Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) buherka válasza radi8tor (#950) üzenetére


buherka
addikt

Szerintem eszméletlen lassan haladsz tesó...de komolyan. Ez a sebesség nekem kb. MP4-5, pedig kevesebb a DPS-em. MP2-őn folyamatosan megállás nélkül kell haladni.
Hagyd a francba MP2-őn a Gloom-ot, helyére rakjad be a Bad Companion-t (Denevér), hogy töltse a Hatred-et, mert állandóan kifogysz belőle. Hülyeség használni itt a Cluster Arrow-ot...lezabálja a hatredet pillanatok alatt.
Cluster Arrow helyett használj Ball Lightning-ot. 10 hatred és mindenki ugyan úgy kinyúlik majd, főleg a te DPS-ed-től.
Elnyomsz egy pár Ball lightningot és futsz a labdacsokkal együtt.
A Granadier helyett meg nyomd be a Perfectionist-ot, ha kevésnek érzed a védelmed.
Területre ható lövésnek használhatod még a Bola Shot-nak a Volatile Explosives rúnáját. 20 yardos körzetben minden mob. kinyúvad egy lövéstől. Ez meg semmibe nem kerül.
Sentry-nek itt semmi értelme szinte, mivel területre ható sebzésnek kell lenni minél többnek. A Sentry nem területre hat.

De még nagyon jó farmolásra, hogy rettentő gyorsan haladj a Strafe-Drifting Shadow rúna...na ezzel is brutálisan lehet haladni. Pörgés közben csak arra lősz amerre ellen van. De ehhez mindenféleképp kell a Denevér hogy töltse a hatredet.

Látom Pick-up radius-od sincs. Próbálj olyan vállast nézni amin van...tudom geci drága, de egyszer kell megvenni.

Legközelebb látlak fenn és szépen jössz egyet farmolni Buher bácsival...megmutatom hogy kell ezt... ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#952) radi8tor válasza buherka (#951) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi a tippeket, a fő topicban már írtam, hogy ritkán járok farmolni egyedül. Ezt a vidit is csak unalomból csináltam. :)
A buildem az főleg magas MP-re van kitalálva tank karikkal. Változtatni nem szeretek a builden, mert nehezen szokom meg. :(
Ígérem, egyszer ki fogom próbálni a bat companion-t is. :K

⭐ Stella

(#953) buherka válasza radi8tor (#952) üzenetére


buherka
addikt

Tudom mondtad már hogy te támogató kari vagy...ekkora bazi DPS-el nem is csoda. ;]

Csak egy teszt erejéig jössz egy run-t velem...más lesz a tempó arra készülj.

Én is mostanában használgatom a Gloom-ot de csak Übernél próbáltam eddig. Klafa nagyon, így még nagyobb a visszatöltésem. Pedig írtam hogy eddig nem használtam, de valóban jó dolog.
Szóval ki kell próbálni mindent hidd el. Én is azért variálok, mert előbb utóbb az ember ráun az egészre, mivel monoton lesz nagyon.
A denevér nagyon baró 3 hatred-et tol másodpercenként. Meg ugye ott van a Dead Man neked is...szóval a kettő együtt már keményen érezhető. Nekem a Windforce-al 10 Hatred regen van másodpercenként.
Meg azt vettem még észre hogy sokat célozgatsz...rengeteg időt zabál, ha egyenként kell célozgatni a mobokat.
Ezért jó a Ball lightning...azzal csak nagyjából beledurrantasz célzás nélkül a tömegbe és mindenki kipurcan.
Vagy ugye ott van a Strafe...az magától céloz.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#954) radi8tor válasza buherka (#953) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

ÁÁ Strafe-t utálom. Egyszer próbáltam, de nagyon nem tudtam megszokni.

A másik dolgot megejthetjük majd valamikor. :K

⭐ Stella

(#955) buherka válasza radi8tor (#954) üzenetére


buherka
addikt

Az igaz a Strafe-t szokni kell...de ha belejössz és megszokod, akkor nagyon jó ám.
Este leszek...ha látlak rád írok... ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#956) radi8tor válasza buherka (#955) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma sok meló van, talán holnap.

⭐ Stella

(#957) proci985 válasza buherka (#953) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jaja, ball of lightning kb olyan, mint a régi frozen orb, beküldi az ember a tömegbe aztán volt ellenfél nincs ellenfél:).

gloom meg a Te statjaiddal felesleges, gyengébb life/res beállításokkal kell. főleg nekem, akinek egyáltalán nincs leeche:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#958) buherka válasza proci985 (#957) üzenetére


buherka
addikt

Magasabb MP fokozaton jobban szeretem használni a Frost Arrow-ot. Ez is hasonlóan tud sebezni a tömegben és még meg is torpan tőle az ellenfél, mert 1 másodpercig 60%-ot lassul, valamint ez sebez a legnagyobbat (170%).

Akkor jön jól a Gloom, ha valaki kipurcan Überezés közben, pl. fingósnál csak a Gloom-al tudok ébreszteni a méregfelhőben. Hiába a magas life reg. meg allres szépen szalad le az életem, ha egy helyben állok a méregben....főleg MP8-on vagy az felett.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#959) nierthen válasza Thrawn (#946) üzenetére


nierthen
tag

Boldog új évet mindenkinek!

Nierthen#2767

(#960) proci985 válasza buherka (#958) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

köszi az ötletet, kipróbálom a frostot.

mi max mp6ra járunk überre (bár noszogatom a barbárt, hogy menjünk feljebb), ott halállal annyira nem szokott probléma lenni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#961) Thrawn válasza radi8tor (#950) üzenetére


Thrawn
félisten

Kedvet kaptam én is egy solo run videóhoz, majd még kiderül mit szól hozzá a gépem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#962) buherka válasza proci985 (#960) üzenetére


buherka
addikt

Én már csak Frost-al megyek magasabb MP-en. Nem zabálja a Hatred-et és bazi nagyot sebez, főleg ha szétváló részek is crittelik a hátsókat, mert ugye 3 felé szétválik, mikor becsapódik.

Azért megyek inkább MP8 és az felett, mert ott tuti esik a material a gyűrűhöz. De mostanában már csak akkor megyek überre ha hívnak besegíteni, mert tudják hogy nem vagyok egy purcanós fajta. Meg könnyen tudok ébreszteni ha gáz van.
Über-nél még próbáld ki a Bola Shot - Thunder Ball rúnát és az Elemental Arrow - Lightning Bolts rúnát.
35% esély a Stun-olásra, valamint critteléskor Stun-olsz.
Egyiket a bal klikk-re másikat a jobb klikk-re.
Ha jól elkapod a ritmust akkor nem kell sokat mozognod, mert állandóan bólintanak a monszták.

Volt olyan MP8-as party ahol a csonti összesen 2X tudott teleportálni, mert olyan jól elkaptam. Két barbár cimbi szétkapta pillanatok alatt.
A másik amin szakadtunk egyszer, hogy Kulle-nál és 6-kezű Siegebreaker-nél ugyan ezt csináltam. Kulle pikk-pakk lement, addig Siegebreaker-t feltartotta az egyik barbár. Még vagy 80% élete megvolt..és amikor odaértem felkapta a barbi cimbit. Elkezdtem lőni egyből bebólintott, aztán a végig a kezében volt a barbi míg meg nem döglött, mert egyfolytában Stun-ban volt.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#963) Rém válasza buherka (#962) üzenetére


Rém
tag

Ezt a stunos mókát, már említetted valamikor, Én ki is próbáltam legutóbb. Kicsit módosítottam, bal gombon maradt az alap Hungering Arrow viszont jobb klikkre betettem a EA- Lighting Bolts párost.
Vicces volt, két-három bal klikk után két jobb klikk és egy helyben állt a monsta amíg a többiek a másikat ütötték.

(#964) Ugrin


Ugrin
csendes tag

Sziasztok!

Üdv mindenkinek a fórum ezen részén!

Olvasgatom amit írtok ezzel a stanolós dologgal, majd kipróbálom. Én is próbálgattam az EA-ot különböző runákkal, de nekem még mindíg a Ball-lighting a befutó. Bár az is igaz, hogy ahogy növekszik a dps úgy nőnek a lehetőségek, és úgy lehet szinesíteni a buildeket.

(#965) radi8tor válasza Ugrin (#964) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

MP2-n úgy be stunoltam Diablo shadow klónját Cluster arrow-okkal, hogy el sem tudott tűnni. :C

⭐ Stella

(#966) proci985 válasza buherka (#962) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, mp4en alkaizerre viszont nem az igazi, egy max négy ellenfelet sebez, szemben a ball tarolásával.

azért a 300-350k körüli critek vele impresszívek, azt meg kell hagyni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#967) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

low MP-re ez a legjobb skillezés: [link]
dps skillekkel persze lehet variálni, de folyamatos Tactical Advantage mellett sosem fogyok ki disciplineből (+9-10 max discipline és 10-14+ pickup radius nem árt)
szerk: reflect miatt muszáj a gloom, de elég jó cuccokkal máskor nem kell használni

[ Szerkesztve ]

(#968) proci985 válasza Cyberbeni (#967) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

azmodan skálázódás:

mp6: 1:05
mp8: 2:00
mp10: 5:35

ez mehetne picit lejjebb is ball of lightning helyett bat companionnal. mp10 azért idegörlő 218k buffed dpssel is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#969) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

eladó:

(#970) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#969) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elkelt.

egyébként Co-op-ban csak az a rossz, hogy a normál mobok élete is megnő (tehát a monk, akivel Coopoznék, kb csak az eliteket tudja ütni, és nekem meg 1-2 lövés helyett 2-3 lövés a sima ellenfél, ami ugye 1,5-2-szer annyi idő)

[ Szerkesztve ]

(#971) Thrawn válasza Cyberbeni (#970) üzenetére


Thrawn
félisten

Cserébe nem olyan unalmas ikszedjére végigrongyolni act3-on.

Ez a lassúság egyébként csalós, mert egy bizonyos szintidőhöz képest képtelenség rövidebb idő alatt végigjárni egy act-et, még akkor is, ha mindenki one-hit. Akikkel sűrűn játszom együtt, azokkal mindig MP3-on mentünk, de pár hete köszönhetően annak, hogy mindenki fejlesztett a karakterén, már MP4-en játszunk. A két szint között időben nem sok változás van köszönhetően a nagyobb összdps-nek, de egy icipicivel több esélyünk van dropra és egy hangyányival több xp is jön be.

Átskillezni csak akkor szoktam magam multishotra (és max disciplinre) ha éppen Leoric gyűrűt vagy Burizat keresek. Oda kell a tempó.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#972) proci985 válasza Thrawn (#971) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én gondolkodok a sharpshooter lecserélésén hot pursuitra haladási tempó miatt. battal szinte folyamatosan maxon van a hatredem (ha nem, akkor épp aknázom és elitezek), lehet gyorsítana valamennyit. kérdés, hogy mp3-4en mennyi előnyöm lenne belőle. egyébként elitek kivételével szinte végig tömegben vagyok, bár ott viszont az a +20% dam néha jó (extralifeos phasebeastek pl).

night stalker továbbra is kell, gloomra szükség van nekem meg csak ebből van disciplinem (bár ebből elég).

még annyi, hogy tegnap mp7en letoltuk übereket ruby gemmel a sisakban is. cserélni a gatyában a másik ametisztet azért még nem merem. itt igazából annyit lehetne, hogy beszerezni egy 170+dex 60-70+nat csizmát (drágák), aztán akkor mehetne még egy emerald a gatyába. +30dex, +20vit, csak épp egy 20mes beruházásról beszélünk épp.

meg optimális mégiscsak az lenne, hogy ne kelljen folyamatosan cserélgetni a sisakban a követ, csak 10%fire alatti socketes andy drága.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#973) Cyberbeni válasza proci985 (#972) üzenetére


Cyberbeni
addikt

25% fölé nem lehet vele menni

(#974) proci985 válasza Cyberbeni (#973) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

pedig elvileg passzívokkal kéne mennie 25+nak is. akkor viszont felejtős, marad a strafe talán.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#975) Cyberbeni válasza proci985 (#974) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez az egy passzív kivétel ez alól

(#976) proci985 válasza Cyberbeni (#975) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

kár, érzésre még itt lehetne javítani a kari sebességén. másik a vault lenne a 65% movementes passzívval, de az meg zabálja a disciplinet, tömegbe anélkül beállni meg azért ~160k+ unbuffeddel és 450k+ ehpvel se életbiztosítás.

lehet még kéne chc, de már így is 9.5% (ill 10.5) ra vagyok az elméleti maximumtól:
amu "csak" 6.5ös, sisakon, gyűrűkön, alkarvédőn még lehetne 1.5 darabonként. plusz 1% a nat fegyveren, de az annyit nem ér. ebből az amu kivételével mind unique, amik fix 4.5el spawnolnak.

illetve még ASt lehetne hozni, csak Lacuni még mindig őrülten drága 4fölötti crittel és ASsel (annyit nem ér), wailing host dex+ASsel megint 100m+, witching meg inna gatyával (must have) öv helyett, csak akkor jobb végeredményben, ha az ember a set bónuszt megtartja vérttel. viszont ahhoz meg kell a nat gyűrű (4es crittel min 40m) és buknám a spike trap dmgt.

illetve AS még lehetne kesztyűn és amun, de értelmes mennyiségű chc/chd mellett többszázmilliós nagyságrend, kevesebbel meg visszalépés egy magas dex/chc/chdhez képest az összes.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#977) Cyberbeni válasza proci985 (#976) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kell lifesteal a fegyverre, plusz Vengeance passzív, és akkor Preparation helyett be lehet rakni a Vaultot

(#978) proci985 válasza Cyberbeni (#977) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

steal fegyverre esélytelen, nagyon sok damot buknék.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#979) radi8tor válasza proci985 (#978) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem is van, aztán mégis több a damage-m. ;]

⭐ Stella

(#980) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudom miért jó az a multishot.
Mpl2-3on farmolok xpt+itemeket és a ball lightningnél nincs jobb skill.Lövök azt futok előre felvenni a lootot.
A három passzív run skill ok, de az a multishot nagyon nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#981) proci985 válasza radi8tor (#979) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

de LSnélkül lenne az több is ;] :DDD

persze az még mindig durva, hogy kb a karid unbuffed sebzését tudja az enyém überre hegyezett gearben.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#982) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#980) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ball lightninggal az a baj, hogy lassabban halad a lövedék, mint ahogy fut a karakter, ha emellé még vault is van, akkor elég sokat kell várni, hogy odaérjen a lövedék. Persze magasabb MP-n, ahol többet kell lőni egy ellenfelet, ott nem akkora baj.
Multishottal meg max 2-t lősz, és mindenki meghal.

(#983) Kobe válasza Cyberbeni (#982) üzenetére


Kobe
veterán

ezen már vitáztunk pár sort, de a ball lightning még mindig nagyobb hatótávolsággal rendelkezik, és egy ellenfelet többször sebez, a multishot meg 1x sebzi, korlátozottabb hatótávon belül.

Lehet majd csinálok egy vidit, 60% CHC és ball lightning mellett mint popcorn a zacskóban, úgy pattognak a képernyőn tömegben a sárga számok

(#984) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#982) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megint kipróbáltam a multishotot.
Nekem nem jön be...lassú; ball lightning rulez. :K
Ahogy az előttem lévő is írta: "ball lightning mellett mint popcorn a zacskóban, úgy pattognak a képernyőn tömegben a sárga számok"; pedig nekem szólóban csak 48,5chc-m van.

(#985) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Most mentem egyet rakkis wp-től fields of slaughter-ig(MP1, 125k dps, 46% chc), és Multishottal 2:26, Ball Lightninggal meg 2:56 alatt vágtam át magam a szörnyeken (opcionális helyeket mindkettővel kihagytam), szóval biztos nem rosszabb a Multishot. Ha lesz időm, akkor még egy párszor végigjárom mindkettővel.

(#986) proci985


proci985
MODERÁTOR

tapasztalat: goldskin által dobatott pénzekre nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem hat a goldfind. tetejében egy normális vérhez képest iszonyat mennyiségű dps és ehpt lehet vele bukni.

puzzle ring: summonolt egy manót miközben épp egy extra healtes elitet tankoltam közelharci helyzetből (itt éppen 131k dpsem volt), szóval sok értelme ennek sincs, főleg egy leoric+HF kombóhoz képest. leoric is eléggé sok bukót jelent, de pickup azon is van, a +xp miatt megéri, a minimális crit meg még mindig valamit segít.

bónusz: sikerült megborítani a karit, 40k lifeal, 390allressel, 45ös chcvel és 131k/157k dpssel négyszer feküdt mp3mon. persze, az hozzá tartozik, hogy hozzászoktam, hogy mindig van discipline mp3mon (ld -16% crit chance) és a gloommal és life steallel bírja a kari a csapást.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#987) Agro


Agro
senior tag

Kapott a kiscsajom egy 2 socketes mantit LS-t aldoztam be a dps oltaran... Halisten nem erzem hianyat, nonstop fent tudom tartani az SP-t. 63% chc mar latvanyosan tolti a discet.
[link]

Most egy jo darabig nem nyulok a DH-hoz az tuti a Monknak 200k dps kell :)

(#988) ProEvoFan válasza Agro (#987) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Milyen volt a régi Manticore?Eladó?

"Most egy jo darabig nem nyulok a DH-hoz az tuti a Monknak 200k dps kell"
:)Nagyon rákattantál a Monkra.

(#985) Cyberbeni
Én mpl2n próbáltam, 188k dpsel.Ekkora dpsnél a Ball Lightning jobb választásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#989) Agro válasza ProEvoFan (#988) üzenetére


Agro
senior tag

Ez lenne az

24M-ért átadom

(#990) ProEvoFan válasza Agro (#989) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem.Köszi, de sajna csak +3k sebzést ad:(

(#991) proci985


proci985
MODERÁTOR

a statisztika az érdekes.

összehasonlításban HCban kb arányaiban (DPS/EHP/heroscore) ugyanott van az 55ös DHm, mint a 13k+os heroscoejű SC DHm. és ez kb meg is magyarázza, hogy miért kihalt a HC AH 60 felett is.

bónusz: hellen nem merek mp0 felett menni mert reflectesek iszonyatosat csapnak vissza. trashmobokon kb olyan tempóban megy át, mint az SCm mp1 körül infernon (hell A1 olyan mlevel50-53 drop alapján), viszont nincs kvázi végtelen gloom amikorra kell. bőven nincs.

a probléma az az, hogy hell A3ra lvl60ig nem merek átmenni a legutóbbi karakter alapján, szóval még 5 szint a1-a2 famrból érdekes lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#992) Cyberbeni válasza proci985 (#991) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Cipőre nem árt a movement speed. (Magatalálós HC WD-men pl 70 int, 12% ms, meg néhány kevésbé fontos dolog van, pl dex, mf)

[ Szerkesztve ]

(#993) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon elszaladtak a Manticore árak....nem is értem:(
Tegnapi AH leállás alatt járt le egy Manti bidem...45 milliónál állt.Egy srác valószínűleg elvitte potom pénzért, mert már reggel AHban volt 200 millió buy-on, illetve most már 150 millió buy-on van kint :W

(#994) proci985 válasza Cyberbeni (#992) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

60ig még kidekkelem, utánna tervben van. filléres ice climbers / dex/vit/allres csuka nincs:(

ProEvoFan: milyen statokkal?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#995) ProEvoFan válasza proci985 (#994) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

1220-1260dps, dex, ls,chd (még a low is), socket
1040-1060dps, dex, ls,chd (még a low is), 2 socket
2 hete nézegetem a Mantikat, most hétvégén most nagyon megugrott az áruk.

(#996) Cyberbeni válasza proci985 (#994) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amúgy tegnap én is elkezdtem HC-t egy DH-val (megint, de most pajzs nélkül), most NM A2 elején vagyok, és lvl60-ra van egy fasza Natalya fegyóm :D

(#997) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Örömmel jelentem be, hogy többet nem áldozok a játékra. Ez az újévi fogadalmam is. :C
Reménykedem benne, hogy esik egy DEX + ChC-s Mempo míg játszom a játékkal. ;]
Jelenleg DPS Unbuffed: 214660, EHP Unbuffed: 494108. Ez szerintem mindenre elég, amit akarok a játékban :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#998) proci985 válasza radi8tor (#997) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

:DDD

hm, EHPben 10%al jobban állok kb. bár a unbuffed DPSed még mindig 50kval magasabb:D. hm, abban én is. meg egy chc/chd/as HF ringben.

apropó, mp0 alkaizert strafevel tudnál nézni, hogy eliteket mennyire gyorsan tudod kiütni ennyi dpssel? tesztelgettem, de 190k buffeddel (xp gearben) már ment, de nem volt az igazi.

Cyberbeni: ja második nekem is íjas, gloomozok inkább, hatékonyabb a shieldnél.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#999) ProEvoFan válasza proci985 (#998) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyik ismerősömnek beszarás hogy milyen HF ringje van...8-18 dmg, 180 dex, 4.5% chc, 41% chd....
Nekem csak +13K sebzést adna :)

(#1000) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

lehet smoke screent nem ártott volna berakni a skillek közé, mert izual max hp-ról megalázott egy fagyasztás után :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.