Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) gV válasza granini (#1899) üzenetére


gV
őstag

/Calával nincs túl sok tapasztalatom illetve én nagyon rácuppantam a rapidra, tehát lehet nem is működik a gearedel amit ajánlok./
SB-hez ezzel állítanék be, Rakához ugyanezzel csak csere boart batre, Magdit meg ezzel probálnám meg lecsapni.

(#1902) granini válasza gV (#1901) üzenetére


granini
őstag

Koszi a valaszokat, meglesem hetvegen ezeket a buildeket. De akkor azt mondjatok alapvetoen gear / dps / ehp szempontbol nem kivitelezhetetlen amit akarok..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1903) Rebourne válasza mikromanus (#1900) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nem kell a Boar. Kellhet, ha hiányzik egy tank, ha a védelem hiányos, de nem kell, mkay? Pl. Spike Trap-es buildben mindegy, hogy mit csinál SB, mert hatred regenből le lehet tenni annyi trapet, ami megöli Kulle-t SB kite közben.

[ Szerkesztve ]

(#1904) mikromanus válasza Rebourne (#1903) üzenetére


mikromanus
veterán

Jah, el is felejtettem, hogy te mozgás közben is kinyírod a csapdákkal/aknákkal brekit. Nehogy már egyszerű legyen és megáljon egy helyen. Az túl egyszerű. Inkább kite-akna-kite-akna(upsz mellé)-kite-akna(upsz lemászott róla)-kite-kite-sziklaomlás-kite. :C ;]

edit: amúgy solo überről van szó. Mégis mi/ki lenne ott a "tank"?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1905) Rebourne válasza mikromanus (#1904) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A brekit, ha maga van, már mindennel meg lehet ölni. Igen mozgás közben is, lol (stutter shot, régi jó DH terminológiával).

Ha kell tank ott a Templar is. Céleszköz, gearelhető, sokkal jobb a túlélése a disznótól és a farkastól is, regen/loh gearben, magától felkel ha netán mégis lepihenne, tauntol, stunnol, lassít.

Persze minek is állok szóba mikro "csakúgyvanahogyénmondom" manussal? Boar kell szólózáshoz és kész. Anélkül nem lehet. Akinek sikerült az hazudik.

(#1906) mikromanus válasza Rebourne (#1905) üzenetére


mikromanus
veterán

ööö. Amúgy már próbáltad, vagy már hallottál róla, hogy így is megy MP10 über? :D Videót tudsz linkelni? Amit nem bizonyítanak az csak hoax :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1907) Rebourne válasza mikromanus (#1906) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Valahogy ironikusnak találom, hogy a fő topicban te vagy az, aki mindenféle fun buildet találsz ki és hangoskodsz mellettük, aztán itt meg te mondod egy ez kell és kész, más nem működik, videó vagy hazudsz. Én boar nélkül szólóztam.

(#1908) Thrawn


Thrawn
félisten

Azt álmodtam, hogy "megmysticeltem" a legacy Nat szettem ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1909) radi8tor válasza Thrawn (#1908) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

I have a dream! :)

⭐ Stella

(#1910) granini válasza Thrawn (#1908) üzenetére


granini
őstag

Szep is lenne de biztos hogy a mystic feature csak az ujonnan kieg alatt talalt uj itemekre vonatkozik majd.

Mondjuk az meg nagy vicc lenne ha 'bad luck' cimszoval lefele is mukodne.. fogod a 6chc 185 strength-es mempot hogy na, dobjunk ra meg kis main statot, es ujracraftolja chc nelkuli int-esre :O :DD es ott vege is a dalnak..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1911) mikromanus válasza Rebourne (#1907) üzenetére


mikromanus
veterán

NAgy a hangot sarkicsirke *! NEm tartoztál te abba a csoportba ami nagyhangon az asztalt verte amikor jöttek a hobbi buildjeim? Most azt' jön kölcsönkinyír visszajár! Bizonyítékot izibe! elég lesz más youtube videója is. Biztos megoldható másként is, de malackára láttam példát és (viszonylag) egyszerű. Egyébként meg az MP10 nem hobbi build barát már. Sok a követelőző csapattárs, meg finnyás solo bíráskodó. Mintha szórakozásnál számítana a sebesség. Eh, fura népek :DD

*=pingvin

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1912) Thrawn válasza granini (#1910) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak annyit tudni a mysticről, hogy rare és legendary tárgyakat tud enchantolni. Az én értelmezésem szerint a legacy Nat legendary, szóval elvileg nincs akadálya, hogy belenyúljak. Az tuti, hogy a Pickupot benne addig rolloltatnám amíg chc nem lenne belőle ;] :D Persze lehet rámenne a gatyám is, mert kő is kell hozzá a különféle új nyersanyagok mellett, és amit szintén elárultak: minél jobb a kő, annál jobb lesz a roll. Azt viszont nem tudni még, hogy egy képességet hányszor lehet rolloltani. Ha csak egyszer az gáz, mert lutri az egész és egy jó cuccból csinálhatsz egy nem annyira jót (Mempós példa pl). De ha többször is... Tökéletes goldsink, de lehet megéri. A craft nekem bejött :K

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1913) Rebourne válasza mikromanus (#1911) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Összekeversz valakivel. Engem a terminológiai-helyesírási offtopicjaid zavarnak :)

(#1912) Thrawn: Egész pontosan a Mystic egy kiválasztott affixet sorsol újra a tárgyon. Ennyi ami biztos. Namost a kérdések: Legendarykon ki lehet választani a statikus affixeket vagy csak a randomokat lehet újrasorsolni? Lehet a régi tárgyakat bántani? Lehet-e újrasorsolni az újrasorsolt affixet?

Ezekre többé kevésbé sejthető válaszok, ill. szerintem: csak randomokat; nem lehet régit tárgyakat; Lehet újrasorsolni (de ha másik affixet választasz ki akkor az előző visszaáll az eredetire).

[ Szerkesztve ]

(#1914) mikromanus válasza Rebourne (#1913) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, az lehet. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1915) gV válasza Rebourne (#1913) üzenetére


gV
őstag

DML-en amit mutatott azon a hatred regen és a skill bonusz is ujra volt sorsolva azok pedig mindenképen vannak rajta, tehát én arra számítok, hogy a Legacy Nat Shadowomra majd szépen újra sorsoltatom a dex, vit és life %-ot ilvl70-nek megfelelőre. Egyébként, hogy ez sikerülhet biztosan kideritem a vásárlás előtt, mert ha mégsem lehetne akkor kb. nekem felejtős is a kieg.

Az mondjuk érdekes volt a DML-en, hogy 9 alatt volt a chc, de lehet még bugzik a sorsoltatás.

[ Szerkesztve ]

(#1916) Rebourne válasza gV (#1915) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Ezt a másik topicban már kitárgyaltuk, itt offtopic. A DML-en a Smart Drop rendszert demonstrálták, hallgasd meg az előadást, vagy hidd el nekem. Kihangsúlyozták, hogy a Mystic csak egy kiválasztott affixet sorsolhat újra.

(#1917) proci985 válasza granini (#1899) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

skill leírásd ld a korábbi hozzászólásom, ott eléggé kiveséztem.

800k EHP (progress szerint) és 200-240k dps (sojjal/nélkül) a belépő.

rapid fire szerintem nem jó, kullét ki kell kiteolni.

Rebourne: templart nem próbáltam, lehet megfogja SBt. a DHval 800k EHP 6+6% melee damreddel kevés, szóval szvsz nem lehet masszív dpsvesztés nélkül letankolni. a boar viszont jó, eltereli a figyelmét és kb kergetőzik vele. damra nekem kb -20% a bathoz képest.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1918) gV válasza Rebourne (#1916) üzenetére


gV
őstag

legyen akkor csak 1 affix így viszont szimplán sz*r az egész (pl hatred regen ilvl63-on újrasorsolás nélkül is lehet 1.33 ilvl70-en akkor teszem azt 1.5 alapból + ~0.4 hatredért AB-é tenni itemet pff) vagy nagyon rossz itemet válaszottak demonstrálásra amihez meg akkor külön grat, esetleg jobb lett volna a dexel megcsinálni azt ha ott mondjuk viritina újrasorsolás után +950 Dexterity azt mondanám igen ennek van értelme

proci985: mi bajod a RF-el? az én 439k ehp-al sem volt gond kulle

(#1919) granini válasza proci985 (#1917) üzenetére


granini
őstag

Ott a pont. Kipróbáltam többfélét, az általatok javasolt verziók közül. Sokkal stabilabb és életképesebb most a DHm magasabb szinten, de mp10 továbbra sem kényelmes, és az überek kifektettek azonnal.. a DPS kb megvan, az EHP-m lesz kicsit alacsony ide.. pedig lassan a gloom-t fenn tudom tartani bármeddig.. de néha az is kevés.. de nagyon köszönöm, mert ez így is előrelépés.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#1920) Rebourne válasza proci985 (#1917) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Jó reggelt! Az éjszaka felkúszott az álmos, későesti MP10 Kulle+SB szóló killem. Zéró ügyesség, sok hiba, de a koncepció átjön, hogy a röfi nem kötelező skill. Simán benne van, hogy 1-2 perccel rövidebb legyek, sokat kolbászolok full hatreden, ahelyett, hogy pakolnám a trapeket. Mint mondtam, nem kell tankolni. Lassítás (Scoundrel+Buriza, Szöszi+Azurewrath, Templar+talent) és stutter shot bőven elég. Amikor először csináltam akkor Scoundrellel mentem, és nehezebb volt, mert a Scoundrelt nem tudtam úgy felgearelni, hogy állandóan életben maradjon. A Templart viszont a FoM hatalmas pulljaira geareltem fel, úgyhogy egy kisebb hadsereget is letankol, itt nem ment 75% alá a hp-ja.

Build:
Hungering Arrow - Spray of Teeth
Spike Trap - Echoing Blast
Shadow Power - Gloom
Sentry - Spitfire Turret
Companion - Bat Companion
Preparation - Backup Plan
Passzívok: Archery - Perfectionist - Night Stalker

A generátor helyett mehetne Bola, de én a Hungering utolsó rúnáját jobban szeretem a gyors life visszatöltés és a sok Night Stalker proc miatt. A másik négy über ellen visszatöltésre használom ki az addokat, így állva tudom tankolni a bossokat, viszont a Bola túl gyorsan kinyírná az addokat, nehezebb lenne :D A Spitfire Turret helyett mehetne Mark, Rain of Vengeance, vagy akár Vault is.

Gear: Full Nat's, alacsony AS, sok dmg/hatred (a spike trap critek sose mennek 1 millió alá, ez elég jól látszik).
Unbuffed DPS: 252k (+30% vs. Elites, +25% to Spike Trap, +14% to Hungering Arrow).
Unbuffed dodge EHP: 642k

Ismét megás link, ami mikromanust bosszantja, de segáz mert ő úgyse nézi meg, mert ugye Boar nélkül nem lehet DH-val übert szólózni, és akkor ez a videó nem is létezik.
Diablo III MP10 Realm of Turmoil DH solo

Amúgy a Sentry nálatok is bugos? Vigyétek fel a bal vagy jobb felső sarokba az egérkurzort, és nyomjátok meg a Sentry gombját. Nálam ilyenkor ahelyett, hogy letenné a Sentry-t, "Move To" parancsnak veszi és elindul a kari.

[ Szerkesztve ]

(#1921) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Jah, és a kb. 60 milliós Templar:

[ Szerkesztve ]

(#1922) mikromanus válasza Rebourne (#1920) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. CSak a csicska olyan magányos ha magárahagyod. Azaz kicsi a "hatótávolsága". Picit messzebb mész máris melletted van. A malacka úgy tűnik jobban bírja a távmunkát :D

Amúgy meg felrakhattad volna valami emberibb helyre is, vagy végső esetben a youtube-ra. Mindegy. Persze hogy teljesíthető. Csicska nélkül is. Gondolom felszerelés nélkül is. Csak picit több a stressz és esetleg tovább tart. :DD

edit: szerintem a sentrynek is a hatótávolsága ahonnan aktiválható viszonylag kicsi. EZért lehet, hogy ha távoli helyen van az egér, akkro oda próbál menni skill ellövésekor. Bár ez csak tipp...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1923) Thrawn válasza mikromanus (#1922) üzenetére


Thrawn
félisten

360k unbuff dps, 900k ehp...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1924) mikromanus válasza Thrawn (#1923) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha a linkelt videóra írod, akkor nem ez a lényeg. Arra utaltam, hogy a templar nem marad rajta az ellenfeleiden ha eltávolodsz. A malacka viszont igen. Sokkal jobban leköti az übereket, mint a csicska. Ha óvatlanul hátrébbvonulsz, akkor máris a nyakadra teleportál a templar.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1925) Thrawn válasza mikromanus (#1924) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt nem is vitattam :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1926) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

néhány nap óta nem tudok multiban játszani, a játék keresésénél még látja, hogy az adott szinten hány játékos van de belépve mindig egyedül vagyok. Valakinek valami ötlete?

Köszi!

plata o plomo

(#1927) proci985 válasza Rebourne (#1920) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

új nat seted van ugye? enyém nem natos (pontosabban csizma + vértet használok).

bola bitter pillre szerintem verhetetlen disc töltésre. night stalkerrel és vengeancevel elég stabil bázist ad.

granini: mp10 dhval nem olcsó, nagyon összerakott kari kell hozzá. ha legacy natod van azért (disc töltés ok de damot kihozni mellé drága), ha új natod van azért (disc töltés már probléma, dam még), ha meg csak részleges natod van azért (az a 20 disc / 2disc secenként hiányzik, shadow powert meg fent kell tartani).

más: megvan az új lulzbuild mp1re, avagy strafe++

bola (doom / pill?) / strafe / shadow power (25%os leechel!) / shuriken cloud / bat / ? (prep hatredtöltésre, talán trail of cinder / vault?)

strafe leszed mindent, amit meg nem, az közelkerül és bedarálja a shuriken cloud. tömegre / kifogyó hatredre bola. shadow powert nem kell fenntartani mert a shuriken cloud channelingel, megfelelő védelemmel (értsd ami úgyis kell mp10re) meg a gloom damredje itt már nem kell.

bolára a pill esetleg akkor kellhet, ha cinder/vault is használatba kerül és nincs leg natalya.

hátrány: csak lowlevelre jó
előny: lowlevelre legjobb, gyakorlatilag annyi idő alatt öl, ameddig az ember végigfutja a pályát. fun!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1928) Rebourne válasza proci985 (#1927) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Igen, új Nat set, és ezt a buildet csak überezéskor húzom fel. Night Stalker+Vengeance szerintem redundáns, akkor már inkább Perfectionist az egyik helyébe, ami +10% disc, és sok sok EHP. Vengeance nem szeretős bossfighton nekem, mert kevés a bogyó. A Bitter Pillt meg nem számoltam, lehet, hogy verhetetlen, de nem kell lebecsülni a Spray of Teeth-et magas chc mellett. Az én 60% chc-mel számolva single targeten 0,68 disc/lövés + 0,18 disc minden szörnyön a célpont körül. A Bitter Pill (+Night Stalker) ez 0,45 disc/lövés single targeten és 0,15 disc minden szörnyön a célpont körül.

Nojó akkor így most már számoltam :) Bár valójában azért favorizálom a Hungeringet mert gyorsabb az élettöltése oh-shit szituban.

(#1929) proci985 válasza Rebourne (#1928) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:)

chcm nekem sajnos csak 50+3. mempon bukok 6ot, illetve amun 2őt, HFen 2.5öt és kesztyűn 1.5öt (plusz sojon 6).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1930) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Aki rapid firevel akar játszani, annak ajánlom ezt a figyelmébe: [link]
De aki nem akar geart cserélni, annak továbbra is a spike trapet javaslom. (Vagy Spike Trap a championok ellen és Fire Support a KW és a rarek ellen.)
Aki meg Ball Lightningot vagy más stutter steppinget igénylő skillt használ, az meg a "move" gombot rakja space-re vagy egyéb könnyen elérhető helyre (gyakorlatilag csak eliteknél kell felengedni), mert így csak annyi időre áll meg a karakter, hogy egyet lő, és nincs az, hogy még élő ellenfélre kattintasz, és továbbmenetel helyett ottmaradsz lőni.

@Rebourne: Egy Puzzle Ring minimum templarra szerintem. De Lidless Wall is nehezen überelhető.

@gV: Guardian Turret szerintem nem stackelődik. Legalábbis az élettöltős változat az biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#1931) Rebourne válasza Cyberbeni (#1930) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Az RF trükk jó, nem tudtam, hogy mi minden snapshotolódik, a life stealt nyilván ismertem, de ez így táp. Kár, hogy nagyon nyűgös, bár aki rendszeresen CMWW-vel überezik az teljesen ki tudja használni. A kitartóaknak még a trashskipes VoA DE farm is elképzelhető. Én örültem, amikor elég magas paragon lettem, hogy ne kelljen MF geart swapolni. Nem kívánom vissza :)

Nekem Mouse5-ön van a Move To, azt kényelmes tartani mozgás közben is (MX518), de egyébként igen, a stutter shothoz praktikus bindelni.

A Puzzle Ring csak maximum mlvl 61-es goblint idézhet, ha a templar túlélése fontos, akkor nagyon sok statot elvesz (allres, vita, life%, loh, life regen mind fontos és mind lehet gyűrűn), ezért nem éri meg szerintem.

A Lidless Wall meg sehol sem éri meg nekem a Stormshield-del szemben. A Proc ezt tudja: "Makes you invulnerable to all damage and movement impairing effects for 1 second. The shield can be triggered once every 25 seconds.". Ha levenném a Stormshieldet vesztenék 50 allres-t, 14% block-ot, 6%-os melee sebzéscsökkentést, valamint kb. 190 vit-et és str-t, amik followeren 2,5-tel szorzódnak, tehát sok armort és HP-t jelentenek.

A Lidless Wall gondolom az Attack Speed miatt jó, párosítva sok loh-hal. Ez elméletben jó, de a templaromat specifikus feladatra geareltem: MP10, nagy pullok Fields of Misery-n. Gyakran megtörténik, hogy beakad, és nem üt, és olyankor csak a passzív védelem és regen segít rajta. Ezért van rajta a Sky Splitter, az az egyedüli regenes fegyver.

A gear egyébként a relic miatt volt drága, de a biddel még így is jól jártam, max block-os relic nagyon ritka vit-tel (300+!), magas life regennel, allres-szel és str-vel párosítva. A többi cucc max pármillió volt.

(#1932) Thrawn válasza Cyberbeni (#1930) üzenetére


Thrawn
félisten

Channeling közben cserél geart? Ez eszembe sem jutott volna :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1933) sto1911 válasza Cyberbeni (#1930) üzenetére


sto1911
veterán

Mit jelent itt a snapshot?

(#1934) radi8tor válasza Thrawn (#1932) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit jelent a channeling?

⭐ Stella

(#1935) Rebourne válasza sto1911 (#1933) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A snapshot azt jelenti, hogy a játékmotor elmenti egy pillanatban a karakterstatokat, és aszerint számolja a sebzést és életszívást a továbbiakban. Nem veszi figyelembe, ha netán megváltoznak közben a statok.

Ilyesmi általában a kitartott (channeled) képességeknél történhet meg, pl. a Rapid Fire-t elindítod, és addig megy, amíg tartod a gombot. Gombnyomáskor elmenti a statokat a rendszer, és a Rapid Fire sebzése nem fog csökkeni, ha leveszed/kicseréled közben a geared, mindaddig, amíg tartod a gombot.

A monknál ilyen volt a Tempest Rush, de azt javították.

[ Szerkesztve ]

(#1936) sto1911 válasza Rebourne (#1935) üzenetére


sto1911
veterán

De ez akkor egy bug :DD

Milyen jópofa volt, mikor valaki távolról (látótávolságon kívülről) lőtte a mobokat, aztán egyik banhullámban kivágták ezeket a usereket. - ilyet neha en is csinalok, WD-vel bedobok egy vazanyi pokot kepenyon kivulre, es ha irja, hogy elitet talalt, akkor bemegyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1937) radi8tor válasza sto1911 (#1936) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van, és kivághatnak miatta.

Milyen jópofa volt, mikor valaki távolról (látótávolságon kívülről) lőtte a mobokat, aztán egyik banhullámban kivágták ezeket a usereket.

⭐ Stella

(#1938) Rebourne válasza sto1911 (#1936) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Amit ismernek a fejlesztők, és három nagy patch óta nem javították, pedig megtehették volna akkor, amikor a monkot rendbetették.

És nem kérek a DH bugfixekből. Az 1.03-as Nether Tentacles nerf bugfix volt, a Legacy Nat 4x bonus bug volt, a Cinder Trails bug volt a fejlesztők szerint :)

Amúgy pl. a Sever legendary proc (a masszív kritikus sebzések killeknél) és a lifesteal kölcsönhatása is sokáig az ismert hibák között volt felsorolva, azután mégis úgy döntöttek a fejlesztők, hogy nem bug, hanem feature. Meglehetősen instabilak/válogatósak ezen a téren.

(#1937) radi8tor1: gear swap miatt nem fognak kivágni, ez biztoshogytuti. Legalábbis, amíg nem automatizálod külső makróval. Nézd meg a linkelt videókat, csak annyit csinál, hogy harc közben végigklikkel néhány felszerelésen. Ezt csinálta mindenki, aki komolyan farmolt 1.04 előtt (MF gear swap elit killing blow-ra), vagy a TR monkok a nerf előtt.

[ Szerkesztve ]

(#1939) radi8tor válasza Rebourne (#1938) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem a gear swap miatt, hanem mert folyamatosan fenntartja a skill-t és egy bugot kihasználva előnyre tesz szert.
Normál ember úgy cserél gear-t, hogy abbahagyja a támadást.

⭐ Stella

(#1940) Rebourne válasza sto1911 (#1936) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Ez az idézet így kontextus nélkül nem teljes, a lényeges rész kimaradt. Azokat banolták, akik megkhekkelték a klienst, és megnagyították a belátható teret, majd úgy farmolták a szörnyeket, hogy azok be sem aggróztak. Nekik nagyon is a látótávolságukban voltak a szörnyek, csak a normál júzereknek nem lettek volna látótávolságban. Ez nyilvánvalóan büntethető. A képernyőn kívülre lőni meg nyilvánvalóan nem az. Act 2 Keywarden pl. simán megölhető anélkül, hogy beaggrózna, minden trükközés nélkül.

(#1939) radi8tor1: Szerinted így van, de nem te mondod meg, hogy ki a normál ember, hanem a Blizzard.

[ Szerkesztve ]

(#1941) gV válasza Cyberbeni (#1930) üzenetére


gV
őstag

Belialnak az ütéseivel teszteltem le (még tavaly), hogy stackelődik 1/2 halál 3-al túléltem.

RF-el kapcsolatban pont a kényelem miatt preferálom azt a skillt (smoke is ezért van bent, hogy a knockbackesek se zavarjanak) elrontsam azzal, hogy invbe cserélgessek mindig, áhh. Überek letudva, Ghom és a többi bosshoz sem megyek gyakran, elit, kw meg így is lemennek viszonylag hamar, de érdekességnek jó volt, kösz.

radi8tor1: nem azért de a act2 kw-t én mindig így szedem le DH-val, BL aztán egyszer csak abbahagyja a mortalozást és a BL-ek vissza pörgetését :))

[ Szerkesztve ]

(#1942) Rebourne


Rebourne
aktív tag

Jó, tudom, holnaptól mindenki, és mindenki anyukája ilyen képeket fog posztolgatni, de konzolos DH fegyverek még nem voltak, hadd kezdjem meg a sort:

(#1943) Cyberbeni válasza radi8tor (#1939) üzenetére


Cyberbeni
addikt

sweeping wind snapshothoz abba lehetett hagyni a támadást. elég sokan két 1.8 aps daggerrel tolták akkoriban (mert normák fegyón 20% ias lehet, magic és afelett csak 11%)

@Rebourne: DE miatt szerintem simán megéri a Puzzle Ring
Remélem legalább egy socket meg crit damage lehet majd burizán és megmarad a 80% pierce chance, mert akkor az bola shottal úgy elég OP. (legalábbis a mostani Buriza socketes változatával végzett tesztjeim alapján)

egyébként én is lusta vagyok gear swaphez, meg külön ahoz venni cuccokat... persze a Mantiból +50% crit damage és a Calamitiből +10% crit chance és Marked for Death (a Manti sebzésével) egyszerre azért elég OP-n hangzik.

(#1944) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Noob kérdés:
Miért látok jóval nagyobb criteket Hungering Arrow-val (Spray of Teeth) mint Elemental Arrow-val (Ball Lightning)? Most értem el 60at HC DHval és láttam hogy a többség ezt a két skillt használja, így beraktam én is kipróbálni. Tetszenek is, de az elemental arrowra 155%ot ír, míg hungeringre 115%ot mégis a critek nagyobbak jóval a hungeringel.

(#1945) Rebourne válasza DjDanee87 (#1944) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A BL a sebzést két 77%-os ütésben adja le, egy nagyonkicsi eltéréssel. Figyeld meg, hogyan viselkedik egy targeten. A kis testű szörnyeken néha csak egy (felet) üt, még a nagy testűeken meg 3-4-et is üthet, amíg közel van a gömb hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#1946) Landor


Landor
tag

Srácok!

Az miért lehet, hogy ha egykezes nyílpuskával kérem le a statom akkor 150 a dam ha meg a másodkézbe beteszem a második nyílpuskát, akkor 144 lesz?! :F

(#1947) Rebourne válasza Landor (#1946) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Az offhandben levő fegyvernek valószínűleg kisebb a sebzése. De írd le a fegyvereken levő számokat, és akkor pontos választ is adhatok.

(#1948) Landor válasza Rebourne (#1947) üzenetére


Landor
tag

Köszi a segítséget!

Tehát:

Ha:
Main hand: 31.2 Dmg Crossbow + Off hand 25.6 Dmg Crossbow = 147.26

Csak Main hand: 31.2 Dmg Crossbow = 158.11

Most kivettem a másodkézből, hogy felférjen az összehasonlítás oldalra:
[link]

Egyébként megéri ilyen szinten a kétkezes fegyverhasználat, vagy az mindig jó? Gondolkodtam az egykezes+tegezen, nem tudom melyik lenne a jobb.

(#1949) Thrawn válasza Landor (#1948) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy tegez nem kerül be offhandbe véletlenül?
Csak tippelek, 'nem érteni konzol változat' :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1950) Rebourne válasza Landor (#1948) üzenetére


Rebourne
aktív tag

A dual-wield (vagyis a két db. egykezes fegyverrel támadás, a kétkezes fegyverhasználat sajnos magyarban kétértelmű, mert jelenthet két kézzel fogandó fegyvert is) váltakozva működik, vagyis először mainhand-ből lősz, aztán offhand-ből, aztán megint mainhand-ből, stb. Automatikusan kapsz 15% Attack Speed bónuszt ha két egykezes fegyvert viselsz, de ha az offhand sebzése túl alacsony, akkor végül rosszabbul jársz, mert minden második lövésed gyenge.

Amúgy szinte mindig jobb a DH-nak a fegyver+tegez kombináció, mert a crossbow és a bow méllé is lehet viselni, annak ellenére, hogy azok kétkezes fegyverek, és a tegezen is van Attack Speed bónusz.

A játék végén változik csak a kép némelyest, amikor sok Critical Hit Damage lesz a fegyvereken, és két socketes hand crossbow-val csak a fegyvereken össze lehet szedni 420%-ot - de mivel a kétkezes fegyvereken meg erősebb az alapsebzés, nem egyértelmű, hogy mi a jobb, a cuccoktól függ. PC-n a crossbow buildek olcsóbbak, konzolon meg úgyis azt húzod fel ami a legtöbbet mutat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.