Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Thrawn válasza buherka (#290) üzenetére


Thrawn
félisten

Egész korrekt áron jutottál hozzá :) Remélem sikerül kifognom egy hasonlót az 12xx dps-es kategóriából.

Hű, hirtelen de tele lett a topik jóféle Windforce-okkal és Manticore-okkal :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#302) pzske válasza radi8tor (#299) üzenetére


pzske
aktív tag

Tényleg jó cuccok, de iszonyatosan túl vannak árazva, de nyilván ez nem a mi dolgunk.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#303) Cyberbeni válasza pzske (#302) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nincs túlárazva... Persze ha találsz hasonlót, akkor továbbadhatod nekem pár10M-ért, de szerintem te is inkább egy legalább 10 számjegyű összeget kérnél érte.

(#304) Kobe


Kobe
veterán

100K dps átlépve

és megvan az 50% feletti CHC is :) durci az a sapka, csak az adott vagy 10K DPS-t

ha valaki tudna segíteni kraftolni egy flawless star kavicsot az íjamba azt megköszönném, alapanyag az van. cserébe perfect star emerald kraftolásban tudok segíteni

(#305) radi8tor válasza Kobe (#304) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megoldható. Sokat ne várj tőle. Pár k lesz csak a DPS emelkedés.

⭐ Stella

(#306) radi8tor válasza radi8tor (#305) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

20 percet vártam rád, de ezek szerint nem olyan sürgős a craftolás :)

⭐ Stella

(#307) Cyberbeni válasza Kobe (#304) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én tudok bármilyen emeraldot kraftolni, Cyberbeni#1182
Kicsit szórakoztam az elmúlt két napban a wizarddal, meg kipróbáltam, hogy milyen lesz patch után a WW wizard build, és hát szerencse, hogy nem wizarddal tolom :D
Esetleg ha kell valakinek ingyen exalted fine phantom bow recept, az szóljon, mert kb. 5k-ért menne el AH-ban.

[ Szerkesztve ]

(#308) Thrawn válasza Cyberbeni (#307) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a +5 magic prop-os recept? Ha igen akkor nekem kell :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#309) Cyberbeni válasza Thrawn (#308) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen. Akkor majd estefelé odaadom, amikor gépnél leszek. Kb fél perc különbséggel esett egy grand 1h xbow, azt meg is tanítottam. (630+ óra után első grand recept, kő design meg még nem is esett)
Esetleg ha kell valakinek black bone arrows-t kraftolni, az szóljon. (Bár annyira nem jó az a cucc szerintem, legalábbis így, hogy dml-m van)

(#310) Kobe válasza radi8tor (#306) üzenetére


Kobe
veterán

sorry, dolgozó emberként 11 óra után nem szoktam kergetni a pixeleket :)

(#311) Thrawn válasza Cyberbeni (#309) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszönöm a receptet! :R
Nekem esett már jópár, kőrecept is volt köztük, egy perfect star ruby most is ott figyel a ládámban. Nem tudtam még eldönteni, eladjam vagy betanítsam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#312) Cyberbeni válasza Thrawn (#311) üzenetére


Cyberbeni
addikt

100k unbuffed dps-hez közelítek nem glass cannon cuccokkal :)
Elvileg a következő vásárlással meglesz, legalábbis ha sisakot socket nélküli andira cserélem, de azért majd még kiszámolom majd.
http://www.diabloprogress.com/hero/cyberbeni-1182/Raven/2609273
(Kellett hoznom laptopot is, ha túlbidelnek, akkor a 4-kor végző aukcióra még tudjak bidelni)

(#313) nierthen


nierthen
tag

erre mondanátok valamit szemérmeskedés nélkül, hogy költséghatékony szempontból milyen sorrendben cserélgessek? ha nem vesszük a költséghatékonyságot, az is érdekelne

Nierthen#2767

(#314) Cyberbeni válasza nierthen (#313) üzenetére


Cyberbeni
addikt

először valami nagyobb dps-ű fegyver kéne, utána meg lehet valami jó tyrael armor meg egy socketes sisak, a többinél szerintem mindegy a sorrend, de én a nadrágot cserélném szerintem. ékszerekkel várd meg amíg az új patchben lemennek az árak.

(#315) userxy válasza nierthen (#313) üzenetére


userxy
őstag

Ha ezeket megveszed akkor Sharpshooter nélkül a dpsed 94k lesz. Sharpshooter passzívval pedig 186k.

[ Szerkesztve ]

(#316) Thrawn


Thrawn
félisten

A legbrutálabb DH pajzs evör :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#317) sto1911 válasza Thrawn (#316) üzenetére


sto1911
veterán

Komoly egy gramm dex nincs rajta :D

Adhatna valaki tippeket, hogy hogyan fejlesszem tovabb a karakteremet.
Epp bugos az armory, mert amugy 138k DPS korul vagyok a SS miatt, most meg csak 90 korul irja...

5M van ra.

[ Szerkesztve ]

(#318) Cyberbeni válasza sto1911 (#317) üzenetére


Cyberbeni
addikt

annyit ír, amennyit kilépéskor a karakterlap.
a gramm dex nincs rajta a fegyveredről is elmondható, szóval azt majd nem ártana lecserélni, plusz act3 farmolásra tyrael's might pl sokkal jobb lenne az inquisitornál, mert az ellenfelek közül elég sok a démon, plusz elitek ellen is kapsz +dmg-et.
meg perfectionist helyett én vengeance-t ajánlok
se braceren, se sisakon nincs crit chance, azokat sem ártana cserélni majd

egyébként meg ha többé kevésbé jól megy, akkor kisebb fejlesztéseket csak úgy érdemes, hogy a mostanit többért el tudod majd adni, különben meg gyűjteni kell a jó cuccokra.

[ Szerkesztve ]

(#319) buherka


buherka
addikt

Kicsit rácuppantam az Att speed-re? :D
Mintha képpuskával darálnék...állati jó.
Volt aki már rám írt hogy csalok...mert ilyen sebességgel darálok.
Most így 2.55-öt lövök másodpercenként.

A Lacuni Prowlers és a The Withching Hour....mind a kettő esett Krossik-nál.

Amikor megnéztem, hogy egy ilyen The Withching Hour, mennyi az AH-n, majd megborultam a székkel.

Kicsit buktam a life-on, meg a resin, de kárpótol érte a brutális sebesség.
Azért a másik gear is kéznél van, vész esetére...három elem csere gyorsban és már püfölhetnek is.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#320) radi8tor válasza buherka (#319) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Grat! Nekem "csak" 59% AS-em van. ;]

Na igen, egy olyan belt minimum 100M. :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#321) sto1911 válasza Cyberbeni (#318) üzenetére


sto1911
veterán

Na igen, tobbmillioval olcsobban vettem a fegyvert, mint a gazdaja akarta (legalabbis igy gondolom), szoval nem tokoltem rajta, masreszt akkor meg sokkal rosszabbul alltam anyagilag meg ehhez kepest is :D

Egy tyrael's might epp akad, a multkor utottem ki valakibol, csak nem A3-ban voltam, azert nem volt fenn.

A vengeance-t kiprobalom, a tobbit meg meglatjuk. Koszi!

(#322) Thrawn válasza buherka (#319) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyi AS és csak 146k a max dps-ed? Jól számol az armory? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#323) Cyberbeni válasza Thrawn (#322) üzenetére


Cyberbeni
addikt

201% chd-vel ne várj sokkal többet.

(#324) Thrawn válasza Cyberbeni (#323) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem is csak 216 van :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#325) Cyberbeni válasza Thrawn (#324) üzenetére


Cyberbeni
addikt

+50% alapból, az már 266, meg neked ~500dex-el többed van, és a fegyvered is nagyobb dps
nekem 393% van, az már annyira nem rossz, de majd patch után lehet, hogy lejön belőle 21%, ha csak szar Hellfire gyűrűt kapok.

(#326) Thrawn válasza Cyberbeni (#325) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a +50% (ha az Archeryre gondolsz) csak xbow-hoz jár, én meg bow-val rohangálok. A többi stimmel, de akkor is nagyobb dps-re számítottam volna ennyi AS láttán.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#327) Cyberbeni válasza Thrawn (#326) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lépj be a játékba, és meglátod, hogy annyi van. Mindenki 5chc-vel és 50chd-vel indul, a 216 az ehhez képest plusz.

(#328) radi8tor válasza Cyberbeni (#323) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, kéne még 300% neki :))

⭐ Stella

(#329) buherka válasza radi8tor (#320) üzenetére


buherka
addikt

Rettentő drágák ezek az övek. A dexes verzió 100M-tól indul felfelé...brutál ára van.
Gondoltam hogy eladom, de akkorát dob a karakteremen sebzésben, armorban, és sebességben...hogy még egyenlőre megtartom.

(#322) Thrawn...igen a CHD az 200 és így számolja ki a rendszer. Viszont nekem a knockback miatt lényeg a sebesség, így jóval nagyobb az esélye hogy benyalja az ellen és hátravetődnek.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#330) radi8tor válasza buherka (#329) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs értelme eladni. Csak akkor, ha már meguntad végleg DH-t. :K

⭐ Stella

(#331) buherka válasza radi8tor (#330) üzenetére


buherka
addikt

A trade-ben minima 70 milkót mondanak rá és azokon még armor sincs...szóval meggondolandó. :U
Azért az jó sok many... :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#332) radi8tor válasza buherka (#331) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem ne mondd. 730M-ba van a jelenlegi gearem :)
Csak nem szeretem linkelgetni :B

⭐ Stella

(#333) buherka válasza Thrawn (#322) üzenetére


buherka
addikt

Ha soloban vagyok és a varázslónő a követőm, akkor az ad nekem plusz 500 Armort, mert így most alapból 4000.

(#332) radi8tor1...Biztos jó sok munkában van a karid...nincs mit azon szégyellni.

Az enyém még nagyon light-os, de ezzel is szépen elvagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#334) radi8tor válasza buherka (#333) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem szégyenlem, csak nem szeretem, ha ismeretlenek be jelölgetnek, meg linkelgetik a karimat. :)
Küldtem privit.

⭐ Stella

(#335) Cyberbeni válasza radi8tor (#332) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem kell linkelni, rá tudunk keresni diabloprogressen :P
egyébként meg túl keveset játszol vele ahhoz képest, hogy mennyit költöttél rá.

[ Szerkesztve ]

(#336) radi8tor válasza Cyberbeni (#335) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még jó, hogy van RMAH ;)
Pont azért költöttem rá, mert keveset játszom, de azt élvezettel akarom eltölteni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#337) Cyberbeni válasza radi8tor (#336) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én inkább az alvásból veszek el időt, minthogy az ösztöndíjam erre költsem :D

(#338) radi8tor válasza Cyberbeni (#337) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolhatod, hogy nem az ösztöndíjamból van. ;)

⭐ Stella

(#339) proci985 válasza radi8tor (#336) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, ez mondjuk igaz.

kb hasonló mint én és a 6950 2GBm (meg úgy általában az asztali gépem), ami utóbbi időben átment kvázi netezős/szövegszerkesztős gépbe. persze kisördög mondja, hogy 7950 3GB/7850 2GB CF, utóbbival valszeg a Diablo3 1080pben már akár 20%os gputerhelést is elérhetne néha. mármint maxon (eyefinityben is vsync limites vagyok 60fpssel 85-95%os átlag GPUterheléssel, de használhatatlan az ui úgy).

bónusz: idle 100W körül eszik a kártya a monitorsetupom miatt, szóval 180W körül eszik az asztalon. + kijelzők. nagyon áramhatékony.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#340) radi8tor válasza proci985 (#339) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A gémer PC-met (i7-980X + HD7970CF + 24GB RAM) eladtam áprilisban, mert másra kellett költeni.
Talán év elején össze rakok egy újat megint.

Abban a hozzászólásban a Diablós karakteremre gondoltam, hogy ne abból álljon ki a napi 1-2 óra játék, hogy esek/kelek.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#341) userxy válasza radi8tor (#340) üzenetére


userxy
őstag

Igazad van aki megteheti az tegye meg. Azért van ez a lehetőség.

(#342) proci985 válasza radi8tor (#340) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jaja, értettem.

egyébként igaz, bár én sikeresen ráuntam inferno farmra acttól függetlenül, szóval felhúztam inkább még két karit lvl60ra (két main váltás után).

illetve nekiálltam HCzni achievmentek miatt, meg más a gazdaság picit. bár egyre kevésbé vagyok biztos, hogy nem e WDvel kellett volna nekimenni a HCnek a glasscannon DH helyett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#343) radi8tor válasza proci985 (#342) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oda WD vagy barbár a nyerő. De attól HC hogy izgalmas :)

⭐ Stella

(#344) proci985 válasza radi8tor (#343) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

pontosan, izgalmas:).

egyébként smokescreen + vault magas lifeal és dammal kombinálva azért eléggé használható. a3/a4 farm miatt reflexek megvannak.

WD inkább amiatt érdekes, mert van egy skillje, ami halál esetén gyak kisüt egy smoke screen szerűséget és gyógyít. ami pont elég időt kell hogy adjon egy esc+quit párosra halál helyett. petek miatt tankra jó, damja bőven jó és DHhoz képest rongyokban is elég használható. plusz olcsóbbak a cuccai mert senki nem használja (pedig DH mellett szerintem bőven a legjobb kari, bár dual tornado barb nekem sose jött be).

ami viszont a DH mellett szólt, hogy azt eléggé ismerem, infernora meg nagyon nem akarok átmenni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#345) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

4 napos hétvégén ki van benne a kulcs+gyűrű farmolásban? Jó lenne 4 ember, hogy hatékonyak legyünk.
Terveim szerint MP5, mert ott még gyorsan lehet majd ölni. Ha nem gyengítették le nagyon a barbárt, akkor azzal jövök. (Illetve van tank cucc is hozzá, nem csak DT)

(#346) buherka


buherka
addikt

Mai drop radi8tor1 kollégával. (kösz tes) :R

Enchantress kezébe beleadtam. Hát valami állat a cucc. Az a démon amit generál, azt támadják az elitek. Jó kis tank szerepet tölt be.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#347) Thrawn válasza Cyberbeni (#327) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez stimmel, de ő is megkapja ugyanezeket. Végülis nem lényeges, ő plusz dex-szel tudja leginkább a dmg-t növelni, nekem meg több AS kellene.

buherka: Minden második lövésed knockbackkel ezzel a Windforce-szal, szerintem kevesebb AS is elég lenne neked. Ha mondjuk 3x% lenne az íjon, akkor mindjárt más a helyzet.

Cyberbeni: Amilyen hetem volt eddig, nem biztos hogy hosszú lesz a hétvégém.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#348) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

A véleményetek szeretném kikérni, hogy ti milyen irányba fejlesztenétek tovább ? Karim:[link]

A fejest 50-es paragon levelnél terveztem cserélni 1 nagyobb dex.-esre, addig használnám a MF miatt. Kíváncsian várom a véleményeteket.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#349) Cyberbeni válasza Thrawn (#347) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Egy kör=Addig ölünk minden wardent, amí mindenkinek 3-3 kulcs összejön, ezután mindenki nyit 3-3 portált, ahol leöljük a bossokat. Időre még nem tudom mennyi.

(#350) radi8tor válasza buherka (#346) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugye nemmegmondtam? :)
Bár én azt mondtam, hogy az én Enchimnek kellene. ;]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.