Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Thrawn válasza nierthen (#600) üzenetére


Thrawn
félisten

Én farmoláshoz mpl2-3-t szoktam csak választani. Elég gyorsan és könnyen lehet haladni és a drop sem olyan rossz, 3k-s goldkupacokat itt is látni bőven.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#602) nierthen válasza Thrawn (#601) üzenetére


nierthen
tag

jaigen, te asszem 5x paragogon vagy, én még csak a negyvenesek elején. azért várható el ott is a 3k pluszos kupac, nem? este kipróbálom én is azért, megnézedm már csak az arany mennyisége miatt is. meg át hatoson is megy, akkor hogy megy majd 2-n, 3-on! de várom :) így is szinte egy helyben állva, tankolva ölöm a packokat, néhány szokásos tipus van csak(gondolom nem kell mondani melyikek ezek...), akik miatt kite-olgatni kell, de azt meg külön élvezem :))

esetleg együtt? leszel este?

Nierthen#2767

(#603) Thrawn válasza nierthen (#602) üzenetére


Thrawn
félisten

Hacsak nem jön közbe valami leszek és lehet a stream is menni fog.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#604) nierthen válasza Thrawn (#603) üzenetére


nierthen
tag

pöhh. kamera előtt lámpalázas a karakterem :) na de majd beszélek a fejével :) ha jössz, vállalom azt is nyilván. ingyen. höhö

Nierthen#2767

(#605) hkaroly


hkaroly
csendes tag

üdv!

rá tudnátok nézni a dh-mra, hogy szerintetek merre tovább? dps-t szeretném feljebb tornázni, de nem százmillákból :D

kösz :R

(#606) Cyberbeni válasza hkaroly (#605) üzenetére


Cyberbeni
addikt

DPS kalkulátorral nézdd meg, de szerintem inna öv több DPS-t adna (árakat nem tudok, mert mobilról írok, +130 dex set bónuszt ne hagyd ki)
Vile Ward is van már 100M alatt jó

[ Szerkesztve ]

(#607) hkaroly válasza Cyberbeni (#606) üzenetére


hkaroly
csendes tag

van inna övem, szinte ugyanannyi a dps azzal, a vit miatt használom ezt. vilewardot néztem, jó lenne de baromidrága :)

(#608) Kobe válasza hkaroly (#605) üzenetére


Kobe
veterán

a sapi az kb mennyibe volt ?

(#609) hkaroly válasza Kobe (#608) üzenetére


hkaroly
csendes tag

5,8M

(#610) Kobe válasza hkaroly (#609) üzenetére


Kobe
veterán

az nem is rossz, többre számítottam

(#611) hkaroly válasza Kobe (#610) üzenetére


hkaroly
csendes tag

valszeg csak bemákoltam

(#612) radi8tor válasza Kobe (#610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

All resist nélkül nem sokat érnek a sapkák (sem).

⭐ Stella

(#613) hkaroly válasza radi8tor (#612) üzenetére


hkaroly
csendes tag

mutatsz nekem egy 180dex feletti andi sapkát allressel? :)

(#614) radi8tor válasza hkaroly (#613) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olyat nem, de szerintem all resistance is kell ugyanannyira, mint az a plusz 30 dex. Nekem 151 dexes sisakom van all resivel. Már csak egy socketet kéne rá fúrni. ;]

⭐ Stella

(#615) Kava Csoki válasza radi8tor (#614) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

a 30 dex nem biztos, h megéri persze, de AS, meg CHC és úgy a +30-100 dex egész jó már, nem? :) Rareből is lehet biztos találni, de azon meg akkor Life reg nem lesz, vagy nemtom mi :)
Bár a poison nova teljesen felesleges, ahelyett lehetne az Allres mondjuk, úgy lenne igazán kerek :R
Enyém hasonló statokkal, de 229 dex-el is 5 - 5,5M körül volt anno azt hiszem, úgyhogy nem lehetetlen kifogni!

(#616) Cyberbeni válasza radi8tor (#614) üzenetére


Cyberbeni
addikt

meg 1,5%-al nagyobb crit chance, és %life, és akkor már mempo of twilightnak is lehetne akár hívni.

(#617) hkaroly válasza radi8tor (#614) üzenetére


hkaroly
csendes tag

ez játékstílus függő szerintem, valaki rárak a dh-ra 5-600 allrest, szerintem az a barbárra való, legalábbis én elvagyok nélküle elég jól :D

(#618) Cyberbeni válasza hkaroly (#617) üzenetére


Cyberbeni
addikt

MP10-re azért nem árt 600+ all res.

(#619) hkaroly válasza Cyberbeni (#618) üzenetére


hkaroly
csendes tag

oda lehet, de mi értelme mp10-en tolni?

(#620) Cyberbeni válasza hkaroly (#619) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mi értelme a nagyobb dps-nek, ha úgyis minden normál ellenfél 1 ütésre meghal, és az elitek is egy kombóra kimúlnak?

[ Szerkesztve ]

(#621) buherka válasza hkaroly (#617) üzenetére


buherka
addikt

Barbárok is simán elhullanak 600 feletti resivel MP5-ön is....ha nincs nekik rendes élet visszatöltés.
Én 600 felett vagyok allres-ben és nagyon jó dolog. Nem kell állandóan menekülnöm. Igaz nem sebzek akkorát, mint egy állat, de nem is pusztulok egykönnyen. Sokan semmi másra nem mennek csak a DPS-re. Inkább az arany középutat választottam...
Kinek ez kinek az.
Ezzel a karival vígan elvagyok MP5-6 is. De az igazán rohanós XP gyűjtős az inkább MP3-4.

MP10-et baromságnak tartom. Se farmolásra nem jó se XP gyűjtésre.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#622) Cyberbeni válasza buherka (#621) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szerintem te azért már átestél a ló túloldalára.

XP gyűjtésre meg szerintem MP1(esetleg 2) a legalkalmasabb (legalábbis az én dps-emmel, és itt nem hinném hogy van olyan, akinek jóval több dps-e van, mint nekem) - szerintem=futottam egy pár kört, és itt volt a legtöbb xp/óra

[ Szerkesztve ]

(#623) proci985


proci985
MODERÁTOR

szépen apránként megint fejlesztgettem.

vért új, +15 dex és picit magasabb spike trap dam. spike trappal ez volt az egyetlen, 250kért szerintem nagyon jó ára volt. az andy sisakról meg annyit, hogy 150k volt, ezzel messze a legolcsóbb andy sisak volt hasonló statokkal. eredetileg egy 8%/8 fire damosat néztem 700kért, de ilyen olcsón kipróbálni... meg vettem 1m körül egy low dexes mempot is, ami +6k life -12k dam az andyhoz képest (relatíve olcsó volt, szóval bukó nélkül el tudom adni, ha nem válna be). a2 keywarden mp3ban már andyval necces, mempoval nem probléma, szóval még tesztelem, hogy melyik a jó megoldás. persze, critdexes mempo, lenne a válasz, csak olyanból 140m körül vannak a remekek. alternatíva eladni mindkettőt és nézni egy jobb andyt, alacsony fire ressel.

nat setről viszont egyelőre letettem, legacy vagy nagyon rossz, vagy eszméletlenül drága és még úgy is buknék egy raklap damot. új szintén vagy nagyon rossz, vagy drága (most épp ott spórolok csizmán, hogy movement speedet máshonnan szedem össze, 248dex/vit/70allres 12es movementtel eléggé drága lenne, így megúsztam fél millából).

másik oldalról használható új inna gatya van 6m alatt, legutóbb 35 alatt nem volt semmi. remek, bár allreses inna öv még mindig horror áron megy. lehet lassan le tudom váltani a legacy innákat.

shoulder, kesztyű, gyűrűk/amu maradnak még egy ideig, elég mélyen zsebbenyúlós téma lenne bármelyik váltása (igazából 2mnél többet nem nagyon akarok semmire kiadni a folyamatos elinflálódás miatt).

viszont, 36k life, 120k dam, illetve 42k life 108k dam. alakul ez.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#624) buherka válasza Cyberbeni (#622) üzenetére


buherka
addikt

Lehet....de ahogy már írtam: Utálok megdögleni. Ezzel a gear-el meg nehezen rántják ki alólam a talajt.
Szar ügy amikor én élesztem fel a több száz millás gear-ben rohangászó barbárokat meg monkokat überezés közben.
Gondoltam beáldozok egy kis allres-t egy-két chc-s cucc miatt, de sajnálom rá a lóvét meg ott van az SS ami ingyé van. :D
Bőven krittelek így is eleget.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#625) proci985


proci985
MODERÁTOR

hm, nekem is olyan mp1-2 tűnik ideálisnak, ott még ball of lightninggel szépen lehet facerollolni a3mat, eszméletlen gyorsan lehet haladni. mp4 már határeset, mp5től az én damommal már csak spike trap játszik, ball of lightning nem sebez eleget. el elmegy a kari, de lassú.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#626) proci985 válasza proci985 (#625) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tegnap teszteltem, ment mp3 is. teljes act olyan másfél óra volt kitakarítva.

kiszedtem vaultot, ment be shadow power + gloom, jobbklikkre vissza ball of lightning, egyik passzívot meg cseréltem tactical advantagere, azaz a smokescreennel innentől ki tudok futni a jailer waller uniqueből. teljesen stabil a build így 103k dammal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#627) Kobe


Kobe
veterán

[link]

szerintetek ha ezt a akrom tovább fejleszteni, milyen irányba kellene elmennem ? ami tervben van az 1 2socketes manticore, meg talán egy natalya surranó, de azzal túl sok hpt emg resistancet buknék

(#628) proci985 válasza Kobe (#627) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

magas fire damages andy nem probléma? inna övet próbáltál már, +holy dam eléggé sokat dob. mondjuk allresesek nem olcsóak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#629) Cyberbeni válasza Kobe (#627) üzenetére


Cyberbeni
addikt

40+ average dmg natalya ring
170+ dex, 70+ vit natalya csizma (vagy dexterityből lehet 200 felett is, de azok elég drágák)
all rest nem buknál vele, inkább nyernél armort, meg melee dmg reductiont, meg 100+ dexterityt

(#630) Kobe válasza proci985 (#628) üzenetére


Kobe
veterán

majd le akarom cserélni de perpill olyan amin vita + 200+ dex van és pl 5% damage, elég drága. Ha tudom a vitát pótolni valahonnan - pl paragon level, akkor lehet lecserélem egy vita nélkülire, az olcsóbb.
Viszont az inna öv hót felesleges nálam, a mostani is egy elég drága darab, amin sok a resist, vitality, és dexterity, nagyon sokat buknék vele ha innára cserélném.

(#631) Thrawn válasza Kobe (#630) üzenetére


Thrawn
félisten

Ilyen sapi kell neked: Link :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#632) Kava Csoki válasza Thrawn (#631) üzenetére


Kava Csoki
csendes tag

Nekem is kell, ha osztogatod, szólj :)

(#633) Cyberbeni válasza Kava Csoki (#632) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha crit chance is van rajta, akkor ide is jöhetne egy.

(#634) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Ez lenne itt a DH-m:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wukodlak-2377/hero/11086541
A gond az,hogy elakadtam,nem kicsit.Inf act1 sima liba,de akár act2 vagy act1 mplvl1 ugy halok,hogy öröm nézni.Most költöttem rá nem keveset,maradt még kb 300k aranyam,ha valaki tud segitsen.akár kinőtt tárgyakkal is,vagy kifizetem,vagy csere.van pár cuccom ami szerintem elég jó,akkor az Priviben írjon.
Köszönöm

JA lemaradt.Allres kb 300-310 között van

SS-sel 105k a dps.CHC 20 körül max.megyeget csak többször halok mint kéne és nem jön be annyi gold/item.És ez Mplvl1-en,de lehet én csinálok valamit rosszul,nemtom.
De ezt ugy kell érteni,hogy sima Act1 fél kézzel,fél lábbal,fél szemmel és még a maradékkal eszem-iszom
se nagyon tudnak mitkezdeni velem,erre Mplvl1-en meg lecsapnak.

Linkesítve

[ Módosította: radi8tor ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#635) Thrawn válasza wukodlak (#634) üzenetére


Thrawn
félisten

A life rendben van, azt megtartva kellene emelne a két criticalon és a dexterityn (de leginkább a crit ch-n). Az allres ha csak 300 körül van az sem nagy probléma, én legalábbis simán elvagyok ennyivel, szerintem te is elleszel. Szóval a DPS-t tornázd fel.

Az Archery és Sharpsooter passzív maradhat, de a Brooding helyére én mást tennék. Pl. Vengeance v Tactical Advantage.

Az aktív skillek közül a jobbklikkre én az Elemental Arrow - Ball Lightning-t tenném be, a Rain of Vengeance-t pedig a stun miatt a Flying Strike rúnával javaslom.

Más: Akinek van tapasztalata milyen a 40-45% feletti crit ch, meg tudja nekem mondani érdemes-e Multishotot használni Ball Lightning helyett?

Ui: Ha már linkesített a moderátor úr, nem volt javaslata? :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#636) Agro válasza Thrawn (#635) üzenetére


Agro
senior tag

Nekem most 52% csapdaval 62%. Bar a BL nem instant dmgel de mivel lassan kuszik elore az esetleg offscreenbol kesobb bemaszo lenyeket is szepen leszedi. Szerintem sokkal hasznosabb. Alacsony chcnal ss komboval multishot javasolt. Alacsony mp fokozaton szoktam hasznalni inkabb BL-t. Magasabbra mar inkabb spike trap az elitek ellen es bola minden masra. Bar en tank style nyomulok

(#637) Cyberbeni válasza Thrawn (#635) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Multishot akkor jó, amikor a nem crites lövésből is elég 2, hogy egy ellenfelet megölj, különben ball lightning jobb.

(#638) proci985 válasza wukodlak (#634) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

na elvitte az első hozzászólást a blogmotor... szóval tömörebben.

a DH nem barbár. nem kell armour, nem kell resist, nem kell sok life, nem kell life steal és nem kell life on hit. shadow power + gloom kikerülhetetlen magasabb szinteken, mert nem lehet annyit lopni épeszű gearezés nélkül, hogy ki lehessen váltani (ha az ember meg akarja tartani a magas damot).

dam kell. ha nem tudnak megütni, akkor megölni sem tudnak, ez pedig kb a DH alapfilozófiája. mostanra ez picit talán változik, de pl 1.03 idején megfizethetetlen volt a magas dam + magas res/life kombó, értsd milliárd arany szint.

chc kell, chd kell, magas dam kell, a többi meg arra, hogy egy, max két ütést kibírj. több vagy nagyon drága, vagy nagyon sok lifeot buksz (vagy kell az extra realmokra mp5re túlélni egy ütést shadow rakanothtól).

a következő leírás egy alapvető taktika, és nem mindig igaz, speciális esetekben máshogy kell gearezni (magasabb mp levelek, spec set köré épített build).

chc lehet hand + offhand + gyűrű + amu + head + bracers kombón. ebből az első kettőből összejön 16-20 még elfogadható áron, gyűrű + amuból még olyan 10, bracers + head olyan 6-10. ez olyan 32-50, érdemes 40et megcélozni, és a scoundrel is segít még hármat. chd lehet amu + gyűrű + hand + fegyver kombón, hand és fegyver ebből olcsó, gyűrűn és chc+dexel párosítva már nem biztos nagyon olcsó.

resisteket innentől váll/öv/vért/csizma/legs csoportból kell összeszedni. esetleg az egyik gyűrűre mehet az is. arra érdemes figyelni, hogy minél több a használható stat, annál inkább exponenciálisan drágul egy cucc értéke (pl 100+dex 100+vit 10chc 30+chd allres ias kesztyű megfizethetetlen kategória).

unique/set közül legacy inna gatya, inna öv, dexes lacuni és dex/chc/life% andariel visage ami érdekes, nagyon sokat dob és relatíve olcsó. andariel mellé mondjuk egy allreses sisak se árt bizonyos helyzetekbe, ha olcsón magas +fire dam takeneset veszel. mint én, akinek egy mempo bent van a hátizsákban nagyon rázós helyzetekre (shadow realm mp5/a2 keywarden mp5re kell).

olyan 33k life és 200-300 resist elég A2ig, 300 resist a3tól már kellett, legalábbis régebben. több élet annyit jelent, hogy a DH lassabban öl, tehát végeredményben könnyebben hal.

fegyverből mivel a shadow powert úgyse tudod kicserélni, mehet chd+socket. loh amu nem kell, regen még nem kell, cserébe több resist, több dex, de leginkább több chc. enyém anno így épült, bár kezdek távolodni.

cuccal nagyon nem fogunk tudni sajnos segíteni, ami még maradt elfekvőben az jellemzően elinflálódott és neked már jobb van:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#639) wukodlak


wukodlak
aktív tag

na.azota ujitottam par kollega segizsegevel.most mar act3-ban vok.ezuttal is halas koszonet nekik.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#640) whabaky


whabaky
tag

Üdv DH-sok :)
Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit ajánlatnátok fejesnek a karimhoz. Egy jobb Andariel-t, vagy inkább egy jobb fajta Mempo-t?

Nem igazán látom, hogy lennének eladó cuccaitok, vagy legalábbis nem nagyon látok DH-s itemeket trade topicban sem. Érdekelne CHC-es amulet, bracer és gyűrű (hasonló, vagy jobb statokkal, mint amik vannak, a lényeg, hogy legyen dex rajta, lehetőleg vit és IAS is). :R

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#641) proci985 válasza whabaky (#640) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

mempo jó dolog, de amikor egy hete néztem dex+crites nem volt 140m alatt. andyból viszont ami nem nagyon remek, az olcsó.

mire kevés a karaktered, mi okoz vele problémát?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#642) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ma is sikerült fejlesztenem. Sajnos elvitték az orrom elől a kiszemelt Amuletet. :O 200M dobtam rá 5 mp-el a vége előtt, de valakinek többet ért. (utolsó percben még 140M állt). :W
Ez után buyouttal vettem egy másikat AS nélkül de sockettel. Kaptam +12000 DPS-t vele. Unbuffed (skillek nélkül) 170k körüli, Steady aim-el (ezt használom) 223k lett. :C

Cluster arrow-al bőven 600k felettieket critelek. De nem szoktam figyelni, ki van kapcsolva a hitmarker.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#643) whabaky válasza proci985 (#641) üzenetére


whabaky
tag

Mondjuk most elég erősen elfilóztam ezen a fejes kérdésen, mert legyen socket-ne legyen socket mizéria nem hagy nyugodni :DDD (nem is life, hanem bonus XP miatt, illetve, ha farmolok, akkor +MF miatt).

Mondjuk most már egész szépen tudok haladni, de mp7-en 3mas party kicsit megizzaszt, de amúgy XP farmra, meg kis dropfarmra mp3-mon ac4 elég gyorsan megy solo-ban (mondjuk most így szerencsére a reflectekkel sincsen gondom). Amúgy ajánlom a buildem, ha van life steal-es extrátok :C

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#644) buherka válasza whabaky (#643) üzenetére


buherka
addikt

A reflectes elitekkel mizujság?

Ha bele durrantasz ilyen elit hordába egy combosat, akkor az nem fáj?
Az a 200 LOH megment ami a gyűrűn van? :F

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#645) Telda


Telda
addikt

Hali!

Nézzétek meg kérlek ezt a nyomit, hogy mit lehetne vele kezdeni, hogy ne haljak mp3on két ütéstől, illetve tudjak is haladni, mert elég nyögvenyelős ennyi dpssel. Persze nem 100milliókból, mert max van 6.

Köszi!

(#646) proci985 válasza Telda (#645) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kb ennyi kell nagyon stabil mp3/stabil mp4hez.

a dam a SoJ miatt cseles, gyakorlatilag egy 88dex/22mindam/34chd/4chc gyűrűt cseréltem rá tesztelni a minap, a hellfire szintén egy kb 80dex/32chd/4chc gyűrűhöz ér fel damban. tehát a kiírt unbuffered 82k, ez a gyakorlatban a +elife és a +lgt miatt kb hozza a 92ks unbuffed haladási tempót, viszont a SoJ olcsóbb (enyém 800k volt, bár 1. lehet kifogtam 2. nem kereshetőek tehát eléggé nehéz megfelelőt találni). trashmobra picit lassabb, eliteknél viszont magasabb a damom és a magasabb discipline pool jobban jön. kb 1.03/1.04 patch közötti a különbség, bár picit kisebb mértékben.

amivel nagyot lehet dobni a damon és viszontlag olcsó, az az inna öv/gatya illetve az andariel sisak, bár előbbiből allres (övön) csak legacyból olcsó. andariel eléggé olcsón dob hatalmasat a damon, de ki kell fogni. alacsonyabb firedam jó dolog, egyébként érdemes lehet swapet tartani a táskában.

fegyverből meg adott esetben nézz körbe rarek között, bár olyan 1150+dps, chd+sock+lifesteal kombó kb a határ, ami felett nagyon elkezdenek drágulni a dolgok.

whabaky: nekem hiába volt anno 3% life stealem, reflect ellen az is bőven kevés volt. shadow power+gloom sajnos kell.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#647) Thrawn válasza radi8tor (#642) üzenetére


Thrawn
félisten

Amióta megvan a Bren puskám én is látok 4-500k-s criteket cluster arrow-val :D

Telda: DPS-t kell növelned nagyjából megtartva minden más jelenlegi statod. Kalkulátor szerint crit dammal tudod leghatékonyabban növelni. Amit proci985 ír, az is megoldás.

proci985: Én 2.2M-ért lőttem 29%-os SoJ-t, igaz elég sokat nézegettem őket mire sikerült kifogni. Nálam a HF ring helyére került, kb minusz 7-8k sebzést jelent. A trashmobokkal tényleg többet kell emiatt vacakolni, nade az elitekre elég jó az a bónusz sebzés még így is. Már csak a Hungering vagy Elemental Arrows változatát kéne beszereznem, de egyelőre az más árkategória...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#648) proci985 válasza Thrawn (#647) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

enyém spike trapes, elitek ellen meg úgyis azt használom. viszont akkor még rágyúrok picit, mert úgy néz ki mást nagyon nem tudok fejleszteni épeszű áron. pontosabban inna öv/gatya jó lenne, de várok a piac telítődésére, gatya kb 2/3ára esett árban egy hét alatt.

övön rendes allresistes mondjuk még mindig 20m, gatyán meg mintha nem is lehetne. 330 res meg azért már úgy kell, bár vész esetén menne be egy chc/allres/dex gyűrű.

apropó, tal amun a +dam az egész damra hat mint az inna öv, mert akkor lehet be kéne egyet szereznem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#649) proci985


proci985
MODERÁTOR

na nem bírtam ki, beszerváltam egy új inna gatya/öv párost. két flawless square lilával (67/142/6iasos volt a legacym, szóval elég jó bár nem socketes) buktam 3k lifeot és nyertem 15k damot. 141k dps mindennel együtt, illetve SoJjal olyan 128k. resist picit kevesebb, viszont mp5öt határesetnek bírja. reflectesek nagyon ronda mértékben ütnek vissza, mondjuk kérdés, hogy ez az alacsonyabb res, vagy a magasabb mp level miatt van.

dolog azért durva, kb fele ennyi dammal ütöttem le 1.03ban inferno diablot először csapatban miután egyedül végigmentem a4en (mínusz rakanoth) és ott már belialt olyan sebességgel tudtam lecsapni, hogy meglett a bad breath.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#650) Thrawn válasza proci985 (#648) üzenetére


Thrawn
félisten

Egész damra hat, diabloprogressen sorolja is szépen:
+DPS (Poison): 6.00%
+DPS (Cold): 6.00%
+DPS (Holy): 8.00%

A reflectesek szerintem a nagyobb dmg miatt tűnnek erősebbnek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.