Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) w73istvan válasza Bahama (#2650) üzenetére


w73istvan
csendes tag

A Marauder's Treads tényleg hiányzik nekem.
Másoknál láttam, hogy a setnek 5 elemét használják, de mégis a 6 elem képességét mutatta a tulajdonságok ablaka, amit nem igazán értettem, hogy miért
Köszi az infót.

(#2652) Baaraanz válasza w73istvan (#2651) üzenetére


Baaraanz
tag

RoRG

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2653) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Aki esetleg még nem ismerné a dmg calculator-t M6 DH-hoz: [link]

(#2654) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Urak van natys nem serenytis dh buil ami jó t6-ra?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2655) granini válasza Gyuri27 (#2654) üzenetére


granini
őstag

Oszinten.. jo gearben es rendesen felhuzott 35-40 -es gemmekkel szerintem barmi jo T6-ra.
Vagy mondom maskepp: ha jo a nat szetted, es a megfelelo skill / elemental bonusz rendesen ossze van hangolva gear szinten akkor akarmilyen 1 db hatred generalo es akarmilyen 1-2 db hatred spendert viihetsz szerintem. Max nem te fogsz a legtobbet es a leghatekonyabban gyilkolni egy 4-es partiban, de attol meg jol fogsz szorakozni..

De hozzateszem en M6 ota semmit nem probaltam mast, csak gyanitom hogy erre a T6 szintre kb akarmivel el lehet szorakozni.. sorry ha meg se igy lenne..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2656) Gyuri27 válasza granini (#2655) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] egyelőre nem az igazi. Mondjuk csak felhúztam és ráraktam amit kukáztam.
Mondjuk vagy 2 ramalandi sokat segítene. Slayerre soc helyére mehetne as. Casterre meg kéne lik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#2657) Thrawn válasza Gyuri27 (#2654) üzenetére


Thrawn
félisten

Valami ilyesmi? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2658) Thrawn válasza Thrawn (#2657) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt egy másik is M6 nélkül: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2659) Baaraanz


Baaraanz
tag

Ok, S2-ben mi a tuti DH build? :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2660) Thrawn válasza Baaraanz (#2659) üzenetére


Thrawn
félisten

Mivel kb semmi nem változik, ugyanaz mint eddig. Solora cold, egyébként fire.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2661) granini válasza Thrawn (#2660) üzenetére


granini
őstag

Nem akarom a BMW gyar teljes termekpalettajat bemutatni, de valojaban az M6 az tobbinyire amugy M5 :D me vagy cinder vagy frostburn azert csak jatszik.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2662) Thrawn válasza granini (#2661) üzenetére


Thrawn
félisten

Frostburn? Az nem játszik, coldra Pride's Fall való.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2663) granini válasza Thrawn (#2662) üzenetére


granini
őstag

Azt meg ki kell nekem bauntizni mer 1 esett de fosch lett bezuztam..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2664) Thrawn válasza granini (#2663) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálad már megy a Season 2? :Y :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2665) granini válasza Thrawn (#2664) üzenetére


granini
őstag

Az nem volt eddig is.. vagy akkor milyen sapka esik Act3 bountybol amivel osszekeverem..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2666) Thrawn válasza granini (#2665) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem kevered semmivel, én csak a Frostburnt nem értettem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2667) granini válasza Thrawn (#2666) üzenetére


granini
őstag

Hat nekem van egy 15 cold 9.5 chc 49 chd-s azt azert szoktam hordani mara helyett.. es akkor ugye M5 ;)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2668) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Tudna valaki segiteni?Mit csinaljak,kicsit kevesnek tarom a haladast vele :(((

DH

Cold volt,de mondtak a Fire jobb,igy at van cuccolva,de valamiert nem az igazi!!

(#2669) Thrawn válasza MegalodonS (#2668) üzenetére


Thrawn
félisten

Amíg nincs meg a hatos Marauder set addig ezen ne csodálkozz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2670) MegalodonS válasza Thrawn (#2669) üzenetére


MegalodonS
őstag

Meg van,arrol valtottam at,fire buildre,de hiaba volt csak 40% Cold,most meg van 110% fire,nagy a kulonbseg.
Nezegettem a top DH-k,senki nem hasznal Maruder-t csak fire,buildet!

Akkor most,nem ertem :F

(#2671) Thrawn válasza MegalodonS (#2670) üzenetére


Thrawn
félisten

A Marauderre épül az összes build (cold, fire, phys) szóval valamit tényleg nem értesz :)
Nálam így néz ki a fire-cluster: [link]
Van még cold és phys cluster, fire-multishot és kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2672) MegalodonS válasza Thrawn (#2671) üzenetére


MegalodonS
őstag

:R Koszonom!Akkor ez valami hibrid fele lesz :) Most visszatettem a Maru darabokat,igy mar jobban haladok!!
Ami meg furcsa,hogy a gemeket miert mellozik?!

Meg1x koszonom,a sgitseget!!

(#2673) czpitti válasza MegalodonS (#2672) üzenetére


czpitti
senior tag

Mert kitakatdps-t csinálnak azért.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#2674) granini válasza Thrawn (#2671) üzenetére


granini
őstag

Ma esett 20% coldos 8% rcr-es SoJ. Van ancient mara vértem, meg 11/10/42-es frostburnom, átalakítottam a buildem coldra.. hát szerény 500k elemental dps-t bukok, pedig 9.5 / 96-os socketes coldos mara amulet is van.. nem éri meg.. a Cinder ennyivel durvább.. 1 itemen lehet(ne) hozni +20% fire-t, +15% sentry-t és -30rcr-t fire skillre.. nélkülözhetetlen.. marad a fire build.. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2675) szmegma válasza granini (#2674) üzenetére


szmegma
aktív tag

Mindket esetben 80% lehet az elemental, mindket esetben 30% lehet a sentry es 45% a CA damage es mindket esetben 30% az rcr is.
En akkor is coldra szavazok, a passziv buffok miatt, amik nem jatszanak a fire eseteben.

[ Szerkesztve ]

TV: JZ1000

(#2676) granini válasza szmegma (#2675) üzenetére


granini
őstag

A Cinder miatt olcsóbban lövöd a fire skilleket (pl a spitfire turetet is..) és a cinderen lehet együtt +20% fire dam és +15 % sentry, míg a mara vérten csak sentry lehet.. persze ott a kesztyű vagy a pride sapi coldhoz.. nemtom.. egyelőre a fire jobban működik nekem, de nonseasonban van jó coldos buildem majd azzal egybemosom..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2677) szmegma válasza granini (#2676) üzenetére


szmegma
aktív tag

A Cinder miatt olcsóbban lövöd a fire skilleket (pl a spitfire turetet is..)
A sapi miatt is olcsobban lovod a C.A.-t meg az osszes skillt ami resource-ot fogyaszt. (vault vagy smoke screen)

és a cinderen lehet együtt +20% fire dam és +15 % sentry, míg a mara vérten csak sentry lehet..
Igy van, +a fegyo adja a +20% coldot.

Ezert irtam, hogy a gear-t tekintve 100%-ra ugyanazok a "kedvezmenyek":
1, 80% elemental (fire vagy cold)
2, 30% sentry buff
3, 45% C.A. buff
4, 30% RCR
Viszont a passzivok(2) inkabb a coldot buffoljak.
Hogy ne csak fikazzam a fire buildet a 2H XBow ugye nagyobbat odabasz mint a 2H Bow es maga a fire elemental erosebb mint a cold.
Ezert szerintem mindent egybe vetve a ket ag balance-ban van.
Viszont nekem T6 es GR 40- szigoruan cold, fire tul lassu.

TV: JZ1000

(#2678) granini válasza szmegma (#2677) üzenetére


granini
őstag

Végül is egyet értünk mi :)
Merthogy nincs ancient etrayum így nem tudom kimaxolni a cold dmg-et a gearen.. Viszont sima T6-ra a fire build ellenére én is coldos turetet viszek a trapped gem miatt.. :)
Ha esik rendes íj akkor valszeg átállok a passzívok miatt, addig marad a fire.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2679) szmegma válasza granini (#2678) üzenetére


szmegma
aktív tag

Ertem mar, vmiert azt hittem neked mar van jofajta etrayu-d. :DDD

Amugy mi a velemenyetek a PTR-en levo uj szettrol?
Ugye a marauder felejtos lesz, mivel nekem vmi nagyon tescos minosegben esett ki a 6 szett es mar ugy is tobbet utottem, mint a jelenlegi full ancient maraval.

En harom utat latok a DH-k elott:
1, 2H XBow - multishot - DML vagy HPS offhanddel
2, Kridershot - E.A. - MB vagy HPS offhanddel
3. Etrayu - chakram - SoSH offhanddel

Multishot gyorsabb mint a masi ketto, de nem tolt discipline-t es hatredet fogyaszt, amik ugye az a dmg rovasara mennek.
E.A. MB offhanddel magas GR-re jo lesz, speed riftre talan HPS offhanddel latok benne fantaziat, de lehet meg ugy is lassu.
Chakram meglepett, legalabbis a coldos... majdnem (70-80%) olyan gyors mint a Multishot es utott akkorat.
Ez utobbi ketto a discipline-t tolti es nem fogyasztanak hatredet, vagyis a max DPS tarthato.
Jelenleg nem tudom melyik lesz a nyero.

Meg azert nem irom le teljesen a Marauder's szettet, mert T6 NR-et baszott gyorsan apritja. :C

TV: JZ1000

(#2680) Thrawn


Thrawn
félisten

A refi és a winged assassin monnyonle! :DDD
Nem tudok jobban menni 48-nál, pedig a dps az meglenne :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2681) granini válasza Thrawn (#2680) üzenetére


granini
őstag

De ha zsinorban mesz 10db 48-ast akkor csak bemakolsz man egy olyant ami jo mob + jo boss.. nem..? Probalkozz fiam mi mind szeretunk es buszkek vagyunk rad akkor is ha elbuksz.. :K :R

(Latod anyjuk..?! Mar mikor eloszor nyult a tejgumis csuzliert akkor megmontam dehas lesz ebbol a gyerekbol, meglasd!! :DDD )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2682) Thrawn válasza granini (#2681) üzenetére


Thrawn
félisten

A 48 már megvan (Rank 661):

De a magasabbakkal eddig nem volt szerencsém:

Dat time... :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2683) granini válasza Thrawn (#2682) üzenetére


granini
őstag

Mer szarul marketingeled a 33 percest figyejj:
Gr50-be, 6 perc alatt eljutottal a Bossig.. azt 6 perc alatt leverted, es hallod 20 percet vartal a RiftBuszra hogy kivigyen New Tristramba.. :Y

Na igykell.. :DD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#2684) Thrawn válasza granini (#2683) üzenetére


Thrawn
félisten

Igazából ahogy beléptem a GR-be volt egy 25 perces fontos telefonom amit muszáj volt felvennem :U :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2686) proci985


proci985
MODERÁTOR

visszatertem a topikba:).

egyelore rongyokba T6ot tol a kari kb seadonkezdes ota 8 ora beletolt idovel, GR28ig elment. rongyokat ertsd az offhand rare:).

egyelore natalya, jatekstilusra elegge hasonlit a trapperre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2687) reelc


reelc
veterán

Sziasztok!

Jelenleg link így áll a karakterem, 34-es Griftet majdnem 13 perc alatt csináltam meg szólóban. Bőven van hová fejlődnöm. Szerintetek merre induljak el? A Marauder szett is megvan, de pár napja ezt az újat próbálgatom.

[ Szerkesztve ]

(#2688) Baaraanz


Baaraanz
tag

2.3 OP DH Build? :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#2689) Thrawn válasza Baaraanz (#2688) üzenetére


Thrawn
félisten

A DH-k nem jártak túl jól ezzel a patchel: [link] :)
Nat szet ugyanúgy használható mint eddig, de jó az UE multishot is.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2690) proci985


proci985
MODERÁTOR

Shadow Master Dungeon guide, saját.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.