Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) proci985


proci985
MODERÁTOR

tapasztalat: olyan 520k ehp és 230k buffed (170k unbuffed) dps környékén már el lehet kezdeni mp10 keyrunt, a kari már kb bírni fogja.

a tempó siralmas (1.00-1.02 inferno a folyamatos halál nélkül/1.03 inferno a3 eleje 70k dpssel), de ez kb várható is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1002) Agro


Agro
senior tag

2 napja elkezdtem xp-t farmolni. Eleinte multishottal szerencsétlenkedtem mp1-en (leoric+HFR+ruby a sapiba) 170k dps-el. 3 óra után cseréltem a buildet, nekem nagyon nem feküdt ha egy irányból jön a kupac akkor jó. 50Mxp/h volt a legjobb multishottal MP1-en.

Mostani buildel MP2-n 10 perc maximum egy runom az idő alatt simán összejön 12-13M xp.

Tower of the cursed level 1 waypointtól fel a lépcső tetejéig amíg megnem adja a checkpointot.

Onnan indulok.

1. Areat Crater Level 2 visszafe waypointig.
2. Rakkis Crossing waypointtól visszafelé Bridge of Korsik waypointig, Filed of Slaughtert érdemes kipucolni
3. The Keep Dethps Level 1 waypoint majd egyből vissza The Keep Depths Level 2-re és a The Keep depth Level 3 waypointig mind két szintet kipucolni. (Ha megtalálom a lejáratot mielött kipucolom Level 2-t akkor le szoktam menni, backtrackel nem húzom az időt)

Ezt a buildet használom.

[ Szerkesztve ]

(#1003) proci985 válasza Agro (#1002) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

strafet próbáltad? 170k dps épp elég hozzá (tactical advantage annyira nem fontos szerintem helyette mehet a 20% dam) mert annyira nem sebez, de gyakorlatilag átmegy távolsági ww barbba a karakter vele. eszméletlen gyors. kb az ember rátenyerel a jobbgombra, aztán futás közben hal mindenki.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1004) Agro válasza proci985 (#1003) üzenetére


Agro
senior tag

kipróbáltam. mp0-án nagyon hatékony, de MP1-2-n már nem veszi fel a versenyt a ball lightninggal. Ha a unity meg a natalya's reflecion van rajtam akkor MP2-n is hatékony.
Az egyetlen jó runája az a rocket storm.
A demolition is jó lenne de pontatlanok a gránátok pedig szépet sebeznek.

Az a baj vele, hogy nem 1 hit minden vele tehát hiába mozgok vele körözni kell a pakk körül hoy mind lehaljon. és ugyanannyi időt vesz igénybe mintha megállnék egy helyben a kupac mellett és ellőnék 2-3 ballt más-más irányokba. Azok 1 hitelnek mindent ami az útjukba kerül

[ Szerkesztve ]

(#1005) buherka


buherka
addikt

Kicsit költekeztem...[link]
Megfertőztetek ezzel az inna szerkóval. Dobott is a DPS-en rendesen. De buktam life-ot...50K alá nem akarok bemenni, mert akkor már xarul érzem magam.
All res az is megmaradt 600 felett..life reg is maradt bőven...egyedül a LOH-et buktam el. Refisekre leszek kíváncsi. Lehet hogy nekem is rá kell majd állnom a Gloom-ra. :U
A Bracers-en filóztam sokat hogy rare legyen vagy ez a Strongarm. Rare-nál 6chc-val vettem volna...de nagyon elszabadult áron mennek ezek.
Ez a Strongarm meg jól meg van pakolva mindennel, ami kell...és olcsóbb jóval mint a fullos rare tesók...1.5chc már nem oszt-szoroz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1006) proci985 válasza Agro (#1004) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, mp0án pont épp eleget sebez nekem hf+leoric kombóval is (ezért kell az archery, kb 195k dps most), hogy minden kb egyszerre mentjen le még épp. én drifting shadowot használok sebesség miatt. damja elitek ellen gyászos, de ott aknázni szoktam... bár igazából még a hungering arrow is nehéztüzérségnek tűnikl a strafehez képest damra.

mp2n már tényleg jobb a ball.

buherka: jaja néztem rareket, 100+dex 100+vit 70allres 5+chc elvetemült áron megy. ugye, hogy jó az az inna?:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1007) Thrawn válasza buherka (#1005) üzenetére


Thrawn
félisten

Ismerős az az Inna öv, lehet te happoltad el előlem :D

szerk: Gondolkodok allreses Strongarmon, de majd 60 dexet bukok vele :O

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1008) buherka válasza proci985 (#1006) üzenetére


buherka
addikt

Jó biza...kicsit buktam life-ot, de DPS-ben csúnyán visszajött.
Most mentem egy kanyar MP5-öt és nézegettem a refiseket. Néha be kellett nyomnom a Gloom-ot, mert úgy lecumiztak. Szóval a nagy DPS-nek is van átka.
Jók ezek az Inna cuccok. Csak ha olyasmit vesz az ember ami rajtam is van az nem lesz olcsó muri... :B

(#1007) Thrawn...fene tudja. Jó drágák ezek az all resi-vel megáldott övek.
Kipróbáltam egy Witching Hour övet amin volt 95 dex 8 att speed és 46 chd,+234 armor...buktam vele 2K DPS-t az innához képest az all resi-ről nem is beszélve.
Jó sokat dob az Holy Damage...nem kicsit.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1009) proci985 válasza buherka (#1008) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hát, 60+allres 8holy dam?:) nekem nem véletlenül "csak" 50+os mindkettő.

igen, WHt néztem én is párszor, szerintem annyira nem jó DHnak, mint amekkora a hype körülötte. sok a random statja, amiatt lehet jobb innánál, de olyen 120m alatt még nem láttam olyan WHt, amire már talán érdemes lett volna cserélnem.

Thrawn: én 50et buktam (ami némi gemátallokálással/vitreses nat vért beszerzéssel kiváltható volt), nekem eléggé megérte, hogy kb 500as resistjeim lettek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1010) radi8tor válasza buherka (#1008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem véletlenül az Inna set +130 DEX miatt nőtt jobban a DPS-ed?

proci: enyémre sem cserélnél? :))

⭐ Stella

(#1011) proci985 válasza radi8tor (#1010) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

-50 allres lenne, még ha valszeg 2-5k dpst hozna is (többet nem hinném).

500as allres meg kell ahhoz, hogy tudjak "tankolni". kari így már bírja smoke screen nélkül über mp8at, szóval defre kezd kb elég lenni, és az se baj, ha farm közben "elalszok". az a baj, hogy az ember könnyen megszokja a kényelmet, meg hogy igazából már nincs szükség annyi helyezkedésre folyamatosan:).

persze ha ilyen 15-20k dpsről lenne szó, akkor mindjárt másképp állnék a dologhoz;)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1012) proci985


proci985
MODERÁTOR

nah megvan a sandskimmer achi, kb 46 perc kellett mp0án act2höz. közben jött 20m xp, ez kb egész jól illusztrálja, hogy a2 mennyire nem jó farmolni.

ill vettem egy 190dex 75res 27vit 6 damred nat cipőt 27mért, azt hiszem jó vásárt csináltam:). ill feluppoltam az egyik gemet 100%ra. még a másiknak kell upp, aztán megint eljutok oda, hogy komolyabban meg kell bontani a geart nagyobb upgradehez. viszont tippre olyan 180k unbuffed dps megvan, singleben scoundrellel kb ez 245k dps.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1013) buherka válasza proci985 (#1012) üzenetére


buherka
addikt

Uhhh...27 vitáért ennyi dellát... :B
27 vita az kutyafüle szerintem (945 life), de te tudod. Szerintem a vitás nati csizmák árai rettentően el vannak szállva.
Az enyém volt 14M BO...de ezen maxos a life reg. meg az armor.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1014) Kobe válasza buherka (#1013) üzenetére


Kobe
veterán

az enyém sem volt olcsó éppen :D , jó mondjuk a dex lehetne sokkal jobb is rajta de nálam feltétel volt a sok vita.

Viszont bajban vagyok, mert abszolút nem tudom hova tovább. Van az a szint, amiből nem vagyok hajlandó alább adni - 40-42K élet, 50 discipline, viszont ezek az elvárások nagyon visszafogják a fejlesztési lehetőségeket. Pedig kis allrest és damaget szeretnék még magamra pakolni.

(#1015) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

az enyém 80M volt még 1.0.4-ben [link]
1.0.7 patch preview, aki még nem látta volna: [link]

(#1016) buherka válasza Kobe (#1014) üzenetére


buherka
addikt

Nekem hál isten meg van pakolva vitával két ékszerem is elég rendesen, meg a talált tegezem is dob vitát.

Perfectionist.-ot használom és nekem az bejött. Ez dob életet, all res-t, és armort is.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1017) proci985 válasza Cyberbeni (#1015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, majdnem vettem egy hasonlót 38ért de mire észbekaptam valaki megflippelte.

buherka: erededileg 170+dex 40+vitet kerestem a 177/40/5ös előzőm helyett, amit 21ért vettem bidre és 30ért van bent AHban. de 27mért nem tudtam ott hagyni.

tényleg kevés, de elég magas a life%om. illetve kb patikamérleggel tudom fejlesztgetni a karit, 50k life alá pedig nem akarok menni, mert úgy lehet necces már mp8 über (és mp9ben gondolkodunk). regen szerintem annyira nem érdekes, nat csizmán meg tényleg semmi alternatív értelmes roll nincs szvsz (jó, talán regen, meg esetleg picup?), a crit miatt meg kell. bár néha elgondolkodok, hogy tényleg megér e olyan 100-150dexet és 200-250vitet az a 7 crit. gloom miatt valszeg igen egyébként:).

új craft miatt egyébként elgondolkodtam, hogy lejjebb kéne gearezni, de figyelembe véve, hogy egy decens 20mes gyűrű bőven veri az as/chcs HFek kivételével az összeset, így ebben sem vagyok biztos. HF egyébként szép meg jó, de igazából a lowend ringek kivételével nagyon nem változtatott semmit. más kérdés, hogy ringből kettőt lehet equippelni.

gatya, vért marad CHC/AS miatt, amu és kesztyű meg szerintem van annyira jó, hogy jobbat kipörgetni elég sok idő legyen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1018) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

akinek van kedve überezni, az szóljon

(#1019) Thrawn válasza Cyberbeni (#1015) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm, nem nyúlnak a Demon Hunterekhez most, de majd fognak. Kíváncsi vagyok PvP-ben hol lesz a "helyünk".

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1020) Thrawn


Thrawn
félisten

4 Demon Hunter MP10-en űberezik:

Chaos: Rakanoth and Ghom
Turmoil: Siegebreaker and Zoltun Kulle
Discord: Maghda and Skeleton King

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1021) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Belinkelem ide is a saját ;] videómat: MP10 Über farm

⭐ Stella

(#1022) buherka válasza Thrawn (#1020) üzenetére


buherka
addikt

Amikor múltkor jöttél velünk überre, nem viccből mondtam a Stun-os rúnákat.
Ők is azzal nyomják...mert próbálják állandóan bólintani a dögöket.

(#1021) radi8tor1...kíváncsi lennék ha nem lenne fagyasztós Wizz, akkor mit csinálnál. ;]

Szatesszal mi is csinálunk vidit, de csak ketten megyünk MP10-en. De itt nincs fagyasztás, csak magad vagy.

Majd ha szétnerfelik ezt a fagyasztós Wizz témát, akkor nem lesz olyan mókás a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1023) radi8tor válasza buherka (#1022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor természetesen több tank kellene :)

⭐ Stella

(#1024) Cyberbeni válasza radi8tor (#1021) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Cluster bombs többet sebez, főleg ha ilyen nagy az ellenfél és ráadásul nem is fut el, mert stunolva van.

(#1025) Agro


Agro
senior tag

Kis stilusvaltas tortent. Mantit egy kis idore stashbe helyeztem. Nagyon bejon a 2 egykezessel az apritas. Mostni build csak az utolso amit probaltam, de 2.6 os as melett elegge szep pusztitast vegeznek a granatok. Cluster arrowal parositva meg meg brutlabb. Olyankor a gloomot cserelem a hatred toltos runara es a perfectionistet a grenadierre. Bar 13kval kevesebb a dpsem mint a mantival megis sokkal gyorsabban haladok magasabb mp-n is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1026) buherka válasza Agro (#1025) üzenetére


buherka
addikt

Ezen az egykezes verzión én is sokat töprengtem. De én két lyukas Danetta párosra gondoltam. Csak az a baj, hogy egy valagnyi life-ot buknék vele, mert 300 vita van a Dead Man-en. Emlékszem anno inferno-n Danetta párossal volt meg a Diablo kill-em, mert ez töltött vissza a legjobban.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1027) Thrawn


Thrawn
félisten

Buktam kb 60 dexet, cserébe nyertem 125 allrest. Nem érzem jótékony hatását :(

buherka: Jó az a build, csak kínszenvedés vele 5 valort összeszedni. De single target ellen tökéletes vagy ha csak DH-k vannak és nincs ki elterelje az űberek figyelmét, hogy nyugodtan lődözhessek.

Az eddigi legkönnyebb űberezéseim mindig akkor voltak, ha jött JSaN és nonstop teremtette a health globe-okat. Abból nekem Hatred jön folyamatosan és csak szórom, csak szórom a cluster bombokat ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1028) Rém válasza Thrawn (#1027) üzenetére


Rém
tag

Neked szerintem majdnem felesleges a sok allres, ahogy nyomod!
Amíg kitart a disc addig gyakorlatilag sebezhetetlen vagy, és akkora dps-el addig meghal minden.

(#1029) Thrawn válasza Rém (#1028) üzenetére


Thrawn
félisten

Sajnos a Discipline nem tart örökké :)
Majdnem büntetlenül jutottam ennyi allreshez, szóval azért nem bánom a cseréket.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1030) Kobe


Kobe
veterán

a sentryk a 175% weapon damaget mpercenként adjék le? vagy a 30 mperc alatt, amíg aktívak, annyi idő alatt össz 175% ot ad le ?

(#1031) Agro válasza Kobe (#1030) üzenetére


Agro
senior tag

Hitenkent adjak le. Sentry magas as mellett kezd erdekes lenni, de sajnos nem tudnak critelni

(#1032) buherka válasza Kobe (#1030) üzenetére


buherka
addikt

Én mindig használom őket, eliteknél is jól jön. Ha kettőt lerakok akkor nagyon hamar lehet végezni.
Szoktam figyelni a számokat, hogy mekkorát sebeznek. 80-90K-s dpst látok hitenként amit leadnak. 2.25-ös att speed-el elég szépet sebez. Szóval ez a 175% nem tudom hogy lehet. De ha kettőt lerakok akkor sok dolgom nincs mert mindent ledarálnak körülöttem.
Annyi hogy refis eliteknél nem buli lerakni, mert a LS-t azt nem kapom vissza róla, de a refit azt meg igen. Szóval igen gyorsan ki tudom nyírni magam, ha nem figyelek. Tehát refiseknél nem ajánlott a használatuk.
Spitfire Turret rúna sebez a legnagyobbat.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1033) proci985 válasza Thrawn (#1029) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

fura, pedig neked tényleg sok disciplined van.

nekem 30 majdnem elég a permagloomhoz, a maradék időt meg általában kibírom azért.

buherka: refisek elvileg minionokra nem fognak hatni. van egy olyan érzésem, hogy a csapdák minionok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1034) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Kicsit fejleszetettem: full dps, farmolós build

(#1035) Rém


Rém
tag

Eljutottam Én is a következő lépésig, a testpáncél fejlesztése volt a kitűzött cél.
Mivel a környezetemben élő nőktől láttam, micsoda körültekintést és megfontoltságot igényel ezen feladat, úgy határoztam megadom a módját ennek és hosszas kutatómunkába fogtam.
A rare páncélokat nézegettem, de az igazán jók (teszem hozzá hihetetlen árakon) sem hozzák azt a szintet, amit egy jobb legend vagy set tud, természetesen a bónuszokat is figyelembe véve.A presztízsről nem is beszélve, egy rare olyan mint egy 30 év feletti pocak nélküli férfi: csóró! :D
A Tyrael egy jó választásnak tünt 200 körüli Dex 3 socket + bónusz elitekre és démonokra, viszont ebben az esetben elbukom a Nat és Inna álltal adott +130 dexet, ami azért elég jó, ezért úgy döntöttem, hogy ebből a kettőből fogom kiválasztani az újat.
A Nat előnye ugye, hogy lehet rajta +Disp. Ezen kívül nem igazán találtam mást, mert nem használom azokat a skilleket amikre +sebzésbónuszt lehet ezen elérni. Mivel eleve kevés volt a lifem ezért az Inna mellett döntöttem, azon lehet egyszerre sok dex, life és allres is. Ezek viszont a kurva sok és az elképzelhetetlen sok közötti árakon mennek. Sok Ah böngészés és millió bides ajánlat elbukása után a tegnapi napon sikerült elhoznom egy viszonylag jó példányt. Persze kompromisszumot kellet kötnöm, alacsony rajta az allres, de mivel így is 300 felett vannak nem igazán dob hanyatt a dolog.
197 dex, 93 vit, 31 allres, ez 60 misibe került.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1036) buherka válasza Rém (#1035) üzenetére


buherka
addikt

Látom téged is érzékenyen érintett az Emerald ára... :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1037) Rém válasza buherka (#1036) üzenetére


Rém
tag

Ja, kicsit elszáltak, ezeket a köveket úgy kukáztam össze a többi fun kari cuccaiból.
Kicsit kivárok a vásárlással, hátha lejjebb mennek.

(#1038) buherka válasza Rém (#1037) üzenetére


buherka
addikt

Ami rajtam van zöld kavics azt mind én kalapáltam össze az utolsó darabig, saját alapanyagból. Igaz van pár száz órám a játékba, így szépen összegyűjtögettem. Most megint 200 felett van a kocka emeraldom. Tome of Secret is van megint vagy 2500db.. Szépen gyűlik minden.
Az összes kőből tudok mindent craftolni. Engem már hidegen hagynak az AH-s árak.

Lejjebb menni nem hinném, hogy fognak a kövek árai...de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1039) Rém válasza buherka (#1038) üzenetére


Rém
tag

Nekem is van némi órám, viszont a kőkalapálás teljesen kívül esik az érdeklődési körömön, úgyhogy nem is erőltetem. A kocka köveket meg a tomokat pedig hétvégén bődületesen sok pénzért eladtam.

(#1040) Thrawn válasza buherka (#1038) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerencsére jó ideje abbahagytam a kő eladásokat, inkább összerakom őket. Csak sosincs (elég) tome of secretem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1041) Thrawn


Thrawn
félisten

Muhaha! Ha nem csinálnak valamit igen jók lesznek a DH-k PvP-ben ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1042) Thrawn


Thrawn
félisten

Letelt a szerk idő... A legacy Nat set nagyon hasznos lesz :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1043) buherka válasza Rém (#1039) üzenetére


buherka
addikt

Te tudod.
Nekem ez a pár milla amit kapok a kocka kövekért az már nem oszt-szoroz.

Más...vettem én is egy nati gyűrűt, a Hellfire helyett...[link].
Megdobott rendesen mindenben, Life reg, DPS, Vita, Att speed....viszont így buktam a 35%-os XP bónuszt.
Mondjuk a patch után szerintem sokan kivágják a Hellfire-t mert úgy megemelik az XP-t alapból.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1044) proci985 válasza buherka (#1043) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én kulcsvadászatra eddig is kivágtam, litany set (dam+AS+res+AS modokkal) a legjobb hf ringemet is bőven veri.

a Leoricon még gondolkodom, de elvileg a scoundrelen is adna 4-5% Xpt még.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1045) Cyberbeni válasza Thrawn (#1041) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azért a többieket se kell félteni, bár az átlagos gearrel rendelkezők ellen tényleg super effective a DH, de tegnap toltam valami plvl100-as DH-val meg det0x-szal, és azért még a másik DH sem tudta mindig megalázni a barbárt. (én meg csak néha beloptam 1-1 killt :D )

Vállason ugye 201-203 dex lesz? Mert ha igen, akkor nem dobok ki pénzt VW-ra (úgyis borzasztóan felment az áruk, legalábbis 240+dex és 70/110+ vitalityre keresve)

(#1046) proci985 válasza Cyberbeni (#1045) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

talán normalizálódnak az árak, nat csizmák körül a 190dex+/vit kombó pár napja AHban nem volt 50 alatt (legalábbis huzamosabb ideig), mostanra már 35-40m buyout alatt is találni nem 1d10hsokat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1047) buherka válasza proci985 (#1044) üzenetére


buherka
addikt

Most már így nekem a kulcsvadászat értelmét vesztette, mivel nem érdekel a Hellfire ring.
Persze ha menet közben legyakom a Wardent és esik a kulcs csinálok nyitót.
De ahogy elnézem ez az új amulett kraftolás is elég nagy lutri lesz.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1048) Thrawn válasza Cyberbeni (#1045) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy kis PvP tapasztalat :)

Úgy van ahogy mondod, egyáltalán nem kell leírni a barbárt, elég sokszor kicsinált tegnap.

Milyen vállasra gondolsz? Én tegnap hoztam el bidre egy Vile Wardot, nyertem vele egy kis armort és liferegent, a többit tudta a rare vállasom is. Abból a kategóriából ami szerint én kerestem VW-t ez volt az egyetlen épkézláb áron kínált darab, a következőért már alsó hangon is 580M-et kértek :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1049) Cyberbeni válasza Thrawn (#1048) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amit craftolni lehet majd az új patchben. mondjuk az armor meg a life regen se rossz, de ha 200 craftból lesz egy 350+ vagy 400+ statos 60+ all ressel, akkor az sokkal jobban megéri, mint a Vile Ward (10M annyit lecraftolni, VW meg bőven 100M+ ennyi stattal)

(#1050) radi8tor válasza Cyberbeni (#1049) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minden cucchoz hozzá lehet keverni azt az esszenciát vagy csak egyes cuccok craftolásánál használható?

Lehet értelmet nyer a 100 receptem a kovácsnál? :D

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.