Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) proci985 válasza Thrawn (#900) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én is csak tesztelgetem és feszegetem a kari határait:). egyrészt a hosszútávú cél mp10 (kb mint pl8 diablo2ben), másrészt meg skálázódás szempontjából érdekes. ma mondjuk amíg végigmentem a fennsík-híd pároson esett két unique (valor 2-3mon), de tényleg olyan volt, mint 1.03 inferno A3ban törni előre 70k dpssel, 32-35k lifeal és 300 körüli resistekkel.

ja, 45k life és 400as allres igazából überre kell, egyébként a büdöskardos párost nehezen bírni. folyamatos shadow powert ugyan nem tudok tartani, de reflectesek ellen már mp8on sincs probléma, csak a spike trap használhatatlan mert a 600-800ks critek gyakorlatilag instakillek gloommal is (na ezért kell a lassító csapda... ami damra se lenne rossz, ha tudna critelni, de nem tud, és kb 3kkat sebez... azt hiszem marad a stun). mp3-4en meg ahogy számolok a jelenlegi dam már elég szinte bármin végigrohanni, 400as resistek mellett 40k life meg oda már tank DH kategória a 4ks armorommal.

200dex egyébként kéne a manticorera, de csak emiatt nem fizetnék mondjuk +100m aranyat (ha nem többet) érte, 1200 dps fölött nagyon elindulnak felfelé az árak. egyébként discipline is kéne, csak nat vérten drága, deadmansen drága (és bukom a 10% lifeot), a nat sisak meg vagy rémesen rossz (egy low fire socket andihoz képest), vagy mempo kategória árban. meg persze legacy natalya is jó lenne (sőt már pénzem is lenne rá:D), de elnézem a geared, és nem vagyok benne biztos, hogy megéri.

"2mből, 20mből, 100mből és 250mből" is sokféle buildet össze lehet rakni
pontosan :K. egyébként ezért érdekes ez a topik, csomó érdekes build és ötlet van. meg azért az egyenDHknál is van különbség most, hogy a unique/setes cuccokból is kezdenek elérhetőek lenni a kevésbé minimálosak. a kesztyű/amu/gyűrű/alkarvédő/sisak egyáltalán nem egyértelmű, de gyakorlatilag a tegezeken kívül azért bőven van választék (rare XBowból lehet jobb a Manticorenál, a socket hiányát a jóval magasabb dam és dex tudja ellensúlyozni).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#902) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Új tegez 7.5 millióért.
Segítővel lassan meglesz a 200k sebzés.Ez is volt az alap cél :))
Unbuffed 145K.
Eddigi költségek: 107.5 millió + általam kraftolt kavicsok.

[ Szerkesztve ]

(#903) proci985


proci985
MODERÁTOR

toltunk némi mp6ot egy barbárral. überek tekintetében a witch+king páros 9 perc, a büdi és rakanoth 3, siege és kulle 4 perc volt. halál nélkül. összes idő 18 perc. gondolkodunk mp7en, érzésre még mindkét kariban volt tartalék.

belial (key miatt gondoltam elnéztek felé) 5perc.

400allres, 3900 armor és 48k life úgy néz ki mp6ra DHnak bőven elég, extra discipline nélkül is. mondjuk a 212k dps lehet szintén segített.

[link]. a strongarms új (3mért találtam), illetve a kesztyűt 15mért vettem. ami eléggé jó, 8k dpst és párszáz lifeot nyertem vele (meg buktam 200 armort), ami nem is rossz, hasonlóan javító kesztyűket (ASsel) 20-30m körül láttam utóbbi napokban.

innentől viszont igazából megint nem lehet továbblépni komoly változtatás/többnapos AHs vadászat nélkül. vértre pl jó lenne discipline, de eszméletlen áron megy, ha van (70+allres 10+spike trap natokról beszélünk). nat csizmából a törés valahol 200as dexnél van, fölötte drága. strongarms szintén exponenciálisan drágul meg 225dps felett, szóval majdhogynem a gemek upgradeje olcsóbb lenne, mint onnan dexet nyerni. gyűrűk tekintetében a +life helyett jobb lehet az AS és az allres, de szvsz így is szép pár. adott statokkal (150dex, 4+chc, mellette chd, allres ias meg némi life) meg még mindig a wicked dreams set tűnt a legjobb megoldásnak. innakon még allres megint exponenciálisan drágítana és így sem olcsó. WH meg szerintem még mindig gyengébb 120mes keret alatt.

amu kifejezetten okés, ennél ami érezhetően jobb az jellemzően nem áll meg 100m alatt. az andi sisak megintcsak egy egész jó darab, überezni már tudok benne mp6on, egyedül A2 keywarden ellen kell a mempo (de az is inkább azért problémás, mert spike trap nem tölt életet, közelharcban hatalmasat üt, távolról meg elég nehéz kiszedni a burka miatt, tetejében ha nem tudom csapni akkor nem töltődik a discipline). mempoból lehetne fejleszteni itt, de az 180m alsó hangon.

végül marad a tegez, ami a life%os elementalosok között egyáltalán nem rossz. discipline jöhetne, de úgy feltehetőleg lifeot buknék. mellesleg ha van is megfelelő deadmans, az általában ilyen 30-50m alatt nem tűnik előrelépésnek túlzottan (valamit meg még mellette buknék is).

nomeg a manticore, de az így is a gear legdrágább darabja.

még gem upgradeből a fegyveren úgy számolom egy olyan 6-8k damot lehetne nyerni, aztán kb kifújt.

ja meg a dex alacsony, de azt leginkább levelinggel (azaz játékkal) kéne megoldani érzésre:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#904) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A fegyveremet milyen Manticora érdemes cserélni?
Például?

Ezzel az a baj, hogy a valós fegyver sebzésem csökken (132Król, 122Kra) de a +10% as miatt lesz 197k a dpsem, a jelenlegi fegyveremmel 198k.Tehát 1k a különbség (de csak az as miatt), viszont a Mantival több +92% chd.
Tehát a fegyver sebzésem csökken 10Kval, de az as miatt majdnem ugyan az (de csak azért mert többször tudok lőni). Erre jönne még a +92%chd. Nekem ezzel az a bajom, hogy a plusz 92%chd+as ér e annyit, mint a mostani fegyverem.?Mert a +92%chdt az as nélküli valós fegyversebzésből számolja ki, ami ugye 10Kval kevesebb, de a +10%as miatt gyorsabban tudok lőni.
Ez a dps kalkulátor mutatja a fegyver sebzést.Itt az érték pirossal bekarikázva.ez csökken 10Kt, mert a Manti min-max sebzése nagyon gyenge, viszont +10%as és 92% chd.

Remélem érthetően fogalmaztam. :R

[ Szerkesztve ]

(#905) radi8tor válasza ProEvoFan (#904) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fegyvereknél (és minden más socketes cuccnál) én úgy szoktam linkelni magamnak AH-ból, hogy előtte kiveszem a követ belőle.

Mennyiért adják azt a Mantit? (nem vagyok AH közelben)

⭐ Stella

(#906) ProEvoFan válasza radi8tor (#905) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

18 millió.De közben kipróbáltam egy hasonlót.Hihetetlen de nem critel többet, mint a jelenlegi rare fegyverem. :Y Pedig 181% chd plusz volt rajta; ugye a kipróbált manti 2 socketes volt, a többi érték kb ugyan az.
Ennyit számít a min-max sebzés egy fegyveren.
Maradok a fegyveremnél.CHD próbálok naty gyűrűn szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#907) radi8tor válasza ProEvoFan (#906) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Manticore-ból a két socketes az igazi. De abból life steal-el nem találsz 1050 felettit. Vagy, ha találsz is megfizethetetlen áron. :)
ChD mellé kell sok ChC is (legalább 50%) és még 1.9 AS így másodpercenként lesz 1 crited tutira.

⭐ Stella

(#908) ProEvoFan válasza radi8tor (#907) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jelenleg ez a fegyver nem volt jobb, mint amit most használok.Számomra nagyon furcsa volt látni a kevesebb criteket...ok, talán annyi előnye volt, hogy gyorsabban lőttem.
47.5%chc-m van a zsivánnyal.

[ Szerkesztve ]

(#909) radi8tor válasza ProEvoFan (#908) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, hogy nem jobb, mivel DMG-ben kevesebb, de ChD-ben több.
Csak akkor lesz jobb, ha feltornászod a ChC-t.

⭐ Stella

(#910) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

ezen ti mit fejlesztenétek? [link]

plata o plomo

(#911) Kobe


Kobe
veterán

szereintetek ezen mi lenne legolcsóbb módja a tuningolásnak ? a 200K dpst szeretném már nagyon elérni, de feltétel a minimum 50 discipline és 42K élet megtartása, így a chest és a tegez mindenképp marad

(#912) proci985 válasza ProEvoFan (#904) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tipp: nézz vissza pár oldalt, főleg az én hozzászólásaimat, fegyver ügyben.

egy 1266dps 69chd 2.2LS socket -90es kő- raret cseréltem egy 1229dps 67chd 2socket manticorera -2x90es kő-, és nyomott a sebzésemen 20k+t. LS jó dolog, de annyira nem hiányzik.

probléma az, hogy manticore alapból nagyon túlárazott, hasonlíts össze pl árban egy hasonló dps/chcű LSes raret és egy manticoret, utóbbi érezhetően drágább lesz. LSt meg amiatt kellett elhagyni, mert az említett 1266dpsesnél akkor már három hete nem találtam jobbat az AHban, illetve az az egy, ami volt, na az 20mért kellette magát, +5k dpsért.

ja igen: az én setupommal (akkor mé 50körüli CHCvel) a mantin a dex kb 30 base dpst jelentett, szóval nézd meg damra a dexes és intes példányokat is, nem biztos, hogy a dexes megéri az árprémiumot.

LSt pedig ha fenn tudod tartani a gloomot, el lehet hagyni, mert reflectesek ellen a steal amúgy is kevés lesz. gloom meg egész jól fenntartható magas (55+) chcvel és night stalkerrel is, ha nem akarsz sok disciplinet/nat setet magadra aggatni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#913) proci985 válasza Kobe (#911) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tényleg csak 137k buffed dpsed van ezzel a gearrel, mint ahogy a battle.net mutatja, vagy 160k ahogy kb az unbuffed 129k alapján kéne lennie?

egyszerű megoldás nincs, több mindent kell cserélni. inna öv remek, szerintem legalább 15k dpst nyernél vele. csizmát add el, helyette a magas vit miatt egy nat csizmával szerintem több életed lenne, és a set dex bónusz miatt akár egy 70es is elég. másik variáns, hogy veszel egy 170+os simát, nyersz damot és vesztesz életet. viszont másik oldalról meg ha a crit bónusz összejön a csizma + vért párból, akkor a nat gyűrű egy 9ias 280 dex gyűrűvé válik némi regennel és elhanyagolható LoHhal. litanyból van 20m alatt 150dex 4.5crit AS chd 200+regen, szerintem damot nyernél és critet is. lifeot ha sokat buksz, akkor socketes andariel nagy kővel megoldás. esetleg egy 10chc 25chd 120dex 120vit kesztyűvel megint lehet menteni lifeot.

következő lépcső meg a fegyver cseréje, steal annyira nem fontos, szerintem dex sem, helyette jöhet egy magas alapsebzésű 2sockos manticore.

a chest és a tegez tényleg jó, ennél jobbak meg drágábbak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#914) Kobe válasza proci985 (#913) üzenetére


Kobe
veterán

hülyeséget mutat szerintem, mert buffed az 181 K

(#915) ProEvoFan válasza radi8tor (#909) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, akkor később (több chc) visszatérek a témára.
proci985; Megtörtént.

(#916) Rém válasza code1005 (#910) üzenetére


Rém
tag

Ezen csak fejleszteni való van! :)
Vegyél fel friendsbe, adok cuccokat amik dobnak rajtad!
Gazember#2932

(#917) code1005 válasza Rém (#916) üzenetére


code1005
senior tag

Köszi, felvettelek! :)

plata o plomo

(#918) proci985 válasza Kobe (#914) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

akkor inna övet nézz meg, olyan 1m körül kezdődnek.

code1005:

andariel sisak, nagyon sok dps, keress 10% alatti fire damagest, mert nem fogod szeretni a mortarokat. 100k alatt meg kéne állnia egyéb stat nélkül. magasabb fire dammal 40kból is.

vállas egyelőre szvsz megteszi

amu: keress dex-vit-chcset, egy low darabnak is olcsónak kéne lennie, gyanús, hogy akár 15kból is

kesztyű: dex-vit-chc, szerintem 15kból kapsz jobbat

vért: dex-vit-allres-3sockosok ára a béka feneke alatt van, ilyesmit próbálj beszerezni. szerintem ilyen 15-50kból biztos lesz lényegesen jobb.

bracer: egyelőre megteszi

bal gyűrű: egyelőre ok

jobb: dex chct keress helyette inkább szvsz, eseteleg life/dammal, gyanús, hogy 15kból kapsz jobbat

öv: dex/vit/allres olcsón van.

pants: dex/vit/allres/2sock olcsón van, esetleg dex/vit/2sock magasabb tulajdonságokkal. 15kból kapsz jobbat szvsz.

csizma: movement nélkül 15kból jobbat kapsz dexvitre, sőt talán még dexvitallresre is.

offhand: kuka, egy 40ks dead man's legacy jobb

fegyver: kb 50kból már egy 950-1000dps körüli chd/sock/steales megáll, de szerintem 15kból is jobbat kapsz. dex és vit xbowra felesleges, hacsak máshonnan már tényleg nem tudod pótolni, de olyan 200milliós keret alatt nem biztos, hogy megéri az árprémiumot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#919) Kobe válasza proci985 (#918) üzenetére


Kobe
veterán

nem tom az inna öv mennyit ér, de van rajta 1% CHC és adna 130 dexet. Szerintem ez nem dobna 5-6ezernél több dpst, max.

Arra gondoltam hogy lecserélem a cipőmet egy natalyara - kb 30M, illetve a gyűrűt egy litanyra - szintén 30M, akkor már megközelíti, ha esetleg egy witching hour is össze jönne, akkor meg pláne.

(#920) proci985 válasza Kobe (#919) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

az a kettő még nem dob olyan sokat, de ott a holy dmg. az a +8% holy damage a teljes fizikai dmg alapján számolódik, magyarul egy 80dex/9ias/40chds WH övet hoz az inna a gyakorlatban magas CHCvel is. nem látszik rajta, de az az öv _nagyon_ sok dpst dob. szerintem próbáld ki 1mből az innát, tényleg eszméletlenül jó.

aztán utánna jöhet a litany esetleg, ha még nem elég. Nat csizmából meg van 190+es 10m alatt, nem feltétlenül kell egy 170dex+ vitessel kezdeni, azok őrült áron mennek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#921) Kobe válasza proci985 (#920) üzenetére


Kobe
veterán

az övvel el kell kezdenem gondolkozni, mivel ha lecserélem, vesztek 4K éeltet és 100 resistet.....azt valahonnan pótolni kell

(#922) proci985 válasza Kobe (#921) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

szerintem először próbáld ki, árban annyira nem vészes 15%os ah rátát is beszámolva kipróbálni egy plaint. aztán annak függvényében, hogy mit érzel kevésnek még mehet lehet gondolkodni tovább, hogy mit kéne javítani. andarielből pl egy socketessel elég sok lifeot lehetne még szerintem nyerni 50dex árán. vagy jöhetne a nat csizma a gyűrű helyett egy allreses litanyval a jelenlegi csizma + nat gyűrű árából.

de először teszteld, hogy mi és mennyi kell szvsz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#923) code1005 válasza Rém (#916) üzenetére


code1005
senior tag

Itt is köszönöm a segítséged! :R

plata o plomo

(#924) code1005 válasza proci985 (#918) üzenetére


code1005
senior tag

Köszönöm a segítséget de lenne néhány kérdésem a rövidítésekkel kapcsolatban... :B

dps = ?
10% alatti fire damagest = ?
100k = gondolom 100k arany
chs = ?
chc = ?
chd = ?

Gondolom az árak a játékon belüli gold market árak.

Bocsánat, hogy ennyit akadékoskodok pedig már játszottam a diablo II-vel is de most fordul elő először, hogy komplett mondatokat nem értek... :B

plata o plomo

(#925) Kobe válasza proci985 (#922) üzenetére


Kobe
veterán

majd megnézem. Van tartalékba egy mempo sapim, ha tényleg annyit ad pluszba az öv, akkor lehet tudom ellensúlyozni a resi vesztést a sapival meg a gyűrűkkel

(#926) proci985 válasza code1005 (#924) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

dps: damage per second. amit a fegyveredre ír ki, dam szempontjából kb a legfontosabb dolog (más faktorokkal együtt, de fontos). illetve így szokás nevezni a karakter sebzését is, ez lehet a passzív skillek nélküli unbuffed (kb a diablo2 aurák nélkülije) és a skillek által növelt buffed, amit játék közben kiír.

10% alatti fire damagest: diablo2ben az andariel negatív fire resistancet adott, itt %ban több fire damageot kap az ember. DHval olyan 300-450as resist elérhető komolyabb kompromisszumok (vagy nagyon drága gear) nélkül. olyan 5%ot még nagyon meg se érezni, 10 alatt elfogadható, 20 fölött molten-fire chains-mortar ellenfelek komoly problémát jelentenek.

100k az igen 100ezer arany.

chst elírtam, az CHC akart lenni

chc: critical hit chance

chd: critical hit damage

az árak játékon belüli gold market árak, 15k gold nem sok, friss lvl60as sima karakternek (HC/hardcore teljesen más tészta) jelenleg olyan összesen 500k aranyból megvan olyan gear, hogy monster level 0án le lehet vele nyomni diablot. (lassan, de biztosan... mindenesetre jobb, mint 1.04es patch előtt hetekig farmolni)

ami miatt a critical hit chance és damage fontos, hogy azokkal lehet relatíve olcsón nagyon magas dpst kihozni.

np, elején szokni kell, ez nem diablo2, még ha a DH valahol a trapper assa a frozen orb sorcres és a bow amazon között is helyezkedik el félúton. egyébként kérdezz nyugodtan, hamar bele lehet jönni a rövidítésekbe.

-=Libria=-: pontosan. én a mostani nagy gearfejlesztés közben mp8 siegebreakeren toltam stresszteszteket (egész jól szimulálja mp6 übert) és mp3-4en néztem sebességet, hogy még mire lenne szükség. aztán ennek függvényében kb 10-12 lépés volt 160-170król a jelenlegi 210-220k.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#927) Kobe válasza proci985 (#926) üzenetére


Kobe
veterán

elvileg megvan a 200K dps, viszont a life lement 38K-ra. 18M ért láttam olyan inna övet amin van 100 körüli vita, az adna még 3500 lifeot, plusz a paragon szintekkel is lehetne visszaszedni párat. Az armory még nem frissült, de van egy érzésem ha mondjuk 250 re akarom feltornázni, akkor be kell áldoznom sok mindent - resit és disciplinet leginkább, de ki tudja, lehet hullik egy 2 socketes manti eccer :)

anyway, kereken 60% CHC és 420% CHD :D

[ Szerkesztve ]

(#928) proci985 válasza Kobe (#927) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

mennyi dpst nyertél az innával?

disciplinet olyan 10 allres és +30m arany árán tudnék kb a vérten behozni jelentős egyéb vesztés nélkül, de annyit már nekem nem ér.

damra még némi kavicsozás után olyan 225k dps körülre várom a karit, utánna már vagy egy jobb HF ring (CHC+AS kéne az a baj) vagy szintezés kéne (az meg idő).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#929) Kobe válasza proci985 (#928) üzenetére


Kobe
veterán

cseréltem a vile wardot, az övet, a cipőt, a gyűrűt, ez adott kb 22-23K DPS-t. Most olyan 203K körül van. De az inna övet cserélem, 6M ért egy találtam egy ugyanolyat amin van 10% life, szóval kb az eredeti állapotba térne vissza a life is. A többit főként a resi és a vita miatt cseréltem, most megint olyan 3-400 között van a resim malaccal együtt. mempó sisakkal olyan 192K dpsem van és 450 resi

[ Szerkesztve ]

(#930) proci985 válasza Kobe (#929) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, mempo backupnak jó, a2 keywarden mlvl6on ronda tud lenni még 400as ressel, 48+k lifeal és 6os andyval is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#931) Kobe válasza proci985 (#930) üzenetére


Kobe
veterán

203K DPS, 41K élet, 350 es átlag resi lett a vége az új inna övvel.

(#932) buherka válasza proci985 (#930) üzenetére


buherka
addikt

Pont a DH-nak nem kell közel mennie az ACT2-es keywarden-hez.
Elég, ha a képernyő sarkában látod a lassító bubi szélét...és szépen elkezded darálni, úgy hogy nagyjából a gömb közepébe lősz... nem is kell látni magát a dögöt. Főleg Hungering Arrow-al lehet szépen leszedni, vagy Ball Lightning-al.
Ha eregeti magából a kis villámokat a warden, akkor tuti sebzed őt. Mégsem indul el feléd... ;)
Ezt az okosságon Radátor kollégától tanultam. :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#933) buherka válasza Kobe (#931) üzenetére


buherka
addikt

Nekem most malaccal együtt olyan 700-750 resim van. 60k élet/4600 armor és akkora bazi visszatöltésem, hogy élvezet még a refiseket is megfingatni, pedig még gloom-ot se használok. Már én is kikapcsoltam a SS-t. Kicsit rágyúrtam a chc-ra.
2200-as life reg, 3% LS, 470 LOH.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#934) radi8tor válasza buherka (#932) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bezony ám. Ez egy jó kis glitch :)

Küldtem PÜ-t. Plz pillants rá.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#935) proci985 válasza buherka (#933) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, akkor mégiscsak ki lehet cserélni a gloomot. mondjuk a 700-750es res 60k life/4600def párossal azért dhnak eléggé magas. meg a regened se gyenge.

ötletért köszi!

más: toltunk pár alkaizer runt, mp2 úgy néz ki ideális volt 2playerrel. leoric gyűrűvel, HF ringgel, rubyval a sisakban is 180k dpssel még eléggé gyors, szóval úgy néz ki alkaizert nem csak mp0-1en érdemes menni, ha van elég dps (ami egy DHnál azért szokott).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#936) radi8tor válasza proci985 (#935) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt én is mindig MP2-n futom 3-4 fős partyban.
Igaz nincsenek rajtam ilyen boost cuccok csak egy HF ring.

⭐ Stella

(#937) ProEvoFan válasza buherka (#933) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez aztán az agyon balanszólt karakter.Átlag feletti.
Gloomot magas mpl-en is elhagyod?

(#938) buherka válasza proci985 (#935) üzenetére


buherka
addikt

Jó a Gloom, mert ugye alap, hogy használnom kéne, mert ugye DH vagyok, vagy mi...csak állandóan figyelgetni kell, hogy van e Disc...ha meg elfogy a Disc, akkor meg vagyok lőve.
Így meg csak darálok. Ütnek vágnak néha a tömegben és semmi bajom.
Legtöbb DH emiatt purcan ki, mert vagy elfogy a Disc, vagy csak pont akkor kap egy nagy fülest amikor lejár a Gloom.

(#937) ProEvoFan...megmondom őszintén, hogy soha a büdös életben nem használtam a Gloom-ot. MP8 Übernél se nyomom be. Ha kapok Übernél egy kiadós taslit és leugrik az életem harmada, 3-4 lövéssel már vissza is ment az életem maxra.
Tudom hogy nincs 200K sebzésem, de ami most van azzal sem kell szégyenkeznem.
Van egy 1100-as Mantim is azzal 65K életem van

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#939) proci985 válasza radi8tor (#936) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

boosttokkal is még bőven bírja a kari, a 93%os base bonus xp meg azért jó dolog. 180k dps meg azért még mindig bőven elég a célra.

buherka: ja én discet fejben szoktam számolgatni közben. vortex molten chains tud ronda lenni, de meglepő módon nem igazán vannak disc problémáim. über mp6on tegnap 5 percet fogócskáztam kulléval és siegebreakerrel (a barb valamiért kiesett, kulle miatt feltámasztás necces, szóval előtte megpróbáltam lecsapni... kulle lement, siege meg átvonatozott rajtam abban a pillanatban:D), végig elég volt a discipline és szinte folyamatosan fent volt a gloom (nincs se LS se LoHm jelenleg).

igazából ez játékstílus kérdés, a builded jobban bírja a rázós szituációkat a többiekénél. főleg, hogy majdnem akkora EHPd van, mint a barbárnak, akivel mp6ozunk.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#940) proci985


proci985
MODERÁTOR

egyik utolsó fejlesztés: nat vértból találtam relatíve olcsón egy 65+allres 70vites 12%life 12% spike traposat (számomra perfect roll statokra és egyébként is elég jó), strongarmból bejött egy 160+dex 70+allres bidre, az inna gatyában uppoltam az egyik lilát 54esre, a másik helyére meg jött egy 50dexes. igazából az utóbbi manőver meglépése miatt kellett megint variálni egyet, de végülis felkúsztak a resistek 450 fölé (psn, arcane és fizikai 500 fölé), life 49k, buffed dps 218k. a régi strongarmmal meglett volna az 50k life 223k dps, de úgy döntöttem 70 resist még kéne, és úgy már tényleg eléggé stabil a kari.

gyakorlatilag "tömegbefutós" mp3 alkaizer runokhoz és überezni jó lesz, talán lassan mp7et is kipróbáljuk, bírnia kéne.

viszont a gear addig lett piszkálva, hogy van egy szabad stat slotom a nat csizmán, 0-2 az amuleten (phys res és control reduction jó, de lehetne jobb) és 1-2 a kesztyűn -arcane ressist jobb, de lehetne jobb is-, aztán több mindent már nem igazán lehetne ráaggatni. budgetre pedig érzésre túlléptem a 300met.

ja igen: mentem egy alkaizer kört bonus xp nélkül is, a +85% xp tényleg majdnem dupla xpt jelentett a gyakorlatban (nephalem beszámít, viszont alkaizer eléggé rövid, kb felére töltődik fel csak).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#941) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sikeresen elhoztam biddel egy fullos Manticore-t. 1079 DMG, 97% ChD, 2 socket és természetesen 2.8% life steal. Kb 7000 unbuffed DPS-t hozott.

1037-est kiraktam AH-ba. Tessék rá licitálni :)

Úgy érzem most már csak egy szuper Mempo van hátra. Meg esetleg egy gyűrű, de egyelőre megvagyok vele.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#942) proci985 válasza radi8tor (#941) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

látom elég kompetetíven áraztad be.

újhoz grat, szép darab!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#943) radi8tor válasza proci985 (#942) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi, közben frissült az armory: DPS Unbuffed: 217021 :C

⭐ Stella

(#944) buherka válasza radi8tor (#943) üzenetére


buherka
addikt

Majd szólj ha itt tartasz... ;]

A srác nem gyengén bele lehet buzulva a játékba. :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#945) proci985 válasza radi8tor (#943) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

és még life stealed is van:DDD.

nagyon remek érték.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#946) Thrawn


Thrawn
félisten

BUÉK Demon Hunterek! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#947) proci985 válasza Thrawn (#946) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

BUÉK bizony :K

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#948) radi8tor válasza proci985 (#947) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

BÚÉK!

⭐ Stella

(#949) Rém


Rém
tag

Boldog Újévet mindenkinek!

(#950) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Feltöltöttem egy videót: Diablo 3 - Demon Hunter 280k DPS - ACT3 MP2 solo farming

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.