Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Thrawn válasza radi8tor (#1050) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem majd csak az új Archon receptekhez kell.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1052) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Új sisak ^^ [link] (8.8M-ért vettem biddel, amíg nincs pénz legalább egy 4.5 crit, 9 as-re, addig kb ez a legjobb, ami lehet)

(#1053) proci985 válasza buherka (#1047) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

én még reménykedek egy chc/as kombón, bár elnézve az eddigi HFeket...

aztán 1.07től megint indulhat a teszt, hogy mi lesz optimális xpre. mp0 strafevel remek, elemental arrowval olyan mp4 még nagyon gyors, talán akörül lesz az ami megéri xpre. vagy mp5-mp6, felette lassul a kari, bár még mp8 is fogjuk rá, hogy elfogadható. mp10et bírja, de egy key fél óra fixen, az meg sok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1054) Cyberbeni válasza proci985 (#1053) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én találtam 150 dex 5chc 30chd ringet, annál jobb HF-et nem nagyon van esélyem craftolni, inkább farmolok még egy pár 2 socketes manticoret és veszek egy mégjobbat. (mondjuk zuni cipő jobban potyog, 18M-ért ment el nemrég egy, és megint van egy 5-6M körüli AH-ban)
[link] (2-4k körüli dps-t veszítenék, meg ugye lifestealt)

[ Szerkesztve ]

(#1055) radi8tor válasza Cyberbeni (#1054) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én néztem ma egy fullos Manticore-t 2 milliárd körül van. Az adna nekem 40k DMG-t.
Álom kategória :)

⭐ Stella

(#1056) proci985 válasza Cyberbeni (#1054) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem lenne olcsóbb egy 1070+dpses dex nélküli?

magas chcvel és night stalkerrel lehet silent stalkerre is alapozni shadow powert.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1057) Cyberbeni válasza proci985 (#1056) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért akarnék 1070 dps-es manticoret venni dex nélkül, amikor van egy 1270 dps-űm dexxel meg lifesteallel?
egyébként ahova vengeance nem elég, azt már szerintem nem nagyon érdemes farmolni

holnaptól kicsit visszaveszek az xp farmolással, mondjuk napi 1 szintre ;]

(#1058) proci985 válasza Cyberbeni (#1057) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

két sockos Manticorera gondoltam.

1200+os kétsock intessel szerintem lényegesen több lenne a damod.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1059) Cyberbeni válasza proci985 (#1058) üzenetére


Cyberbeni
addikt

<10%, ráadásul buknám a lifestealt, egyébként meg intes manticoret nem vennék
ha már a többi cuccomat nem tudom tovább fejleszteni, akkor veszek egy 1300+ dps, 2 socket, dex manticoret, addig maradok a lifestealnél.

(#1060) Thrawn válasza Cyberbeni (#1059) üzenetére


Thrawn
félisten

Még mindig tart a "fegyverre lifesteal"-t őrület? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1061) Agro válasza Thrawn (#1060) üzenetére


Agro
senior tag

En se egeszen ertem :) siman elvagyok nelkule. DH tipikusan az a cast ami tudja nelkulozni. Refis pakkokat se kell figyelni meglatsz egy elitet es instant shadow power ha nem refis orulsz ha refis megjobban orulsz mert van rajtad 15% steal. Erre en is azutan jottem ra hogy kikukaztam az Ls-t. 1.07ben meg meg ennyire sincs ra szukseg. Arrol nem is beszelve hogy van egy valag skill amivel disciplinet lehet vadul tolteni. Kis oda figyelessel nonstop fent lehet tartani az SP-t.

[ Szerkesztve ]

(#1062) Cyberbeni válasza Agro (#1061) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én inkább vaultra használom a disciplinem, mint SP-re

ha valaki akar szerencsejátékozni, akkor tudok craftolni PvP quivert ;]

(#1063) Thrawn válasza Cyberbeni (#1062) üzenetére


Thrawn
félisten

Reflecteseknél nem elég a fegyveren összeszedhető 3% ls. Én nagyon sokáig nem használtam a SP-t egyáltalán, mert elégnek tűnt, de miután fejlesztettem a karakteremen és sokat nőtt a DPS egyszerűen elfogyott az a 3%, pedig volt mellette 900 körüli loh is.

PvP quiver? Az mi fán terem? :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1064) proci985 válasza Cyberbeni (#1059) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

1200+os dexes 2sock manticoreok kb 300-400m körül kezdődnek, szerintem a négyszeres árat nem éri meg a dex egy ideig, hacsak nem minden más már annyira magas szinten van (jellemzően tippre 1000-1500m arany körüli gearnél jöhet elő ez a problematika).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1065) ProEvoFan válasza proci985 (#1064) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én tovább megyek.
Kb 230k sebzésig (passzív skillekkel) nem is kell Manticore.
Egy jó rare xbow 10-20 millióért hozza azt a szintet, mint egy 80-120 milliós Manticore.Én ezt tapasztaltam.
Kb 230Kig felesleg és pénzkidobás a Manticore.

(#1066) Kobe


Kobe
veterán

stone of jordan gyűrű szerintetek mennyire hasznos DH nak ? természetesen a 10 disces változatra gondolok, ami mondjuk ilyen 6% körüli holy damaget ad és mondjuk 10% körül valamelyik ténylegesen ahsznált skillhez ?

szerintetek ki tudna váltani egy 180 dex 3 5.5 CHC-s hellfire ringet K?

(#1067) Cyberbeni válasza Thrawn (#1063) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Akkor mégegyszer: csak nagyon ritkán kell használnom a gloomot, ezért mindig van elég discipline vaultra, amikor csak akarom, és nem vesztek több dps-t, mint legacy nattal, pvp meg nem azon az 5-10% dps-en fog múlni

Increases Damage Against Elites by 3-6%

(#1068) Kobe


Kobe
veterán

volt egy kis upgrade: [link] kapott egy új amut, meg pvphez überezéshez vettem egy stone of jordant. Valszeg ha ki lesz maxolva a kari, a hellfire ringet végleg lecserélem a jordanre. Az effektív dpst hihehetetlen mód megdobja, igaz a karakterlapon számolt dpst csökkenti, de a hungering arrow kb 80-100K val többet sebez vele, bola shottal meg ha partiban kapok buffot, röpködnek a 600K-s critek. A gyűrűn van elemental arrow 12% extra damage is, az is nice, amikor egyenként 250K val végigsöpör a tömegen a lightning ball - csak hát aztn überezéskor nem nagyon használja az ember.

(#1069) Cyberbeni válasza Kobe (#1068) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ezért kell több SoJ-t venni

Windforce buff közeleg :D [link] (illetve bugfix, ami miatt skorn meg EF szarabb lesz, WF meg jobb)

(#1070) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#1069) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:F Mi volt itt a bug?

(#1071) radi8tor válasza ProEvoFan (#1070) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Monk snapshot was a known bug for months and finally getting addressed in 1.07, so I cashed out all my snapshot gear"

⭐ Stella

(#1072) ProEvoFan válasza radi8tor (#1071) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most az SW bugról beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#1073) proci985 válasza ProEvoFan (#1070) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

rosszul volt számolva a min/maxdam. gyakorlatban Manticore nem érintett, WF buffot kap.

hm, érdekes, hogy a chanvalami wizard fegyvert nem említik, pedig az is +attack/secondos a WFhez és a Furyhoz hasonlóan. (fix ap on crittel, szóval pár wiz buildnak jobb, mint a fury, hiába az egy random stat, szóval vagy steal, vagy chd, vagy socket).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1074) ProEvoFan válasza proci985 (#1073) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor ezek szerint a Monkomnak csökken a dps-e.Nagyszerű...
Nem elég hogy a Monk buff egy nagy parasztvakítás, és még ez is...

[ Szerkesztve ]

(#1075) buherka


buherka
addikt

Most konkrétan mi van a Windforce-al skacok?...mert ugye én azt használok. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1076) Thrawn válasza buherka (#1075) üzenetére


Thrawn
félisten

Az van, hogy venned kell egy Manticore-t... ;] :D

Nemám! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1077) proci985 válasza buherka (#1075) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

buffolják.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1078) buherka válasza Thrawn (#1076) üzenetére


buherka
addikt

Vegyen akinek 6 anyja van... :P

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1079) Agro válasza proci985 (#1077) üzenetére


Agro
senior tag

Nem buffoljak, hanem nem erintett ebben a kerdesben, mert joval kisebb a min dmge mint a max. Ebben a tmaban azok a fegyverek erintettek amiknek nagyon kozel van egymashoz a min-max dmge es affixbol kapnak bonust.

(#1080) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Steady Aim-el átléptem a 300k-t. :Y :C
Majd meglátjuk mennyire elég a 33k élet. :P
Unbuffed DPS 235k

⭐ Stella

(#1081) proci985 válasza radi8tor (#1080) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

... ilyenkor elgondolkodom, hogy miért is nem akarok 50k alá menni lilával a sisakban:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1082) buherka válasza radi8tor (#1080) üzenetére


buherka
addikt

33K élet? Akkor most már egy hit vagy...keményen...meg az a 3400 armor is szép. ;]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1083) Thrawn válasza radi8tor (#1080) üzenetére


Thrawn
félisten

Papír :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1084) radi8tor válasza buherka (#1082) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Feltéve, ha elérnek az ellenfelek. Az a baj, hogy csak elméleti síkon ismeritek ezeket a dolgokat.
Azt meg már elmondtam párszor, hogy nem egyedül játszom. :N

Majd csinálok ismét egy videót. ;)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1085) proci985 válasza radi8tor (#1084) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, ne vedd magadra.

az se normális, hogy az mp10es über tesztrunon én támasztgattam a barbárt az első másfél órában, és nem fordítva (aztán elfáradtam, ott meg az én védelmemmel se lehet sokat kibírni)

viszont kb diablo2nél is ez volt, első időkben glasscannonjaim voltak, aztán idő előrehaladtával valahogy kikötöttem a summonmancernél, amit már kb csak a fire enchanted tudott kiütni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1086) Kobe válasza radi8tor (#1084) üzenetére


Kobe
veterán

a karakterlapon található dps 1 dolog, de kb parasztvakításra jó, ezt én is mostanában találtam emg a sjaát káromon..
De 30 discel azért nem lehet a végletekig eljátszani a sérthetetlent, mert gyakorlatilag mire elhasználod - kb 3-4 shadow power, vagy vault - addigra nem tölt újra a preparation, és utána a 32K már el is párolgott, ha csak 1 is a közelbe ér.

Ha én pl kicserélem a gyűrűm SoJ-re, akkor überezésnél a 59% CHC mellett bola shot effektíve 500-600K között sebez átlagban, ha a monk és a wiz adja a buffot, akkor 650-750K, de karakterlapon csak 190K-t mutat. Buktam 20K dpst, de nyertem 25% + 6% damaget pluszba plusz 10 discet., így van össz 60 amivel gyakorlatilag folyamatos shadow powert fenn lehet tartani. MP8on 4es überpartiban én élesztgettem a barbikat meg monkokat, olyan szépen körbe lehetett ugrálni ennyi discel az übereket.
Ez is a terv, hogy ha megvan a para 100, akkor marad állandóra az SoJ

A legnagyobb jóság erre az lenne még, ha a 4es set bónuszt a natalyaból össze lehetne hozni, de sajna túl sok AS - CHC - CHD menne a lecsóba

[ Szerkesztve ]

(#1087) buherka válasza radi8tor (#1084) üzenetére


buherka
addikt

Az elméleti sík azért egy kicsit erős túlzás... ;)
Paragon 80 felett, 30K elit kill-el és közel 1000 órányi gyilokkal (csak DH)...talán már kapiskálom a dolgokat. :U

Annyi hogy te DPS-re gyúrtál rá...ennyi. Én meg inkább egy erős kiegyensúlyozott karaktert akartam. Szerintem 234K-s DPS-em kétkezes egyköves Windforce-al nem rossz.

Én meg azt nem szeretném hogy amiatt legyen zabszem a se**emben, ha kapok egy taslit és összecsuklom.

Tervezek én is vidit...csak mindig van mást csinálni. :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1088) radi8tor válasza buherka (#1087) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra értettem az elméleti síkot, hogy 50% ChC és 550% ChD, 3450 DEX mellett azért más játszani.
Nem minden a HP meg az armor.

⭐ Stella

(#1089) proci985 válasza radi8tor (#1088) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mondjuk a dexed brutális, azt meg kell hagyni.

gyakorlatilag háromból két ütést dodgeolnod kell, egy ütést meg még erősebbektől is ki kell bírnod. így nézve tényleg nem törékeny a kari.

egyébként belegondolva érdekes elnézni a topikot, hogy mennyire eltérő mentalitással vannak összerakva a gearek (legacy nat/nat/sokdiscipline - nulldiscipline/ soklife - kevéslife), és mennyire eltérő dolgok is milyen szépen működnek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1090) radi8tor válasza proci985 (#1089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, én októberben 145k (steady aim buffolt) DPS-el indultam DH világába. Azóta némi life-ot és life regent vesztettem. Gyakorlatilag 2 cuccot nem cseréltem le: sisak és bracers. Sisakot azért mert, amire cserélném alsó hangon 1 Mrd, bracers-nél még nem láttam jobbat (én gearemre).
A ma reggel vásárolt amuletten van life after kill (de nem emiatt vettem meg :) ).

⭐ Stella

(#1091) proci985 válasza radi8tor (#1090) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hú, én olyan 70k buffed dps / 33-35k life / 300allressel ütöttem ki még 1.0.2/1.0.3 alatt Belialt. az volt az az időszak, amikor pont egy ütést bírt ki a kari, bár A4ben már annyit se mindig. megjelent egy opressor a képernyőn, és ment a smoke screen emiatt direkt:). avagy amikor két hetet farmoltunk rakanoth előtt, mert sehogy nem bírtunk vele.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1092) Agro válasza Kobe (#1086) üzenetére


Agro
senior tag

Nezd en voltam a lo mind2 oldalan. Volt magas armorom sok lifeom es disciplineem keves dpsel az is eletkepes volt, de egyaltalan nem parasztvakitas a dps ami karakterlapon ki van irva, ha tudod hasznalni a karaktered es le tudod adni. Jelenleg pont forditva mukodik a karakterem. Kikukaztam a LS-t a disciplinet meg az armort is visszavettem 5krol. Ugyanugy MP7-8 on siman elbirok barmivel MP5on meg halados a farm. A kulonbseg az hogy sokkal gyorsabban haladok, de halni csak akkor halok ha nem figyelek vagy lag van. 30 disciplineel jatszadozok en is. Folyamatosan fent van a shadow power. Arrol nem is beszelvex, hogy erre nem is lesz szukseg ha megkapjuk az 1.07et.

Mindenkinek masok a tapasztalatai, de azert barmilyen nehez is elfogadnia egyeseknek 30k life nagyon is eleg. Egyedul a fallen maniac ami 1 hitel, de az 50k melett is 1 hitelhet. Akkor meg nem full mind1?

(#1093) Thrawn válasza Kobe (#1086) üzenetére


Thrawn
félisten

Én a Hellfire ringtől szeretnék már megszabadulni, de az még 12 szint.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1094) radi8tor válasza Agro (#1092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Arról nem is beszélve, hogy erre nem is lesz szükség ha megkapjuk az 1.07et."

Hallgatlak. Mi lesz nekünk jobb 1.0.7-el?

⭐ Stella

(#1095) buherka válasza radi8tor (#1094) üzenetére


buherka
addikt

Annyi lesz az 1.07-ben, hogy nerfelik a refis eliteket. Csak bizonyos időközönként sebeznek vissza. De ezt valahogy jelezni fogják.
Érdekes lesz...mert a nagy gyilok közepette így is úgy is beledurrantasz egy-két szép crit-et az biztos, amikor nem kéne.
Annyiból lesz jobb, hogy a SP-t nem kell majd annyiszor használni, meg könnyebben vissza fog töltődni.

Arra leszek kíváncsi hogy Sentry sebzése a refis elitekre, hogyan fog majd hatni. Mert ha lerakok kettőt akkor hamar tente van. A refit visszakapom róluk a LS azt nem...ez több mint köcsögség.
Elvileg ezt is javítják,...kiv leszek. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#1096) Cyberbeni válasza buherka (#1087) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 418 órával van 26k elit kill :P

(#1097) Agro válasza radi8tor (#1094) üzenetére


Agro
senior tag

Buherka megvalaszolta :)

(#1098) Thrawn válasza buherka (#1095) üzenetére


Thrawn
félisten

Na erre kíváncsi leszek. Csak lerakod Shadow Power alatt a Sentryket és futkározol körbe-körbe miközben töltődik az életed? Hm...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1099) Rém


Rém
tag

Uraim és többiek!
Elhatároztam, hogy a sokat kritizált Calamityt lecserélem a szent Manticore-ra, hogy Én is übermegagiga sebzéssel rendelkezzek. Mindezt egy szerencsés eladásnak kellene fedeznie egy gyűrűt sikerült 20 euró értékben elpattintani az Ah-ban. Meglátásotok szerint mi a jobb megoldás, az Ah-t nézegetve ebből egy egysockos 13xx vagy egy kétsockos 12xx jönne ki. Ha dexet is akarok akkor kb 50-70 dps sel kevesebb ami kifutja.
Megéri a kétsockos? És a dex?

(#1100) Thrawn válasza Rém (#1099) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem úgy tűnik, hogy a +1 socket az kb 200 fegyver sebzést vált ki.

Van egy egysocketes 13xx DPS-es és egy 11xx DPS-es Mantim, mindkettő dexes. Az én gearemmel kb centire ugyanazt tudják (a +100 crit dmg ellenére), gondolom ha nem lenne rajtuk dex, akkor is majdnem egyforma DPS-t adnának.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.