Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Gorneck


Gorneck
titán

is sikerült végre rendes craft...nahh nem mintha mostanában elmozdulna erről a paraszintről...

Gorneck#1239

(#1602) radi8tor válasza Gorneck (#1601) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#1603) proci985 válasza Gorneck (#1601) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat!

apropó: marquis gemek nektek mennyit hoztak?

más: tényleg úgy néz ki a tinkerer a megoldás a hatred problémára. és a vengenance. azon agyalok, hogy ha a companiont ki lehetne dobni, akkor mehetne a marked for death vagy a caltrops, illetve egy tesztet megérne, hogy így is kell-e még a preparation (mégiscsak két skill tölti a disciplinet).

kieg: mióta van craft azóta érezhetően estek a vile ward árak. ma sikerült 15mért bugáznom egy 199dex/80res/12life/7pickup/300+regenes példányt közepesen magas defense értékkel. namost az első négy fontos stat kvázi perfekt, armor/regen magas és megint jól jön. craftra meg igazából ugyanez kéne, csak mondjuk -az egyébként szintén nem haszontalan- regen helyett dex/vit vagy vit rollal. azt hiszem ez most marad egy ideig, előbb craftolok olyan archon vértet amire érdemes lecserélni a natalyamat, mint ennél minden szempontból jobb vállast szvsz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1604) Gorneck válasza proci985 (#1603) üzenetére


Gorneck
titán

Már nem nagyon emlékszem erre...10-15k. Monkon még ennyit se...

Gorneck#1239

(#1605) proci985 válasza Gorneck (#1604) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

köszi.

agyalok, hogy mi lenne a következő upgrade lehetőség, gemek is kb megvannak, de a 40m craft ár az account bounddal visszatart.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1606) mikromanus válasza proci985 (#1603) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap félkábultan tesztelgettem én is. Úgy tűnik, hogy ugyan hasznos a perfectionist helyett a night stalker, viszont ez a mostani átlagosnak nevezhető 3700 körüli armor nagyon omlós. Nem nagyon bírja a plague tócsákat, meg a desecratort se, meg az arcane csapda is elég könnyen megpörköl (mondjuk ezekből azért amúgy is kitérek, de a plague fenemód irritáló volt. Kapott valamikor némi buffot, vagy a többit nerfelték?). Vagy több armor, vagy egy menekülőskill minimum kell. Vagy mindkettő. Vault vagy smoke screen lehet hasznos lenne. Mondjuk MP10-en nyomultam és azért annyira nem high-end cuccaim vannak. Ha figyelek, akkor itt is jó kis run lehet, de ha elbambulok egy pillanatra, akkor megalázó halálom lesz (fallen shaman kiéget a létezésből, vagy lecsapnak és a hullám hátrafelé kirepül a képből, stb). Egyébként elég kezelhető a helyzet. Ha látom mi van a lábam alatt és vissza tudok vonulni, ha kezd baj lenni, akkor folyamatosan mehet a móka. 1-2 szinttel lejjebb simán haladós így is. Azért az a 4k armor nagyon elvárt szintnek tűnik ha komoly tank buildet akarok. Az meg elég szűkösen lehet meg. A set cuccok igen korlátozottak, máshol meg vagy vita, vagy DPS bukó lehet durván.. Majd még finomítom. Már egész jó, de MP10-en sokszor voltam morcos :D

Ha a nagy dagi duplabuzogányos fejjel cintányérozós monstra két csapása közt "öl" meg, az ugye bug, vagy lag? Volt 1-2 ilyen vagy hasonló fura jelenség tegnap. Lecsap, fél másodperc szünet és mielőtt újra csapna "you died. Killed by dagimonster" 'nyátokat! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1607) proci985 válasza mikromanus (#1606) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a vicces az, hogy 4000+ az a kezdő DH (enyémnek is volt 4500-5000 anno korai gearben) , illetve BiS védelemre is hegyezve. kettő között 3200-4000, annak függvényében, hogy strongarm/crafted, vile/crafted vagy WH/Inna. ahogy nincs hely a +str / +armornak ott, ahol csak egy roll van, a védelem úgy csökken.

psnt buffolták eléggé, többit nerfelték.

psnt enyém addig bírja, amíg nem 7k körül tickelnek, na ott szaladás van.

egyébként néztem mp6on, oda ez a tipikus honeybadger build, avagy hacsak nem jön valami ronda elit kombó, addig nem igazán kell mozogni. damra lehet, hogy jóval alacsonyabb neki karakterlapon, mint az elemental arrow, viszont a kevesebb mozgás miatt többet sebez végeredményben.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1608) Thrawn válasza proci985 (#1607) üzenetére


Thrawn
félisten

MP6-ig nekem elég volt a Ball Lightning. Megálltam, jobbgomb nyomvatart és egy idő után elfogytak a mobok. Mindegyik, az elitek is. Persze Shadow Power ON.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1609) proci985 válasza Thrawn (#1608) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez így igaz. a kérdés, hogy melyik build a kettőből a gyorsabb.

más: DH skill usage 1.07. nagyon úgy néz ki nem csak úgy tűnik, hogy mindenki shadow powert használ.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1610) Thrawn válasza proci985 (#1609) üzenetére


Thrawn
félisten

MP6 felett elfogyott a gearem és a DPS-em, szóval tuti hogy a másik build a gyorsabb.

Meh...
1 slot menekülésre (vault) 1 passzívval megtámogatva (tactical advantage).
1 slot hatred töltésre (Bat)
1 slot disc töltésre (prep) 1 passzívval megtámogatva (nightstalker)
1 slot védelemre (sp)

Marad egy szabadon választható passzív amivel DPS-t lehet növelni. Ez vicc... :W :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1611) proci985 válasza Thrawn (#1610) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyébkén emlékszel, hogy monknál mennyit mondták, hogy 90% használ egy skillt és ez mennyire rossz? na és akkor nézz rá a shadow powerre:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1612) mikromanus válasza Thrawn (#1610) üzenetére


mikromanus
veterán

"1 slot menekülésre (vault) 1 passzívval megtámogatva (tactical advantage).": Passzív minek? pazarlás :D
"1 slot disc töltésre (prep) 1 passzívval megtámogatva (nightstalker)": aktív skill felesleges rá szerintem. Már aknázósban. Más buildben sem feltétlen szükséges.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1613) proci985 válasza mikromanus (#1612) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

shadow power fenntartásához kell. nem feltétlenül kell, de a legacy nat settel meg más nyűgök vannak. illetve discet is fel lehet lőni 50 körülre DML/Nat cloak párossal, de úgy bukik az ember kb 200-250 statot vagy allrest és statot. plusz ugye ott a soj, azzal 60 is megvan, de úgy meg chc megy le.

illetve mp0-2es strafe buildhez a preparation kell konvertálni a discet hatreddé.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1614) mikromanus válasza proci985 (#1613) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha hatredtöltőd van, jó crited és nightsallert használsz, akkor nem nagyon van erre szükség. Legalábbis nálam elég haszontalannak/kihasználatlannak tűnt... Elég a sok-sok crit, hatredre meg az alap támadás párszor ha fogyóban a nafta.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1615) Assdak


Assdak
őstag

http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#RUgVdQ!ZfX!ZaYaba

Ezzel a buildel MP10 sima. 220k unbuffed dps. Calamity ( a magas proc és atk speed miatt ) + DML ( disc nélkül lehető legnagyobb dex / vit érték, 10 chc, 20% atk speed ). 3 set bonus Nat set.

45k HP
500 AR

A lehető legtöbb mobot összehúzni, spammelni a gránátokat, így folyamat fullon lesz a disc, lehet spammelni a gloomot és a trappeket.

Ha esetleg sok a halál, ki lehet próbálni Valley helyett Guardian tourenntet, illetve egy 1100+ os Sever sockettel + magas block, max chc-s StormS-el. A +dmg% vs Daemons elgé hatékony Act3-on.

Az egész build szerintem csak Calamity-vel életképes, 1300dmg+2socket -es Mantival is kínszenvedés volt.

[ Szerkesztve ]

(#1616) proci985 válasza Assdak (#1615) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

calamityből milyet használsz?

mennyi ASed van összesen?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1617) Assdak válasza proci985 (#1616) üzenetére


Assdak
őstag

Lofasz 100 millas Cala-t hasznalok. 1140 körüli dmg + socket + 9x CHD. AS t nem tudom fejből. Ha hazaértem adok adatlapot.

(#1618) proci985 válasza Assdak (#1617) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, ez lett volna a fő kérdés (1300+os Mantik elvetemült árakon mennek).

mantihoz képest mennyi dpst buktál?

szerk: lőttem egy 1140/80+/socketest 20mért tesztelni. 165k dps. kíváncsi leszek magas mpn mit alakít

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1619) Assdak válasza proci985 (#1618) üzenetére


Assdak
őstag

Bocs, elrontottam a skill listát.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#RUgVdQ!ZfX!ZZYaba

Cluster Grenades kell, mert az nagyobb AOE be sebez, több hatredet tölt.

APS: 2.59
CHC: 62
CD: 400%
DMG Red: 57%
AR: 500
HP: 52k
Armor: 4000
DMG: 222k

Mantival: Radiant star Ruby+Emerald-al volt cirka 300k dps em.

Ha nincs bika gyűrűd mehet a SOJ, nekem nem érné meg cserélni, mert mind a kettő eléggé top-notch.
Cloakra én +greande dmg % os bonusszal vettem, mert ilyen értékek mellett a Spike Trap-es horror áron lett volna, én meg ha nem ezzel a buildel megyek akkor strafe.
Ezen megfontolásból nincs a kesztyűn se AS, mert ehhez a buildhez elég, Strafe hez meg hátrány a sok AS ( így még folyamatosan tudom nyomni a strafe-et Drifting Shadow runával ), emellett a CD, CHC elég bika rajta.
Amuból pedig egyszerűen, még nem sikerült jobbat kraftolnom 300+ próbálkozásból...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/StarGod-2446/hero/6289631

Ha nincs a kezébe a cala, akkor még nem frissült be, es Strafe buildre van cuccolva.

[ Módosította: radi8tor ]

(#1620) Assdak válasza Assdak (#1619) üzenetére


Assdak
őstag

Mit szerkesztettél rajta? =)

(#1621) mikromanus válasza Assdak (#1619) üzenetére


mikromanus
veterán

A diabloprogress kb helytálló lehet fegyverügyileg, meg unbuffed DPS-ben, bár a danetta már "átalakult" DML-re (az meg megvan az armoryban) :D
Ebből nem tudom hogy jön ki anyni sok DPS, meg életképes MP10 build, de picit több időd volt tesztelni, így gondolom nem lehetetlen. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1622) Assdak válasza mikromanus (#1621) üzenetére


Assdak
őstag

A diabloprogressen nem szerepel a 2 ring, és a 3pc nat bonus ( ez 70k dmg ), plusz amit a dml ad. Megpróbálom frissíteni diabloprogresst. Paragon 98 vagyok most, kb para 80 óta farmolom mp10-et.

szerk: a para 98-at most mar hozzászámolta, de az itemeket ezek szerint armorybol frissíti.

[ Szerkesztve ]

(#1623) mikromanus válasza Assdak (#1622) üzenetére


mikromanus
veterán

Bnetről/diabloból kilépés után frissít az armory elvileg. Ha épp nem vagy most bent, akkro lépj be, indíts egy játékot, aztán lépj ki. Esetleg csereberélj valami itemet, de ez nem nagyon kell többnyire

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1624) Assdak válasza mikromanus (#1623) üzenetére


Assdak
őstag

Ez már megvolt vagy 3 szor =)

(#1625) proci985 válasza Assdak (#1619) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a 300k dps ugye buffed? néztem gearre, én nem látom hol vesztettem hozzád képest 25% dpst :B (nem frissült még, de amit látok a kari alapján az alapján kb egy szinten kéne lennünk)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1626) proci985 válasza proci985 (#1625) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kieg: calamity tényleg jó hatredet tölteni, olyan 2.8-2.9es ASt lehet kihozni a Manticore 1.8-1.9e helyett. probléma, hogy én kb 100 chct bukok vele (dpsre rubyval kb egy szinten vannak a rubyzott manticoreommal). a marked for death miatt a single target dps se sokkal alacsonyabb.

life regen szempontból jobb, hatred szempontból jobb. cserébe lassabban öl, szóval ez se igazi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1627) Assdak válasza proci985 (#1625) üzenetére


Assdak
őstag

Nem tudom, miért nem frissül ez a szar. Nem teljesen unbuffed, mert a Scundrel chc buffja jött rá. Passziv skillek nuku. A két ring ami nagyon sokat dob, ha majd befrissül végre, látszódnak. Avg dmg mindkettőn elég magas, ami nagyon sokat számít. És piros+zöld kő volt a mantiba.

Calamitybe én zöld követ rakok, mert avg dmg-es gyűrűk+amuk dobnak eleget a dmg-en. A piros kő, kb 2k dmg-t hoz csak plusszba. Ezek mondjuk Radiant Star kövekkel mért eredmények, Marquis kavicsokat még nem csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#1628) Assdak válasza Assdak (#1627) üzenetére


Assdak
őstag

Közben frissült.

(#1629) Assdak


Assdak
őstag

(#1630) Assdak


Assdak
őstag

De ha már a ringeknél tartunk, egy érdekes dolog, hátha valaki meg tudja válaszolni.
A Brutal Band, ami rajtam van, a tooltip alapján 30-56 avg dmg-el rendelkezik. Viszont, mikor játékban equippelem, mindig jóval több dmg -em lesz, mint amit előzőleg kalkulál.
A d3rawr -ben, mikor importálom az armory-t, kidob egy ilyet: Found a hidden bonus damage affix on your item(s) Brutal Band. The min. and / or max. damage wont match the tooltip but the math should be fine.

És ezek után a rawr-ben úgy jelenik meg, hogy 39-56 avg damage.

Találkozott már valaki ezzel?

(#1631) Cyberbeni válasza Assdak (#1619) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Solo überen kívül nem nagyon kell preparation, még mantival sem. (Főleg, hogy az gyorsabban öl, mint Calamity ugyanolyan dps mellett)
SoJ mellett elite dmg visszahozná, amit buksz, és még lenne rajta skill bónusz is.

(#1632) Assdak válasza Cyberbeni (#1631) üzenetére


Assdak
őstag

Preparation a Vault miatt kell nekem. A Cala pedig a proc miatt. Egy 30 % -os SOJ kb 15k dmg-t hozna elitekkel szemben, ugy hogy cd-t, chc-t bukok. Érzésre gyorsabban megyek végig így, mint SOJ-al.

(#1633) Cyberbeni válasza Assdak (#1632) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Én ezt használom MP10-en, és nem szokott gond lenni a disciplinnel: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter#aQdgRh!fUX!cabYYZ
Esetleg perfectionist helyett archery, de akkor ugye kevesebbet lehet vaultozni meg spzni.
Calamityvel az a baj, hogy spike trap/összes támadas aránya kisebb, főleg bat companion nélkül.
Persze olyan helyre nem kell menni, ahol összevissza menekülnek a mobok, mert akkor tényleg nem elég a discipline, de festeringben, skycrownban meg keep depthsben simán elég.

Itt egy kis matek, amit az egyik fórumtársnak küldtem
"pl.:
7.5 hatred/s, 3 aps, 3 hatred/attack -> 4 sec alatt 10 alap támadás és 2 spike trap, a spike trapek az összes támadás 16,7%-át teszik ki
7.5 hatred/s, 1,625 aps, 3 hatred/attack -> 8 sec alatt 10 alap támadás és 3 spike trap, a spike trapek az összes támadás 23,1%-át teszik ki

Spike trap ugye 3*275%=825%-ot sebez (és ugye nagyobb rá a bónusz), bola shot meg 160%-ot kevesebb bónusszal
Ha mondjuk a fent írt bónuszok mellett nincs bola shot bonus, akkor a gyorsabb összeállítás: 1,5872*825%*0,167+160%*1,28*(1-0,167)=388,91% átlagos sebzést oszt
a lassabb összeállítás:
1,5872*825%*0,231+160*1,28%*(1-0,231)=459,72% átlagos sebzést oszt"
28% elite dmg SoJ, 14% spike trap cloak, 10% spike trap SoJ

[ Szerkesztve ]

(#1634) Assdak válasza Cyberbeni (#1633) üzenetére


Assdak
őstag

Ez is játszható lehet, megnézem majd Mantival. Alapvetően a Calamity-s build amit felvázoltam, kb úgy néz ki, hogy összehúzok 3-4 nagyobb pakkot, beállok középre, és spammelem a gránátot, míg el nem fogynak, utána vault tovább. Onnantól kezdve, hogy egy fél képernyőnyi mobra dobálom a gránátokat, a Hatreddel és a discipline -al, nincs gond, nem is kell semmi hatred töltő ( Bat, ME ). A trappeket lehet folyamatban rakni, a gloom-ra meg kb ráragaszthatom az ujjam.
Viszont alapból van 40 discipline om, ami mondjuk elég 7-8 Vaultra, ezért kell a Prep.

(#1635) Thrawn válasza Assdak (#1619) üzenetére


Thrawn
félisten

Uh, nem sülsz meg abban az Andarielsben? Rengeteg a fire dmg rajta :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1636) Assdak válasza Thrawn (#1635) üzenetére


Assdak
őstag

Tudom, de nem okozott még problémát. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem túl rég vettem, előtte egy 6 chc-s Mempo volt, de luxus volt használni, inkább eladtam. Ezzel még kihúzom para 100 ig, utána veszek max dexeset socket nélkül, alacsonyabb fire dmg-el.

(#1637) proci985 válasza Assdak (#1636) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem 40kból kapnál jobbat egyébként kis túlzással. az én kb perfectes socketesem két hónapja kb 15m volt.

egyébként teszteltem calát, manticore sajnos nekem továbbra is jobbnak tűnik, 2.9es AS ellenében is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1638) Assdak válasza proci985 (#1637) üzenetére


Assdak
őstag

Nem oszt, nem szoroz a fire dam rajta. MP10-en folyamatosan maxon van a HP Gloom miatt, MP0-n, meg Strafe mellet minden egy lövés.

(#1639) mikromanus válasza Assdak (#1638) üzenetére


mikromanus
veterán

Jellegét tekintve: Nehézlovas páncélos vitéz papírcsákóval. Kb. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1640) Cyberbeni válasza Assdak (#1636) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért lefelé fejlesztesz? És miért ilyen nagy ugrással? 200/9/6 helyett egy 190/9/5.5 még ok lenne, hogy mondjuk egy normális cloakot tudj venni.

(#1641) proci985 válasza mikromanus (#1639) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azt hiszem 2 órát volt magas fire damos andym amit olcsón bugáztam, utánna megértettem, hogy miért írja mindenki itt a topikban, hogy kerülendő:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1642) Assdak


Assdak
őstag

Jelzem még egyszer, nem oszt, nem szoroz a fire dam rajta.

Cyberbeni: Azt a Mempot anno 60 milláért vettem, mikor 600 millát ért. Utána eladtam RM-ért.
Nem dobott annyit rajtam, hogy megérje, hogy ott álljon a karakteren. Megvettem az Andit kb 10k-ért, socket van rajta, hogy bele tudjam rakni a piros követ, a többi lényegtelen. Ha meglesz a Para 100, veszek egy másikat 270 körüli dexel.
Van 170 milla a karakteren goldban, ezen felül, még kb 1.5 milliárd cuccokban AH ban. Ha akarnék vehetnék jobb cloakot, meg rakodhatnék nagy köveket a socketekbe, de teljesen feleslegesnek érzem. Ami esik eladom, a pénzből flippelgetek, a föle pedig megy RMAH-ba.

(#1643) mikromanus válasza Assdak (#1642) üzenetére


mikromanus
veterán

Értem én, hogy nem sokat számít,. de azért a sznobhatás miatt cserélhetnéd. Ott figyel pár übertökjó item, pár egész jó, + a fejeden ez a propelleres siltes sapka. Komolytalan. Mondjuk az előző mantim 2 milla volt és ez a mostani is elég olcsón lett meg, de ebből nagyon nincsjobb, vag ypár pont is veszett sok plusz költség ami nem éri meg. Azért az andi egész más kategória. Most komolyan eg yilyen itemen flegmáskodsz? Ennyit számít neked, hogy egy 17k, vagy 500k-s Andi sipka viríta kobakodon? Ezzel nem leszel egyedibb. Akkor már rakj rá valami damaged itemet, vag ylvl 10-es legendarykat! Az durvább lenne :D (kilépés előtt elég lenne váltani)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1644) proci985 válasza Assdak (#1642) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kieg: közben eszembe jutott, hogy valszeg 1.08 1.07alatt vetted az andyt, én meg még 1.07 1.06 alatt teszteltem. na ott volt az, hogy psn tócsában napestig el lehetett álldogálni félWCpapír DHval, viszont a molten pillanatok alatt megevett bárkit, főleg andyban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1645) mikromanus válasza proci985 (#1644) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö... Most vagyunk 1.0.7-ben. A PTR pedig 1.0.8. Valamiről lemaradtam? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1646) proci985 válasza mikromanus (#1645) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szóval az előző patch alatt még, ami az 1.06 volt. nem baj:DDD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1647) Assdak válasza proci985 (#1644) üzenetére


Assdak
őstag

Jóval 1.07 előtt vettem. De 1.07 előtt végig kikapcsolt mp mellett játszottam csak.

mikromanus: A sznobhatás engem nem érdekel =) Nem azon a 200k -n múlik, csupán, egyszerűen, semmi értelme cserélni, annyi fáradtságot sem ér a dolog, hogy AH-ba rákeressek.
De ez mondjuk nálam a többi itemre is értendő. Mostanában már csak DH cuccokat flippelgetek AH-ból is, mert nincs kedvem a többi kaszt cuccainak árát követni. Így elég sok olyan itemet vettem, ami simán upgrade lett volna ( 1300+ dmg Matni/2s/Dex/96 chd , pár Mempo, Calamity 1280 dmg/s/90chd, stb ), de ezeket is inkább eladtam, mert teljesen hidegen hagy egyelőre a dps hajkurászás. Ami rajtam van, egy része esett, másik meg olyan volt, hogy az adott build miatt vettem, mert ahhoz kellett. DW Buildel játszottam kb. Para 70-ig, utána váltottam Manti+DML-re Strafe miatt. A hét elején vettem egy manti-t ( 1220 dmg / 2s / 180 dex / 98 chd ) 500 millért. Jobb lenne, mint amit használok Strafe -hez, de inkább eladom 1milliárdért, mert annyira nem érdekel, hogy 260k a dps vagy 270, mikor mp0-n minden 1 hit, MP10-en meg kb addig játszom csak, míg para 100 meg nincs. Uberezni voltam 6szor összesen, meglett a 2 HF ring, azóta még kulcsokat se gyűjtöttem.

[ Szerkesztve ]

(#1648) mikromanus válasza Assdak (#1647) üzenetére


mikromanus
veterán

Az apátia szélén egyensúlyozol és csak az tart a Diabloban, hogy nem vagy százas? értem. Akkor ha már úgyis mindegy, akkor párszázmillányi flipet néha átdobhatnál nekem is :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1649) Assdak válasza mikromanus (#1648) üzenetére


Assdak
őstag

Hát kb =D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.