Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Thrawn válasza flash- (#50) üzenetére


Thrawn
félisten

Bevallom én sosem használtam, túl pontatlannak találom. De szűk helyen ahol nagy mobtömeget kell vele irtani ott hasznos lehet.

Később kapsz majd új skilleket, amik hasznosabbak lesznek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#52) flash- válasza Thrawn (#51) üzenetére


flash-
veterán

elősdleges és másodlagos skillnek mit használtok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#53) Thrawn válasza flash- (#52) üzenetére


Thrawn
félisten

Bal gomb: Hungering Arrow (Spray of Teeth)
Jobb gomb: Elemental Arrow (Nether Tentacles)
1: Caltroops (Bait the Trap)
2: Smoke Screen (Lingering Fog)
3: Companion (Bat companion)
4: Rain of Vengeance (Flying Strike)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#54) flash- válasza Thrawn (#53) üzenetére


flash-
veterán

köszi

passzív skilleknél mik a haszontalanok,mik az ajánlottak?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#55) Thrawn válasza flash- (#54) üzenetére


Thrawn
félisten

A passzívak között van elég sok ami jó lehet, attól függően, hogy milyen stílusban játszol. A Sharpshootert skill az ami hasznos lehet minden esetben.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#56) flash-


flash-
veterán

értem.

Dh-nál mi a legjobb választás?
1 kezes crossbow+quiver,vagy a 2 kezes crossbow+quiver?esetleg más?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#57) Thrawn válasza flash- (#56) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sokáig egykezessel crossbow-val haladtam, de váltottam kétkezesre a nagyobb min. dmg miatt, most pedig íjat használok a magasabb min. dmg és attack speed miatt. 60. szinttől szerintem jobbak a kétkezes fegyverek, mint az egykezesek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58) flash- válasza Thrawn (#57) üzenetére


flash-
veterán

ok köszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#59) Huma válasza Thrawn (#57) üzenetére


Huma
addikt

Tessék a DH-m.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#60) Thrawn válasza Huma (#59) üzenetére


Thrawn
félisten

Elég jó a crit chanced, nálam most jött el az ideje, hogy critekre gyúrjak. Kell a dmg, tegnap több extra healthes elit pakkba futottunk bele. Belialt is épphogy az enrage előtt kaptuk szét, nem sok híja volt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#61) Szasinka válasza Huma (#59) üzenetére


Szasinka
tag

Act II-ben nyomulsz a DH-dal? Hogy tudsz ott haladni?

(#62) Huma válasza Szasinka (#61) üzenetére


Huma
addikt

Tegnap óta nem játszottam. Magdáig elég jól haladtam. A fehérek nem jelentenek gondot.
Az elitek egy része sem, de a többséggel azért meggyűlt a bajom.
Nemrég jutottam el Act2-ig (DH-val) szóval még nem ismertem ki teljesen. Az biztos, hogy egy tank nem árt ha van.

Eddig Barbárral irtottam. Azzal már legalább egy hónapja kivégeztem Diablót. Egyszerűbb vele haladni mint DH-val.

Nagyon sokat kell rohangálni és trükközni. Lassítok orrba-szájba és nyomatom a köddéválást. Ha Elfogyott a kék trutyi akkor meg rohangálok össze-vissza.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#63) Thrawn válasza Huma (#62) üzenetére


Thrawn
félisten

Szedj össze valahogy a Natalya's szettből 4 darabot és kevésbé lesz probléma a Discipline fogyás. Csodát nem kell várni tőle, mert egy hosszabb elitcsata simán elfogyasztja így is, főleg ha mortarosok jönnek szembe...

szerk: Act2-ben nyögvenyelősen haladok, kevés a critem és a dmg-m egyelőre :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#64) Szasinka válasza Huma (#62) üzenetére


Szasinka
tag

Már csak azért mert nekem DH a main karakterem jobb értékekkel bír szegény de az elit pakkok rendesen tudnank szivatni ezért is voltam kiváncsi, hogy Te miként boldogulsz.
Érdemes +Disc-es chestet meg quivert venni így lehet 50 is a disc amiből négy SS kijön (+Prep-el még 4).
Egyébként barbárt meddig tarthat felhúzni 60-ra szerinted? Könnyebb mint a DH-val akkor?

(#65) Huma válasza Szasinka (#64) üzenetére


Huma
addikt

Fogalmam sincs. 35 óra? Könnyebb vele játszani.

Mit jelent az hogy rendesen szívatnak? Én mondjuk átlag 1-szer meghalok/elit pakk. Act 2-ben. Viszont ha lenne egy tank karakter akivel együtt nyomom akkor szerintem ez a szám sokkal kevesebb lenne. Mondjuk 0,3.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#66) Thrawn válasza Huma (#65) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is csak egy (két) barbár mellett érzem magam biztonságban, szerencsére akad aki jön velem időnként :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#67) Szasinka válasza Huma (#65) üzenetére


Szasinka
tag

Most egy kicsit több életet szedtem magamra így ACTII simán megy, csak akkor halok ha nem figyelek (robban a moltenes meg hasonlók). ACTIII-t még nem farmoltam sokat de ott is tudok haladni viszont soloban Rakanoth (spelling?) nem megy, valahogy a bossokkal jobban meggyűlik a bajom, ha van hely kite-olni akkor nincs gond semmilyen pakkal általában. Partyban ha van tank akkor jók szoktunk lenni.
Lehet még a túlélési esélyeimet kellene feljebb tolni, hogy solóan is menjen act IV.

[ Szerkesztve ]

(#68) flash-


flash-
veterán

sziasztok

kérdezném hogy nightmare szinten nektek kb mekkora a DPS?
vagy amikor ott jártatok mekkora volt?
(csak kíváncsi vagyok hogy haladok,nekem 2000)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#69) Thrawn válasza flash- (#68) üzenetére


Thrawn
félisten

Visszanéztem az összes screenshotomat, de nem találtam egyet sem amin látszana. Emlékezni meg nem emlékszem már rá mennyi volt :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#70) flash-


flash-
veterán

sziasztok

nekem egy kis segitség kellene mert nagyon sokszor meghalok.Demon hunterem van,inferno szinten járok,act 2 re nagynehezen eljutottam.
Már fogytán a pénzem mert sokszor meghalok úgyhogy valami infó kellene hogy most akkor mi a kevés?
a 365 resist(54%)
vagy a 21600 life
vagy a 25 000 damage(48ezer de amikor támadok lemegy 25 000re)
esetleg van ami nagyon sok?
mert minden cuccom olyan hogy elsősorban dmg-t és all resistet ad..
mit vegyek-fejlesszek hogy ne halljak meg olyan könnyen de mégse menjen nagyon a másik dolog rovására?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#71) Thrawn válasza flash- (#70) üzenetére


Thrawn
félisten

Első ránézésre kevés a damage, de nagyon. Olyan cuccokkal szerelkezz fel, amik a lehető legtöbb dexterityt és critical damaget adják. Megfelelő nagyságú sebzés nélkül elérnek a szörnyek és le is csapnak, ennél a karaktertípusnál pedig pont az a lényeg, hogy a közeledbe se tudjanak jutni. Life és resist csak annyi kell, hogy 1-2 ütést azért kibírj.

A resistjeid elég jók, nekem kb. harmadennyi van csak de elég is annyi.

Itt a profilom, ha gondolod meríts belőle ötletet, illetve linkeld be a tiéd is, úgy könnyebb lesz segíteni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#72) flash- válasza Thrawn (#71) üzenetére


flash-
veterán

köszi én is megosztom veled.
vélemény?tanács?

amúgy amikor a templarnak kellett osztani a skilleket baromira nem figyeltem,azt hittem később lehet változtatni..nemtom azzal mennyire toltam el.. :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#73) Thrawn válasza flash- (#72) üzenetére


Thrawn
félisten

Critical damage kellene neked még minél több, plusz apránként ahogy a kassza engedi fejlesztgetheted a köveket amiket a cuccaidba tettél. A vállasba és a sapiba is még több dexterity kellene.

A templar skilljeit bármikor újraoszthatod, jobbklikk az arcképén és retrain.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#74) flash- válasza Thrawn (#73) üzenetére


flash-
veterán

köszi.

most elkezdtem gyűjtögetni szorgosan.
mit vegyek előszőr mi lenne a legnagyobb durranás?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#75) Thrawn válasza flash- (#74) üzenetére


Thrawn
félisten

Shouldert és sapit vegyél, azzal tudod legkönnyebben növelni a dexterityt. A crit damage már húzósabb árban lesz, mert kell mellé dex is mindenképpen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76) flash- válasza Thrawn (#75) üzenetére


flash-
veterán

okay
meghát sharpshooter skill nélkül a critical hit chance 5% azért gondolom érdemes lenne valamennyire feltolni,úgy 50%?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#77) Thrawn válasza flash- (#76) üzenetére


Thrawn
félisten

Amíg nincs 30% környékén a crit ch addig kell a Sharpshooter, utána már meg lehet próbálni elhagyni és más passzívat betenni a helyére. 50%-ot összehozni igen sok aranyba kerül.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#78) flash- válasza Thrawn (#77) üzenetére


flash-
veterán

okay köszi az infót.
bevásároltam extra gold from monsters cuccokkal ugyhogy megyek hell act3ra pénzt keresni

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#79) Thrawn válasza flash- (#78) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó vadászatot! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#80) m4rk_ válasza flash- (#50) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Nem lesz, és a legjobb a Smoke Screen.

(#81) flash- válasza m4rk_ (#80) üzenetére


flash-
veterán

hát úgytudom már lebutították a smoke screen-t.talán a Ball Lightning jobb?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#82) Thrawn válasza flash- (#81) üzenetére


Thrawn
félisten

Lebutították de még mindig nélkülözhetetlen ha el kell iszkolni a mobok elől.
A Ball of Lightning nekem nagyon gyorsan felzabálja a Hatredem az íj relatíve magas attack speedje miatt, inkább Nether Tentaclest használok még ha lassabb is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#83) flash- válasza Thrawn (#82) üzenetére


flash-
veterán

Aha hát gondolom kinek mi.
De gondolom Ball of Lighteninggel is veresenyképes infernon mindegyik actban...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#84) Thrawn válasza flash- (#83) üzenetére


Thrawn
félisten

Sokan használják és én is próbáltam. Van olyan hatásos mint a Nether, de életet nem tölt vissza.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#85) flash- válasza Thrawn (#84) üzenetére


flash-
veterán

figyelj tudnál screenshotot készíteni arrol amikor nem a magic és gold gyűjtős cuccaidban vagy?
mert én azt látom..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#86) Thrawn válasza flash- (#85) üzenetére


Thrawn
félisten

Csinálok, amint frissül a profil.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#87) Thrawn válasza Thrawn (#86) üzenetére


Thrawn
félisten

Frissült:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#88) Gomez86


Gomez86
őstag

Heló!

Gondoltam beköszönök ide, hogy visszatláljak.

Itt van a profilom

Gyorsban elfutottam 60-ra a Wizarddal is, most pedig itt az ideje a DH csiszolgatásának.

A Natalya pack tényleg megéri? Sokat számolgattam és volt egy Redemption-öm, de túladtam rajta mert találtam jobban olcsóbban...

szerk: valamiért nem jelenik meg a kép... :( de a link megy

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#89) Thrawn válasza Gomez86 (#88) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv!

Ha a Redemption a crossbow akkor jobb is, hogy túladtál rajta, mert kevéske. Talán a patch után lesznek belőle jobbak is. A Natalya's cuccokból szerzett bónuszok közül szerintem az utolsó a legfontosabb a Discipline regen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#90) Gomez86 válasza Thrawn (#89) üzenetére


Gomez86
őstag

igen, az a crossbow. Hát nekem disciline-ből szinte soha nincs hiányom így az annyira nem tart tűzben...

Viszont a patch meg ugye rendben van hogy segíteni fog a rare cuccokon, de csak azokon amiket a patch után találsz. szóval az a kb 100 db ami most kint van piacon az értéktelen lesz, ami meg utána kerül elő az meg nem lesz miller alatt szvsz

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#91) Thrawn válasza Gomez86 (#90) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha jól látom csak a Marked for Death-et használod és a denevért, így nem csodálom, hogy elég a Discipline.A Smokescreen pl. viszont zabálja rendesen, ezért nekem jól jön a bónusz :K

Szerencsére nekem nem került sokba a szett, így nem hiszem, hogy sokat buknék rajtuk a patch után. De az újakra kíváncsi leszek, hogy mennyivel is lesznek jobbak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#92) Gomez86 válasza Thrawn (#91) üzenetére


Gomez86
őstag

igen, és remélem hogy sokkal. Eddig 3 legendary tárgyat találtam mióta játszom, és hát őszintén szólva mindhárom értéktelen volt. (Persze azért szépen fizettek érte AH-ban)
És meglehetősen sokan írják a dió forumban is hogy jó lenne ha a legendary nem azért lenne az mert narancssárga a színe citromsárga helyett hanem mert űberfasszintos lenne. Ugyan ez igaz a set cuccokra is...

Majd meglátjuk. viszont azoknak is megértem a felháborodását, akik most árulnak legendary cuccokat, mert amikor bejönnek az újak akkor az ővék nem sokat fog érni.

Ezzel együtt viszont nekem tetszenek a változások amik a patch-el jönnek szóval looking forward to it!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#93) Thrawn válasza Gomez86 (#92) üzenetére


Thrawn
félisten

Én találtam már elég sok Legendary cuccot, de persze nagy részük felejtős volt. A patch-csel azok fognak jól járni, akik valami jóféle Legendary receptet birtokolnak. Szívesen gyártanék én is Seven Sins vállasokat :D

Patch 1.0.4 Preview: Demon Hunter

Lesz pár változtatás ahogy elnézem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#94) Gomez86 válasza Thrawn (#93) üzenetére


Gomez86
őstag

hát lesz, és nem is baj. el fog telni még egy kis idő mire tényleg kiegyensúlyozott játék lesz...

De tetszenek a változások, de azért ez kicsit durva:

Rain of Vengeance:

Current: 75% weapon damage for 5 seconds
1.0.4: 715% weapon damage over 5 seconds

Persze nem bánom, mert jelenleg is használom stunolásra, de így legalább ütni is fog... De ekkorát? :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#95) Thrawn válasza Gomez86 (#94) üzenetére


Thrawn
félisten

Üssön csak, mert én is azt használom :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#96) flash- válasza Thrawn (#87) üzenetére


flash-
veterán

köszi

már lassan 1.000.000nál járok.remélem hogy ha minden cuccot egymillió körül veszek meg akkor az már elég ahhoz hogy végigtoljam a játékot infernón...

Te mekkora resisttel csináltad meg?
kb mennyi resistet érjek el?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#97) Thrawn válasza flash- (#96) üzenetére


Thrawn
félisten

Resist nem kell feltétlenül sok, persze nem árt ha van. Én nem vittem túlzásba:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#98) flash- válasza Thrawn (#97) üzenetére


flash-
veterán

oké köszi
de érdekelne hogy hogy véded ki azt amikor egyszerre többen tolják rád a fireballt,vagy más egyéb brutál sebzést...
én ilyenkor szinte egyből meghalok...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#99) Thrawn válasza flash- (#98) üzenetére


Thrawn
félisten

Igyekszem folyamatosan mozogni, hogy ne találjanak el és közben próbálok úgy helyezkedni, hogy a Nether Tentacles/Ball of Lightning minél több ellenfelet sebezzen. Ha több irányból érkezik az áldás és kevés a hely is akkor nyomom a Smokescreent.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#100) flash- válasza Thrawn (#99) üzenetére


flash-
veterán

köszi..
biztos nagyon fárasztalak már legalább pörög a fórum?:D

ez a Valley of Death hogy sebez?

írják hogy 15 másodpercig tart és azalatt 12%damage-t vesz el.
ez azt jelenti hogy nekem 12%al nagyobb lesz a damage 15 másodpercig?
smokescreenből melyiket?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.