cluster Arrow-os tegezek pont nem érnek semmit, mert nem adnak + sebzést. Ezek a legolcsóbbak sajna.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#722) buherka válasza Thrawn (#719) üzenetére


buherka
addikt

Még átgondolom az ajánlatod...meg kell ebszélnem anyukámmal. :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#723) Thrawn válasza Rém (#720) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáltál már a tegez helyére betenni még egy 1h xbow-t?

buherka: "Cluster Arrow-os tegezek pont nem érnek semmit, mert nem adnak + sebzést. "

Ha összeszedsz belőlük annyit, hogy +1 Cluster Arrow-t el tudj engedni, máris megvan a plusz sebzés, de tulajdonképpen bármennyivel is csökkentet a CA Hatred-igényét, máris emelsz közvetetten a sebzéseden.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#724) radi8tor válasza buherka (#721) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Igen add el a Bracer-ed 1.5 Milliárdéert és vegyél valami vitás dolgot, mert kevés a life-od. ;]"

Az nem fog menni, mert nincs más alternatíva. :(

"Cluster Arrow-os tegezek pont nem érnek semmit, mert nem adnak + sebzést. Ezek a legolcsóbbak sajna."

Csatlakoznék Thrawn exkollégához. 4 ilyen lövést be tudok adni úgy, hogy csak 2 sima lövés kell pluszban. Egy Cluster pedig 600k-t critel és még stunol is. ;) Engem nem szoktak meggyőzni azok a +10%-ok amiket a másik Quiver-ek adnak.

Nekem bevált ez a játék stílus. Nem éri meg VIT-re áldozni a DPS-ből, mivel nem játszom egyedül, partyban meg nem érnek hozzám a mobok. :N
Armor az már más kérdés, azt szívesen fejlesztenék, de azt sem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#725) proci985 válasza Thrawn (#719) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

viszont magasabbak a resistjeid és sokkal több disciplined van:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#726) Thrawn válasza proci985 (#725) üzenetére


Thrawn
félisten

Alapból (All day gearben) 220, az egyik HF ringgel pedig 260 allresistem van, az sok? :D

Discipline (nálam):
Max DPS - 48 Discipline: egy-két csapda mehet, de refis eliteknél csak Shadow Power fér bele különben hipp-hopp elfogy. SmokeScreen szinte csak ha menekülni kell. Be kell osztani.

All day gear - 58 Discipline: az SS (+Advanced Tactics - +60% movement speed) már a közlekedés meggyorsítására is használható, csapdából lehet 5-öt is lerakni ha kell, mellette megy a SP is. A SP egyébként itt már bármeddig fenntartható és előbb összelövöldözök egy Cluster Bombot, mint lejárna rólam. Egyszóval kellemes mennyiség.

Fun gear - 68 Discipline: közel végtelenített SS amivel igen haladósan lehet futni. Jól jött most amikor a Buriza-Do Kyanonra vadásztam (A3- MP10 - Nightmare), simán meglett az 1 órán belüli achi is. Csapdázni lehet menet közben szinte nonstop, stb. Kár, hogy túl sok DPS-t vesztek, hiába szereztem be pluszba egy crit ch-s Xephirian amut.

Mindezekhez passzív skillnek bejött a Vengeance, a plusz Hatred miatt 3 Cluster Bomb fér bele egyszerre, a life globe-ok pedig nem csak Hatredet, Disciplinet is termelnek vissza.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#727) proci985 válasza Thrawn (#726) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na a 68 discipline az erősen hangzik.

hm, 250es allres nem sok, nekem is annyi van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#728) radi8tor válasza proci985 (#727) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És még engem "cseszegettek" a 460 allresim miatt. :U

⭐ Stella

(#729) proci985 válasza radi8tor (#728) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

460 az már bőven jó lenne, top gearben se szoktak nagyon fölé menni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#730) Thrawn válasza proci985 (#727) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolkodtam. Ha levetem a Natát felszabadul 4 helyem. Ha megtartom a cipőt+gyűrűt (azokban van allres) még kb 140-et tudok összeszedni a sapi és vért cseréjével. Továbbá szeretnék egy allreses Inna gatyát (kb +60), az öv helyett pedig egy The Witching Hourt. Ezekkel a változtatásokkal 450 körüli allresem és magasabb DPS-em lehetne, cserébe újra meg kellene tanulnom kevés Discipline-t használni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#731) proci985 válasza Thrawn (#730) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kérdés mennyit nyernél damageban. resist jelen pillanatban kb mindegy amennyi disciplined van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#732) Cyberbeni válasza radi8tor (#728) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem:
Resistance: 477
Armor: 4,086
erre plusz még rájön majd a mempoból a 70-80, amikor lesz kedvem játszani és goldot gyűjteni rá

esetleg valakinek kell egy 16% as 9 max disciplines dead man's legacy?

[ Szerkesztve ]

(#733) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szerintetek innen merre lenne érdemes tovább menni?

a táskában még van SoJ és egy mempo, a kellemetlenebb helyzetekre.

elment az IK csizma, szóval van némi pénzmagom, de 20+m egy 50+resistes inná övért soknak tűnik. fegyverből egyet láttam az AHban, ami jobb lenne és még elfogadható áron van, olyan 5mért +7k dam. nem biztos, hogy megéri.

nat vért + gyűrű már érdekesebb, bár akkor már lehet csizma is kéne. ha 120 fölötti dexel lenne, akkor nyerhetnék is rajta, de az meg nagyon drága (tipp: 5.5mért adtam el egy ice climberst, ami a jelenlegi csizmámat már verte volna egy 58as gemmel, movement speed van elég az inna+lacuni párosból). alternatíva strongarm lacuni helyett, movement bukó, elvileg lesz még dam. critdexes lacunik szépen tartják az árukat (őrülten drágák).

kesztyűt anno még 1.03 alatt vettem, a vállas is kb akörüli. int miatt a vállas 80+rest ad, pickupom is csak azon van, kesztyű vit miatt érdekes, szóval necces azokat is cserélni. amut bidre vettem két hete egy éjjel 3.2mért, ahogy nekem tűnik azon se tudok nagyon fejleszteni épeszű áron.

2sockos manticoret számolgattam, 1050es dammal 70chc és két 90%os gem mellett már nyernék talán damon. inna öv helyett jöhetne witching hour, de az meg megintcsak drága dexel.

jól érzem, hogy innentől csak zsebbenyúlósan menne upgrade, vagy van valami, amit kihagytam?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#734) radi8tor válasza proci985 (#733) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nadrágba én emeraldot tennék valamint a köveket is lehetne nagyobbra cserélni.
Esetleg a gyűrű helyett lehetne egy 6/30-ast nézni.

Ha ChC-t feltornászod legalább 50-ig, az már látványos javulás.

⭐ Stella

(#735) Thrawn válasza proci985 (#731) üzenetére


Thrawn
félisten

Belinkelgettem pár dolgot AH-ról magamnak a jelenlegi gearemhez:
Egy megfizethető Mempo kb +16-17k DPS lenne, life-ot nem buknék még annak ellenére sem, hogy lila kavicsot raktam a sapiba. Sőt, ugye a Mempo is lyukas, átrakhatom a követ. Érdekességképpen a legbrutálabb crites darabok kb 30k plusz sebzést adnának.

A The Witching Hour öv látszólag nem sokat változtatna rajtam, mert elbukom a +130 dexes Inna szettbónuszt és a 8% Holy dmgt. Valójában nagyon is jó lenne, de előtte dexet kell pótolnom, ami egy Mempóval kb meg is van.

Vile Ward: +4-5k DPS-t nyernék, de kb 5k lifeot el is veszítenék. Amelyikkel nem buknék ennyi life-ot az nekem megfizethetetlen egyelőre.

Vértet még nem tudom milyet szeretnék, jó lenne ha ugyanúgy adna +Discipline-t, de ha van benne Hatred regen is az még jobb :)

(#733) proci985: Pár milláért beszerezhető egy a mostani xbow-dhoz hasonló Manticore, sokat dobna a critdmg-den. A kesztyűdre tudsz szerezni még crit dmg-t a többi stat megtartásával, a sajátomat (dex-as-critch-critdmg) 17M-ért lőttem vmelyik nap. Amire még kíváncsi lennék az az, hogy neked melyik párosítás lenne jobb. A mostani Lacuni az Inna gatyával, vagy egy Strongarm egy +movementes cipővel. Egy jó Strongarmot nem nagy művészet beszerezni mert mindegyiken van crit, a crites lacuni viszont igen drága.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#736) Coyot


Coyot
őstag

Bedobom ide magam: [link]
Szerintetek mit érdemes fejleszteni?

(#735) Thrawn:
A 8% holy damage inna övön, hogy hat rád, ezt nem teljesen értem? Én is pont ott tartok, hogy kellene inna nadrág+öv és akkor lenne kb +10-20k dps, attól függ milyeneket rakok fel.

Má' nem

(#737) Rém válasza Thrawn (#735) üzenetére


Rém
tag

Amikor lecseréltem az Andyt a Mempo-ra azt néztem, hogy egy esetlegesen magas main stattal lehet ellensúlyozni az Andy chc-jét. Nálam a Mempo 260+ dexel még növelt is a sebzésemen. Az Andy 200 dex 8as és 4,5 chc volt.
A magas dex és vita miatt így is 50 misi volt a Mempo, chc-s változata meg annyi nullával volt pluszban megtoldva, hogy nem is lehetett látni az Ah-ban rendesen az összeget, amit elkértek érte.
A chc.m így is 50% körül van, elégnek nyilvánítottam, nem ér meg több milliárdot, hogy még nagyobb legyen.

(#738) radi8tor válasza Thrawn (#735) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nézegettem ma (is) a Mempo-kat. Ami nekem előre lépés lenne az 600M kezdődik. (dex, socket és legalább 4.5% ChC) Ez egy fullos kaviccsal (emerald) adna +11000 DMG-t. Nekem már egy kicsit sok lenne ez a lépés így lehet Mempo sem kerül a fejemre.

Coyot: Az a 8% Holy damage nem rád hat, hanem az ellenfélre. Amekkora fegyvered DMG-je, annak 8%-t még sebzed Holy damage formájában.

⭐ Stella

(#739) Thrawn válasza Coyot (#736) üzenetére


Thrawn
félisten

Az összes ilyen %-os elementális sebzés az alap, módosítók és egyéb pluszok nélküli sebzésből számolódik ki. Ezért vettem anno próbaképpen Tal-Rasha amulettet is.

Fejlesztéhez ahogy Rém is írta, egy Mempó neked is jól jönne. A kesztyűdre is szerezhetsz még critdmg-t.

radi8tor1: Még el fog tartani jódarabig, de előbb-utóbb én is hasonló cipőben fogok járni. Iszonyat sok gold kell majd 1-2 crit, vagy dex vagy bármilyen más stat növeléséhez.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#740) Coyot válasza radi8tor (#738) üzenetére


Coyot
őstag

Az teljesen jó, akkor szerintem megveszem az inna nadrág+öv kombót, bár nem lesz olcsó :D

(#739) Thrawn:
Van egy Mempo-m már de sajnos csak 190 körüli dexes, lehet Rém példája alapján felteszek egy Mempo-t magasabb dexel és akkor az inna övre nem kell az allres, bár nem tudom melyikkel fogok olcsóbban kijönni, az allreses inna öv, vagy a 250+ dexes mempo :)

Má' nem

(#741) Thrawn válasza Coyot (#740) üzenetére


Thrawn
félisten

Az Inna öv garantáltan olcsóbb lesz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#742) radi8tor válasza Thrawn (#741) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az akkor lesz drága, ha később rájön mégis Witching hour-t kellett volna vennie és vesz egy olyat is. :K

⭐ Stella

(#743) Coyot válasza Thrawn (#741) üzenetére


Coyot
őstag

Na este megnézem AH-t akkor :) köszi :R

Remélem az inna nadrágot 180 vittel megnyertem 60m ért, így már tuti 200k feletti lesz a dps :))

(#742) radi8tor1:
Mivel most fogok elverni 100misit, nem hiszem hogy valaha is lesz lehetőségem witching övre :)

a 100m ból 40 volt a manticore, meg eladtam pár dolgot közben most van nagyjából még 70-75m az inna cuccokra. Bár most már inkább abban reménykedem, hogy ne legyen nyerjem meg 60m-ért az inna pantsot :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#744) proci985 válasza radi8tor (#734) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, nadrágot kipróbálom, 45k life igazából csak überezésre kell.

gyűrűre tippet köszi, lehet jobban járok tényleg magasabb crittel.

Thrawn: 158dex/8ias/9%life/4.5chc andym van 5%+ fire damagevel. dex és critnélküli mempo kb -15k damot jelent.

lacunin az olcsóbbak 3%osak, és már azok is drágák. critdex olyan 24mtől kezdődik.

a vállas... hm, lehet nézek egy %lifeos vile wardot. alapvetően hasonló vállasokat 1-2 here még 8m körül láttam, viszont life% eléggé jó tud lenni (egy 68vit 10%life nat embrance kb a vértemtől 700 lifera van, pedig a vértemen 179vit van)

manticore csak akkor érne valamit, ha witchingre cserélném az innát. néztem tegnap egy 80chc/178dex/1080damos példányt (egyik barátomé). damot buktam volna vele kb 5kt. life stealt pedig szeretnék. ami a baj, hogy chc/sock/lifesteal hármasból az enyémnél az AHban kb egy oldalnyi jobb van a fizikai damosok közül.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#745) proci985 válasza Thrawn (#735) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

strongarm egyébként érdekes lenne, de a lacuni+innaban pont az a trükk, hogy 250dex/70vit/70allres körüli cipők movement nélkül még mindig eléggé olcsók, ugyanazok movementtel pedig őrülten drágák.

vért pedig jó kérdés, csak az a baj, hogy discipline/hatred/vit/dex/allres/3sock kb perfect 6os statroll, szóval a jobbak drágák lesznek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#746) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na, kb 25millió elköltésével sikerült majdnem egyenDHt csinálni a DHmból:).

maga a nat set crit miatt érdekes, scoundrellel megvan az 52.5%, azt hiszem ez már úgy kb elég is lesz. nyertem kb 3k dpst és picivel több lifeot, viszont vettem egy strongarmot is a lacuni helyett, ami viszont nyomott 7kt a damon és majdnem van 2400 dexem.

natból csizma+gyűrű+armour lett. a sisak használhatatlanul rossz (amikor az 1mes backup planként táskában funkcionáló mempo 5kt dob a sebzésen, az úgy eléggé sokat elmond), ami meg egy picit jobb, az már 20m és még mindig eléggé gyenge. végeredmény +50allres, +10k dps

meg lett egy új íjam, kicsit alacsonyabb steal, magasabb dam, +10k dps.

végeredmény eddig 165k dps és egy lifeos vile ward bentvan bidre AHban.

mp5 megy gond nélkül (ezt is megértem), mp6nál már eléggé törékeny vagyok 41.5k lifeal is. reflectesek ellen meg nem nagyon tudok aknázni, siegebreaker is gáz már, nem hogy a többi:).

szerk, gondolatok: a lacuni olcsó megoldás 24es movementhez inna gatyával és övvel. ez picit furán hangozhat elnézve az árukat, de amennyivel drágábbak, annyit meg lehet spórolni a csizmán. 250dexes csizma allressel és vittel még mindig relatíve olcsó. fölötte már árnyalódik a kép, 220dex fölötti ice climbers allres/life kombóval ugyanúgy drága, mint a 150 fölötti natok.

lacunival az a baj, hogy nagyon úgy néz ki 3-3.5 critnél jobbak nagyon ritkák, dexel meg főleg. szóval hacsak nem a minél nagyobb AS a lényeg, végeredményben vagy bukó, vagy eszméletlenül drága. tehát kicsit magasabb budgettel a strongarm + movementes csizma + inna gatya jobb. alternatíva lehetne az inquisitor, ami nagyon rossz, vagy a tyrael, ami szintén nem az igazi. meg van egy movement speedes amu, ami szintén nem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#747) Thrawn válasza proci985 (#746) üzenetére


Thrawn
félisten

Gyűrűből is van movement speedes, a hasznosságát azért vitatnám.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#748) proci985 válasza Thrawn (#747) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

végülis chc/dexes lehet belőle... bár ja, nem az igazi ez sem.

más: mp5 siegebreaker+a3 keyrun ok, mp6 a3 keyrun ok, mp7 a3 keyrun in progress. mp7 eddig még egy, bár extra healthesek rondák, meg úgy általában érzésre kezd kevés lenni a dam. megy, de sebességre kb az elfogadható határán van.

mp5ben még lazán kilőttem magam a tömegből, mp6 is még ok, mp7nél már kezd érződni, hogy kéne még dam. vicces, megint kezdek visszajutni az alapkérdéshez, hogy hogyan tovább:D.

ja nézegettem kesztyűket, dex+chc+chd+ias még mindig nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#749) radi8tor válasza proci985 (#748) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"nézegettem kesztyűket, dex+chc+chd+ias még mindig nagyon drága."

Drága bizony. :(((
Nekem is csak ChD nélkülire futotta (120M).

⭐ Stella

(#750) proci985 válasza radi8tor (#749) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, milyen statokkal?

egyébként a vicc az, hogy a nagy gondolkodás közben találtam egy 101dex 27vit 31chd 10chc kesztyűt az előbb:). -4.8k life, +1.5k dam, szóval marad a régi, viszont ebből talán bejön némi extra pénzmag. akinek nem kell annyi vit (mp3ra bőven elég 35k life, az meg ideális xp/mf szempontból), annak tökéletes lehet.

más: köszönöm mindenkinek a segítséget az ötletekkel!

(és eljutottunk oda, hogy ez a kis topik a pár olvasgató emberrel sokkal hasznosabb, mint a diablo3 topik a napi többszáz hszel)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.