Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Rém válasza Thrawn (#800) üzenetére


Rém
tag

A bal oldali, ha eladó akkor mi az ára?

(#802) proci985 válasza radi8tor (#797) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nem használsz smoke screent?

nekem az a bajom, hogy a spike trap nagyon alacsony százalékban tölt vissza, egy reflectes csapat még shadow powerrel is azonnal kiüt mp5ben, ha mindet elkapja a három akna. azok ellen marad a smokescreen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#803) flash- válasza Coyot (#788) üzenetére


flash-
veterán

hát mindenesetre borzalmas a 0% pickup radius..
minden leesett tárgy-arany körül táncolok egy ideig mire fel birom venni :((

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#804) radi8tor válasza proci985 (#802) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem láttam sok értelmét annak az 1 másodperces védelemnek. Cserébe elfoglal egy helyet.

Ritkán játszom egyedül, nem érzem hiányát a smoke screennek.

⭐ Stella

(#805) Coyot válasza flash- (#803) üzenetére


Coyot
őstag

Bizony pont ebben a cipőben járok én is, de sikerült egy kesztyűt szereznem, igaz csak 5yardos.

Má' nem

(#806) Kava Csoki válasza flash- (#803) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Most 10 yarddal nyomom, de nekem is voltak nyomorúságos 0 yardos heteim, nem kívánom senkinek :D 10 yard szerintem bőven elég, az 5 sem volt rossz, de a 10 kimondottan jó ;)

(#807) Thrawn válasza Rém (#801) üzenetére


Thrawn
félisten

A bal oldali nem eladó, terveim vannak vele, de a másikat odaadom neked :)

Pickup radiushoz: Musthave! Kell legalább belőle 5 yard :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#808) cowboy_bebop válasza Thrawn (#775) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Hali!

A végeredmény a következő lett: vettem egy nati gyűrűt és cipőt, +13 dmg-t kaptam úgy 80 milláért cserébe: [link].

[ Szerkesztve ]

(#809) Thrawn válasza cowboy_bebop (#808) üzenetére


Thrawn
félisten

Az nem sok, ezért írtam, hogy inkább fejleszteném a köveket. De ha +13k az már jó :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#810) proci985 válasza cowboy_bebop (#808) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hű, jó drága a 220 feletti nat. és én még 9kt sokalltam a saját 190+osomért:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#811) Kobe


Kobe
veterán

három milláért lőttem egy új manticoret: [link] jó, nem dexes - life steales, de 3 M ért adott 13 K damaget. Nem tom miért ilyen szarul mutatja armory, de a default dps így pont 170 K

(#812) proci985 válasza Kobe (#811) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

dex/lifesteal drága. az ára egyébként kb reális volt, nekem picit magasabb dpsű LSes tisztán fizikaim van, az picivel 5m alatt volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#813) Kobe válasza proci985 (#812) üzenetére


Kobe
veterán

dex nem annyira gáz rajta, viszont jó lenne ha egy olcsó intes, lsest tudnék szerezni, azért az LS hasznos volt.

(#814) proci985 válasza Kobe (#813) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

mindenképpen manticore kell? én simák között is körbenéznék, inna övvel jobb a tiszta fizikais.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#815) Kobe válasza proci985 (#814) üzenetére


Kobe
veterán

hát, manticoreon van a legtöbb AS + CHD + socket. De ha mutatsz pár milláért olyat ami a mostaninál több DPSt adni LSel, lehet elcsábulnék :)

[ Szerkesztve ]

(#816) proci985 válasza Kobe (#815) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

és psn dam, inna övvel jobb a tiszta fizikai.

ias spike trappal annyira nem érdekes, crit lehet máson is 100%, 2 socketesek meg amúgy is megfizethetetlen áron vannak rendes statokkal (LS + 2sockosat nem láttam még 1150 dps fölött ahban)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#817) radi8tor válasza proci985 (#816) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LS + 2sockosat nem láttam még 1150 dps fölött ahban

Olyan nem is lesz soha, mivel így van balance-olva. :(

⭐ Stella

(#818) proci985 válasza radi8tor (#817) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ok, ez megmagyarázza miért olyan gyenge a kétsockosok damja. akkor viszont elgondolkodok, hogy nekem a jelenlegi 1266/73chcshez képest előrelépés lenne e.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#819) radi8tor válasza proci985 (#818) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Két socketes csak magas ChC-vel éri meg. Egy pro játékosnak meg eleve magas a ChC-je. :K
Bár ők 1350 feletti Manticore-okkal rohangálnak. Szó szerint a 36% movement speed miatt. :Y

⭐ Stella

(#820) Coyot válasza radi8tor (#819) üzenetére


Coyot
őstag

Nem 24% movement speed cap?

Má' nem

(#821) proci985 válasza radi8tor (#819) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

49/52 magas?

tehát akkor egy sockos elég. hm, kéne még 90 dam a prosághoz akkor?:D

movement cap meg 25, szerintem 24 strongarmssal jobb, hacsak nincs tényleg nagyon sok lé chc+dexes lacunira.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#822) radi8tor válasza Coyot (#820) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet, hogy 24%, de akkor miért ír 36%-ot diabloprogress.com? :U

proci985: az teljesen átlagos. 65 már magasnak számít :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#823) Coyot válasza radi8tor (#822) üzenetére


Coyot
őstag

Mit számít,hogy valami hülye oldal mit ír? Amúgy meg összeadja a stat pontokat kb .annyit csinálhat az az oldal, nemjósemmirese :D

25% nél több gyorsítást úgy tudom nem ad, pakolhatsz magadra 5000%-ot is. [link] de hogy pontos legyek ez a cap itemből való gyorsításra igaz. Skillből nyomathatsz magadra e felett is.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#824) buherka válasza radi8tor (#822) üzenetére


buherka
addikt

25% a max movem. speed...többet felesleges pakolni. Nerfelve lett a (ha jól tudom) 1.04-es patch-el.
Én kipróbáltam 48%-al is...semmivel nem haladsz jobban, mint a 24%-al.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#825) proci985 válasza radi8tor (#822) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jó, hát crites HF ringgel, crites nat gyűrűvel és egy 9es amuval meglehetne.

ebből az AHban megvehetők kb annyiban lennének, mint a teljes gearem:). (amu lehetne olcsóbb is, de 190+dex 160+vit 50+chdt megtartanám).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#826) cowboy_bebop válasza Thrawn (#809) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Persze, 13K, csak elírtam. :U

(#827) Kobe


Kobe
veterán

na, napi update megvolt, új manticore, lifesteallel, magasabb dpssel :) 179K dps, cska szokásosan szarul mutatja még armory. Szerintetek mit lenne érdemes cserélni, honnan lehetne összevakarni még 20K dpst ?
[link]

(#828) proci985 válasza Kobe (#827) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nat csizma, inna öv... de a resistjeid bánnák.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#829) radi8tor válasza Kobe (#827) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dupla socketes Manticore. ;]

⭐ Stella

(#830) proci985 válasza radi8tor (#829) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

1000+dpssel?:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#831) Kobe válasza radi8tor (#829) üzenetére


Kobe
veterán

hát valszeg az a leggeyszerűbb, ha ezeket a statokat tartani szeretném - márpedig a resit és vitalityt szeretném tartani. A msotanin +30% CHD adott 10 K dpst kb, akkor a 2 sockettel meglenne a 200K

(#832) Thrawn válasza Kobe (#831) üzenetére


Thrawn
félisten

1200 DPS körüli Manticore két sockettel? Sok sikert hozzá :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#833) radi8tor válasza Thrawn (#832) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LS-es kell(ene) neki, abból nincs sajnos 1200-as. :(

⭐ Stella

(#834) Thrawn válasza radi8tor (#833) üzenetére


Thrawn
félisten

Amióta aktív Shadow Power - Gloom használó lettem nem látom sok értelmét a Life Stealnek fegyveren. Az a +3% már nem oszt, nem szoroz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#835) radi8tor válasza Thrawn (#834) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor megvan mit fogok fejleszteni januárban. 1300 feletti dexes 2 socketes Manticore :))

⭐ Stella

(#836) Agro


Agro
senior tag

Ti talaltatok mar olyen itemet ami upgradelt titeket es hordjatok is? Engem allandoan savaznak hogy mazlista diszno, mert folyton esik valami. Jelenleg a sisak, amulett, kesztyu, csizma, kopeny az amit nem ahban vettem es hordom. De a kesztyu is ami nehany napja esett egy olyat valtott ami szinten esett amulett detto.

(#837) Rém válasza Agro (#836) üzenetére


Rém
tag

Találtunk, de azért utálhatunk mi is ugye?
Szerintem kevés az olyan kari aki a magán hordott cuccok többségét nem Ah-ból szerzi.
Rajtam az öv, csizma és az egyik gyűrű maga-találós.

(#838) Thrawn válasza Agro (#836) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem patchek előtt szokták emlegetni, hogy biztos végre nerfelni fognak, hogy ne találjak annyi mindent :D

Legacy Natalya's Mark, Natalya's Gaze, Natalya's Soul. Ezek közül a talált sapim a ládában vár, vettem helyette ideiglenesen egy socketest. A cipőből találtam kettőt, a jobbikat használom, a régit elajándékoztam. Gyűrűt egyet találtam, azóta azt használom.

Inna's Temperance, Dead Man's Legacy (már nem a találtat használom), Bren-puska és a vállasom ami még úgy esett.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#839) radi8tor válasza Agro (#836) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Semmi használható nem esik. :(
De ez már gondolom azért van így, mert 200k unbuffed DPS-em van.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#840) proci985 válasza Agro (#836) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

még 1.03ban esett egy mindam/80+dex/4chc/34chd gyűrű, amit még mindig cserélgetek a HF ringgemmel (másik kezen egy nat van). akkoriban valahol 50m körül lett volna árban, jelenleg olyan 5mnél kezdődnek hasonlók.

pár hete találtam egy ice climberst, ami egy 58as gemmel már jobb lett volna az akkori rare csizmámnál(leszámítva a cold dmg reductiont), 5mért ment el. aztán egy 160+str 90+vit allres IKt, na abból lett meg a 125k unbuffered dps:). illetve kb egy hete egy 193/93vit/79allres zunimassat, az gyakorlatilag a top10dps WD/wizardok kivételével -azokon láttam hasonlókat- upgrade mindenkinek. viszont mivel DHm van, nekem ugye kevésbé érdekes. persze van WDm is, de azt nem tervezem egyelőre átrakni mainnak, bármennyire is jó.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#841) radi8tor válasza radi8tor (#835) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1260-as dexes Manticore adna +41k DMG-t potom 900M goldért.
Nem biztos, hogy megér nekem ennyit. :U

Cca. 60e Ft. :Y

1 socketes dexes, 1350-es Manticore kb +36k DMG-t adna 200M goldért. Hmm..

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#842) Thrawn válasza radi8tor (#841) üzenetére


Thrawn
félisten

200M gold egy egysocketes, 13xx DPS-es, dexes Bren-puska? Amikor megtaláltam azt amit használok is, meg sem mertem nézni mennyibe kerül AH-n. Most viszont örülök, hogy akaratlanul is sikerült megspórolni ennyi goldot :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#843) Agro válasza radi8tor (#839) üzenetére


Agro
senior tag

Nekem a kesztyu most esett par napja 190k az unbuffed. Archeryvel meg van 210k. Bar a kesztyu az all res miatt jott jol. Dpsen szinte semmit nem dobott de felment 450re az allres :) Cirka 100Mas erteku az eddigi legjobb droppom

(#844) proci985 válasza radi8tor (#841) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tudom nem szereted megosztani, de egy adatlapot kérhetek privátban vagy le tudnád írni, hogy miket használsz, hogy áll össze a kari?

dpst kéne növelnem és ilyenkor a default megoldásom az szokott lenni, hogy nekiállom nézegetni, hogy jobb kariknál mit szoktak használni.

más: találtam 3.5mért egy 5ias 94dex 31chd 9.5chd kesztyűt ma AHban (többi ára alapján bukó nélkül tudtam kipróbálni). a jelenlegi 89dex 29chd 10chchez képest +5k dps, ezzel megvan a buffered 180k, unbuffered kb 128k körül kéne lennie. viszont buktam 8k lifeot (nagyon magas vit és armour is van a kesztyűmön), 32k life... na ilyen kevés 1.03 belial/ghom kill óta nem volt a DHmnak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#845) radi8tor válasza proci985 (#844) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

No problem.

⭐ Stella

(#846) Agro válasza proci985 (#844) üzenetére


Agro
senior tag

Bocsi. Nem kotekedni akarok csak bantja a szemem :)

Buffered ---- Buffed
Armour ---- Armor

(#847) buherka válasza proci985 (#844) üzenetére


buherka
addikt

Ez a DPS hajkurászás miért jó.?

32K life-al egy hit vagy.

Papírkutya effektus...

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#848) radi8tor válasza buherka (#847) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is kérdezhetném tőled, hogy egy DPS karinál miért vagy DPS ellen?
Aki partyban játszik, annak nem létszükséglet a 60k élet és 600 all resist.

Nézegettem pár top DH-t (400k unbuffed DPS felettieket) és van amelyiknek csak 200 all resistje van. Minek neki több, amikor már megöl mindenkit aki csak közelít felé..

⭐ Stella

(#849) Agro válasza radi8tor (#848) üzenetére


Agro
senior tag

Mert dh-nak is kell balance. 200 allres melett feldughatja maganak a 400k dpset. 400k dps mp 6-7hez is keves azzal mar MP10en illik apritani, de ennyi resisttel meg egy fallen is 1 hiteli. Olyan nincs hogy senki nem eri el. Rateleportalnak, berantjak, jailelik, fagyasztjak, fearelik vagy csak rossz pillanatban pislog es egy tuzgolyo bele szall az arcaba. Hiaba van 400k dpse valakinek ha nem tud vele haladni azon a szinten amire az valo. Szerintem neked is meg nekem is rohogve meglenne mar reges regen akar a 300k+ dps ha csak arra gyurunk ra. De a masik vegletnek is megvan az arnyoldala 600as resistekkel meg 60k hpval siman eletben lehet maradni akar mp 10en is de megint csak semmi ertelme ha nincs hozza dps es csak mp3-4en van megfelelo haladasi sebesseg. MP3ra meg marhara nem kell ennyi resist.

Szerk @Buherka: 35k a hpm (amethystel 40k) meg a Fallen Maniacok se tudnak 1 hitelni amiota 450 az allresem. Neha beszopat 1-2 pakk de nem erzem szukseget tobb hpnak egyellore. MP6 A3 soloban halal nelkul le megy 90 perc alatt. Meg kb 20k dps es ugyanez menni fog MP7en is. Majd, ha itt tartok akkor lehet szuksegem lesz tobb hpra de tobb resistre tuti nincs szuksegem

[ Szerkesztve ]

(#850) radi8tor válasza Agro (#849) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ~32k HP egyáltalán nem rossz egy DH-nak. Szerintem.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.