Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Thrawn válasza Rém (#400) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszönöm, szeretnék élni a próba lehetőségével... Bár... Most vettem egy Windforce-ot... :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#402) buherka válasza Thrawn (#401) üzenetére


buherka
addikt

Látom kezd megtetszeni a knockback... ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#403) Rém válasza Thrawn (#401) üzenetére


Rém
tag

Vegyél fel és kölcsönadom szívesen! Küldtem játékon belül friends üzit!
Gazember2932

(#404) Kava Csoki válasza buherka (#382) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

köszönöm szépen, remélem lesz kis időm mostanában megpróbálni. Tegnap Act1-est megcsináltam MPL 5-ön, nem dobott kulcsot :-/ 10en sem halok, de röhejesen sokáig tart még egy fehér mob levágása is :D érdemesebb lenne 3 körül runolni, mik a tapasztalatok, milyen eséllyel esik ott?
így nézek most ki
van még hova fejlődni, de néhány észrevételt szívesen fogadok én is!
CHC 39%
CHD 504%

kicsit próbálkozgatok, azért van most bent a custom engineering, amúgy archeryt használok természetesen.
jó a 2x3 spike trap, főleg ha szoros helyre tudom lerakni őket..

(#405) Cyberbeni válasza Kava Csoki (#404) üzenetére


Cyberbeni
addikt

25% a max movementspeed
MP0-n 5%, a többin meg MP*10% (tehát MP10-en 100%)
de ha nem a kulcsokra hajtasz, akkor szerintem MP1-2 a legideálisabb, ahol még instant halnak a mobok

(#406) DonMedve


DonMedve
addikt

Tiszteletem Uraim!
Én is beléptem a DH-sok táborába,szeretnék tanácsot kérni merre induljak el majd a fejlesztésügyileg.Nézegetem a Dh-itokat,de elég szerteágazó a skillhasználat is.Egyenlőre a cuccaimat kérdezném mit kell cserélni.Nemsokára átérek infre,és inf 3-ba kellene ww barni mellé farmsegédnek. :) Segítséget előre is köszönöm.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#407) proci985 válasza DonMedve (#406) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Cyberbeni tegnap linkelte a sajátját, enyém itt van (spike trapot szintén valszeg cserélem majd elsőre).

a kettő között kb annyi az eltérés, hogy az enyém defenzívebb skillhasználatra és kevesebb hatredregent használ. olcsóbb felszerelésben A3 farmra szerintem utóbbi jobb, bár nagyon sok múlik a gear összeválogatásán és a játékstíluson is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#408) Kava Csoki válasza Cyberbeni (#405) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Köszi, ezt pár hete már megtárgyaltuk, a bracer azóta már cserélve, csak a link valamiért még nem azt mutatja, így +31%-ot adnának a cuccaim, ebből ugye a játék 25-öt ad meg.
A %-okat köszönöm, meglesem ezt a kulcsot, hátha ma kiesik már :)

(#409) Cyberbeni válasza DonMedve (#406) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hosszútávon valami ilyesmit tervezz szerintem:
Natalya csizma+gyűrű, inna nadrág+chest(+all res), mempo of twilight(+chc), vile ward, dead man's legacy(+disc, esetleg +dex/vit), fegyónak sokminden jó, pl manticore, windforce, calamity, de rareből is lehet jót találni (esetleg hasznos a lifesteal rá), kesztyűnek is valami rare(chc,chd,as,dex,vit,all res-ből legalább 4, de ha mind a 6 van, az a legjobb), második gyűrűnek hellfire ring vagy valami rare(dex,chc,chd,as,avg dmg, esetleg all res), nyakláncnak szintén rare (kb, mint a gyűrű, esetleg +vit is mehet rá), övnek meg valami rare, witching hour, vagy 200+ dex-es Blackthorne

Ja és még az sem rossz, ha van pickup radiusod, ezt mondjuk Vile Wardon a legcélszerűbb

Ha most érsz el lvl60-ra, akkor kb mindent kell majd cserélni, kezdetnek valami ilyesmit hozz össze: [link]

Ha valami kérdés van, akkor esténként, illetve hétvégén megtalálsz játékon belül: Cyberbeni#1182

[ Szerkesztve ]

(#410) Thrawn válasza DonMedve (#406) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv a klubban! :)

Linkelnél egy karakterlapot? Igaz eléggé bugos az Armory az utóbbi napokban, alig akar frissülni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#411) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Csak meg szeretném osztani veletek is a tapasztalataimat.Eddig mindig csak a dps re , vitára és all. res re figyeltem , de valamelyik nap kiesett 1 life hie amu és teljesen más irányba mentem el.1 800-as hites amuval minimális dps vesztéssel át lehet állni "tankolni", bár 1 200 dps-es 650-700 allreses karit , nem neveznék tanknak.Fontos az attack speed is, a taktika a következő.Sentry használok , aid station rúnával, illetve rapid fire ami fontos a gyors lövések miatt.A taktika, hogy összehúzom a mappon a mobokat 1 helyre, lerakom a 2 tornyot és bola shottal szétcsapom őket.Gyakorlatilag olyan gyorsan lehet velük haladni mint 1 barbárral.Tervezek csinálni majd videót is , hátha valakinek megjön hozzá a kedve. Itt a karim. További szép napot.

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#412) Thrawn válasza pzske (#411) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó dolog a LoH, de szerintem kellően nagy DPS-sel elég a Life Steal is. A DH-d nagyon komoly :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#413) radi8tor válasza Thrawn (#412) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sharpshooter szépen megdobja a DPS-t de sajnos nem ad valós értéket.
DPS Unbuffed: 60,639.58

Nekem: DPS Unbuffed: 129,320.96 ;)

⭐ Stella

(#414) Cyberbeni válasza radi8tor (#413) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Lassan kéne neked valami új cucc, mert kezdelek beérni ;]

(#415) radi8tor válasza Cyberbeni (#414) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

December előtt nem lesz új cucc kivéve, ha esik két fullos gyűrű és egy amulett.
Amúgy beérhetsz felőlem, nem más miatt fejlesztem a karit, hanem saját magam szórakoztatása miatt. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#416) buherka válasza pzske (#411) üzenetére


buherka
addikt

Akkor te haver vagy, mert kicsit hasonlítunk egymásra. Én is kicsit összeszedtem magam.
Rámentem én is nagyon az Att speed-re. Csúnyán darálok ezzel az 58%-os att speed-el, de már kinéztem egy amulettet ami, még dob rajtam 8%-ot és úgy már 66% lesz. ;]
Azért van ennek nagy hátulütője ám...reflectes elitek szopatnak, mert gyakorlatilag, ha nem figyelek, kinyírom saját magam.
A Senty-t én is használom, csak abban is az a gáz, hogy azoknak a sebzéseit, nem kapom meg life steel-ben. Tehát ha kettőt leraksz egy reflectes elit bagázs mellé...és te félrehúzódsz mozizni, akkor simán hulla vagy.
Főleg neked gáz ez, mert szinte semmi life regen nincs rajtad. :U

(#413) radi8tor1...oksi, hogy magas az unbuff sebzésed, de mennyit is lősz egy másodperc alatt? Közel se annyit mint egy a Windforce-al. Nekem, most így 2.46 att/sec...
Jó az a manti...de pics@ lassú, és semmilyen extrája nincs, se Hatreg reg, se Knockback, a tiéden szerencsére van life steel.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#417) Cyberbeni válasza buherka (#416) üzenetére


Cyberbeni
addikt

MP10-en folyamatos shadow power elég hasznos. (+discipline tegez, preparation, nightstalker jó kombináció, legacy natalya szettel persze nem kell ennyi biztosítás, de ott meg cuccokban vagy megkötve skillek helyett), az ellen semmit nem ér a reflects damage.

(#418) buherka válasza Cyberbeni (#417) üzenetére


buherka
addikt

MP10-et nem tolok, az bohóckodás...hülyeség, de nekem az nem játék, hogy 5 percig gyakok pár mobot, és semmivel jobb itemek nem esnek.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#419) radi8tor válasza buherka (#418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De mennyivel több XP-t ad! ;]

⭐ Stella

(#420) DonMedve válasza Thrawn (#410) üzenetére


DonMedve
addikt

Parancsolj! :)

Cyberbeni köszönöm,igyekszem összekotorni. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#421) pzske válasza buherka (#416) üzenetére


pzske
aktív tag

Ha felraksz 1 life stealos amut amin van 800 feletti life steal van és berakod a rapid fire-t máris"halhatatlan" leszel , és a reflect sem okozz problémát.Ha gondolod nagyon szívesen adok 1 t kipróbálásra( ha nem vették meg).Battletag :Pzs#1217

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#422) nierthen válasza Cyberbeni (#314) üzenetére


nierthen
tag

köszi a válaszodat, bocs, hogy csak most köszönöm, de el voltam tűnve kicsit. próbálom/próbáltam figyelembe venni amit írtál, már történtek is változások :) a többi csere pénz kérdése lesz, farmolni kell, nincs mese :D

Nierthen#2767

(#423) nierthen válasza userxy (#315) üzenetére


nierthen
tag

sajnos számomra nem minden a dps, nem szeretem javítani a ruhámat, ezért fontos az armor, meg az allres is. de azért köszi, hogy szántál rám ídőt.

Nierthen#2767

(#424) Thrawn válasza buherka (#402) üzenetére


Thrawn
félisten

Juteszembe, a Knockbacket még szoknom kell, ráadásul partyban nem mindig jön jól ha a tankok körül ellökdösöm vele az ellent. Egyedül viszont jó, sok időt lehet vele nyerni :K

Rém: Felvettelek.

DonMedve:
Beni után nem is nagyon tudok mit hozzáfűzni a karakteredhez, talán csak annyit, hogy tetszik az a Dawn :)
Esetleg a Nether Tentacles helyett próbáld ki egyszer a Ball of Lightninget, a Hot pursuit passzív helyére pedig mehet a Sharshooter vagy valami más.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#425) DonMedve válasza Thrawn (#424) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi neked is.
A skillek nem véglegesek,még jóformán ki sem próbáltam őket igazán,coopba húztuk fel hamar. :B Csere meglesz. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#426) DonMedve válasza Thrawn (#424) üzenetére


DonMedve
addikt

Meghalgattam tanácsod,belőttem passzívnak a Sharshootert,így 100k+ lett a dmg-m,ez mennyire valós?Láttam a chc-t feltolta 100%-ra,tehát minden találatom crit lesz?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#427) radi8tor válasza DonMedve (#426) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, csak az első találatod ér annyit, ami crit dmg-t ad.
Döntsd el megér-e ennyit, hogy egyet tudsz lőni ekkora dmg-vel vagy inkább másikat raksz bele.

⭐ Stella

(#428) Cyberbeni válasza DonMedve (#426) üzenetére


Cyberbeni
addikt

40% crit chance fölött nem kell (csak ha nincs jobb, akkor bent lehet hagyni), alatta meg azért elég jól megdobja a dps-t.

(#429) Kava Csoki


Kava Csoki
csendes tag

Végre beszereztem én is az áhított (zsebhez mérten) Andarial sapit :DD íme
most talán jöhetnek az ékszerek cseréi, de azok is elég zsebbe nyúlósak.. CHC kellene még, és akkor át tudok váltani custom engineeringre sharpshooterről, a 6 spike trap brutális elitek és bossok ellen... 180-500e sebzés/trap természetesen crit függő :)

(#430) proci985 válasza Kava Csoki (#429) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ékszerek nagyon lementek. előbb vettem egy 85dex 4chc 36chd gyűrűt 600kért, bár egész jól. ez a kategória patch előtt még bőven 20+m volt.

viszont 130+dex 4+chc 40+chd amunál jobbat még mindig nem találok 1-2m körül, pedig a sajátomat anno még 1.0.3 körül vettem olyan 750k körül.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#431) Kava Csoki válasza proci985 (#430) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Igen, direkt megvártam patchet, ahogy tanácsolták itt a fórumon is, úgyhogy lassan el lehet kezdeni keresgélni, hátha akad valami jó alkalmi vétel :)

(#432) proci985 válasza Kava Csoki (#431) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nézz körül.

fegyverek detto, anno az íjam 1090dps 53chc socket 2.8 life steal és olyan 8m volt talán... na ma láttam AHban hasonló paraméterekkel csak 1050dpsel 75k körül. enyém meg jó esetben érne 1met.

szóval átálltam kivárásra, mp3 még úgy kb megy a jelenlegi gearrel, nagyon meg most nincs időm játszani, szóval ebből még lesz overhaul.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#433) flash- válasza Cyberbeni (#428) üzenetére


flash-
veterán

mér pont 40ig kell cs a sharpshooter?
csak probaljatok nezni harc kozben a karakterlapot nalam a 3.-4. találat is magasabb dpsben mint az unbuff dps. szoval szvsz nem erdemes lecserelni.

amugy sokat foglalkoztat a chc es a chd aránya.van valami tuti tipp hogy milyen a legjobb arány?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#434) Cyberbeni válasza flash- (#433) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Crit után csak 1 másodperc múlva resetelődik, és 40 fölött max ilyen 1-2 másodperc alatt resetelődik, tehát 50 fölött csak akkor lesz, ha visszamész városba, míg ha van 20%-od, akkor az van hogy 35-40-ig is felmegy a harcban. Szóval alacsony chc-vel átlagban nyersz +10-15%-ot, ha meg van sok chc-d, akkor ilyen 5%-ot, vagy annyit se.

(#435) flash- válasza Cyberbeni (#434) üzenetére


flash-
veterán

akkor 40et érdemes elérni?
meg is lesz majd ha megveszek egy deadman's legacy tegezt 100 milla körül...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#436) Thrawn válasza flash- (#435) üzenetére


Thrawn
félisten

Most néztem a tegezeket, 40M is elég lenne most plusz 10 crit-hez.

Rém: Köszönöm, hogy kipróbálhattam a Calamityt! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#437) proci985 válasza flash- (#435) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

újabb gyűrűkön és amukon sokkal több crit lehet és már 1.0.3 óta relatíve épeszű áron már 40-45critet össze lehetett hozni. crites deadman jó, de vannak olcsóbb megoldások is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#438) Rém válasza Thrawn (#436) üzenetére


Rém
tag

Én is a Windforcet! Remélem sikerül valamikor még az utolsó darabot is kinyerni a gyűrühöz, természetesen maradjon a tegnapi hihetetlen legend és set eső!
Megnéztem AH-ban a jó rollal esett Manticoret :(((
Örülök ha pár milliót adnak érte.

(#439) Cyberbeni válasza Rém (#438) üzenetére


Cyberbeni
addikt

+50% damage, 3% lifesteal? Ha igen, akkor nekem jó lenne.

(#440) DonMedve válasza radi8tor (#427) üzenetére


DonMedve
addikt

Mit érdemes helyette?Mint írtam nagyrészben támogató lenne egy barbi mellé,solozni nem akarok vele.Igazság az,hogy az angolom elég gyatra,azért pár karakterlapot lementettem,majd átnyálazom azokat is. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#441) nierthen


nierthen
tag

sziasztok, felvenném azokat, akik nyitottak rá, szívesen segítek, és szívesen veszem, ha együtt mehetek fórumtársakkal gyakni is. aki nyitott, kérem a battletegem használja szeretettel, vagy írja meg pü-ben, hogy mi az övé, felveszem én. akár ma este is mehet a menet kábé mostantól

btag: nierthen#2767

Nierthen#2767

(#442) Thrawn válasza nierthen (#441) üzenetére


Thrawn
félisten

Az én Battletag-en megtalálod az aláírásomban :)

Más: Tegnap azt a felfedezést tettem, hogy gyűrűn is lehet még plusz Discipline... ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#443) flash-


flash-
veterán

melyik a jobb?+33% chd,vagy +15 ezer dps?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#444) proci985


proci985
MODERÁTOR

50es a HC DHm:), átértem hellre:).

valamint sikerült neki 110kért (első HC karim szóval ez itt még nagyobb összeg) gubázni egy 655dpses fegyvert, szóval lesz mivel végigmenni hellen. 23k life,l 10k dps, az első karimmal rosszabb tulajdonságokkal mentem át infernora... bár azzal haltam is rendesen.

viszont a keywardeneket igazán beállíthatták volna, hogy csak infernon spawnoljanak, HCban eléggé kellemetlen összeakadni egy bossal csak úgy a nyílt színen, tetejében kikerülhetetlenül.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#445) whabaky


whabaky
tag

Sziasztok,
Olyan kérdésem lenne, hogy a DH-mnak milyen skillek (build) lenne a legoptimálisabb?
Illetve egyúttal mit ajánlanátok, hogy milyen cuccot cseréljek le mielőbb (a keret szűkös, de hosszabb távban gondolkozva is érdekelne). Az elképzelésem össz-vissz annyi, hogy nem szeretnék tank DH-t, inkább haljak többször, de nagyon sebezzek.

Eddig olcsóbban azt tudtam kihozni, hogy rágyúrtam az IAS-ra, illetve, hogy ne haljak olyan gyorsan, a dodge-ra. Azt tudom, hogy a critical chance-em elég alacsony, azon szeretnék most majd javítani, illetve még az allres-en.

Várom az építő jellegű kritikákat és a tanácsokat.

Köszönöm :R

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#446) proci985 válasza whabaky (#445) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tess, az enyém kb egy ilyen build. 250 res kell, több nem, kevesebbel sokat fogsz halni.

fegyveren chd+socket+lifesteal kombót nézz, ez már egész olcsó, dex és vit drága, felejtős.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#447) Cyberbeni válasza whabaky (#445) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem kell tank DH, de 1-2 ütést nem árt kibírni, mert különben nehéz megölni az ellenfelet, mielőtt ő öl meg (400 all resistet baromi könnyű összehozni, anélkül, hogy sebzésből lejjebb kéne adni, és MP5-re is még viszonylag simán elég, de 600+ azért nem árt MP10-re, bár ott is még el lehet lenni 400-al, de még a 600 is összeszedhető sebzéscsökkenés nélkül, csak kicsit több gold kell hozzá)
itt az armorym

(#448) whabaky


whabaky
tag

Köszönöm a segítségeteket és az ajánlásokat :R
Gyűjtök majd egy kis goldot, aztán elkezdem lecserélni a cuccaim. Most egy kicsit költöttem liferegen-re, de egy kis idő kell, hogy AH-ban vigyék a cuccokat, hogy legyen pénz bevásárolni. Addig lehet marad még a build.

Még egyszer köszi :R

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#449) proci985 válasza whabaky (#448) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

alapvetően eléggé nagy infláció volt, 103/korai 104 csúcsgear már fillérekért megáll.

egy hete láttam 100k alatt 1050dps lifesteal 48chc socket xbowot, ez olyan 6 hete még 5m lett volna. tegezek nagyon lementek, tegnap 2mért vettem bidre egy 190/196os 16ias 10chc deadmanst bidre.

pár napja egy 86dex 36chd 4chc gyűrűm is lett 600kért (ez patch előtt még 10mes nagyságrend lett volna).

namost: szörnyek keményebbek alapon nem lettek 103 óta, az akkori übergear meg már tényleg összerakható, és kb ugyanolyan használható, mint volt. mp2-3ra kis szerencsével olcsón össze lehet geart kapni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#450) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tegnap esett egy 1200 DPS feletti Windforce. Sajnos nincs rajta socket, de buliból megtartom magamnak.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.