Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Thrawn válasza buherka (#487) üzenetére


Thrawn
félisten

Az Attack Speed nemigen számít. A DPS az Damage per Sec. Mindegy, hogy ugyanazt a pl 80k-s sebzést 1-es vagy 2.5-ös Attack Speeddel éred el. Magasabb AS-sel ugyan többet ütsz ugyanazon idő alatt, de az össz sebzésed ugyanannyi.

A Sharphooter nálam is bent volt sokáig és hasznos is volt. Több damaget lehet vele bevinni.

Az allresre csak annyit, hogy mivel a pályán töltött idő nagy részét úgyis Smokescreen alatt töltöm, így nem vittem túlzásba. A több life hasznosabb volt így érzésre, sokkal kevesebb mobnak vagyok már one-hit.

nierthen: A kavicsokat magam csináltam, csak a Windforce-ban lévőt vettem most a nagy árzuhanáskor.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#502) Kobe válasza nierthen (#500) üzenetére


Kobe
veterán

[link]

de még nem frissült. a baloldali gyűrűt lecseréltem egy hellfire ringre, az ad 1,5%kal többet annál, meg szerintem a natalya set 7% os bónuszát nem veszi a bele a honlap.

(#503) Cyberbeni válasza proci985 (#499) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lvl60 nem fog megvédeni Belial-tól, ha laggolsz, és berobbant alattad, akkor ugyanúgy meghalsz.
úgyhogy most egy időre megint hanyagolom a HC-t :O

(#504) proci985 válasza Cyberbeni (#503) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ajjj :(.

mondjuk szvsz mp10en menni HCben nem volt annyira jó ötlet.

közben belial lement, lvl58, kezd zuhanni a használható, enyémeknél jobb cuccok ára (értsd, 60dex 60vit lvl40en remek, lvl50en még mindig drága, lvl57 határeset, lvl58on kezdenek jönni a magasabb rolljú cuccok).

36k life lvl58on, alakul ez.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#505) proci985


proci985
MODERÁTOR

vigyázzatok a shielding hulking phasebeastekkel...

és így lett egy lvl59 dead karim. mindezt 40k life mellett.

bónusz: amikor rátenyereltem az escapere még 18k lifeom volt. ami idő alatt nyomtam egy exitet kiütöttek. asszem ez egy jel volt. tetejében lidless wall volt a kezemben.

17:38 perc. siegebreaker egyébként gond nélkül lement.

radi8tor1: ja, esc megvolt, netkábelre nem gondoltam. de azt kellett volna.

na mind1, 600k arany, meg két oldalnyi eladandó cucc maradt róla. DH meg amúgy se túlzottan volt alkalmas HCzásra (defenzíven toltam, ez a vicc az egész tetejében), de azért legalább hell diablo jó lett volna.

túl szép lett volna első karival eljutni lvl60ig:D.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#506) radi8tor válasza proci985 (#505) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyenkor Escape, netkábel kihúz.
R.I.P.

⭐ Stella

(#507) Cyberbeni válasza radi8tor (#506) üzenetére


Cyberbeni
addikt

10 másodperc mindenképp megvan DC és aközött, amikor tényleg kirak a szerverről. Van, hogy több is.
@proci: MP10 annyira nem vészes norm-hell, nincs olyan durva skálázódás, mint infernón.

[ Szerkesztve ]

(#508) radi8tor válasza Cyberbeni (#507) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Escape-nél megáll a játék. Ha akkor DC-zel, akkor tuti nem öl meg senki.

⭐ Stella

(#509) Cyberbeni válasza radi8tor (#508) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Így volt, de javították, szóval mostmár meghalsz.

(#510) radi8tor válasza Cyberbeni (#509) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez már más fényben világítja meg a dolgokat.

⭐ Stella

(#511) Kobe


Kobe
veterán

ismerősökkel MP3-on szoktunk speedrunokat tolni amikor rendesen végigfarmoljuk az actet, és nem kulcsokra vadászunk.

Mivel a ball lightning nagyon lassú volt ezekhez a gyors körökhöz, lecseréltem a frost arrowra. 24% movement speed + 60% slow mellett úgy vágunk át partiban a pályán mint kés a vajon :D
Igaz effektíve kevesebb ellent sebez, de 20% nagyobbat, de csak azokat tudja kritelni, akiket eltalál amikor szétválik a fagyisugár, szemben a ball lightningal ami mindent az útjában, de pl ball lightningnál sokszor volt hogy lefutottam a gömböket és előbb értem oda az ellenhez :D

nekem alacosnyabb mpre túlélés miatt nagyon bejött, kényelmesebb vele menni, gyakorlatilag hozzád sem tudnak érni. Na meg olyan tempós lesz tőle a farmolás, hogy győzi az ember üríteni a stasht

(#512) Thrawn válasza Kobe (#511) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm, agresszív taktika, először lősz aztán futsz, így jóhogy lehagyod a gömböket :DDD
Én először odafutok és közvetlen közelről eregetem a gömböket a tömegbe, így nem számít a lassúsága ;) Igaz van benne némi kockázat ha elfogy a Discipline, de erre azért szoktam ügyelni.

Voltunk ma hárman A1 kulcsért MP8-on (DH, Barb, Wiz), de akinek kellett volna annak pont nem esett kulcs. Mindenesetre kemény volt összeszedni a valort :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#513) Cyberbeni válasza Kobe (#511) üzenetére


Cyberbeni
addikt

speedrun az inkább MP1, szólóban(max akkor érné meg partiban tolni, ha a fehér moboknak nem nőne az életük), és nem egész act, hanem csak ahol nagy a tömeg. (természetesen olyan helyen kezdve, ahol gyorsan megvan NV5)
és ehhez a multishot elég jól működik, frost arrowwal nem lehet nagy tömeget írtani, ball lightning meg lassan megy.

(#514) Kobe válasza Cyberbeni (#513) üzenetére


Kobe
veterán

elemental arrow aoe skill, mulltishot meg elég rövid hatótávú, elég közel lenni a mobokhoz máskül elszáll az ereje. Akkor már inkább ball lightning, az mindent végigsebez, de nekem pl frost arrowal az arreat crateres póktömegek is 2-3 frost arrowwal megvannak

meg amikor a tegezem elemental arrowra ad 13% plusz damaget, így frost arrownál megvan a 188% weapon damage alapból, majd jóhogy nekiállok multishotot használni :D

[ Szerkesztve ]

(#515) Cyberbeni válasza Kobe (#514) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért nem olyan kicsi a hatótávolsága a multishotnak, próbáltam már elég sokszor ball lightningot és frost arrow-t is, de mindkettő jóval lassabban öl (és nem csak 13%-al lassabban)

(#516) Kobe válasza Cyberbeni (#515) üzenetére


Kobe
veterán

kinek mi, nem vitatkozok tovább. Nekem kvára nem jött be multishot, mert baromi behatárolt a terület amire hat, és baromi rövid a hatótávja is, mindezek mellett kevesebbet is sebez, fire at will-el 165%. elemental arrow 175% + bónusz + aoe + nagyobb hatótáv + lassítás.....szerintem ez így kb 3:1 bármelyik elemental arrow javára :)

[ Szerkesztve ]

(#517) flash-


flash-
veterán

mondjátok már el hogy az mért van hogy egyes szörnyek-bossok.stb ellen a smokescreen semmit sem ér??

act2 es keywardennél hiába nyomom be a smokescreent ha eltalál azonnal végem...

ez így elég szar....
meg talán más bossoknál is van ilyen.......

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#518) Cyberbeni válasza Kobe (#516) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elemental arrow alapból csak 155%, halott ellenfelet meg teljesen felesleges lelassítani.
ha lassan halnak az ellenfelek, akkor hatásos a ball lightning a nagyobb aoe miatt, de egy speedrunnak pont az a lényege, hogy ne éljenek sokáig.

@flash: shadow power - gloom hatékonyabb, smoke screen a "magas" ping miatt nem annyira használható.

[ Szerkesztve ]

(#519) flash- válasza Cyberbeni (#518) üzenetére


flash-
veterán

de ez a gloom nekem nem csökkent annyira hogy ne halljak meg:(

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#520) Kobe válasza Cyberbeni (#518) üzenetére


Kobe
veterán

akkor leírom részletesen, hátha úgy megérted, de ismerve a kákán is csomót mentalitásodat, vannak kételyeim :)

DPS support kari vagyok, csak és kizárólag 3-4es partiban játszok. Egy teljes act 3 runra 30-max 40 percet szánunk, Cydea Azmodan beleértve, a legfőbb pályarészek kipucolva. A csoportban alap mindenkinél a 24 movement speed, és az elitekre megyünk, a kisebb trashmobokra csak akkor ha útban vannak.

Ilyen helyzetben nekem azt is kell néznem, milyen hozzáadott értéket tudok adni a csapatnak - egy helyen kell tartani az eliteket, hogy a melee karakterek tudják tankolni, illetve ne menjen idő azzal hogy a fast elitek után szaladgálsz. Üthetem én multishottal, ha azon kívül semmi extrát nem tud hozzáadni, 165% weapon damage, azt csókolom.

Egy elit pakk 3-4 monszta, a multishot lövedékeinek fele menne a lecsóba nálam . Az elemental arrow meg szétválik 3-4-re, bőven elég az elit pakkra magára, ad minimum 270K critet (szemben a multishottal ami nálam 170-220 között ingadozik) és még le is lassítja a többieknek akik szintén gyorsabban tudják így darálni, mert egy helyben marad, nem kell kerülgetni a chaineket, stb. Hidd el, nem élnek azok sokáig, és ezek amiket írok, baromi nagy komparatív előnyök kooperatív játékban.

Btw, épp ezt mondom, hogy az elemental arrow 155% + jön rá 15% még ha frost nova van, és még ad 13%-ot a tegezem. Ez együtt 183% minimum, ez nálam 20% difi, nekem ennyit megér hogy lecseréltem a multishotot.

(#521) radi8tor válasza flash- (#519) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor gyúrj magasabb dodge chance-re vagy life steal-re.

⭐ Stella

(#522) flash- válasza radi8tor (#521) üzenetére


flash-
veterán

hát nemtom érdekes mert a smokescreen 90%ban jó,de 1-2 boss ellen meg semmi:(
próbáltam már a gloomot nem egyszer de még ígyis inkább smokescreen

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#523) Cyberbeni válasza Kobe (#520) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elitek ellen ugyanannyira nem nyerő az elemental arrow, mint a multishot. spike trap vagy cluster arrow viszont annál jobb, teljesen mindegy, hogy te állsz az elitek elé, vagy egy másik karakter.
de még mindig nem tiszta, hogy hogyan ölsz meg póktömegeket 2-3 frost arrowwal, főleg MP3 3-4-es partyban. (magasabb MP-n tényleg jobb elemental arrow(abból is a ball lightning), de ahol lehet 1-2 lövéssel ölni, ott multishot sokkal jobb)
egyébként meg se xp, se mf/gf szempontjából nem előnyös, ha a fehér mobokat nem ölitek le, csak az elit kill nő tőle, az meg semmit nem ér. (ez különösen érvényes a bossokra)
ha nagyon akarsz valami cc-t belevinni, akkor néhány caltropsot leraksz.

@flash: 400 resist és 35k HP még MP5 is bőven elég, szerintem ennyit próbálj meg elérni, és akkor tudod használni a shadow powert. esetleg mellé lifesteal (vagy loh, de az annyira nem jó), hogy normál mobok ellen ritkán kelljen betolnod a shadow powert.

[ Szerkesztve ]

(#524) buherka


buherka
addikt

elitekre megyünk, a kisebb trashmobokra csak akkor ha útban vannak.

Szar ügy...mert a mobok dobálják a legtutibb set és Leg. itemeket. Mint nálam Inna 50M-ás gatyót, Fire Walkers 20M-ás csukát.

Ezt nem árt észben tartani...mielőtt csak az elitekre mennétek. ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#525) shadowofthe


shadowofthe
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni, hogy itemekben merrefelé lenne érdemes haladni?
Így nézek ki most.

Köszönet!

(#526) Thrawn válasza shadowofthe (#525) üzenetére


Thrawn
félisten

Szia!

Ez a magic find szerelésed vagy ebben is közlekedsz?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#527) flash- válasza Cyberbeni (#523) üzenetére


flash-
veterán

mpl6 on pl reflekt ellen,és elitek ellen jó a shadow power ha nem lő rám egyszree 3 elit,plusz nem köröz át rajtam 6 sentry egyszerre,közbe meg tolják alám a mérget(mert akkor hiába gloom)

zoltunos übernél a nagy behemótot(mpl6on) is folyamatosan tudom lőni gloommal,királyáság,de ha zoltun tolja rám a kőesőt az ellen semmit nem ér,viszont többet ér,mint bármilyen más 4edleges skill amiket eddig használtam( pl rain of vengeance)ugyhogy most már smokescreen,vault,preparation,shadow power skilleket használom,nameg a passziv skillt ami crit esetén visszaállit 1 discipline-t és a sharpshootert,archeryt.
így sokkal kevesebbet halok,és a sebzésem sem annyira rossz unbuff 115 ezer (egy 100millás geartől nem rossz ez sztem)(bár most kéne mindent megvenni kb fele annyi lenne a gearem,de én júni végétől kezdtem játszani...)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#528) shadowofthe válasza Thrawn (#526) üzenetére


shadowofthe
tag

Ebben vagyok alapvetően. A Natalya sityak helyett van egy andim, meg egy valamivel több dps-t adó rare alkarvédőm a promise helyett.
Ezzel így néha már pottyan ez-az infernón mp0-án, viszont pörgősen is haladok. Mp1-en még elvagyok, afölött viszont bealáznak. Emiatt érdeklődöm, hogy mit hogy kéne?
Valamennyi mf-t szeretnék megtartani, mert a gold elég lassan jön, legalábbis azzal a játékidővel, amennyire lehetőségem van, úgyhogy kevés igazán komoly cuccot tudok megvenni.

(#529) Cyberbeni válasza shadowofthe (#528) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Először is 24% movement speed nem ártana(cipő+inquisitor/tyrael, ami viszonylag olcsón megoldható), több resist, meg több crit chance, meg egy jobb fegyver, valamint skillekkel is még variálhatnál (spray of teeth pl nem sokat ér 15,5% chc-val, fan of knives helyett is van egy csomó jobb megoldás, meg frost arrow sem olyan jó tömegek ellen)

(#530) shadowofthe válasza Cyberbeni (#529) üzenetére


shadowofthe
tag

A skilleket átnézem akkor, pedig ezek ütőképesnek tűntek.. mp1ig. :D
Jobb fegyóban egy másik manticore, vagy mi lenne a fontos? Van egy calamity-m a ládában, meg a natalyás egykezes, de sebzésben még kevesebbet nyomnak ki..

(#531) Agro


Agro
senior tag

Asszem sikerult osszepakolnom egy brutal DH-t. MP6-on siman beallok az elit tremorok ele. Mielott elfogy a discipline mar meg is pusztultak :)

(#532) Kava Csoki


Kava Csoki
csendes tag

Thrawn! Ez a puzzle ring milyen? Értem úgy, mennyire gyakran adja a TG-t? :D Poén lehet :)

(#533) Thrawn válasza Kava Csoki (#532) üzenetére


Thrawn
félisten

Poén is, tegnap mind a négyünkön volt egy. 15 percenként jöhet elő TG, így 4 volt mindig negyed órán belül :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#534) Cyberbeni válasza Agro (#531) üzenetére


Cyberbeni
addikt

cluster arrow vagy spike trap azért nem lenne rossz
plusz steady aimnek nem nagyon van értelme, ha nem a távolból lövöd őket

@shadowofthe: jó a manticore, de nagyobb dps és több dextertiy nem ártana rá.

[ Szerkesztve ]

(#535) Agro válasza Cyberbeni (#534) üzenetére


Agro
senior tag

Cluster arrow baromi sok hatredet eszik es kozel se olyan hatekony mint z elemental arrow. Ez a speed runos farm buildem. Nem igazan ernek a kozelembe a mobok a3ba. Magasabb mp fokozaton cull the weak kerul a steady aim helyere akkor 198k a dps, olyankor spike trapet hasznalok elemental arrow helyett es companion helyett turetet 15% dmg reductionnel.

(#536) Cyberbeni válasza Agro (#535) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Grenadier passzív+SoJ+DML, és máris csak 30 hatredbe kerül.
Mondjuk überezésre SoJ tényleg nem árt, én most vettem egy olcsó spike trapeset.
Nagyjából ezt használom mindenre, csak magasabb MP-n multishot helyett ball lightning, és überek ellen vengeance helyett nightstalker, meg companion helyett majd bepróbálom a marked for dead-et.
Esetleg Sharpshooter helyett Perfectionist, meg multishot helyett guardian turret, de azt vissza fogom rakni ball lightningra szerintem, csak kell all resistes chest és bracer.

(#537) Agro válasza Cyberbeni (#536) üzenetére


Agro
senior tag

Soj az meg a jovo zeneje de ha azt veszek akko mar tuti spike trap vagy bola shot bonusszal. Ez a build egy tipikus kiteolos build en is hasznaltam amikor meg alacsonyabb vedelmem volt. Az en gearemnel mar felesleges kiteolos buildre epiteni es idot is pocsekolnek a folyamatos kiteal. A bola shot 200-300k (20 yardon belul) es 300-400k (main target) kozott critel. A ball lightning 180-250k kozott. 57,5%os chcnal azert ez eleg meggyozo nagyobb tomegeknel. Eliteknel hasznalom a spike trapet a 3 robbanasos verziot, 500-800k critek MP6on pikkpakk leolvasztjak az eliteket. Mar jo ideje nem kiteolok sot inkabb berusholok egy nagyobb kupc kozepebe, caltroopsot lerakom es 2-3 max 4 bola leszed akarmekkora tomeget. Eliteknel se kiteolok csak akkor helyezkedek ha wallos, mert akkor kenytelen vagyok vagy ha fagyasztos. 3 desecrator poolban meg elaldogalok amig az SP rajtam van es folyamatosan dmgelek. Lezerbol 2 ha keresztez azt meg elviselem.

Altalaban egy wizzel szoktunk farmolni MP7-en. Lassitos buborekot kirakja 20% sebzes novelessel es folyamatosan fagyasztja az ellenfeleket, en meg a precetionist helyett numbing trapset hasznalok alig sebzodunk es melette iszonyat critek repkednek a monitoromon :D. kb 100 perc alatt lefutunk igy egy A3at.

(#538) Cyberbeni válasza Agro (#537) üzenetére


Cyberbeni
addikt

tipikus kiteolós build?
hogymit?

(#539) shadowofthe válasza Cyberbeni (#534) üzenetére


shadowofthe
tag

Köszi a tippeket, szétnézek AH-n!

(#540) Agro válasza Cyberbeni (#538) üzenetére


Agro
senior tag

En ilyen buildet kiteolasnal hasznalok.

Legalabbis amikor kiteoltam mindig kotelezo elem volt az ss, multishot hungering arrow combo. Ha korbe vesznek ezek kozul csak a spike trap hasznalhato tomegek ellen de az is csak 8 yardra. Multishotot szerettem regen de ha 360 fokbol jonnek ellenfelek total hasznalhatatlan. Ahhoz hogy ezt a buildet hatekonyan tudd hasznalni kiteolni kell. Az ss 2 dologra enged kovetkeztetni vagy nagyon alacsony a chc-d es ezert van ideje toltodni folyamatos sebzes melett is vagy kiteolassal hasznositod. Ha egy helyben alsz es folyamatosan sebzel (tehat nem kiteolsz) akkor nem kene az Ss

(#541) Cyberbeni válasza Agro (#540) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Perfectionist nem kell, steady aimhez meg túl közel állok az ellenfelekhez.
360 fokból meg nem jönnek, mert rég halottak.
kiteoláshoz smoke screen és/vagy caltrops nem ártana

[ Szerkesztve ]

(#542) Agro válasza Cyberbeni (#541) üzenetére


Agro
senior tag

Ebbol is latszik mennyire mas a jatekstilusunk :) En aszerint valasztok hogy solo vagy coo es hogy milyen mplvlen mozgok. Mindenhol masbol probalok elonyt kovacsolni. De az en jatekstilusomhoz nem fekszik se a clustering arrow se a multishot es ezek miatt nem is fogok geart cserelni se stilust valtani. Regebben en is multishot parti voltam de mar vagy 1 honapja nem resze egyik buildemnek se es nem is hianyzik nem tudok vele annyira hatekony lenni

(#543) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

új chest és bracer ^^
unbuffed értékek
ezzel a builddel egész kellemes MP8, bár missile dampening ellen nehéz, meg ha körülállnak az act2-es fallen masterek, akkor kicsit még veszélyes, de majd ha összejön a gold crites mempo-ra, akkor már könnyebben fog menni (meg fegyver is kéne jobb, csak life stealesből nincs sokkal jobb, mint ami most van, és az is drága)
act1-2-3 warden run eredménye 3 kulcs és egy szar echoing fury

(#544) userxy


userxy
őstag

Üdv !

Dh kollégák szerint mi az a gold mennyiség amivel egy fasza DH-t kilehet hozni most ?

Kíváncsi vagyok mire tippeltek.

Mert én most elméleti síkon összeraktam a DH-mat amivel kiegyeznék.

(#545) Cyberbeni válasza userxy (#544) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Attól függ mit jelent nálad a fasza, de 1-2- milliárdból egy egész fasza DH-t ki lehet hozni. Ha kisebbek az igényeid, akkor 100-200M, ha nagyobbak, akkor 10-20 milliárd, vagy még több.
Persze ha teljesen más az elképzelésed a faszáról, akkor 500k-5 millió is bőven elég.

(#546) userxy válasza Cyberbeni (#545) üzenetére


userxy
őstag

Az én elképzelésem a fasza DH-ról.

Ami kijött 230m-ból.

250allres
36k HP
77 disci
alap 170k dps
47% CHC
517%CHD
1,8 attack/sec

[ Szerkesztve ]

(#547) Cyberbeni válasza userxy (#546) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez mind szép és jó, csak egy baj van vele: 250 all res.
persze lehet ennyivel is el lehet lenni, csak nem túl kényelmes... hányas MP-t bír?

(#548) userxy válasza Cyberbeni (#547) üzenetére


userxy
őstag

Még nem vettem meg :D mert anyagilag nem érkezett meg hozzá a tőke.

De sztem ugy hogy majdnem 1 percig folyamatosan gloom-ot fent lehet tartani sztem annyira nem lehet rossz.

(#549) Cyberbeni válasza userxy (#548) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én 39 disciplinnel folyamatosan tudom tolni a gloomot, nem kell ahhoz 77
MP10-en az első phasebeast elitcsapat ígyis megerőszakolt (mondjuk azok lökdösnek is, szóval kb csak smokescreennel lehetne kibírni őket, vagy ha nem engeded közel magadhoz őket, de az nem az én stílusom)
mostmár csak 35%, nem 65% a gloom

[ Szerkesztve ]

(#550) userxy válasza Cyberbeni (#549) üzenetére


userxy
őstag

Ha azt mondod, hogy nem kell ennyi disci akkor igazábol disci helyett simán öszerakható a 350 allres némi hp töblettel mondjuk olyan 40 45k közöttig és még ígyis meglesz a 50 disci.

Igazábol én arra gondoltam a 77 discivel hogy a smoke és gloom is vígan mehet épp mennyire szorul a hurok így meg az allres hiányt kompenzálja.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.