Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Thrawn válasza Cyberbeni (#200) üzenetére


Thrawn
félisten

A Sentry kezd érdekessé válni, főleg úgy, hogy Discipline helyett Hatredbe fog kerülni, felbuffolják (55 -> 88% weapon dmg) megfelelő passzívval pedig 3 is lehet belőle. Cserébe nem tud majd criticalt sebezni...

Az tervezem, hogy ismét beszerzek egy Inna övet+gatyát, ha lehet akkor az új verzióból. Az övön van egy ilyen sor: "Adds 7-8% to Holy Damage". Jól értem, hogy ha olyan fegyverem van ami Holy dmg-t oszt, akkor annak növelni fogja még a sebzését? Remélem igen, mert beszereztem már egy íjat.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#202) Cyberbeni válasza Thrawn (#201) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem, a MINIMUM FIZIKAI sebzéshez adja a ráírt százalék kétszeresét, tehát ha elementális sebzés van az íjon, akkor sokkal kevesebbet ad.

(#203) Thrawn válasza Cyberbeni (#202) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez van az íjon: 278-623 Holy Damage - akkor nem ezt növeli meg? :F
8%-kal nézve: 300-672 lenne belőle.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#204) Cyberbeni válasza Thrawn (#203) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Min/max dmg, %dmg ami fizikai sebzést ad, kék is volt róla, hogy csak fizikai sebzésre hat. A fizikai részre még így is megkapod a pluszt, de az összes sebzés bőven nem 8%-kal fog nőni.

(#205) proci985 válasza Cyberbeni (#204) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tehät akkor ha van 290mindam és 31% physdam a fegyveremen, akkor egész jól működik. köszi.

(legacy innám van, az új még drága)

Thrawn: cápázni kell, íj árak erőteljesen csökkentek utóbbi hetekben. azért 1-2mért már egész jókat kapni mostanában.

dexet hanyagold, helyette menj rá magasabb alapsebzésre. loh/life steal, chc, socket ami viszont remek. meg én weapon master és magas chd miatt xbowot preferálok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#206) Thrawn válasza Cyberbeni (#204) üzenetére


Thrawn
félisten

Igazad van. Okosodtam közben más fórumokon is, kereshetek más íjat ha ki akarom aknázni azt a kis pluszt amit az öv ad. Kár, hogy nem fogok találni physical dmg-st 375k-ért... :O

Na akkor, hogy itt is meglegyen:

Figured out how the % damage works with the help of various damage calculator and random threads.

- your weapon min damage
- any other items that have +min damage stats (rings, amulet, etc.)
- tricky part: if your weapon has any non-physical damage, remove that.
- Take that number, multiply by the % damage on the Inna's set
- Add the bonus damage to BOTH mininum and maximum of the overall damage. You can either put this number in the min/max damage column or add it to the weapon min/max depends on your DPS calculator.

Example: Weapon tooltip shows 250-300, +50-100 arcane damage, in this case, your pure minimum physical damage would be 200 (250-50).
Let's say your ring/amulet has +10-50 damage/+10 mininum damage, add 10 to the number above to get 210
Let's say the Inna's give you 5%, 210 * 5% = 10.5, round up to 11.
So your mininum damage should be 250 (weapon) + 10 (ring/amulet) + 11 (Inna's) = 271 your maximum damage should be 300 (weapon) + 50 (ring/amulet) + 11 (Inna's) = 361
You can confirm your raw weapon damage by removing your left/right click skill from the bar (credit), and it will have an bow/arrow icon, if you hover over it, it will show you 271-361 damage in this example.
SUPER convoluted, but it matches with the DPS calculation and the tooltip.

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207) Thrawn válasza proci985 (#205) üzenetére


Thrawn
félisten

Mutatsz nekem egy Armory linket a karakteredről? Csak kíváncsiságból :)

Íjat most próbálok vadászni, szerencsére az éjjel megnyert darab is dobott a sebzésemen (mindennel felszerelkezve kereken 50k-t ;] ). Amíg nincs meg az új Inna's addig ráér, azokat úgyis nehezebb lesz megszerezni még akkor is, ha nagyjából megvan rá a keret.

Más: Volt már szó a bejegyzés bővítéséről, ötleteket várok! Aki szeretne bekerülni Armory linkkel együtt az szóljon és ha lehet az is aki nem szeretne. Gondoltam arra is, hogy összeválogathatnánk a DH-knak való Legendary/Set itemeket némi magyarázattal, melyiket miért érdemes megvenni. A skillkombinációkra maximum pár népszerűbb buildet gondoltam összeszedni. Más ötlet még?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#208) Rém válasza Thrawn (#207) üzenetére


Rém
tag

Végre megtaláltam ezt a topikot. Jó, hogy valaki linkelte a sima D3 topokba.
Én is DH-val nyomulok a megjelenés óta, és üdítő, hogy ehhez a karihoz van egy hasznos, informatív normális hangnemben működő topik.

(#209) proci985 válasza Thrawn (#207) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

tessék:), illetve armory is

critroller glasscannon pont elég resisttel és lifeval. 85k dps.

új inna gatya alsó hangon 35m. én a helyedben egy normális fegyverrel kezdenék: pár napja egyik barátomnak egy xbow 1020dps chc socket life stealt bugáztam 200k alatt... ok, az alkalmi vétel volt, és az enyém jobb, de azt még 1.0.4 első hetének végén vettem kb 8mért (annyit már nem ér). lacuni helyett van másik bracerem, azzal +3k life +3k dam, de viszont azzal megvan a 25ös movement speed;). skillekből meg szerintem látszik, hogy a reflexeimet tekintem a fő védelmi vonalnak a smokescreen/vault párossal.

igazából a mit érdemes venni... legacy nat set, de úgy resistekkel komoly baj lesz hacsak nem 150mes a keret. inna pants + öv jó, legacy is, új drága. lacuni jól jöhet, de az újból nincs critdex 50m alatt, réginek sokkal rosszabbak a statjai, de legalább 1mből megáll. andy érdekes kérdés. manticore megint jó lehet, de két socket normális dam párosításban egyelőre eszméletlenül horror áron megy.

hammer jammers érdekes még ha kell movement speed.

bár szerintem a trükk annyi, hogy resistet váll/öv/cipő/armour négyesből kell összeszedni, kesztyű gyűrű bracers amu sisak chc, kell min 12 movement (18/25 jobb), kb 33k life, aztán damra hegyezni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#210) Thrawn válasza proci985 (#209) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi!

Megrögzött bow párti vagyok :B Azért van elfekvőben egy jobbfajta 2h xbowm is.

Kedvemre való új Inna gatyát 50-60M körül találtam, az öv már kijönne 20-30-ból is. A resistjeim 150-200 körül vannak, de nekem elég is. Régen volt jóval több, de ugyanúgy one-hit voltam mint most. A %-os bónusz sebzés miatt viszont kénytelen leszek új íjat nézni, mert amit bideltem az Holy-s...

A Lacunik kimondottan drágák szerintem, csak movement speedért biztos nem fogok venni, mert a többi stat gyenge rajtuk. Az attack speed persze eléggé csábító. Alternatívaként a Strongarm Bracers-t tudom említeni, ha 200-nál több dex kell bracerből.

A legacy Nata set szerintem kizárólag a Discipline regen miatt jó, a többi stat elég középszerű rajta. A legendary buff előtt sokkal erősebb DH-kat láttam rohangálni rare cuccokban és ez még most is áll. Az új szettről meg megvan a véleményem... Szóval erősen kétélű fegyver ez a Nata, a túlélést ugyan nagyban megkönnyíti (egy darabig), de le kell mondani a nagy DPS-ről.

Ez a movement speed nálam eléggé fehér folt, nem tudtam még rájönni, miért jó ha megvan a 25%. Szinte csak coopban játszok, ott nemigen venném hasznát. Ha menekülni kell akkor az utolsó csepp Discipline-ből ellőtt Smokescreen az utolsó mentsváram, a Tactical Advantage ad bónuszként 60%-os movement speedet amivel jó messzire el tudom kerülni a bajt.

Rém: Üdv a klubban! :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#211) proci985 válasza Thrawn (#210) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja előző hozzászólás a saját meglátásaimról szólt, egyik sem szentírás:).

most olyan 300-350es res körül már kibírok némi moulten + waller kombót. nem sokat, de smokescreennel elég időt szoktam tudni nyerni, hogy berobbantsam az ellenfeleket.

igen, a legacy nata set a discipline regen miatt érdekes. az új szerintem se éri meg az árát.

coopban ha van tank nem kell movement, én viszont általában egyedül futkosok. meg A3ban szeretek tömegirtani, avagy terel terel LGT bolt/akna. illetve mivel elég magas a dpsem, innentől gyorsabban haladok úgy általában. más kérdés, hogy a saját critdexes lacunimat 115kért vettem, annyit szerintem bőven megért;).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#212) Thrawn válasza proci985 (#211) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is csak a saját észrevételeimet tudom leírni, de pont ez is a jó ebben, hogy látom mások miért úgy építik fel a karaktereiket, ahogy. Most már például értem miért jó halmozni a movement speedet :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#213) Thrawn


Thrawn
félisten

24 movement speed :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#214) proci985 válasza Thrawn (#212) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

diablo2őztél anno?

elején azt hittük, hogy a DH a bowama/assa utódja lesz. gyakorlatban ez tévedés, a jelenlegi evasive fire/lgt elemental arrowom ugyan mutat elég sok hasonlóságot velük (death sentry/freezing arrow kapcsán pl), viszont másik oldalról játékstílusra leginkább a klasszikus meteorb (pontosabban endgeares meteorb pl8 WSKrunon) stílusban kell játszani: sok helyezkedés, gyors mozgás, végig a határon tolva, avagy hosszú távon kevés a def, de cserébe a dam elég magas, hogy ez ne okozzon problémát.

szerk: na és milyen 24 movement?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#215) Thrawn válasza proci985 (#214) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, de sajnos csak offline módban :(

A movementet nagyon szokni kell még, főleg mikor megkapom rá a 60%-os pluszt. Szinte leszaladok a térképről :D

Megérte beruházni az új Inna szettre, 50k-val nőtt a sebzésem a DPS gearemben :K
Megnéztem azt is, hogy a passzívokkal hogyan változik a DPS:
- Alap (bónuszok nélkül): 71.427
- Archery-vel: 82.141
- Archery+Sharpshooter: 165.581
- Xephirian amulettel: 130.707

Nagyon hiányzik a Life Steal/LoH :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216) proci985 válasza Thrawn (#215) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

én is csak úgy:).

tactical advantage nagyon jó skill, de én cseréltem silent stalkerre: archery az 50%os CHD bónusz miatt kellett, steady aim szintén elég alap.

hm, sharpshooterrel magasabb a damod, mint nekem, remek:). egyébként most 85k lacunival.

inna nekem egyelőre elérhetetlen, patch óta talán 2m értékben tudtam bármit eladni.

loh/life steal helyett van egy skill ami nagyon sok lifeot tölt, ha van még helyed valamit cserélni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#217) Cyberbeni válasza proci985 (#216) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért az nem rossz, ha nem kell benyomni shadow powert vagy potiont ahhoz, hogy feltöltsd az életed.

Lassan kezd összegyűlni a pénz a dead man's legacy tegezre ^^
Utána még azért kell vennem egy all resistes strongarmot (vagy hasonló adottságokkal rendelkező rare-t), meg esetleg egy tyrael-t.

(#218) proci985 válasza Cyberbeni (#217) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, nem véletlenül van life steales íjam. próbáltam anélkül is, nyertem 7k damot és 12 óra múlva már el is adtam.

nekem bracersben lacuni lenne ideális crittel és dexel, csak az a kombó laza 50mnél kezdődött még pár napja:/. tyrael helyett inna gatya nem lenne jobb, az is annyi movementet ad?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#219) Cyberbeni válasza proci985 (#218) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha lesz egy über DH-m, akkor szerintem elég lesz majd Nataly cipőn a movementspeed(amint lesz egy jóra pénzem, meg mellé gyűrűre és köpenyre), a mostani gatyámat (130+dex, ~70 vit, 70 all resist, +armor, 2 socket), meg nem nagyon akarom lecserélni, max egy vitality(vagy dexvit)+2 socket depth diggersre

Végre megvettem az új quivert: [link] (45M-ért láttam egy 18as-eset 8 max disc-el, de arra nem volt pénzem, meg azóta meg is vették, most 55M a legolcsóbb 15/8-as keresésre)
A következő szerintem a bracer lesz, de ha látok valami kedvezményes tyrael-t, akkor arra költöm majd el a pénzem. (az csak dmg-ben több, mint ami most van inquisitor, a bracer meg csak all resistet adna, meg buknék egy kis GF-et)

inna meg övvel együtt kéne, de all resist mellé nem lehet rajtuk vitality, vagy a chest is jó gatya mellé, mert ugyanúgy 130 dex a 2 set, mint a nataly 3 set, csak ezen vitality is van. de igazából ez még eldől, mert nem találok naponta 10M++ cuccot, és act3 farmmal kevesebb gold jön, ha nem találok semmit, bár tegnap 2* 1,5M cuccot találtam, meg néhány olcsóbbat

[ Szerkesztve ]

(#220) proci985 válasza Cyberbeni (#219) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja hát igen, nekem lacuni és innas pants + öv az új cél, meg egy lacuni. meg persze egy dead man. natban legacy akár még jó is lehetne, de a disciplinet leszámítva eléggé vegyesek vele az érzéseim... szépnek szép, de alapvetően lehet nem optimális. jelenleg még 300-350körüli resistel és jól adagolt smokescreen/preparationssal jailer/moulten/firechains/desacrator/waller szörnyűségeket (nem mind egyszerre persze, de ezek nyomnak sok elemental damot megkerülhetetlenül) szépségeket ki lehet bírni.

a kevésbé távoli jövőt tekintve elvileg 5m körül már indulnak a dex+ias+chc+chd kesztyűk, egy olyat lehet be kéne újítanom. bár vites kéne, mert egyébként már A3mon valszeg nem lenne túl életképes a kari.

1.0.4 óta én nagyon nem találtam semmit, talán 3-5m értékben adtam el cuccokat. meg pihenésképpen mondjuk felhúztam a monkomat és nő a WDm is, aztán ha az megvan, akkor minden kasztból van level60asom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#221) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ma azért a shadow power+cluster arrow+vengeance+pickup radius elég sokszor megmentette az életemet.

(#222) proci985 válasza Cyberbeni (#221) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

inkább arra mondom, hogy abból a 40mből lehet jobb gyűrűket/amut venni és tolni allresisten.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#223) Cyberbeni válasza proci985 (#222) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az a 40M inkább 100M+, mert akkormár chd is kell rá, cipő szintén 100M-nél kezdődik, ami 170 dex fölötti, és még vitality is van rajta, hogy azt meg se említsem, ami ilyen 250+ dex

(#224) proci985 válasza Cyberbeni (#223) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja igaz. belépő nat árakból indultam ki. de ami jobb, az meg megint drágább.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#225) Kobe


Kobe
veterán

hali

itt van a DH-m: [link]

a cél a 100 ezres damage lenne sharpshooter nélkül. Perpill van 13-14 milla aranyam, vajon lehetne belőle érdemben fejleszteni a karaktert, vagy még párszor ennyit szedjen össze inkább az ember ?

(#226) Cyberbeni válasza Kobe (#225) üzenetére


Cyberbeni
addikt

új fegyver meg kesztyű szerintem dobna a sebzésen, de itt egy jó dps kalkulátor: [link]

Elemental Arrow helyett meg szerintem érdemes kipróbálni a Multishotot, mert többet sebez, és nem kell rá várni, míg odaér az ellenfélhez. Egy kicsit ugyan több hatredbe kerül, de az első rúnával ez is csak 15

(#227) danilla


danilla
őstag

Alakul a molekula. Már csak egy jóféle manticore kéne.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#228) Thrawn


Thrawn
félisten

Most futottam bele egy több, mint érdekes DH-ba: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#229) danilla válasza Thrawn (#228) üzenetére


danilla
őstag

Ez egy iszonyat beteg Tank DH :K

https://twitch.tv/ddplayzone

(#230) Cyberbeni válasza Thrawn (#228) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha már Hallowed pajzs van, akkor a Hallowed 1h xbow nem lenne rossz mellé, meg szerintem azt a 290 vitality-t kőből nyugodtan áttehetné dexteritibe, mert a dodge jobb védelem, mint az élet. (Mármint ha van annyi életed, amivel kibírsz egy jópár ütést és a loh amúgyis gyorsabban tölti vissza, mint ahogy lefelé megy)
Persze attólmég nem rossz, de még a monkomnak is több a dps-e.

(#231) proci985 válasza Thrawn (#228) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

háromszorosan túlbiztosított HC karinak jó lenne... de hogy nat set mellé minek ilyen alacsony crittel night stalker, azt fel nem fogom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#232) Kobe válasza Cyberbeni (#226) üzenetére


Kobe
veterán

43% CHC-m van, Multishottal úgy villognak a critek hogy epilepsziás rohamot kapok :D

(#233) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Majd ha kijött a patch, akkor lesz valakinek kedve multiban tolni az infernal machinet? (Mondjuk összeszed mindenki 2 portal deviceot, és akkor 4-en már 8-at tudunk megnyitni)
Van barbárom is meg monkom is, akik elég jól állják a sarat, úgyhogy egy kis monster powert is adhatunk majd neki.

(#234) Thrawn válasza Cyberbeni (#233) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam tervben van összeszedni a masinát, cél az a titokzatos gyűrű :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#235) Thrawn


Thrawn
félisten

Szereztem végre egy jóárasított +min/max dmg+life steal+socketes íjat, ezzel már kihúzom egy jobbfajta Windforce-ig. 174k dmg Sharpshooterrel :)

Aztán lehet nézek egy Manticore-t is, de a kétfoglalatosok nem olcsók.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#236) Cyberbeni válasza Thrawn (#235) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én most egyelőre csak egy dex+lifestealeset akarok venni olcsón, aztán második socket helyett lifesteal mellé inkább %dmg lesz, amikor összejön annyi pénz

(#237) Rém


Rém
tag

Úgy látom Én vagyok az egyedüli itt, aki az egykezes xbow-t preferálja.
Próbáltam már a kétkezest is, de az nekem lassú, plusz alapból van rajta a passzívval 10 chc.

(#238) Thrawn válasza Rém (#237) üzenetére


Thrawn
félisten

Mr. Csizmás rohangált két egykezessel, de már lehet eladta őket. Ha lassúnak találod a kétkezes xbow-t akkor próbálj ki egy íjat ;)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#239) proci985 válasza Rém (#237) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

lassúnak lassú, de aknákkal ez annyira nem baj...;Đ

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#240) Thrawn


Thrawn
félisten

Beruházok egy Inna öv+gatyára erre mi esik?

A jobb oldali az, csak már átöltöztem :W :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#241) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

perfekt chd, perfekt ll
mondjuk jobban örültem volna egy nagyobb dpsűnek esetleg kisebb chd-val, de azért ez sem kutya. még az armorom is nő tőle ^^

(#242) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#241) üzenetére


Cyberbeni
addikt

természetesen csak a linket hagytam le :D [link]

(#243) danilla válasza Thrawn (#240) üzenetére


danilla
őstag

Mennyiért adnál túl a nacin?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#244) Thrawn válasza danilla (#243) üzenetére


Thrawn
félisten

35/60-ért van kint, nem tudom van-e rajta bid.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#245) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

majdnem vettem egy "szar" amuletet, azután rájöttem, hogy az amuletek többsége lvl63-as lesz az új patchben, ami max 10% chc-t és 100% chd-t jelent, szóval lejjebb fognak menni az árak.

(#246) Kava Csoki


Kava Csoki
csendes tag

Sziasztok!

Örülök, hogy rátok találtam, végigolvastam egész topikot az elejéről, pár napja már read onlyban jelen vagyok, most reigsztráltam, és gondoltam aktívan is csatlakoznék hozzátok!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kava-2294/hero/8121077

jelenleg így nézek ki, de folyamatosan alakulóban, multishotot például a ti hatásotokra tettem most be, eddig spike trap-et használtam, imádom, majd kiderül hogy muzsikál az MS :) bár ahogy olvasom duplázzák spike trapek hatósugarát, szóval elkpzelhető a visszatérés hamarosan

az ötletek nagyon tetszenek, jó lenne összeszedni milyen gear-ek is valók a DH-nak, én jelenleg egy két socketes manticore-ra vadászok, bár a LoS-t akkor valahogy pótolnom kell majd..

Esetleg ötleteket is várok, tudom, h messze nem tökéletes a gear, de anyagi fedezet egyelőre erre volt, a fegyverre gyűjtök nagyon.

Szerintetek milyen cuccok ára fog esni az elkövetkező patch után? mivel érdemes várni?

(#247) Cyberbeni válasza Kava Csoki (#246) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ékszerek és offhandek ára, mert azokból ilvl62 a max, és mostantól majd kaphatnak ilvl63-as statokat is.
ja meg a legendary/set dropratet megduplázzák, szóval azok is olcsóbbak lesznek

(#248) Thrawn válasza Kava Csoki (#246) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv a klubban!

Úgy látom a Manticore kérdés meg is oldódott. Szép darab :)
Én még mindig csapdázok de nagyrészt csak a +10 crit ch miatt, meg persze a lassítása miatt.

Patch után mit fogsz használni a Vault - Trail of Cinders helyett?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#249) Kava Csoki


Kava Csoki
csendes tag

Köszönöm!

Hát el is öntötte a vér az agyamat mikor megláttam, h leveszik az egyik kedvenc skillemet! Menekülni, sőt direkt fegyverként is rengeteget használtam/használom.. TGoblinok is pár átugrás volt és már tejeltek is :) majd átolvasom mit is tud a többi, mert már nem is emlékszem nagyon rá :)

Igen a manticore kérdés megoldódott, éjjel kivártam egy bidet és szerencsére az ellenfél már nem lehetett ébren :)

bár vannak jobbak sokkal, de azok 400M-nél kezdődnek kb... jó lesz ez ;)

kicsit upgradelnem kell majd a felszereléseket, sok dextery van még amit be lehetne építeni hasonló tulajdonságok mellé is akár, csak ugye pénz kérdés minden..

(#250) Cyberbeni válasza Kava Csoki (#249) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ugye tudod, hogy cuccokból csak 25% movement speedet kaphatsz? meg asszem még az olyan passzívok, amik folyamatosan adnak, azok is beleszámítanak (tehát a tactical advantage nem)

vettem egy olcsó tyrael-t az inquisitor helyébe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.